A za kilka dni znowu płacz, bo wszyscy mogą dotykać mojego gruza który stoi na lawecie i w ogóle jak to tak XD Oczywiście nie brakuję głosu sprzeciwu, że jak to tak można zabierać samochód, gdzie my żyjemy, przecież jak tyle jedzie to na pewno dobry jest itd.itd. #bmw #motoryzacja #policja
Dzień dobry miłośników domowej pizzy, wiem, że tacy tu są. Chciałabym rozpocząć swoją przygodę z pizzą i poszukuję pieca, rozstrzał cenowy duży na rynku, nie wiadomo co wybrać. Myślałam, żeby zamknąć się w 1000 zł, ale jeśli rzeczywiście jest coś naprawdę godnego polecenia to może być i droższy. Czytałam, że kopułowe to na pewno ograniczenie rozmiarem pizzy, więc zastanawiam się nad takim kwadratowym, w oko wpadł mi piec Ariete 3901 za ponad
Postanowilem, ze tez bede „eko” i oddam torbe butelek po wodzie z lidla. Jade na zakupy, w delikatesach butelkomat wielkosci pralki, oczywiscie pelny „wymaga oproznienia”. Podchodze do kasjerki i mowie jej to, a ta ze wie ale to musi wlasciciel sklepu przyjechac bo tam sa plomby i „procedura jest skomplikowana”. Mysle trudno, nie zrazam sie. Jade do biedronki. Pytam kasjerki gdzie jest butelkomat, a ta wskazuje na karton z dziura na goze xdd i
@EnderWiggin z tą kranówką zdatną do picia w całym kraju to bym nie przesadzał. W mojej miejscowości kranówka lubi mieć przekroczone normy zawartości metali albo być skażona bakteriami e.coli ( ͡°ʖ̯͡°)
@Wwolt jak dobrze widzę to wystarczy tylko wyburzyć Katowice i będziemy mogli ten węgiel wręcz odkrywkowo wydobywać. Jestem za, rozgoni się tych roszczeniowych górników ( ͡°͜ʖ͡°)
Ciasto na #pizza czemu jest taka z-----a struktura i klejące się do rąk przy 59% wody? Wyrabiane 20 min slap and fold przy wyrabianiu a nadal słabo wygląda.
@ZjadamChmury osobiście też miałem problemy z 5 Stagioni. Najprzyjemniejsza do pracy była Caputo, chociaż teraz korzystam tylko ze Spadoni. Ale tak jak wyżej pisali, odpoczynek działa cuda. Osobiście obecnie wyrabiam jako-tako żeby nie było grudek i było dobrze ciasto wymieszane a gładkość uzyskuje po 2-3 rozciagnieciach i złożeniach co pół godziny.
@mkorsov kombinujesz a w podobnej cenie będziesz miał coś w stylu unold luigi czy podobnych konstrukcji. 700-800zł i masz piec który z fabryki osiąga te 430-450C
@moll ja to bym uważał, niby wszystko fajnie, dokarmiasz sobie itp. aż pewnego dnia twój karmnik zaczyna okupować stado kilkuset czeczotek. Zjadają ponad kilogram słonecznika dziennie. Przejmują balkon. A potem żona zakazuje dokarmiać ptaki ( ͡°ʖ̯͡°)
CEZAMAT Politechniki Warszawskiej prowadzi zaawansowane rozmowy z rządem i MON w sprawie krajowej linii produkcji układów scalonych. Polska już dziś dysponuje zapleczem wartym nawet 2 mld zł. Ponadto firma bierze czynny udział w projekcie FAMES.
@Eviixoxoxo zobacz sobie jak powstało TSMC. Rząd Tajwanu wyłożył gruby hajs i dodatkowo zachęcał tajwańskich inwestorów różnymi środkami żeby też się dorzucili.
@Hissis xD W 6 gospodarce świata Brexit miał tragiczne skutki ale u nas będzie inaczej! Napewno, bo Polak potrafi! Wcale nie mamy też mniejszej siły militarnej i beznadziejnego położenia na mapie. My to damy radę! My ten zachod tyle goniliśmy, że już go napewno przegoniliśmy tylko ta zła łunia nam tego nie pozwala udowodnić!
uważam że wszystkie gołębie jakie istnieją na świecie powinny zostać zabite, gatunek w całości powinien zostać poddany eksterminacji i będzie to mój program wyborczy w nadchodzących wyborach
@Teuvo gołębie moze najwspanialsze nie sa, ale osobiście wolę je niż alternatywy. Mimo wszystko pozbywają się sporej części odpadków organicznych z miast. Alternatywą są szczury i karaluchy. To ja już wolę te gołębie.
@Grzesiok jak próbowałem z takim dyskutować to zaczęły się fikołki z ustawą 447 i że w Rosji to jest wolność. Że jesteśmy niemieckim pachołkiem.
Odpowiedziałem że tą ustawę wprowadzili i jakoś nie słychać o wywłaszczeniach. A co do wolności w Rosji - jak by powiedział coś takiego w Rosji to by skończył w łagrze albo na froncie, że u nas jest wolność bo może gadać takie p------y i nic mu za
#f1
źródło: chrome_uqdlztzPKV
Pobierz