Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Emcis8

Emcis8

Dołączył 9 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4433
  • Znaleziska 36
  • Mikroblog 4397
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 1
Emcis8
Emcis8 4 godz. i 17 min temu
  • 4
Ci ciorni sędziowie to jakaś kompromitacja

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rubbik
Rubbik
4 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 0
Ci ciorni sędziowie to jakaś kompromitacja


@Emcis8: jak co 4 lata.
  • Odpowiedz
Emcis8
Emcis8 4 godz. i 43 min temu
  • 21
Byłem przekonany że to wpadło. Szkoda tego Iraku, bo wygląda naprawdę dobrze

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emcis8
Emcis8 4 godz. i 48 min temu
  • 10
#mecz
Emcis8 - #mecz

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emcis8
Emcis8 4 godz. i 51 min temu
  • 1
G---o gra ta Norwegia i znowu prowadzi xd

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emcis8
Emcis8 4 godz. i 56 min temu
  • 15
Ekstraklasa gurom!!!

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fajfus42d
fajfus42d
4 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 1
@Emcis8: ali co zapodał
  • Odpowiedz
KebabZostrymSosem
KebabZostrymSosem
21 godz. i 32 min temu
  • 5
#mecz #legia

Prezentacja nowej pierwszej koszulki Legii - jest na bogato (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

https://x.com/legiawarszawa/status/2066762697245385142?s=46&t=H3WolBevMjY-ouNiS0613g
KebabZostrymSosem - #mecz #legia

Prezentacja nowej pierwszej koszulki Legii - jest n...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emcis8
Emcis8 19 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 1
@KebabZostrymSosem: bardzo ładna, tylko loga trefoil brakuje
Emcis8 - @KebabZostrymSosem: bardzo ładna, tylko loga trefoil brakuje

źródło: IMG_7273

Pobierz
  • Odpowiedz
Emcis8
Emcis8 przedwczoraj, 13:07:55
  • 1
Jutro premiera nowej, jubileuszowej koszulki na nowy sezon.

Dodatkowo wystartował nowy program lojalnościowy, w którym punkty zbiera się za każdą złotówkę wydaną na bilety, w fanstorze, w gastronomii oraz za wybrane aktywności. Dużo szerszy katalog nagród, w którym między innymi będzie można wymienić punkty na bilety, nawet na mecze wyjazdowe

Link

#legia #mecz
Emcis8 - Jutro premiera nowej, jubileuszowej koszulki na nowy sezon. 

Dodatkowo wyst...

źródło: IMG_7271

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emcis8
Emcis8
Autor
przedwczoraj, 13:13:22 via Wykop
  • 1
@sberatel: patrząc na ostatni sezon mogłyby być. Nagród w programie lojalnościowym by nie starczyło
  • Odpowiedz
Emcis8
Emcis8 przedwczoraj, 06:29:46
  • 6
Ale przypilnowaliście

#mecz
Emcis8 - Ale przypilnowaliście 

#mecz

źródło: IMG_7267

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DziobakPepe
DziobakPepe
14.06.2026, 22:01:59
  • 52
Panu japończykowi aż się stare dobre lata przypomniały
#mecz
DziobakPepe - Panu japończykowi aż się stare dobre lata przypomniały 
#mecz

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emcis8
Emcis8 14.06.2026, 22:04:35 via Wykop
  • 5
@DziobakPepe: Oś - Holandia i jej terytoria zależne 2:0
  • Odpowiedz
Emcis8
Emcis8 14.06.2026, 21:58:58
  • 5
Dobra, dla mnie ten miły wieczór się kończy. Dziękuję wszystkim za sportowe emocje i przypilnujcie demolki niewiernych ze Szwecji.

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myidioci
myidioci
myidioci
14.06.2026, 21:51:56
  • 2
#mecz mam jutro wolne. Czekać na ten hit WKS?serial piwko i wytrzymać? Czy lepiej się wyspać i rano do biedronki z emerytami?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emcis8
Emcis8 14.06.2026, 21:53:10 via Wykop
  • 1
@myidioci: Ekwador mocna defensywa i mój czarny koń na ten turniej. Więc potencjalnie bez fajerwerków, ale wygrana drużyny z Ameryki Południowej
  • Odpowiedz
De_Fault
De_Fault
De_Fault
14.06.2026, 21:51:18
  • 3
#mecz my bysmy przy 1:2 cieszyli mordy ze dobry wynik z wielką holandią. To są te detale.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emcis8
Emcis8 14.06.2026, 21:51:55 via Wykop
  • 1
@De_Fault: przecież mieliśmy dwa remisy z nimi w eliminacjach
  • Odpowiedz
Emcis8
Emcis8 14.06.2026, 21:39:29
  • 4
Chodzi Nóżka do tego bębenka Japończyków na trybunach

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emcis8
Emcis8 14.06.2026, 21:37:24
  • 5
Oby Japończycy wyrównali, żeby Holendrom bardziej się chciało rozwałkowac Szwedów w drugim meczu

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emcis8
Emcis8 14.06.2026, 21:19:12
  • 6
Jak byłem młodszy i oglądałem Celtic Żurawskiego i Boruca z ojcem to mój straszy zwykł mówić „Nakamura ma ogóra”. Dziele się tym z wami, żebyście widzieli jak świętować bramkę na 1:1

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
14.06.2026, 21:19:49 via Android
  • 1
@Emcis8: Ogór kiszony to tylko w kamionce
  • Odpowiedz
Emcis8
Emcis8 14.06.2026, 20:58:43
  • 5
Liczyłem na ten mecz najbardziej ze wszystkich meczów pierwszej kolejki fazy grupowej, a niestety rzeczywistość zweryfikowała i jedynym naprawdę dobrym do tej pory na tym mundialu pozostanie Maroko - Brazylia

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emcis8
Emcis8 14.06.2026, 20:47:27
  • 3
Holendrom postawił się dwukrotnie Jan wTurban, więc nic dziwnego, że na małe Godzille nie znajdują sposobu

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bela022
Bela022
14.06.2026, 20:44:36
  • 1
#mecz Czy powołany jest ten kraken?
Bela022 - #mecz Czy powołany jest ten kraken?

źródło: 2453

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emcis8
Emcis8 14.06.2026, 20:45:21 via Wykop
  • 0
@Bela022: nie i mamy efekty jakie mamy
  • Odpowiedz
Emcis8
Emcis8 14.06.2026, 20:43:54
  • 3
Prawdziwy Nakamura by to trafił

#mecz
Emcis8 - Prawdziwy Nakamura by to trafił 

#mecz

źródło: IMG_7266

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EmDeCe
EmDeCe
14.06.2026, 20:36:07
  • 0
#mecz
EmDeCe - #mecz

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emcis8
Emcis8 14.06.2026, 20:37:04 via Wykop
  • 0
@EmDeCe: Skolim?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >
  • Głównie #pilkanozna || [ZGODY]: #mecz #golgif #legia #tetrycy #ekstraklasaboners #reprezentacja || [KOSY]: #patostreamy #polityka #siatkowka || [UKŁADY]: #kanalbekowy #pzpn

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.03.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.08.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking