Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Andczej

Andczej

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 58928
  • Znaleziska 1273
  • Mikroblog 57655
  • Obserwujący 196
  • Obserwowane 118

339

Nie "GOŚĆ" tylko "PAN POLICJANT" (czy były podstawy do legitymowania?)

Nie "GOŚĆ" tylko "PAN POLICJANT" (czy były podstawy do legitymowania?)

Miejsce: przy ul.Garbary 8 w Bydgoszczy Materiał powstał w celach edukacyjnych, aby uświadomić kierowcom, jak duże zagrożenie i chaos stwarzają nielegalne manewry samochodem po chodniku. Kontakt: gloszulicy@gmail.com 0:00 Wstęp 1:06 Jazda po ciągu pieszo-rowerowym 3:52 Rycerzyk 5:38 Straż Miejska 13

zawisza
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 08:28:31
  • 66
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    wolnechodniki
  • #
    stopchamwarszawa
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    polskiedrogi
Andczej
Andczej przedwczoraj, 17:37:45 via Wykop
  • 4
@ddf-ddt: w którym momencie policjant mu powiedział


że chce go wylegitymować ze względu na to, że jest świadkiem?
repro5
repro5
17.06.2026, 17:09:43
  • 0
Ktos cos wie? Dwie eksplozje slyszalem. Przypuszczam, ze autobus.
#warszawa
repro5 - Ktos cos wie? Dwie eksplozje slyszalem. Przypuszczam, ze autobus.
#warszawa

źródło: 1000049131

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andczej
Andczej 17.06.2026, 17:14:18 via Wykop
  • 1
@repro5: #7305 Solbus
  • Odpowiedz
Scybulko
Scybulko
17.06.2026, 16:48:51
  • 1
Co tak się tak pali na Pradze gdzieś?

#warszawa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andczej
Andczej 17.06.2026, 16:59:46 via Wykop
  • 0
@Scybulko: autobus na Stanów Zjednoczonych
  • Odpowiedz
lubieczipsy_
lubieczipsy_
17.06.2026, 15:44:32
  • 0
To para #f35 ?
#warszawa
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andczej
Andczej 17.06.2026, 16:03:45 via Wykop
  • 0
@lubieczipsy_: nie, F35 i F16
  • Odpowiedz
Pulkownik_Wolodyjowski
Pulkownik_Wolodyjowski
11.05.2026, 15:24:02
  • 0
Mirki jadę pociągiem z Pomorza do Poznania, przez pół Polski na każdej stacji dzieciaki (nastolatkowie) nagrywali telefonami pociąg. To jest hobby? bo podejrzanie to wygląda że aż na każdej z stacji
#pociagi #kolej
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andczej
Andczej 11.05.2026, 17:16:16 via Wykop
  • 0
@Pulkownik_Wolodyjowski: normalne i w 100% legalne jeśli tylko robią to z ogólnodostępnej przestrzeni

jeśli dotyczy to twojego pociągu, możliwe że jedziesz "super składem" czyli ciekawa lokomotywa, długi skład, specjalny wagon itd
  • Odpowiedz
Ucieczka_donikad
Ucieczka_donikad
30.04.2026, 18:24:19
  • 1
Czy ktoś z Was ma #flightradar24 gold? Potrzebuję historycznej daty przylotu. Linia lotnicza leci w ch...a z reklamacja, a ja nie mam żadnego zdjęcia, aby im udowodnić opóźnienie z tablicy przylotów.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andczej
Andczej 30.04.2026, 18:40:01 via iOS
  • 1
@Ucieczka_donikad: daj
  • Odpowiedz
Andczej
Andczej 26.04.2026, 12:11:46
  • 12
Ehhhh 11 lat pykło na tym bajorze #wykop

Pozdrowienia z Pekinu!

#andczejpoleca #andczejwchinach
Andczej - Ehhhh 11 lat pykło na tym bajorze #wykop

Pozdrowienia z Pekinu! 

#andczej...

źródło: IMG_3203

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

striker21
striker21
26.04.2026, 14:53:23 via Wykop
  • 1
@Andczej: piękne to były czasy
  • Odpowiedz
ChineseMobilePhones
ChineseMobilePhones
26.04.2026, 20:05:43 via Wykop
  • 1
@Andczej: pozdrowienia! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ForestDruid
ForestDruid
ForestDruid
23.04.2026, 17:46:40
  • 1
Awaria wysuwanych schodów może być objawem szerszych problemów w samolocie? Np z hydraulika? #samoloty #lotnictwo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andczej
Andczej 24.04.2026, 00:27:16 via iOS
  • 0
Nie
  • Odpowiedz
breskali
breskali
breskali
03.04.2026, 09:35:42
  • 1
Czyżby na lotnisku na Muchowcu zaczęły lądować samoloty pasażerskie?
#katowice #lotnisko #flightradar24
breskali - Czyżby na lotnisku na Muchowcu zaczęły lądować samoloty pasażerskie?
#Kato...

źródło: Screenshot 2026-04-03 at 11-31-04 Flightradar24 Live Flight Tracker - Real-Time Flight Tracker Map

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andczej
Andczej 03.04.2026, 09:47:06 via iOS
  • 4
@breskali: wpisz sobie w google SP-FCP i się zastanów
  • Odpowiedz
Besalama
Besalama
27.03.2026, 08:28:26
  • 0
U nas po opóźnieniu kilku godzin też przepraszają ale tak przepraszają, że wszyscy wiedzą że mają to gdzieś, że przez ich opóźnienia masz przesiadkę o 2 w nocy gdzieś na zadupiu bo twój pociąg już dawno odjechał.
#pociagi #japonia #ciekawostki
Besalama - U nas po opóźnieniu kilku godzin też przepraszają ale tak przepraszają, że...

źródło: 41819

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andczej
Andczej 27.03.2026, 10:15:20 via Wykop
  • 3
@sylwke3100: na wykopie od zawsze mit o idealnych kolejach japońskich i niemieckich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
04.03.2026, 15:40:46
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andczej
Andczej 04.03.2026, 17:03:00 via Wykop
  • 1
@nairoht: problem jest to fakt, drugą rzeczą jest mentalność - wielu z nich nawet nie pomyśli że zamiast blokować chodnik może stanąć na jezdni, w efekcie to piesi muszą iść po jezdni
  • Odpowiedz
Trusiak
Trusiak
01.03.2026, 10:14:26
  • 1
siostra utknęła na lotnisku w tajlandii, bo miala mieć lot powrotny przez Dubaj. Wszystkie loty alternatywne typu long haul po zawyżonych cenach (+250%), ale miejsc też brak. Co byście zrobili w takiej sytuacji?

#podroze #lotnictwo
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andczej
Andczej 01.03.2026, 10:38:35 via Wykop
  • 10
@Trusiak: dlaczego rząd ma do tego dopłacać i dlaczego przewoźnik ma na tym ucierpieć?


Czy tym ludziom dzieje się krzywda? Czy aktualnie są w kraju objętym wojną? Czy obecnie nie ma innych alternatyw powrotu do kraju np w postaci lotów innymi liniami?

Rozumiem jakoś ratować ludzi, którzy utknęli w emiratach ale Ci którzy są na drugim końcu świata maja dziesiątki alternatyw
  • Odpowiedz
Andczej
Andczej 01.03.2026, 10:58:14 via Wykop
  • 2
Rząd absolutnie nie powinien do tego dopłacać - dlatego mówię o locie czarterowym, a nie pomocowym.


@Trusiak: przecież wyczarterowanie samolotu w takiej sytuacji bez dopłaty rządu kosztowałby per pax więcej niż obecnie dostępne bilety z innych lini

Czy tylko LOT potrafi wyczarterować w europie szerokokadłubowca? Linii jest cała masa, tu nie chodzi o lot powrotny bezpośrednio do Polski, ale jakikolwiek do
  • Odpowiedz
siodemkaxx
siodemkaxx
28.02.2026, 10:58:56
  • 0
#iran #flightradar24 sie w-----ł?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andczej
Andczej 28.02.2026, 11:07:51 via Wykop
  • 0
@siodemkaxx: jak zwykłe w czasie konfliktu

1. wykopki nie umieją sprawdzić tagi
2. FR24 nie działa dla "free" wyższe zazwyczaj działają
Andczej - @siodemkaxx: jak zwykłe w czasie konfliktu 

1. wykopki nie umieją sprawdzi...

źródło: Zrzut ekranu 2026-02-28 o 12.07.42

Pobierz
  • Odpowiedz
nieocenzurowany88
nieocenzurowany88
14.02.2026, 17:35:03
  • 0
Na flight radarze widać, że są lory Ryanair z Łodzi do Krakowa, ale nie ma możliwości zamówienia na stronie biletów - nie pokazuje takich lotów. Wie ktoś o co chodzi?

