Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bartowsky

bartowsky

Dołączył 10 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17092
  • Znaleziska 720
  • Mikroblog 16372
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 132
Morcin14
Morcin14
12.02.2026, 14:44:49
  • 36
Łeb mi r---------a, że oni są w tym samym wieku a mentalnie to jest przepaść. Nadredaktor vs Najstarszy nastolatek świata.
#f1
Morcin14 - Łeb mi r---------a, że oni są w tym samym wieku a mentalnie to jest przepa...

źródło: chrome_uqdlztzPKV

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky 12.02.2026, 16:51:36 via Wypiek
  • 0
@Morcin14 mnie śmieszy że w radiu 357 Gąsiorowski ma czasami audycję z innym redaktorem, przy którym Gąsiorowski brzmi jak inteligentny człowiek xD
  • Odpowiedz
GrammarNazi
GrammarNazi
08.02.2026, 07:48:06
  • 660
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky 08.02.2026, 09:21:40 via Wypiek
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
bartowsky
bartowsky 05.02.2026, 14:27:37
  • 2
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Netto sprzedaje mrożone frytki pod marką “jabłkowego szefa”?

#heheszki #mniesmieszy #francuski
bartowsky - Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Netto sprzedaje mrożone frytki pod mark...

źródło: image_picker_FE018871-D6B6-4BD8-B0CE-C03B819CDFFF-51055-0000041C36664641

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky
Autor
05.02.2026, 14:37:04 via Wypiek
  • 0
@vulcanitu mogli napisać „de patate” i było by krótko i prawidłowo, ale wybrali jabłka
  • Odpowiedz
yourgrandma
yourgrandma
29.01.2026, 18:05:14
  • 13
#wykopoweprzeboje
Faza grupowa, grupa 49

Drabinka
FAQ
Playlist nie ma ze względu na problemy techniczne.
Jeśli chcesz być wołany/a lub wypisany/a z wołania napisz do mnie na PW.
yourgrandma - #wykopoweprzeboje 
Faza grupowa, grupa 49

Drabinka
FAQ
Playlist nie ma...

źródło: fbd9716956e118319686ca439e4e00d73c145af32cf1814f3a4af4a15677837c

Pobierz

Zagłosuj na lepszy utwór:

  • G.F. Darwin - Orki z Majorki 47.9% (113)
  • Jarzębina - Koko Koko Euro spoko 34.7% (82)
  • Nocny Kochanek - Koń na Białym Rycerzu 17.4% (41)

Oddanych głosów: 236

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky 29.01.2026, 21:10:03 via Wypiek
  • 2
@yourgrandma grupa śmierci
  • Odpowiedz
DzonySiara
DzonySiara
28.01.2026, 07:13:04
  • 479
A za kilka dni znowu płacz, bo wszyscy mogą dotykać mojego gruza który stoi na lawecie i w ogóle jak to tak XD
Oczywiście nie brakuję głosu sprzeciwu, że jak to tak można zabierać samochód, gdzie my żyjemy, przecież jak tyle jedzie to na pewno dobry jest itd.itd.
#bmw
#motoryzacja
#policja
DzonySiara - A za kilka dni znowu płacz, bo wszyscy mogą dotykać mojego gruza który s...

źródło: 1000009338

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky 28.01.2026, 13:26:46 via Wypiek
  • 0
@emasele takie przekroczenie to luźno można podciągnąć pod 174 kk.
  • Odpowiedz
kamiyama89
kamiyama89
28.01.2026, 06:29:14
  • 700
Robert Lewandowski gdyby nie poznał Anny:
kamiyama89 - Robert Lewandowski gdyby nie poznał Anny:

źródło: G_rTfNVXQAACW0b

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky 28.01.2026, 08:09:45 via Wypiek
  • 384
@kamiyama89 ŻÓŁTE JEST SŁOŃCE NIEBIESKIE NIEBO TO WŁAŚNIE BARWY STOLCA MOJEGO
  • Odpowiedz
nie_mam_teraz_na_to_czasu
nie_mam_teraz_na_to_czasu
nie_mam_teraz_na_to_czasu
19.01.2026, 14:41:00
  • 1
Dzień dobry miłośników domowej pizzy, wiem, że tacy tu są. Chciałabym rozpocząć swoją przygodę z pizzą i poszukuję pieca, rozstrzał cenowy duży na rynku, nie wiadomo co wybrać. Myślałam, żeby zamknąć się w 1000 zł, ale jeśli rzeczywiście jest coś naprawdę godnego polecenia to może być i droższy. Czytałam, że kopułowe to na pewno ograniczenie rozmiarem pizzy, więc zastanawiam się nad takim kwadratowym, w oko wpadł mi piec Ariete 3901 za ponad
niemamteraznato_czasu - Dzień dobry miłośników domowej pizzy, wiem, że tacy tu są. Ch...

źródło: 1000026045

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky 19.01.2026, 15:41:28 via Wypiek
  • 1
@nie_mam_teraz_na_to_czasu ariete wygląda spoko, ewentualnie unold Luigi albo Enzo.
Tu masz kompendium kmp z fejsa, na samej grupie facebookowej masz przykładowe przepisy
https://docs.google.com/document/d/1MRwbbbTvpeREmDCans6zHDF7QBu_Ug6Hvl13XouvEbo/mobilebasic

Polecam też filmiki Vito https://youtube.com/@vitoiacopelli żeby zobaczyć jak obchodzić się z ciastem i formować placki

No i pizza app+ do proporcji. Na początku nie przekraczaj 60% hydro - łatwiej się pracuje z ciastem i nie będziesz się frustrować
  • Odpowiedz
Masuca
Masuca
14.01.2026, 18:05:10
  • 142
Postanowilem, ze tez bede „eko” i oddam torbe butelek po wodzie z lidla.
Jade na zakupy, w delikatesach butelkomat wielkosci pralki, oczywiscie pelny „wymaga oproznienia”. Podchodze do kasjerki i mowie jej to, a ta ze wie ale to musi wlasciciel sklepu przyjechac bo tam sa plomby i „procedura jest skomplikowana”.
Mysle trudno, nie zrazam sie. Jade do biedronki. Pytam kasjerki gdzie jest butelkomat, a ta wskazuje na karton z dziura na goze xdd i
Masuca - Postanowilem, ze tez bede „eko” i oddam torbe butelek po wodzie z lidla.
Jad...

źródło: IMG_0081

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky 14.01.2026, 22:33:48 via Wypiek
  • 0
@EnderWiggin z tą kranówką zdatną do picia w całym kraju to bym nie przesadzał. W mojej miejscowości kranówka lubi mieć przekroczone normy zawartości metali albo być skażona bakteriami e.coli ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
14.01.2026, 16:30:45
  • 311
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky 14.01.2026, 18:43:08 via Wypiek
  • 3
@Turin89 wolność słowa w Rosji objawia się łagrami i VPNami ale jakimś cudem gaśniczaki twierdzą, że to w EU jest cenzura xD
  • Odpowiedz
Wwolt
Wwolt
14.01.2026, 13:06:35
  • 70
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky 14.01.2026, 18:39:15 via Wypiek
  • 0
@Wwolt jak dobrze widzę to wystarczy tylko wyburzyć Katowice i będziemy mogli ten węgiel wręcz odkrywkowo wydobywać. Jestem za, rozgoni się tych roszczeniowych górników ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ZjadamChmury
ZjadamChmury
08.01.2026, 16:22:50
  • 1
Ciasto na #pizza czemu jest taka z-----a struktura i klejące się do rąk przy 59% wody? Wyrabiane 20 min slap and fold przy wyrabianiu a nadal słabo wygląda.
ZjadamChmury - Ciasto na #pizza czemu jest taka z-----a struktura i klejące się do rą...

źródło: IMG_4341

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky 08.01.2026, 23:49:39 via Wypiek
  • 0
@ZjadamChmury osobiście też miałem problemy z 5 Stagioni. Najprzyjemniejsza do pracy była Caputo, chociaż teraz korzystam tylko ze Spadoni. Ale tak jak wyżej pisali, odpoczynek działa cuda. Osobiście obecnie wyrabiam jako-tako żeby nie było grudek i było dobrze ciasto wymieszane a gładkość uzyskuje po 2-3 rozciagnieciach i złożeniach co pół godziny.
  • Odpowiedz
yahoomlody
yahoomlody
02.01.2026, 14:31:52
  • 85
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky 02.01.2026, 20:12:14 via Wypiek
  • 0
@yahoomlody nikt nic nie mówi bo zostanie przymusowo spedaleni po podpisaniu karty praw LGBT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mkorsov
mkorsov
mkorsov
30.12.2025, 18:30:21
  • 0
Ma ktoś może taki piecyk?

Podejrzewam, że w ściankach może nie być izolacji i jest szansa żeby ją trochę poprawić i uzyskać te 400 st. C

Royal Catering RCPO-2000-1PE 2000 W 56,5 cm x 27 cm

#pizza #gotujzwykopem #pieczzwykopem #jedzenie
mkorsov - Ma ktoś może taki piecyk?

Podejrzewam, że w ściankach może nie być izolacj...

źródło: 1000002550

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky 30.12.2025, 23:02:48 via Wypiek
  • 1
@mkorsov kombinujesz a w podobnej cenie będziesz miał coś w stylu unold luigi czy podobnych konstrukcji. 700-800zł i masz piec który z fabryki osiąga te 430-450C
  • Odpowiedz
TrexTeR
TrexTeR
24.12.2025, 08:02:29
  • 277
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky 24.12.2025, 09:59:18 via Wypiek
  • 6
@TrexTeR czyli według Mateckiego rodzina nie są:
Matka i córka
Ojciec i syn
Dwóch braci/dwie siostry

P--------e mają na tej prawicy. Może to właśnie jest ten problem. Wychowywali się bez ojców i nikt im nie dał dobrego wzorca
  • Odpowiedz
moll
moll
20.12.2025, 17:03:27
  • 73
Do karmnika przylatuje jedna modraszka. W zeszłym roku trzymała z wróblami, w tym sezonie woli stado bogatek, ciekawe...

#karmnikmoll
moll - Do karmnika przylatuje jedna modraszka. W zeszłym roku trzymała z wróblami, w ...

źródło: DSC_0071

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky 20.12.2025, 23:50:48 via Wypiek
  • 2
@moll ja to bym uważał, niby wszystko fajnie, dokarmiasz sobie itp. aż pewnego dnia twój karmnik zaczyna okupować stado kilkuset czeczotek. Zjadają ponad kilogram słonecznika dziennie. Przejmują balkon. A potem żona zakazuje dokarmiać ptaki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
bartowsky - @moll ja to bym uważał, niby wszystko fajnie, dokarmiasz sobie itp. aż pe...

źródło: image_picker_EC6A3C7E-E902-4C24-90AB-7CC665FF9052-80308-0000062A5F09CD3D

Pobierz
  • Odpowiedz

371

Polska ma miejsce i zespół, który projektuje pólprzewodniki

Polska ma miejsce i zespół, który projektuje pólprzewodniki

CEZAMAT Politechniki Warszawskiej prowadzi zaawansowane rozmowy z rządem i MON w sprawie krajowej linii produkcji układów scalonych. Polska już dziś dysponuje zapleczem wartym nawet 2 mld zł. Ponadto firma bierze czynny udział w projekcie FAMES.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: 17.12.2025, 15:20:40
  • 47
  • #
    nauka
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    elektronika
  • #
    polska
bartowsky
bartowsky 17.12.2025, 23:04:06 via Wypiek
  • 1
@Eviixoxoxo zobacz sobie jak powstało TSMC. Rząd Tajwanu wyłożył gruby hajs i dodatkowo zachęcał tajwańskich inwestorów różnymi środkami żeby też się dorzucili.
WielkiNos
WielkiNos
17.12.2025, 07:44:59
  • 156
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky 17.12.2025, 08:54:39 via Wypiek
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Tetsuya
Tetsuya
10.12.2025, 19:40:34
  • 657
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky 10.12.2025, 22:56:49 via Wypiek
  • 23
@Hissis xD
W 6 gospodarce świata Brexit miał tragiczne skutki ale u nas będzie inaczej! Napewno, bo Polak potrafi! Wcale nie mamy też mniejszej siły militarnej i beznadziejnego położenia na mapie. My to damy radę! My ten zachod tyle goniliśmy, że już go napewno przegoniliśmy tylko ta zła łunia nam tego nie pozwala udowodnić!
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
06.12.2025, 22:46:24
  • 45
uważam że wszystkie gołębie jakie istnieją na świecie powinny zostać zabite, gatunek w całości powinien zostać poddany eksterminacji i będzie to mój program wyborczy w nadchodzących wyborach
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky 07.12.2025, 06:46:44 via Wypiek
  • 0
@Teuvo gołębie moze najwspanialsze nie sa, ale osobiście wolę je niż alternatywy. Mimo wszystko pozbywają się sporej części odpadków organicznych z miast. Alternatywą są szczury i karaluchy. To ja już wolę te gołębie.
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
27.11.2025, 08:45:41
  • 85
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartowsky
bartowsky 27.11.2025, 10:01:59 via Wypiek
  • 3
@Grzesiok jak próbowałem z takim dyskutować to zaczęły się fikołki z ustawą 447 i że w Rosji to jest wolność. Że jesteśmy niemieckim pachołkiem.

Odpowiedziałem że tą ustawę wprowadzili i jakoś nie słychać o wywłaszczeniach. A co do wolności w Rosji - jak by powiedział coś takiego w Rosji to by skończył w łagrze albo na froncie, że u nas jest wolność bo może gadać takie p------y i nic mu za
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24
  • Strona 2 z 24
  • >

Chuck

  • Uzupełniłem dane w profilu, brawo ja!

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.09.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.03.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.06.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking