5 listopada zakończył się projekt #tarczaantyinflacyjnaryska Przez cztery lata wrzucane było 100 zł w bitcoina. Tutaj podsumowanie w formie grafiki. Całej tabelki nie chce mi się kleić w GIMPie. Myślałem, żeby stworzyć #tarczaantyinflacyjnaryska2 zmienić 100 zł na 135 zł w ramach inflacji i za cztery lata znowu wrzucić wyniki, ale w sumie mi się nie chce.
Tym razem nie zrobię tego błędu i się załaduję znacznie mocniej. Ostatnio w kwietniu jak NVDA była po 112, to brakowało mi odwagi, aby wejść grubiej,bo czytałem, że to dopiero początek…A najlepsze, że taki schemat jest bardzo powtarzalny. Jak kiedyś kupiłem za ok 40, to straszyli, że nikt nie będzie przecież kart kupował, bo idzie wielki kryzys i ludzie będą szukać jedzenia na śmietniku. Albo jak miał być Grunwald i czekali na
@pepedros problem jest aby zmonetyzować te całe AI. Ale każda sprzedaż polega na zaspokajaniu potrzeb. A jak się rozglądam, to wiedzę jak za chwilę, będzie to produkt w piramidzie potrzeb na samej postawie. Przecież już teraz niektórzy prostego maila, nie potrafią bez tego napisać:-) Za moment to będzie produkt podstawowy.
@5da4266d3de6dbaf425a2d4fc16225d0 bo to jest inwestycja w klienta:-) jak już nie będziemy potrafić bez tego żyć, to przyjdzie czas, że przy dokowym budżecie zaraz po jedzeniu i czynszu, będziemy wpisywać AI. Taką mam koncepcję:-)
Czy tylko ja tak mam, że jak wszędzie czytam, że bańka, kryzys, koniec - to myślę, że chcą wyleczyć drobnych detalistów jak ja:-) i sami chcą się załadować?
Zbliżają się święta i chciałbym zrobić sobie prezent. Najchętniej dokupiłbym sobie jakiś perfum z firmy Memo. Mam African i Italian Leather. Oba mi fantastycznie siedzą, prosiłbym fachowców z tagu o rekomendację, jaki sobie kupić kolejny. Dziękuję.
@czlowiekbutelka nie wiem o czym piszesz i chciałbym dopytać:-) ostatnio na wykopie pojawił się wywiad z psychiatrą, który mówił, że w Polsce nie ma kryzysu psychiatrii, jest kruszy wychowanka. Związek przyczynowo skutkowy. O to chodzi w tych liberalnych mediach?
Dużo różności, od niemieckich karabinów po radia z prl i gry do PS3. Sporo też było wazonów, figurek, lego, części samochodowych. Było również to co niemiec wyrzucił ale to chyba standard.
Najbardziej podobały mi się obrazy namalowane na starych ramach okienych. I tak wiem, to nie do końca antyki no ale były super.
#adhd Czy są tu ludzie, którzy np. po rozpoczęciu terapii farmakologicznej, zaczęli nowy rozdzial w życiu? Ukończyi jakąś szkołę/studia i zaczęli się w końcu rozwijac po latach marazmu? Ja za wszystko za co się wezmę w końcu z tego rezygnuję. Ludzie od dzieciństwa pielęgnuja pasje i ulepszają warsztat by w dorosłym życiu robić na tym pieniadze, a u mnie zawsze się wypalało i z czasem znajdowalem coś innego i tak
@bart40404 pisałem w kontekście pełnoskalowej wojnie. Jako obywatel państwa, które w takim przypadku będzie na pierwszej lini frontu, to złoto, krypto czy akcje w USA mnie mało będą obchodzić.
@ordynarny_cham ja nie odniosłem się do zdjęcia tylko do Twojego wpisu, w którym użyłeś zwrotu „wojna światowa”. A nasz kraj będzie w takim przypadku rejonem intensywnych działań zbrojnych. I chybał z tym nikt nie dyskutuje. Widać to gdzie NATO i UE najwięcej w najbliższym czasie zamierza inwestować. Oczywiście liczę, że nikomu to po prostu się nie opłaca.
#gielda chuopaki, tak hipotetycznie. Macie 53mln zarobione na giełdzie i nie wypłacacie. To po co gracie na giełdzie dalej? Czy to ta "niezapomniana rozrywka" jest warta tego? Co Wam po kolejnych 500mln. Wtedy coś kupujecie sobie już? A jak spadnie do 40mln to chcecie odkuć się do 53 z powrotem? Ja wiem, że stracić można tylko 100%, a zarobić nieskończenie wiele xD
#bitcoin #oszczedzanie #pieniadze #emerytura
źródło: tarcza
Pobierz