#flightradar24 #lodz #krakow #samoloty #ryanair
nieocenzurowany88 - Na flight radarze widać, że są lory Ryanair z Łodzi do Krakowa, a...

źródło: temp_file2969063384159313935

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andczej
Andczej 14.02.2026, 18:56:04 via Wykop
  • 6
@nieocenzurowany88: przebazowanie, "na pusto"
  • Odpowiedz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
02.02.2026, 10:45:23
  • 406
Powiedzcie mi, co trzeba mieć w głowie, żeby wejść w franczyzę na budkę z kebabem? Moim zdaniem franczyza ma sens, gdy marka jest naprawdę pożądana i popularna: np. KFC czy Mak. Już nawet franczyza z Żabką (już pomijam warunki, bo są różne plotki o tym) stoi wyżej niż franczyza na kebaba. Żabka nie jest passe, ludzie normalnie tam kupują, a nawet wśród tej słynnej młodzieży - jest spoko i hehe trendy.

A
NadwornyPanicz - Powiedzcie mi, co trzeba mieć w głowie, żeby wejść w franczyzę na bu...

źródło: image

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andczej
Andczej 02.02.2026, 22:16:01 via Wykop
  • 1
franzyziobiorca kfc idzie z umową do prawnika i analizuje


@eSUBA94: Amrest mający w tym regionie masterfranczyze nie daje franczyzy na KFC innym

  • Odpowiedz
szczurek_87
szczurek_87
06.01.2026, 12:21:16
  • 0
Kurier z InPost zmasakrował mi paczkę. Wcisnął ją na chama do za wąskiej skrytki. Futerał cały pogięty i stracił kształt. Choć trochę go naprawiłem. To coś do prania czapeczek nie nadaje się do użytku. Trochę wina Chinoli że wrzucili to w worek. No ale skoro czuł że to nie wejdzie to co on miał w głowie że niszczył przedmioty wewnątrz worka byle wcisnąć to w skrytkę. Mogę to gdzieś reklamować?

#kurier
szczurek_87 - Kurier z InPost zmasakrował mi paczkę. Wcisnął ją na chama do za wąskie...

źródło: 6436

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andczej
Andczej 06.01.2026, 12:59:52 via Wykop
  • 1
@szczurek_87: u sprzedawcy (dispute), sprzedający odpowiada za przesyłkę do czasu aż trafi ona Ciebie, Ali zapewne odda Ci kasę
  • Odpowiedz
gerwazy-oko
gerwazy-oko
28.12.2025, 14:39:09
  • 2
czy ktos oprocz mnie tez uwaza ze #audytobywatelski to zalosny troll i pluje na niego?

audyt obywatelski

  • tfu 23.5% (44)
  • git 76.5% (143)

Oddanych głosów: 187

  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andczej
Andczej 28.12.2025, 14:46:50 via Wykop
  • 12
publikowanie strategicznie waznych obiektow panstwa Polskiego na caly swiat tez popierasz?


@gerwazy-oko:

1. Czy jest to już opublikowane w sieci w postaci dziesiątek relacji z pikników, zdjęć samych jednostek na ich stronach oraz stronach rządowych i na samym
  • Odpowiedz
Andczej
Andczej 28.12.2025, 15:26:21 via Wykop
  • 1
w mapach całe lotnisko chopina... ale w zumi jest i bingu


@eSUBA94: w Apple Maps prawilnie, tylko części wojskowe zasłonięte
Andczej - >w mapach całe lotnisko chopina... ale w zumi jest i bingu

@eSUBA94: w App...

źródło: Zrzut ekranu 2025-12-28 o 16.16.10

Pobierz
  • Odpowiedz
Andczej
Andczej 28.12.2025, 15:30:02 via Wykop
  • 2
jest roznica jak bedziesz sam je musial wyszukac a ktos ci poda je jak na tacy


@gerwazy-oko: czym się różni wyszukanie danej rzeczy na YouTube od Facebooka, Google czy geoportalu lub innych map?
  • Odpowiedz
Andczej
Andczej 28.12.2025, 16:15:09 via Wykop
  • 3
Ty myslisz ze w Rosji internetu nie maja? Xd


@wstanczyk: to jest case ten sam co za czasów początku wojny z ruskich z Ukrainą gdzie wykopki pisały żeby nie wrzucać screenów z FR24, gdzie dowolny rusek z Królewca odbiornikiem za 70zł + antena za 50zł może objąć obszarem radarowym prawie całą Polskę i widzieć więcej niż Flightradar24 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Andczej
Andczej 28.12.2025, 16:18:34 via Wykop
  • 3
@rdddd: wiesz, że ten standard może zostać obrócony przeciwko Tobie?

Komuś może się nie spodobać że chodzisz obok niego z telefonem w ręce i zielonej czapce, za co dostaniesz po ryju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
Andczej
Andczej 28.12.2025, 16:46:56 via Wykop
  • 2
@rdddd: swoją teorie opierasz na błędnym założeniu że gdzieś czeka godzinami na reakcje, wiele razy pokazywał że ledwo podszedł i już zaczęła się akcja ze strony ochrony

nie miałem z tego powodu nigdy żadnych nieprzyjemności. ciekawe dlaczego?


a ja zajmowałem się kiedyś spottingiem lotniczym i wiele razy miałem wizyty niedouczonej policji czy ochrony i co z
  • Odpowiedz
Andczej
Andczej 28.12.2025, 17:14:10 via Wykop
  • 2
nie kupuję tego, chyba, że od razu świecił obiektywem prosto w ryj cieciowi.


@rdddd: no to nie znasz tego co robią tego typu "audytorzy" czy to tutaj czy w USA i GB, tak to często wygląda

testując nagięcie
  • Odpowiedz
Andczej
Andczej 28.12.2025, 17:37:46 via Wykop
  • 3
to dlaczego "audytor" nie zacznie fotografować pociągów i uświadamiać ludzi tam gdzie to jest potrzebne? wtedy nawet bym był przychylny tej działalności.


@rdddd: i znowu pokazujesz, że nie znasz tematu

Kiedy był temat Warszawy Wschodniej, audytor kilka dni później pojawił się na zmianie tego ciecia aby go rugać osobiście i nagłośnić problem.
To samo dotyczyło Gdańska, był i
  • Odpowiedz
Andczej
Andczej 28.12.2025, 17:55:19 via Wykop
  • 3
że fotografowanie waszego zakładu przez cały dzień


@rdddd: i znowu głupoty - przecież nawet pokazuje że jednego dnia bywa pod 3-4 lokacjami o czym mówi na filmie i co widać

najmniej tam gdzie tylko stresuje normalnych ludzi, a później się
  • Odpowiedz

708

Totalny syf

Pokaż treści 18+

Totalny syf

Wnioski, pisma, maile do gazet, zgłoszenia - na nic to wszystko. Na problem niszczenia infrastruktury i stwarzania zagrożenia dla pieszych przy ul. Smugowej w Łodzi nikt nie chce zwrócić uwagi. Stare chodniki pokrywa gruba warstwa błota. Nowe zaraz będą wyglądać tak samo.

skeeto666
z
youtube.com
dodany: 28.12.2025, 08:07:12
  • 145
  • #
    lodz
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
Andczej
Andczej 28.12.2025, 11:14:27 via Wykop
  • 1
Wizerunek jest ich.


@Roman_Horsetych: wizerunek jest ich częścią prywatną, a podczas służby nie mogą załatwiać spraw prywatnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

za to podczas służby mają obowiązek zajmować się tym co publiczne
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
27.12.2025, 21:54:57
  • 1
LOT to stan umysłu. Ten sam lot z Warszawy cena 2000 zł, ale z Rzeszowa z przesiadką cena 500 zł. #loty #lot #latajzwykopem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andczej
Andczej 28.12.2025, 00:19:37 via Wykop
  • 1
@SendMeAnAngel: przecież tak się nie dzieje tylko w LOT, pula biletów promocyjnych na WAW-FCO wyczerpana na na RZE-WAW-FCO jeszcze jest i tyle
  • Odpowiedz
pyszniarz
pyszniarz
26.12.2025, 20:01:42
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andczej
Andczej 26.12.2025, 21:04:47 via Wykop
  • 4
poprostu jesteś mentalnie dzieckiem - mam nadzieje że 94 w nicku to jest dla beki a nie twój rocznik xD


@pyszniarz: brak agrumnetów to zaczynamy adpersonam, klasyczek

Typ robi jawne
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Andrzej Kupiec

  • Magister Prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wyborca Platformy Obywatelskiej. Społeczniak.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.06.2017

    Komentator
  • VIP
    od 06.01.2019

    VIP
  • Rocznica
    od 26.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.04.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.12.2015

    Mikroblogger

Autorskie tagi

  • #andczejpoleca

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia