Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
boldguy
boldguy

boldguy

Dołączył 8 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 987
  • Znaleziska 26
  • Mikroblog 961
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6

356

Koniec z ŁYSINĄ? Wypadanie włosów powstrzymuje... lek na osteoporozę!

Koniec z ŁYSINĄ? Wypadanie włosów powstrzymuje... lek na osteoporozę!

Lek, który od lat pomagał chorym na osteoporozę, może być też przydatny w walce z postępującym łysieniem. Brytyjscy naukowcy twierdzą, że efekty nowego odkrycia są na tyle obiecujące, że dają nadzieje na skuteczniejsze zapobieganie szybkiej utracie włosów u mężczyzn. Mają już ten problem z głowy?

piorunews-piorunews
z
zdrowie.radiozet.pl
dodany: 09.05.2018, 15:36:52
  • 172
  • #
    wykop
  • #
    ciekawostki
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    nauka
  • #
    swiat
boldguy
boldguy
boldguy 10.05.2018, 14:48:14 via Android
  • 1
@cr6d to zależy od rodzaju łysienia. Sam choruje na łysienie placowate, kilka lat temu się zaczęło, z tylu głowy i po bokach miałem jakieś 30% włosów, zobacz sobie w Google jak to wygląda. Po jakimś czasie zaczęły odrastać i znów miałem normalne włosy. Niestety rok temu znów zaczęły wypadać, o wiele bardziej intensywnie więc zgoliłem na łyso, teraz golę średnio raz na tydzień dwa, bo tylko miejscami biały meszek odrasta :/
m.....1
m.....1
konto usunięte 21.04.2018, 11:04:52 via iOS
  • 6
#joancornella
m.....1 - #joancornella

źródło: comment_rmC2v59Gs8suVl1UxA2HkaGcLeiawxV5.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

boldguy
boldguy
boldguy 21.04.2018, 11:12:21 via Android
  • 1
Gdzie się podział kubek ? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz

796

Grzegorz Braun: Zbliża się \"ostateczne rozwiązanie kwestii Polskiej

Pokaż treści 18+

Grzegorz Braun: Zbliża się \"ostateczne rozwiązanie kwestii Polskiej

Operacja most 2 się rozpoczęła, Żydzi oficjalnie powrócą do Polski po 70 latach....

arizona5077
z
youtube.com
dodany: 18.04.2018, 21:16:41
  • 274
  • #
    polska
  • #
    4konserwy
  • #
    korwin
  • #
    maxkolonko
  • #
    zainteresowania
  • #
    rozrywka
boldguy
boldguy
boldguy 19.04.2018, 05:41:42
  • 70
@ziobro2: Potrafi skompromitować TW Bolka ( ͡º ͜ʖ͡º)
MRacheron
MRacheron
17.04.2018, 10:43:23
  • 1624
#rozdajo 20GB do wykorzystania na #chomikuj

Do jutra (18.04) do 17:00, ale wylosuje i wyślę późnym wieczorem jak wrócę do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bez zielonek ツ
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

boldguy
boldguy
boldguy 17.04.2018, 19:23:52 via Android
  • 0
Fajnie nie być już zielonką (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz

405

Zarzuty o mobbing, nepotyzm i mrożenie starego mięsa w Dino.

Zarzuty o mobbing, nepotyzm i mrożenie starego mięsa w Dino.

Jedna z kierowniczek regionalnych sieci Dino jest oskarżana o stosowanie mobbingu wobec swoich podwładnych, zatrudnianie rodziny i znajomych, a także o zmuszanie pracowników do mrożenia lub kupowania starego mięsa

darosoldier
z
finanse.wp.pl
dodany: 10.04.2018, 15:51:27
  • 120
  • #
    polska
  • #
    dino
  • #
    praca
  • #
    mojkrajtakipiekny
  • #
    januszebiznesu
boldguy
boldguy
boldguy 11.04.2018, 13:01:56 via Android
  • 1
Nie wiem czy tak jest w każdym Dino, ale w mojej miejscowości cały czas jest promocja: do kraty piwa - dwie butelki gratis, do kraty wódki - flaszka gratis ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Alasthor
Alasthor
10.04.2018, 11:02:22 via Android
  • 1
#fortnite
Podobno dzis albo jutro konczy sie sezon w ratowaniu swiata i zeruja walute. Prawda to?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

boldguy
boldguy
boldguy 10.04.2018, 11:10:28 via Android
  • 0
@Alasthor tak
  • Odpowiedz
MG78
MG78
05.04.2018, 10:28:06
  • 512
Hej! Dziś zapraszam do zapoznania się z moim najnowszym przepisem na Apple Pie - szarlotkę, która stała się jednym z symboli USA.

Na wstępie chciałem Was bardzo przeprosić, bo wiem że w tym tygodniu miało być chaczapuri adżarskie, niestety na skutek sporych komplikacji z awarią samochodu wróciłem do domu dzień później niż planowałem i to nie samochodem tylko blablacarem (o tym jak przypadkiem sprzedałem samochód pisałem wczoraj na mirko). Przepis
MG78 - Hej! Dziś zapraszam do zapoznania się z moim najnowszym przepisem na Apple Pie...

źródło: comment_qx2MPd1FfXtv5GV0DqiWiUYHzKHL31Pe.jpg

Pobierz

Co za dwa tygodnie?

  • sis kebab (Turcja) 34.1% (980)
  • chleb bananowy (USA) 10.0% (286)
  • gulasz (Węgry) 12.2% (349)
  • eggs benny - jajka (USA) 5.4% (156)
  • pizza w stylu chicagowskim (USA) 18.9% (543)
  • paella (Hiszpania) 10.1% (290)
  • focaccia (Włochy) 7.2% (207)
  • coś innego 2.1% (59)

Oddanych głosów: 2870

  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

boldguy
boldguy
boldguy 05.04.2018, 21:03:44
  • 0
@MG78: Chyba nikt z nas nie dorastał na początku XX wieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 4 z 4
  • >
  • Polska

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.03.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking