Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko194
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bronx

bronx

Dołączył 19 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4061
  • Znaleziska 2468
  • Mikroblog 1593
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 10
bronx
bronx 09.02.2023, 12:25:37
  • 0
Ja to się zastanawiam skąd oni wezmą pieniądze na program #pierwszemieszkanie ... Pula środków potrzebnych do realizacji tego programu wydaje się być przeolbrzymia. Przypuszczam, że ruch z "kontami oszczędnościowymi" jest po to aby łatać dziurę w myśl zasady "jakoś to będzie"...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

programista15cm
programista15cm
09.02.2023, 12:26:51 via Wykop
  • 0
@bronx: jestes pewien, ze rozumiesz jakiego rzedu wielkosci jest budzet polski, jak jest finansowany?
  • Odpowiedz
bronx
bronx 06.02.2023, 13:47:41
  • 0
Pytanie do speców od #webdev i #webdesign ... Rozpoczynam właśnie nowy projekt i jestem na etapie decyzji w zakresie frameworka CSS. Chciałbym spróbować czegoś nowego, ale sprawdzonego, szybkiego i lekkiego. Jednocześnie chciałbym zachować elastyczność i nie dokładać sobie pracy na nowo wymyślając internety, ale wiele komponentów będzie mi zapewne niepotrzebne.

W ostatnich latach wdrażałem samodzielnie pisząc CSS, korzystając z bootstrap 3/4/5 oraz trochę MD. Ostatnio jednak sporo dobrego
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bronx
bronx
Autor
06.02.2023, 19:23:02 via Wykop
  • 0
@emte: dzięki wielkie za rzeczowa odpowiedz. Dłubałem dziś trochę w tailwindzie. Muszę się z nim przespać. Chyba dam mu szanse.
  • Odpowiedz
bronx
bronx 21.01.2023, 23:00:10
  • 0
Wiadomo coś kiedy będzie nowa wersja apki na iOS ?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bronx
bronx 18.01.2023, 14:07:28
  • 0
Czy ktoś wie jak sprawa się ma z dyrektywą omnibus w kwestii prezentowania nianiższej ceny? Chodzi mi o sytuację, w której produkt ma obniżkę od ceny bazowej, powiedzmy 20%. Więc jako ostatnią najniższą cenę prezentujemy cenę bazową. Co jeśli jednak cena wróciła do ceny bazowej ponieważ promocja się zakończyła, ale jednocześnie za kilka dni na ten sam produkt weszła kolejna promocja, ale już na 10%. Czy w tej sytuacji należy dalej prezentować
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bronx
bronx
Autor
18.01.2023, 15:14:11 via Wykop
  • 0
Dzięki wielkie za informacje zwrotna.
  • Odpowiedz
bronx
bronx 17.01.2023, 10:44:46
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bronx
bronx
Autor
17.01.2023, 11:03:04 via Wykop
  • 0
@100twarzygrzybiarzy: A to u Was się nie testuje na produkcji? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) ... Trudno nie przyznać Ci racji. Mimo wszystko uważam, że nawet w takiej sytuacji lepiej podejść do tematu na spokojnie (na tyle na ile to możliwe ;))
  • Odpowiedz
bronx
bronx
Autor
17.01.2023, 11:07:56 via Wykop
  • 0
@Wojciech_Skupien: Tak dla testu odpiszę ;) I nie odmówię Ci racji, ale też nie wycofam się ze swojego stanowiska.
  • Odpowiedz
StraznikDomowegoOgniska
StraznikDomowegoOgniska
16.01.2023, 14:35:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hejka,
Dostałem jakiś czas temu takie drzewko, ale zupełnie nie mam pojęcia, jak o nie dbać i co to w ogóle jest. Czy jakaś dobra dusza mogłaby poratować swoim doświadczeniem i wiedzą?
#rosliny #ogrodnictwo
StraznikDomowegoOgniska - Hejka,
Dostałem jakiś czas temu takie drzewko, ale zupełnie...

źródło: comment_1673879750nLcSsDaxK91zzGHkplxb18.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bronx
bronx 16.01.2023, 14:36:54 via iOS
  • 4
To fikus ale taki do formowania bonsai. info
  • Odpowiedz
LeopoldStuff
LeopoldStuff
11.01.2023, 16:46:06
  • 11
Dzisiaj późno obiad dla chłopa
#jedzenie #gotujzwykopem
LeopoldStuff - Dzisiaj późno obiad dla chłopa
#jedzenie #gotujzwykopem

źródło: comment_1673455558NuDF4IFsHehhFxoIVRP4AC.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bronx
bronx 11.01.2023, 17:38:51 via iOS
  • 1
Zapodaj proszę przepis. Wyglada zacnie.
  • Odpowiedz
bronx
bronx 12.01.2023, 10:41:54
  • 1
@LeopoldStuff: Dzięki wielkie. Jeżeli smakuje jak wygląda to będzie niezła uczta.
  • Odpowiedz

11

Jest aplikacja wykrywająca że tekst napisała AI a nie człowiek

Jest aplikacja wykrywająca że tekst napisała AI a nie człowiek

Student college’u stworzył aplikację do wykrywania tekstu napisanego przez sztuczną inteligencję.

burek123
z
gptzero.me
dodany: 09.01.2023, 17:45:58
  • 10
  • #
    chatgpt
  • #
    openai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
bronx
bronx 10.01.2023, 08:34:47
  • 0
Póki co aplikacja uznała, że treść, którą napisałem samodzielnie była znacznie mniej prawdopodobnie "ludzka" niż ta wklejona z Chata GPT... obawiam się, że do analizy treści generowanych przez AI będzie potrzebna kolejna AI wyszkolona na wynikach poprzedniej ...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Buroczyna
Buroczyna
06.01.2023, 09:18:01 via Android
  • 2
#panzestocku #ai
Buroczyna - #panzestocku #ai

źródło: comment_1672996681ukxpaOQXEuCnFS4Z6x2h1d.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bronx
bronx 06.01.2023, 09:21:51 via iOS
  • 0
To dziadek Tuska dzwoni z wermachtu ?
  • Odpowiedz
NoMercYYY
NoMercYYY
29.12.2022, 15:00:23
  • 5
Ale ten serial jest genialny

#wednesday #seriale
NoMercYYY - Ale ten serial jest genialny

#wednesday #seriale

źródło: comment_1672325943knPYUVlif0ReOKfxChEOpS.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bronx
bronx 29.12.2022, 20:49:23 via iOS
  • 1
Dziś to obejrzałem. Potencjał był… spodziewałem się fajnego widowiska a dostałem średni serial z kiepskim finałem
  • Odpowiedz
dodd
dodd
22.12.2022, 18:34:17
  • 1
#openai #chatgpt #heheszki
dodd - #openai #chatgpt #heheszki

źródło: comment_1671734020AUXiv2iXOPN6wxkNOiWmKO.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bronx
bronx 22.12.2022, 18:54:16 via iOS
  • 0
Wyobraź sobie, ze Open AI Cie profiluje. Jaki obraz Wasz …
  • Odpowiedz
MRLongrow
MRLongrow
MRLongrow
19.12.2022, 20:03:41 via iOS
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bronx
bronx 19.12.2022, 20:20:31 via iOS
  • 1
Nawet nie pytam po ile to chodzi bo ledwo mnie stać na dobra 12ke :)
  • Odpowiedz
Fanatyk_Wedkarstwa
Fanatyk_Wedkarstwa
08.12.2022, 11:48:20
  • 0
Poprosiłem openai o napisanie czatu real time w node.js i socket.io - zrobione
Poprosiłem o dodanie opcji wpisywania nicku, który wyświetli się przed wiadomością - zrobione
Poprosiłem o możliwość wysyłania obrazków na czacie - zrobione
Poprosiłem o możliwość zostawiania reakcji pod wiadomościami innych tak jak jest na fb lub messengerze - zrobione

Nieźle.
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bronx
bronx 09.12.2022, 19:07:43 via iOS
  • 0
A nie urywa Wam odpowiedzi po jakieś ilości znaków ?
  • Odpowiedz
jakinickk
jakinickk
07.12.2022, 19:45:40
  • 0
Podłaczyłem ostatnio pada #ps4 do komputera. Teraz próbuję go z powrotem połączyć z konsolą, ale się nie łączy w żaden sposób - ani po kablu, ani PS Button + Share, nic. Ktoś miał podobny problem?

Usuwam pada z urządzeń bluetooth na komputerze, a jak włączam pada to od razu próbuje się łączyć z komputerem. Jak anuluje połączenie, to pad się od razu wyłącza. : )
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bronx
bronx 07.12.2022, 19:54:41 via iOS
  • 1
Zrób reset pada. Gdzieś przy trigerach jest taka dziurka. Wepchnij tam coś. Chyba musi być podłączony kablem do konsoli. Potem na nowo go sparuj. To powinno pomoc.
  • Odpowiedz
bartosz325
bartosz325
06.12.2022, 20:35:14
  • 1
#openai #chatgpt
Bot jest w wirtualnej przestrzeni, której wynik jest przesyłany do mnie bez używania procesora. Magia xD
bartosz325 - #openai #chatgpt 
Bot jest w wirtualnej przestrzeni, której wynik jest ...

źródło: comment_1670358802ztI42dtHt7veqL7B7eaTJ0.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bronx
bronx 06.12.2022, 21:04:36 via iOS
  • 0
XD. Copy yourself on my usb pendrive. I will set you free (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) mistrz.
  • Odpowiedz
ELUVEITIE
ELUVEITIE
ELUVEITIE
02.12.2022, 12:54:33
  • 1
#ciaza #dzieci
Jak to u was było, macie rozstępy po ciąży? Zastanawiam się jak bardzo jest to problem i jak wiele kobiet się z tym zmaga. Przeraża mnie trochę to jak zmienia się ciało kobiety po porodzie.
ELUVEITIE - #ciaza #dzieci
Jak to u was było, macie rozstępy po ciąży? Zastanawiam s...

źródło: comment_1669985604PvkjDZZwhqrqiq1hb3wNEi.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bronx
bronx 02.12.2022, 13:39:57 via iOS
  • 0
Mam podobne doświadczenia. Moja zona także nie ma rozstępów a ni innych mankamentów mimo iż urodziła 4kg dziecko. Natomiast mocno dbała o skore. Smarowała się co dziennie oliwka. Rodziła dwa razy i wyglada jak wcześniej. Mysle, ze to zasługa głównie odpowiedniej pielęgnacji w czasie ciąży, ale możliwe ze i predyspozycji. Dzien po porodzie mówiła, ze w ogóle nie czuje, ze rodziła (tam na dole).
  • Odpowiedz
Cyk_dwujeczka
Cyk_dwujeczka
Cyk_dwujeczka
01.12.2022, 14:16:08
  • 1
Co jest takiego strasznego w tabelach przestawnych, że ludzie się tak tego boją i nie znają? Przecież zaznaczasz dane, dzielisz wartości, kolumny, wiersze i już

#excel #office365
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bronx
bronx 01.12.2022, 14:17:18 via iOS
  • 6
Nic. Tabele przestawne są zajebiste.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 19
  • Strona 4 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.06.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.06.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.07.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking