Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

381

[AFERA] Allegro OdZyskaj za%^ało mi konsole

[AFERA] Allegro OdZyskaj za%^ało mi konsole

Witajcie mirki i mireczki. Chciałbym się tutaj podzielić tym jak to wyslałem do programu Allegro OdZyskaj konsole Playstation Pro 4 wraz z padami w celu wyceny a Ci bez pardonu stwierdzili, że nie mają mojego płaszcza i co nam pan zrobisz. Tak, może i byłem naiwny, że w ogóle wyslałem ale chciałem p

AgencyjnaAgencjaAgencji
AgencyjnaAgencjaAgencji
AgencyjnaAgencjaAgencji
z
wykop.pl
dodany: 15.05.2026, 09:44:44
  • #
    allegro
  • #
    allegroodzyskaj
  • #
    afera
  • #
    uokik
  • #
    prawo
  • #
    technologia
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witajcie mirki i mireczki.

Chciałbym się tutaj podzielić tym jak to wyslałem do programu Allegro OdZyskaj konsole Playstation Pro 4 wraz z padami w celu wyceny a Ci bez pardonu stwierdzili, że nie mają mojego płaszcza i co nam pan zrobisz.

Tak, może i byłem naiwny, że w ogóle wyslałem ale chciałem poznać wycene urządzenia ze względu na jej bardzo dobry stan i małe użycie. Pomyślałem, że jak to duża organizacja to te procesy będą działać. Myliłem się,

Paczke nadałem na koniec kwietnia według instrukcji w formularzu allegro. 4maja dostałem mail z potwierdzeniem, że dostarczono ją.

Ale zaraz zaraz, Allegro firma notowana na GPW poważna instytucja pewnie ma wszystko w regulaminie, pewnie jestem bezpieczny jako konsument Prawda? Prawda?

Ano nie bardzo, według regulaminu programu Allegro OdZyskaj zostałem właśnie na lodzie. Firma która ma obsługiwać ten program to startup, o nazwie Valyuu obecnie Bepoc, zatrudnia 17osób i jest zarejestrowany w Holandii żeby było łatwiej oczywiście dochodzić swoich spraw. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma do nich numeru telefonu a e-mail milczy.

Support allegro rownież milczy.

Nie ma żadnych informacji. A więc jakie ciekawostki zajdę w regulaminie jeszcze.

A więc tak, mają 7dni ale co jeśli nie zrobią tego w 7dni? C%^j to wie :) pewnie nic. Czy w regulamini jest coś o uszkodzeniu, zniszczeniu paczki przez nich? Nie, czy coś o karach w ramach opóźnień? Nie. Ale czy oni mogą zutylizować sobie sprzęt według ich widzi misie i nic nie powiedzieć? Wychodzi na to że tak.

A więc panie allegro gdzie jest moja konsola?

Treści powiązane (1)

O tym jak Allegro nabyło eBilet...
ottarpl
z youtube.com
  • 7

Komentarze (58)

najlepsze

SystemHalted2_0
SystemHalted2_0
15.05.2026, 16:32:11 via Wykop
  • 214
Nigdzie nie napisali że nie mają twojej konsoli czy że ją zgubili, więc nie manipuluj tytułem. Na razie to wygląda to po prostu tak że paczka dotarła, siedzi gdzieś w procesie, a hub nie odpowiedział w terminie. Sam to z nimi przerabiałem że musiałem czekać ponad te 7 dni, więc jest opóźnienie, którego nie powinno być, ale to jeszcze nie jest żadna kradzież, i nikt ci jej nie z-----ł w kurtce z
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nairoht
nairoht
nairoht
15.05.2026, 17:49:54 via Wykop
  • 30
Na ten moment to zwykłe opóźnienie i brak odpowiedzi z huba, a nie żadne zniknięcie sprzętu.


@SystemHalted2_0: oczekujesz zbyt wiele od wykopka który pisze w swojej sprawie poprzez HALO HALO( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
SystemHalted2_0
SystemHalted2_0
15.05.2026, 17:57:03 via Wykop
  • 23
czyli wedlug ciebie wszyscy maja byc jak skulone psy bo TY wiesz ze to opoznienie a ja mam to zaakceptowac bo jakas korporacja robi sobie wszystko na skroty ? Wez spi%#alaj :) przez takich jak ty te procesy wlasnie tak wygladaja


@AgencyjnaAgencjaAgencji: Nadal nie rozumiesz. Zachowujesz się jakbyś był upośledzony.

Sam wysłałeś sprzęt, sam kliknąłeś „akceptuję regulamin”, a teraz robisz sceny, że korporacja robi wszystko na skróty, nazywasz ich złodziejami, chociaż nie
  • Odpowiedz
HammerWZZN
HammerWZZN
15.05.2026, 09:54:03 via Wykop
  • 144
Minęło dopiero 10 dni z regulaminowych 7. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AgencyjnaAgencjaAgencji
AgencyjnaAgencjaAgencji
AgencyjnaAgencjaAgencji
Autor
15.05.2026, 10:05:24 via Wykop
  • 10
@HammerWZZN: :/ dokładnie
  • Odpowiedz
tomilipin
tomilipin
tomilipin
15.05.2026, 17:57:33 via Android
  • 0
@AgencyjnaAgencjaAgencji: Regulamin, jak rozumiem, czytałeś dopiero po fakcie? Żeby porobić screeny?
  • Odpowiedz
ktjx
ktjx
ktjx
15.05.2026, 16:31:08 via Wykop
  • 68
Robisz gównoburzę, a nawet nie chciało ci się przeczytać regulaminu... Mają 7 dni roboczych na weryfikację, a potem 3 dni (też robocze) na przelew, więc mają tak naprawdę czas do poniedziałku, aby go zlecić. Jak do tego czasu tego nie zrobią, to wtedy zacznij płakać.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Glivicius
Glivicius
15.05.2026, 17:03:42 via iOS
  • 10
@ktjx: dodatkowo gdyby op wiedział, że w niektórych krajach 14-15 to długi weekend jak majówka i transport praktycznie stoi przez Niemcy.
  • Odpowiedz
ktjx
ktjx
ktjx
15.05.2026, 19:36:27 via Wykop
  • 10
@AgencyjnaAgencjaAgencji: serio taki ograniczony jesteś? Sam wrzucasz screen, z którego jasno wynika, że chodzi o dni robocze, masz też wprost napisane w regulaminie, że bazuje na prawie polskim, a ty dalej w to brniesz/ Czy ty w ogóle wiesz, z jakiej usługi korzystasz? Czytałeś ten regulamin chociaż raz przed tą płaczliwą wrzutką (bo że przed skorzystaniem z usługi nie, to więcej niż pewne)?
  • Odpowiedz
graczboo
graczboo
graczboo
15.05.2026, 13:54:51 via Wykop
  • 26
Panie za 4 stówki to bym kupił, ale nie chciało się użerać z kupującymi, no to będzie użeranie z korporacją :D
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mocten
mocten
15.05.2026, 11:29:10 via Wykop
  • 24
A więc panie allegro gdzie jest moja konsola?
"Jaka konsola? Nigdy nie miałeś żadnej konsoli, dostaliśmy paczkę ziemniaków."
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Larkin
Larkin
Larkin
15.05.2026, 17:53:10 via Wykop
  • -3
@mocten: najlepiej byłoby im wysłać paczkę ziemniaków i twierdzić, że nadano konsolę - poczuliby się jak klienci
  • Odpowiedz
toDoList
toDoList
toDoList
15.05.2026, 16:48:43 via Android
  • 19
Wysyłka do wyceny czegoś, co może osiągnie 500 złotych, dobre. Zabawa jak z diamentami
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Snuq
Snuq
15.05.2026, 18:50:08 via Wykop
  • 15
Halo?
Halo Halo
Halo jaki dzban
zakop
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KrissKEJ
KrissKEJ
KrissKEJ
15.05.2026, 17:21:12 via Wykop
  • 15
Po jakiego grzyba wysyłałeś tę konsolę do allegro? Żeby ci wycenili? Ty jakiś upośledzony jesteś? Nie umiesz sam tego ogarnąć? Kurcze wystawiasz na OLX za 3500 i masz w ciągu kilku minut sprzedane.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mocten
mocten
15.05.2026, 18:02:47 via Wykop
  • 9
wystawiasz na OLX za 3500 i masz w ciągu kilku minut sprzedan


@KrissKEJ: coś drogie te konsole teraz
  • Odpowiedz
KrissKEJ
KrissKEJ
KrissKEJ
15.05.2026, 18:10:54 via Android
  • 3
@mocten: kurna fakt nie przeczytałem że to ps4 pro 😉, moja wina
  • Odpowiedz
Abrez
Abrez
15.05.2026, 18:55:26 via Wykop
  • 9
Wykopek nie umie czytać, odcinek 2137 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pewnie przez weekend potestują ją w czyimś domu i w poniedziałek odpiszą, jak nie to wal wtedy z płomieniem na główną. I tak to g---o da, ale warto dla chyba jakiegoś archiwum na wykopie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mrsev
mrsev
mrsev
16.05.2026, 05:27:52 via Wykop
  • 1
mrsev

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4408
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3230
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3128
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2378
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
2044
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #pytanie
  • #zakupy
  • #januszebiznesu
  • #kiciochpyta
  • #olx
  • #inpost
  • #heheszki
  • #oszukujo
  • #allegrolokalnie
  • #aliexpress
  • #prawo
  • #ecommerce
  • #visa
  • #payu
  • #zalesie

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking