Hej, chciałem się upewnić że AI nie wprowadza mnie w błąd. Jak wyjadę do Holandii na kilka miechów, zarobię poniżej 17 000 euro, to dostanę całkowity zwrot podatku tj. brutto=netto? No i odjąć ubezpieczenie wiadomo.
@goblineq: dostaniesz jak się rozliczysz w następnym roku. Za ubezpieczenie też możesz dostać zwrot - oficjalnie jest do dodatek do ubezpieczenia zorgtoeslag
Witajcie mirki i mireczki. Chciałbym się tutaj podzielić tym jak to wyslałem do programu Allegro OdZyskaj konsole Playstation Pro 4 wraz z padami w celu wyceny a Ci bez pardonu stwierdzili, że nie mają mojego płaszcza i co nam pan zrobisz. Tak, może i byłem naiwny, że w ogóle wyslałem ale chciałem p
#holandia Mieszkałem i pracowałem w Holandii cały 2021 rok jednak zameldowany byłem tylko przez pół roku, więc urząd skarbowy wysłał mi taką o to kilkudziesięciu stronicową deklarację do wypełnienia. Czy ma ktoś namiar na księgowego, najlepiej #tilburg #brabancja, który na sto procent wypełni to wszystko dobrze i otrzymam zwrot podatku? Poprzednią deklarację wypełniał holenderski księgowy poprzez digid, jednak okazało się, że błędnie, dlatego potrzebuję namiar
Mialem taka sytuacje ze dzwoni do mnie koordynator i mowi ze zostalem wyrzucony z zakladu pracy i ze nie maja dla mnie przez to zadnej innej pracy. Czy nalezy mi sie odprawa pomimo tego? Pytam, bo dziwna sytuacja i na zakladzie pracy nikt nie wie nic na ten temat. #holandia #pracbaza #prawopracy #prawo
Dziś dostałem giftcard od szefa na święta wartości 125e na stronkę Feelingz.nl, jako że nic nie było wartego mojej uwagi postanowiłem za wszystko wykupić bon do Douglasa (jak wchodzę to zawsze ALL IN po same jaja (⌐͡■͜ʖ͡■) ) i dostałem gratisy warte prawie połowę wartości tego perfumu plus 2 sample po 1ml, z ciekawości dodałem do koszyka ten sam perfum w apce polskiego Douglasa
Czy wpisując dane do przelewu do banku #ing w #holandia z polskiego banku wpisuje się numer, który jest na karcie zostawiając między znakami spacje? Czy trzeba podać jakiś swift albo inny kod? Muszę uzupełnić debet z tytulu opłat po to by zamknąć konto w NL.
Eh Mirki z #holandia problem jest. Telefon Xiaomi, karta z naszego Viking Mobile. Problem polega na znalezieniu sieci w roamingu. We wcześniejszym, starszym telefonie na luzie Vodafone znajdowało, teraz nie ma ;/
@nie_swiruj spróbuj wyłączyć i włączyc telefon, ewentualnie zadzwoń do obsługi klienta i poproś o pomoc. Miałem podobny problem przez dzien czy dwa po przyjeździe, później samo zaczęło działać ¯_(ツ)_/¯
#holandia