@BlackpillMonster: Moze i tak, ale za to glazurnik nie musi płacić podatku dochodowego jak nie ma akurat ochoty i oszczedza 100-200k i nerwy remontując własny dom (kupiony lekką ręką bez kredytu).
Mega mnie bawią wpisy pod tagiem #krakow ostatnich pare dni ;) Prawacy myślą, że zwolennicy obecnego rządu mają jakiś problem, by odwołać albo nawet krytykować polityka własnej partii, jest to dla nich nie od ogarniecia i nie są w stanie tego przyswoić, na pewno wszyscy chcą bronić odwołanego prezydenta miasta do utraty tchu! Wszakże jak może być inaczej :D Normalnie wszystko mu wybaczą, tak samo jak prawa strona jest w
@donatien-de-sade: Hipokryzja pisowcow przebija wszystko.Wycieraja sobie mordy mundurem jak tylko jest to dla nich wygodne. Mam nadzieje, ze sluzby zapamietaja to do przyszlych wyborow.
No i git, kolejny dowód że elektorat koalicji to nie sekta. Miszalski się nie sprawdzał, więc out. Podobnie było z Kidawą która miała 2% poparcia. Tymczasem po prawej stronie mocy ludzie zagłosują nawet na taboret, jeżeli będzie namaszczony przez słońce narodu ( ͡°͜ʖ͡°) #referendum #kidawa #polityka
wyobrażacie sobie podejść podczas jakiegoś postoju i powiedzieć na cały głos "ludzie ta terapia nie ma sensu, lek jest kompletnie nieskuteczny, są badania na ten temat..." i w tym momencie koniec, bo pierwsze widły przechodzą przez bebechy takiego odważnego gagatka, potem reszta się rzuca i rozrywa chuopa na pół za to, że próbuje im zniszczyć romantyczny zryw i jedyne ciekawe wydarzenie w ich wiosce od początku jej istnienia
@Doberober: Polacy uwielbiają romantyczne zrywy z góry skazane na niepowodzenie, a amerykańskie firmy nastawione na wyciąganie kasy od zdesperowanych ludzi to wręcz kochają te polską cechę ( ͡°͜ʖ͡°)
Głupszych zbiórek niż tych Łatwoganga to nie widziałem, najpierw 300 baniek na leczenie dzieci chorych na raka, gdzie w Polsce leczenie raka jest na NFZ, a sama fundacja nigdy takim budżetem nie dysponowała i ich pomysł na wydanie tej kasy to jak do tej pory wywalenie jakoś 7 mln zł na uzupełnienie 60 innych zbiórek na siepomaga i że to jest bardzo przejrzyste wydatkowanie kwoty ze zbiórki xD Teraz po 2x15 baniek
Pisowcy p------ą o kompromitacji służb bo straż pożarna zareagowała na zawiadomienie o pożarze w domu prezydenta xD kompromitacja byłaby wtedy, gdyby straż nie zareagowała.
Na co pewnie liczą pisowcy, którzy dokonują tych zgłoszeń.
#latwogang wiadomo, spoko ziomek i dobrze robi xD ale trochę jak oglądam to "zjawisko społeczne", to sobie myślę że social media tak r-------y ludziom głowy, że to się w pale nie mieści xd
@Mariuszzuk: Za te 12 milionów można by kupić 2 miliony tych Łomży i to po cenniku orlenowskim (czyli ekstra z 4 zety). To będzie jakieś 90 TIRów piwa dla wizualizacji.
Prawactwo wypełzło spod kamieni i mysli że te 33% ludzi którzy zagłosowali to oni są przeciwko KO. Nie, wyborcy KO to nie sekta która idzie za wodzem w ogień To wyborcy którzy bardzo krytycznie podchodzą do ludzi których wybierają i jak im coś nie pasuje to pokazują to bardzo dosadnie
Inwigilacja opozycji za pisu - nielegalne śledzenie opozycji pegasusem, pełen dostęp do prywatnych rozmów (i to nawet nietelefonicznych), smsów, zdjęć. Podglądanie (nawet w łazience), śledzenie każdego kroku, naruszanie intymnej prywatności.
Inwigilacja opozycji za koalicji - służby reagują na zgłoszenia pożarów, prób samobójczych, o popełnianej przemocy i zagrożeniu życia.
O co w tym wszystkim chodzi, to najłatwiej się zastanowić kto zyskuje na tym a kto traci. Swoją drogą jakoś cicho się o Zonda
Czekaj. Czy Ty sugerujesz że Tusk odwiedzając juniorów Lechii Gdańsk i otrzymując koszulkę swojego ulubionego klubu piłkarskiego podpisaną przez (chyba) piłkarzy tegoż klubu, promował Zondę która jako sponsor naturalnie jest na niej umieszczona?
2015 - 2023 Kradzieże, nasyłanie policji na obywateli, pilnowanie domu karakana, zgubione rakiety, wysoko % pożyczki na sprzęt bez amunicji i offsetu, przekręty na działkach, firmach strategicznych, fikcyjne posady i jeszcze wiele więcej
@ProstyKrzywy: kanał zero nawołuje aby polscy funkcjonariuszy zaniechali swoich obowiązków i szczuje na polskich funkcjonariuszy podejmujących interwencję. KANAŁ ZERO=KLAUDIA JACHIRA
To referendum pokazuje, że wyborcy PO to inna liga - podpadł im rządzący, to zostaje odwołany, pomimo, że był z partii, którą popierają.
A konfedepisiory głosują jedynie, by “lewaków d--a bolała”, a że prawako, które dorwą się do koryta, następnie jebia ich równo, średnio ich już obchodzi.
@dron-z-nieba: co ty czlowieku gadasz, zobacz na twitterku jak pełowcy placza ze trzeba podniesc prog referendalny i ze mieszkancy krakowa nie potrafia w demokracje bo skorzystali ze swojego prawa xD
i jest odpalona syrena która powinna być używana w sytuacjach zagrażających bezpieczeństwa, no ale w polsce normalizuje się ten sygnał do wszystkiego i w razie zagrożenia człowiek pomyśli że znowu ktoś jedzie na rowerze #latwogang
Podczas przerwy na stacji paliw w Toruniu zgromadziło się ponad 14 samochodów (tyle widać na nagraniu). Pewnie było więcej.
Zgodnie z nowymi przepisami obowiązującymi od 29 stycznia 2026r. przy niezgłoszonym do urzędu gminy spotkaniu motoryzacyjnym w którym bierze udział 10 lub więcej samochodów (pojazdów mechanicznych) obowiązują kary (min. 2000 zł) lub ograniczenia wolności.
Ale sie dzis boty pisokonfowskie odpalily, jakby co najmniej pis wygral xdd. Elektorat KO po prostu ma wymagania. ktore nie zostaly spelnione, wiec elektorat to pokazal, tyle.
@nitemar_: ta, jakby którykolwiek z elektoratów patrzył jeszcze na jakość swojego kandydata, a nie tylko ślepo popierał każdego ze swojej ulubionej partii
Tu ludzie płaczą, rzucają się pod koła, nie śpią całą dobę, smarki narodowego bohatera zlizują z asfaltu. Tymczasem w stanach dr anderson tylko czeka na przelew i zaaplikowanie niedziałającej terapii za kilkanaście milionów, za które przez następne pół roku będzie dymał modelki na jachcie i kawior popijał szampanem. Potem powrót, bo czekają pieniążki z następnej zrzutki od poliaków zorganizowanej przez łatwogeng na nieuleczalną chorobę xD #latwogang
@Doberober generalnie ten chłopak udowadnia, że polski naród to w większości debile - wpłacili 282,7 mln zł na leczenie raka u dzieci, ale są przeciwni walce ze smogiem w Polsce, który tego raka powoduje. Główna bohaterka - Maja Mecan, cierpi na AML, które może być powodowane przez zanieczyszczenia powietrza:
Teraz wpłacają, żeby z dzieci zrobić króliki doświadczalne, bo terapia genowa trochę zwiększyła produkcję dystorfin, ale nie wykazała klinicznego efektu w 12 miesięcznej
źródło: asj6ur
PobierzZaufanie wśród klientów, yhy.