Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko217
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
chasmo
chasmo

chasmo

Dołączył 5 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1513
  • Znaleziska 811
  • Mikroblog 702
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 13
  • Dodane (1)
  • Komentowane (8)
  • Plusowane (693)
stawo
stawo
stawo
29.04.2026, 19:48:28
  • 1439
Chciałbym serdecznie podziękować Polsatowi, a także gościom, których zaprosił do programu "Państwo w państwie" - Wiktorowi Pełczyńskiemu (przedstawiciel kierowców), Marcinowi Taraszewskiemu (były policjant), jak i redaktorom Leszkowi Dawidowiczowi oraz Przemysławowi Talkowskiemu - za utwierdzenie mnie w przekonaniu, że warto wspierać finansowo Konfiturę. Po emisji odcinka programu dotyczącego jeżdżenia samochodem po chodnikach mam jeszcze więcej przekonania i motywacji do pomaganiu Konfiturze w monetyzacji jego działalności. Dziękuję!

#konfitura #samochodoza #
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LudzieToDebile
LudzieToDebile
LudzieToDebile
29.04.2026, 19:50:05 via Wykop
  • 588
@stawo: Efekt Streisand osiagnięty.
  • Odpowiedz
twoj_starrry
twoj_starrry
29.04.2026, 20:00:56 via Wypiek
  • 872
@stawo niesamowite jakie oburzenie wywołało to że chłop se zarabia z monentyzacji i darowizn od internetautów xD. Rozumiem jeszcze gdyby przytulał jakiś hajs z podatków a to są dobrowolne wpłaty ludzi, czym sie oburzać?
  • Odpowiedz
KitaxKita
KitaxKita
28.04.2026, 05:06:01
  • 2107
Często pojawia się argument

no ogólnie konfitura ma rację, ale forma protestu jest zła


Najlepiej gdyby protestował po cichu, w mieszkaniu, tak żeby nikt za bardzo nie zauważył

#konfitura
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inozytol
inozytol
28.04.2026, 05:11:28 via Wykop
  • 876
Najlepiej gdyby protestował po cichu, w mieszkaniu, tak żeby nikt za bardzo nie zauważył


@KitaxKita:

Używanie tego argumentu powoduje, moim zdaniem, że jego protesty i działanie zrównuje się z działaniami jakichś świrów, którzy dokuczają wszystkim. Np. ostatnie pokolenie, rolnicy blokujący drogę, gdzie cierpią wszyscy, nawet ludzie kompletnie niezainteresowani tematem.

Natomiast Maksym "dokucza" wyłącznie tym, którzy są chamami, robakami, egoistami. Nie cierpi nikt postronny.
  • Odpowiedz
prawda_w_moskwie
prawda_w_moskwie
28.04.2026, 05:19:15 via Wykop
  • 693
@KitaxKita: może i ma rację, może i chodnik jest dla pieszego - no ale mógłby zejść, no ale wkurza, no ale prowokuje tak perfidnie chodząc po tym chodniku... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
verq2137
verq2137
25.04.2026, 08:19:09
  • 621
#heheszki #polityka #humorobrazkowy #memy #bekazpisu
verq2137 - #heheszki #polityka #humorobrazkowy #memy #bekazpisu

źródło: PL (3)

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rozdartapyta
rozdartapyta
25.04.2026, 09:30:38 via Wykop
  • 191
@verq2137:
rozdartapyta - @verq2137:

źródło: 1000016614

Pobierz
  • Odpowiedz
markus666
markus666
25.04.2026, 10:13:52 via Wykop
  • 42
@pablo103: szkoda że wam onuce słowników za darmo nie ROZDAJĄ tłuku antypolski
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
21.04.2026, 05:30:18
  • 406
Robert Mazurek (TW “Echo”) inwigilował dziennikarzy i dostał za to 250 kPLN w gotówce.

Celem operacji było dostarczenie władzy pełnego obrazu środowiska medialnego przed wyborami do Parlamentu Europejskiego i do Sejmu. CBA oceniło współpracę Mazurka jako wysokiej jakości, podkreślając wysoki stopień dyskrecji i lojalności.
Za ćwierć miliona złotych jeden z najbardziej pyskujących „niezależnych” dziennikarzy pomagał PiS-owi inwigilować własne środowisko, żeby partia mogła łatwiej utrzymać się przy władzy.

Źródło, w tym dokument CBA:
ishwaw - Robert Mazurek (TW “Echo”) inwigilował dziennikarzy i dostał za to 250 kPLN ...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-pajac
adam-pajac
21.04.2026, 05:34:09 via Wykop
  • 308
@ish_waw: gdybym pracował z Mazurkiem nawet nie powiedziałbym mu co jadłem na śniadanie - po gębie od razu widać, że obslizgła kanalia
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
21.04.2026, 05:41:01 via Wypiek
  • 254
@ish_waw Bez obrazy ale powoływanie się na pińskiego to jak powoływać się na rewelacje Republiki. To co on ostatnio wypisywał na Twitterze to już Choroszcz. Co nie zmienia faktu że szojgu to szojgu
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
20.04.2026, 14:10:23
  • 859
#polityka #bekazpisu #izrael
omg Sikorski nie skrytykuje Netanjahu, bo nie pozwala mu na to jego żona11!!11oen

Tymczasem Pani Applebaum xD
WscieklyIRozjuszonyManlet - #polityka #bekazpisu #izrael
omg Sikorski nie skrytykuje ...

źródło: {A9F186A8-7478-4BE6-9298-C5746FD38865}

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
20.04.2026, 14:17:10 via Android
  • 691
@WscieklyIRozjuszonyManlet: no, to teraz niech konfa chociaż w połowie tak skrytykuje rosję
  • Odpowiedz
M4rcinS
M4rcinS
20.04.2026, 14:25:44 via Wykop
  • 502
@WscieklyIRozjuszonyManlet: Konfiarze się zesrali, a ona krytykowała Bibiego, jak ci konfiarze na chleb mówili bep.
  • Odpowiedz
klawiszs
klawiszs
17.04.2026, 09:38:55
  • 930
Czy jest bardziej bezczelna osoba w polskich mediach od Stanowskiego?
#zonda #zondacrypto #weszlo #kanalzero #stanowski
klawiszs - Czy jest bardziej bezczelna osoba w polskich mediach od Stanowskiego?
#zon...

źródło: stanowski-weszlo-zondacrypto

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klawiszs
klawiszs
Autor
17.04.2026, 09:55:46 via Wykop
  • 585
Podmiot wykupował reklamy w mediach i szerokim topowym sporcie a stano miał nie przyjąć tej współpracy.... ponieważ?


@kwiat_pustyni626: serio? Od początku było wiadomo, że Zondacrypto to dawny BitBay, której szef Sylwester Suszek, zniknął bez śladu i prawdopodobnie gryzie ziemię. 5 miesięcy temu taki komentarz pod filmem Weszło promującym Zondacrypto napisałem.
klawiszs - >Podmiot wykupował reklamy w mediach i szerokim topowym sporcie a stano mi...

źródło: CleanShot 2026-04-17 at 11.54.15

Pobierz
  • Odpowiedz
Filipterka25
Filipterka25
17.04.2026, 10:20:53 via Wykop
  • 423
Czyli jaki jest zarzut w końcu?


@kwiat_pustyni626: Że współpracował z ewidentnie lewą firmą, nie rób z siebie gorszego przygłupa niż jesteś. Suszek zaginał długo przed sponsoringiem.
  • Odpowiedz
Partyzant666
Partyzant666
17.04.2026, 11:46:16
  • 1975
Nie szanujesz tego posła? daj plusa, pokażmy temu cw( ͡º ͜ʖ͡º)owi ilu nas jest xD #polityka #bekazpisu #bekazprawakow
Partyzant666 - Nie szanujesz tego posła? daj plusa, pokażmy temu cw( ͡º ͜ʖ͡º)owi ilu ...

źródło: uid_0ceff6b7c6b74066adba8ae2f75ec60c_width_343_play_0_pos_0_gs_0_height_445

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
17.04.2026, 11:47:39 via Android
  • 514
@Partyzant666:
Turin89 - @Partyzant666:

źródło: 1000004044

Pobierz
  • Odpowiedz
johann_10
johann_10
17.04.2026, 11:48:36 via Wykop
  • 574
@Partyzant666: podwójne mele tutaj
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
16.04.2026, 06:16:01
  • 1578
Chciałbym tylko przypomnieć że ta udająca prezydenta Polski kibolska pacynka Kaczyńskiego, specjalnie pojechała na Węgry na tydzień przed wyborami żeby dać wsparcie Orbanowi który:

- Nazywał Putina lwem a siebie jego myszą
- Zdradzał mu na bieżąco tajne ustalenia UE
- Blokował pomoc militarną Ukrainie żeby pomóc Rosji
- Blokował wypłatę dla Polski refundacji z budżetu UE za pomoc Ukrainie
Jabby - Chciałbym tylko przypomnieć że ta udająca prezydenta Polski kibolska pacynka ...

źródło: IMG_20260416_080450

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
16.04.2026, 06:17:14 via Android
  • 712
@Jabby: a teraz powołał gościa suflującego kacapską dezinformację w necie do swojej rady mediów. Co jeśli ten słynny list gończy to tylko legendowanie?
  • Odpowiedz
patykiem_pisane
patykiem_pisane
16.04.2026, 06:39:27 via Android
  • 389
@JupikaYeah: Darek, gdzie ty i twoi koledzy planujecie sie udac po zmienie wladzy na wegrzech? Slowacja, USA, Bialorus?
  • Odpowiedz
Azorek77
Azorek77
14.04.2026, 20:06:02
  • 923
#polityka #kanalzero #bekazpisu
daje plusa kogo w-----a ten śliski propisowski typ, z akademi chłopskiego rozumu, któremu wydaje się, że jak popiszę się arogancją to ma rację,
jak go ku...a widzę i słyszę w internecie to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera
Azorek77 - #polityka #kanalzero #bekazpisu
daje plusa kogo w-----a ten śliski propiso...

źródło: IMG_7077

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiecznylowcaumyslow
wiecznylowcaumyslow
wiecznylowcaumyslow
14.04.2026, 20:17:06 via Wykop
  • 126
@Tomek3322: lis chociaż przez chwilę był dobrym dziennikarzem. A potem odkleiła się klepka, udar i mamy odklejenca
  • Odpowiedz
Jarusek
Jarusek
14.04.2026, 20:17:58 via Wykop
  • 174
@Azorek77: koleś jest mistrzem w kłamaniu i programowaniu Mariuszy:

https://wykop.pl/wpis/85752161/z-cyklu-fejki-na-glownej-ale-zaplacili-wiec-nie-zo
@Jarusek +980
Z cyklu fejki na głównej, ale zapłacili, więc nie zostanie usunięte.

Kłamstwo nr 1:
- gniecenie butelek nie sprawia, że nie nadają się ode do recyklingu. Butelki podczas recyklingu są mielone w całości:
https://ekobezkantow.pl/blog/recykling-butelek-pet/

Kłamstwo
więcej
  • Odpowiedz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
13.04.2026, 14:42:18
  • 794
W gorących jest świetny wpis odnośnie młodych ludzi w Polsce popierających prawicowe partie. W innych krajach udało się przełamać skorumpowane, proruskie, prawicowe rządy właśnie dzięki młodym ludziom. W Polsce prawicowe siły są medialnie sprytniejsze. Stworzyli ksysia.

Uważam, że jest to największy obecnie szkodnik w Polsce, nawet gorszy niż Braun, który jest otwarcie szurem popieranym tylko przez jakichś patusów. A Stanowski jest naprawdę sprytny i inteligentny - kieruje ludzkie masy w stronę prawicy,
NadwornyPanicz - W gorących jest świetny wpis odnośnie młodych ludzi w Polsce popiera...

źródło: image

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myrdin
Myrdin
Myrdin
13.04.2026, 15:39:34 via Wykop
  • 693
@Mezomorfix: jeśli ktoś zamiata pod dywan lub co najmniej umniejsza wszelkie afery pisu, równocześnie wyolbrzymiając wszystko co negatywne i związane z po, równocześnie kreując się na obiektywnego, to jest to zwyczajny szkodnik, który sieje podstępną propagandę i nie zasługuje na miano dziennikarza.
  • Odpowiedz
yanush
yanush
13.04.2026, 15:47:09 via Wykop
  • 258
@NadwornyPanicz: Ale też stracił szacunek wielu ludzi, podobnie jak Mazurek. Jego czas przeminie i skończy jak JKM. Z kiedyś w miarę szanowanej postaci obecnie coraz bliżej mu do potoinfluencerów typu dziki trener czy jak mu tam.

A wszystko dlatego ze kiedyś PO uwaliło mu jakiś biznes związany z bukmacherką. Wcześniej miał w miarę wyważone poglądy.
  • Odpowiedz
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
12.04.2026, 10:50:54
  • 658
Ta pizza z Jagodna musi być naprawdę niezwykła by po 3 latach od zjedzenia dalej d--a piekła prawaków.
A co najciekawsze, nawet nie musieli jej jeść a piecze xD
#polityka #wegry #bekazpisu #bekazprawakow
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jarusek
Jarusek
12.04.2026, 10:56:17 via Wykop
  • 389
@RetorykaPisowska: Ale, że pizzę z Jagodna rozdają też na Węgrzech? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jarusek - @RetorykaPisowska: Ale, że pizzę z Jagodna rozdają też na Węgrzech? ( ͡° ͜ʖ...

źródło: Screenshot 2026-04-12 at 12-55-34 Główna _ X

Pobierz
  • Odpowiedz
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
12.04.2026, 11:00:14 via Wykop
  • 106
@RetorykaPisowska: Bardziej mnie to rozśmieszyło, że media wtedy robiły jakąś krucjatę i mądre głowy mówiły, że to koniec PiSu, a półtorej roku później Karolek im wykręcił numer
  • Odpowiedz
KielbasianyJad
KielbasianyJad
12.04.2026, 05:53:09
  • 1511
Po publikacji rozmów Orbana z Putinem, jeśli jakiś polityk polski jedzie go wspierać w wyborach = potwierdza, że jest proruskim pożytecznym idiotą albo agentem.

#polityka #bekazkonfederacji #polska #wegry #bekazpisu
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fattek
Fattek
12.04.2026, 06:08:21 via Wykop
  • 563
@KielbasianyJad: bycie małą myszką Putina przemawia do ich najgłębszych fantazji
  • Odpowiedz
thewhitestar
thewhitestar
thewhitestar
12.04.2026, 06:21:54 via Wykop
  • 203
@KielbasianyJad: ale molo!!
  • Odpowiedz
katienca
katienca
11.04.2026, 23:08:50
  • 222
Ludzie to są k---y. Jestem w fundacji ratującej zwierzęta, rano dostajemy telefon że ktoś porzucił kotke z kociętami, na zewnątrz w nocy było może 2 stopnie.
Miejsce porzucenia? Kapliczka (ʘ‿ʘ)

#polska #koty #kitku
katienca - Ludzie to są k---y. Jestem w fundacji ratującej zwierzęta, rano dostajemy ...

źródło: IMG_6556

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

katienca
katienca
Autor
11.04.2026, 23:09:39 via Wykop
  • 241
Kitku już bezpieczne
katienca - Kitku już bezpieczne

źródło: IMG_6552

Pobierz
  • Odpowiedz
katienca
katienca
Autor
11.04.2026, 23:13:15 via Wykop
  • 163
@rozdartapyta: bijmy brawa i kłaniajmy się w pas za ten dobrotliwy czyn
  • Odpowiedz
pyszniarz
pyszniarz
10.04.2026, 11:11:02
  • 957
Kaczyński w wywiadzie dla węgierskiego propagandowego Mandinera BRONI WPŁYWÓW PUTINA W EUROPIE

ROZUMIECIE K---A TO??? POLSKI POLITYK BRONI WPŁYWÓW RUSKICH W EUROPIE xDDDDDDDD

#bekazpisu #bekazprawakow #polityka #wydarzenia #informacje #pis #kaczynski #afera #skandal #zdrada
pyszniarz - Kaczyński w wywiadzie dla węgierskiego propagandowego Mandinera BRONI WPŁ...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lemmonix
Lemmonix
10.04.2026, 11:12:15 via Wykop
  • 592
@pyszniarz: pis wcale nie jest prorosyjski, skądże, nigdy, wcale! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Tą prorosyjskość wymyśliliście sobie wy lewaki!

  • Odpowiedz
na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
10.04.2026, 11:18:24 via Wykop
  • 316
@pyszniarz: Dosłownie doktryna "byle lewaków d--a bolała".
  • Odpowiedz
szychun
szychun
09.04.2026, 17:14:27
  • 1035
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szychun
szychun
Autor
09.04.2026, 17:19:20 via Wypiek
  • 541
@KOLEGAMAMY powiem jeszcze więcej. Jakby Darek więcej kasy nakradł to byłoby go stać na zatrudnienie kogoś bystrego, a tak musiał sięgnąć po Ciebie.
  • Odpowiedz
szychun
szychun
Autor
09.04.2026, 17:23:57 via Wypiek
  • 332
@thority no niestety. Jestem jednak pewien, że byłby lepszym prezydentem niż Nawrocki. Ale ten pociąg niestety odjechał.
  • Odpowiedz
Valorcrest
Valorcrest
10.04.2026, 06:11:50
  • 2435
xD Dwa dni temu na ulicy drogowcy oznaczyli pomarańczowym sprayem miejsca do usunięcia nawierzchni i załatania. Wczoraj wieczorem zauważyłem sąsiada jak obok swojego wjazdu zaznacza sprayem dołek w którym zbiera się woda. Właśnie chwilę temu podjechała maszyna i wycięła zaznaczony przez niego punkt. Skubaniec ;)

#heheszki
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krecik_Cygan
Krecik_Cygan
10.04.2026, 06:13:18 via Wykop
  • 723
@Valorcrest: teraz zrobią mu większy dołek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3
10.04.2026, 06:41:02 via Wypiek
  • 1233
@Valorcrest masz już haka na niego, to początek teczki
  • Odpowiedz
Catmmando
Catmmando
08.04.2026, 06:28:06
  • 1656
#allegro Czy wy jesteście normalni? OPIS PRODUKTU i jego PARAMETRY to dwie najważniejsze cechy oferty dzięki którym wiadomo co się kupuje a wy UKRYWACIE te informacje?

Kto u was w @allegro_pl wpadł na taki idiotyczny pomysł? Oczywiście pytanie retoryczne bo wiadomo, mniej opisu to więcej miejsca na reklamy, promowane oferty i inne nikomu niepotrzebne syfy
Catmmando - #allegro Czy wy jesteście normalni? OPIS PRODUKTU i jego PARAMETRY to dwi...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-08 082808

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
08.04.2026, 06:31:24 via Wykop
  • 1110
@Catmmando: mieć cały polski e-commerce w garści, psuć go na siłę xD
kiedyś Amazon nie znaczył w Polsce nic a nic, Aliexpress bylo tylko ciekawostką, eBay w ogóle nie dał rady się utrzymać i się szybko zwinął... i nie zdziwię się, jak te platformy zaraz zaczną zdobywać większą popularność ponownie
  • Odpowiedz
lobo
lobo
08.04.2026, 06:33:59 via Wykop
  • 670
@Catmmando: Też mnie to ostatnio wnerwiło, przeglądam aukcje i na pierwszy rzut oka nie zauważyłem tego przycisku i byłem wnerwiony, że nagle sprzedawcy przestali to dodawać.
  • Odpowiedz
kubanfs
kubanfs
06.04.2026, 07:21:23
  • 477
#polityka
kubanfs - #polityka

źródło: stanowski-nie-tak-gleboko-jestem-przeciez-niezaleznym-dziennikarzem-pis-prawo-i-sprawiedliwosc

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kubanfs
kubanfs
Autor
06.04.2026, 07:41:18 via Wykop
  • 100
@del_pielo: co ty ordolisz mazurek
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi
06.04.2026, 07:47:23 via Android
  • 263
@del_pielo: zgadzam się. Żałosne jest robić laskę najbardziej złodziejskiej partii, w zamian za jakieś grosze i jeszcze do tego udawać bezstronnego dziennikarza
  • Odpowiedz
Wernest
Wernest
06.04.2026, 05:36:52
  • 3034
Nie lubię nikomu zaglądać do portfela, ale przed chwilą w TVP Info opowiadali o rodzinie, która dostała szlachetną paczkę. Otrzymali na wigilię 29 paczek, w tym krzesła, dzięki którym (jak mówi dziennikarz) rodzina mogła zasiąść do świątecznego śniadania.

Tymczasem facet ma za sobą dziesiątki komiksów, z których część jest warta po kilkaset złotych, choćby Aliens vs Predator 30th anniversary. Wiele z nich to jakieś nowe wydania. Czy naprawdę nie można było sprzedać
Wernest - Nie lubię nikomu zaglądać do portfela, ale przed chwilą w TVP Info opowiada...

źródło: paczka

Pobierz
  • 284
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

markhausen
markhausen
markhausen
06.04.2026, 05:42:14 via Wykop
  • 2815
@Wernest: o kurde xD spójrz na komputer. Chłodzenie z ekranem LED, podświetlane ramy sztuk 4 (obstawiam że teraz więcej warte niż te komiksy), nawalone wentylatorów od przodu jakby tam jakiś dobry sprzęt siedział.

Ale na krzesło nie było.
  • Odpowiedz
KanJaweuDieZweite
KanJaweuDieZweite
KanJaweuDieZweite
06.04.2026, 05:44:43 via Wykop
  • 1662
@Wernest: też to widziałem xd. Oglądam i mówię "fiu fiu - niezły komp" xd
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
03.04.2026, 07:17:43
  • 1244
Tak wygląda blokowanie działania struktur państwowych. 88 (!) polskich ambasadorów nie może objąć stanowisk bo Ryczący Kibol z pałacu prezydenckiego blokuje ich nominacje. Bo tak. Dla interesu partyjnego. Podobnie ma się sytuacja z Trybunałem Konstytucyjnym czy służbami.
PiS to partia antypolska działająca na szkodę własnego kraju. Aż szkoda śliny na tych zaprzedańców z ich dresem udającym prezydenta.

#bekazpisu #polityka
Jabby - Tak wygląda blokowanie działania struktur państwowych. 88 (!) polskich ambasa...

źródło: IMG_20260403_082122

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jacekparowka
jacekparowka
jacekparowka
03.04.2026, 07:20:13 via Wykop
  • 931
@Jabby: no i dobrze, utrzymywanie stosunków dyplomatycznych z zagranicą to lewactwo. Prawdziwy Polski patriota prawicowy konserwatywny jest samowystarczalny, nigdy nie wyjechał ze swojego powiatu, nie zna żadnego języka obcego
  • Odpowiedz
Hrjk
Hrjk
03.04.2026, 07:31:47 via Android
  • 640
@Jabby: rola prezydenta tak, ale my nie mamy prezydenta, tylko patusa w garniturze xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 35
  • Strona 1 z 35
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking