Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko117
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
amperrowwer

amperrowwer

Dołączył 7 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11101
  • Znaleziska 4489
  • Mikroblog 6612
  • Obserwujący 22
  • Obserwowane 65

427

Bosak oburzony dopłatami do emerytur dla artystów. "Odpiłować od pieniędzy"

Krzysztof Bosak potępił ustawę o zabezpieczeniu socjalnym osób wykonujących zawód artystyczny. - Tych ludzi trzeba odpiłować od pieniędzy, a nie dawać im więcej - powiedział w "Graffiti". Jego zdaniem Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego wydaje pieniądze "na jakieś bzdury, na jakieś pogięte

programista30k
z
youtube.com
dodany: 28.05.2026, 11:02:55
  • 116
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    konfederacja
  • #
    neuropa
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    bekazpo
amperrowwer
amperrowwer 28.05.2026, 12:03:41 via Wykop
  • 32
Ale żeby artysta miał do roboty chodzić aby zarabiać na swoje utrzymanie zamiast siedzieć na p-----e? No kto to widział...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1711

Emerytury dla "artystów": Wotum nieufności dla minister kultury.

Emerytury dla "artystów": Wotum nieufności dla minister kultury.

Wicemarszałek Sejmu Krzysztof Bosak poinformował 27 maja, że rozpoczęła się zbiórka podpisów pod wnioskiem o wotum nieufności wobec minister kultury Marty Cienkowskiej.

haston
z
fakt.pl
dodany: 27.05.2026, 17:03:27
  • 194
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
amperrowwer
amperrowwer 27.05.2026, 18:09:11 via Wykop
  • 131
Ale pamiętajcie, że na wojsko nie ma pieniędzy i żołnierze nawet na kamizelki nie mają i trzeba na to wziąć SAFE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gokihar
gokihar
27.05.2026, 13:37:53
  • 0
#perfumy
To się nadaje ?
[Atomizer](https://cdn.discordapp.com/attachments/923027345596641340/1508354681502568519/Facebook35.mp4?ex=6a17df43&is=6a168dc3&hm=96167c1aac97cddbe94ed462645f23daba5d8dffff066fc8be59d537a76df1e8&)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amperrowwer
amperrowwer 27.05.2026, 16:21:41 via Wykop
  • 0
@vizori: Watykańczyk
  • Odpowiedz

1001

Poseł zaapelował o to, aby zaprzestać masowego sprowadzania imigrantów

Pokaż treści 18+

Poseł Witold Tumanowicz podczas posiedzenia Sejmu zabrał głos na mównicy, gdzie przywołał postać Wiktorii Herun z lubelskiego ratusza i jej przechwałki o sprowadzaniu "studentów" z Afryki wraz z całymi rodzinami. Całą wypowiedź skwitował apelem o zaprzestanie sprowadzania Afrykańczyków do kraju.

Makavlani
z
x.com
dodany: 27.05.2026, 09:09:28
  • 186
  • #
    polityka
amperrowwer
amperrowwer 27.05.2026, 11:23:29 via Wykop
  • 85
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

amperrowwer
amperrowwer 27.05.2026, 14:12:35 via Wykop
  • 2
@Blaskun: Już mają ale reszta ma to gdzieś. Jak dla mnie to można subsaharyjskich murzynów nazywać nawet smoluchami i mnie to nie obraża ( ͡° ͜ʖ ͡°)
amperrowwer
amperrowwer 24.05.2026, 21:16:05
  • 25
#krakow
amperrowwer - #krakow

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Koronanona
Koronanona
24.05.2026, 21:17:39 via Wykop
  • 14
@amperrowwer: Ale obrzydliwy typ
  • Odpowiedz
rgshhshdu-ffhh
rgshhshdu-ffhh
rgshhshdu-ffhh
24.05.2026, 21:24:00 via Wykop
  • 6
@amperrowwer: czy każdy kto nazywa się Warzecha musi mieć takie c-----e tejki?
  • Odpowiedz
arch_Kris
arch_Kris
24.05.2026, 16:49:47
  • 2
Elo, zachęcam do wykorzystania ogromnej obniżki na wysyłki w dpd, aż 3,5zł można zaoszczędzić! (9zł -> 5,5zł)
i zakupienie jakiś odlewek na tagu. Wiemy doskonale, że to bardzo mobilizuje xDDD
duży flakon Citrus Cedro, sportowa cena, najniższa ever :
Adolfo Dominguez AGUA FRESCA CITRUS CEDRO Eau de Toilette 200ml - 150zł

a i do odlania co nieco:

Armani Acqua di Giò Parfum 2024 - 2,8
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amperrowwer
amperrowwer 24.05.2026, 20:32:05 via Wykop
  • 0
@arch_Kris: Ceny przepiękne.
  • Odpowiedz
R0bert-
R0bert-
24.05.2026, 19:19:21
  • 5
#latwogang Tak Hitler doszedł do władzy (tylko bez roweru) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amperrowwer
amperrowwer 24.05.2026, 19:20:22 via Wykop
  • 3
@R0bert-: Był taki człowiek, który chciał aby dzieciom polskim żyło się lepiej
https://www.youtube.com/watch?v=v4eHosrIiDc
amperrowwer - @R0bert-: Był taki człowiek, który chciał aby dzieciom polskim żyło się...
  • Odpowiedz
amperrowwer
amperrowwer 24.05.2026, 19:09:03
  • 3
#latwogang Kto jedzie w tej Alfie? Jakiś szeryf osobiście "zabezpiecza" przejazd? XD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dobry-informatyg
dobry-informatyg
24.05.2026, 19:10:16 via Wykop
  • 2
@amperrowwer: janusz alfa
  • Odpowiedz
sebastian-rogalski
sebastian-rogalski
24.05.2026, 19:10:55 via Wykop
  • 2
@amperrowwer: nawigator typu cwel
  • Odpowiedz
amperrowwer
amperrowwer 24.05.2026, 17:36:21
  • 39
#krakow U silniczków nerwowo ale jeszcze walczą. #polityka
amperrowwer - #krakow U silniczków nerwowo ale jeszcze walczą. #polityka

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amperrowwer
amperrowwer
Autor
24.05.2026, 17:40:23 via Wykop
  • 17
@ElMurano: "Demokracja walcząca" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
amperrowwer
amperrowwer
Autor
24.05.2026, 18:33:08 via Wykop
  • 5
@everythingisunusuallytaken: Silni Razem. Internetowa sekta-bojówka platformy prowadzona głównie przez Giertycha. Generalnie same stare baby ale z dostępem do internetu.
  • Odpowiedz
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
24.05.2026, 16:04:02
  • 3
Żółci nie odpowiedzą to wchodzą z sześcioma stówami do finału xD

#awanturaokase
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amperrowwer
amperrowwer 24.05.2026, 16:05:39 via Android
  • 0
@Ariel1990lbn: Ironmaideni by dali radę w finale.
  • Odpowiedz
prawilny_prawak
prawilny_prawak
24.05.2026, 13:18:59
  • 0
Panowie sprawa jest krótka. Jakiś fajny arab na lato.

#perfumy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amperrowwer
amperrowwer 24.05.2026, 13:30:03 via Wykop
  • 1
@prawilny_prawak: French Avenue Ravine Ice
  • Odpowiedz
amperrowwer
amperrowwer 24.05.2026, 12:43:00
  • 5
#krakow Pamiętajcie o kwiatach dla pani w komisji.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

roch-stawski
roch-stawski
23.05.2026, 12:15:46
  • 1
Na sprzedaż posiadam:
1. ADP Colonia Oud 54/100 ml - 210 zł
2. YSL La Nuit de L'Homme EdT (z 2017) 18/40 ml - 120 zł
3. Guerlain L'homme Ideal EdP (z 2019) 12/100 ml - 45 zł
4. TF Costa Azzurra - zestaw: 16/100 ml EdP + 10/10 ml EdP - 130 zł
5. Mancera Sicily 14/120 ml - 35 zł
roch-stawski - Na sprzedaż posiadam:
1.	ADP Colonia Oud 54/100 ml - 210 zł
2.	YSL La ...

źródło: 20260523_140435

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amperrowwer
amperrowwer 23.05.2026, 20:02:56 via Wykop
  • 1
@roch-stawski: Pokaż tą listę.
  • Odpowiedz
amperrowwer
amperrowwer 23.05.2026, 19:50:44
  • 3
#p--o Bardzo dobre ale wysycenie bardzo niskie.
amperrowwer - #p--o Bardzo dobre ale wysycenie bardzo niskie.

źródło: 7270

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n1craM
n1craM
22.05.2026, 22:40:46
  • 7
Ale jakość wideo rewelacyjna #spacex
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amperrowwer
amperrowwer 22.05.2026, 22:41:42 via Wykop
  • 7
@n1craM: Najlepsza reklama Starlink.
  • Odpowiedz
amperrowwer
amperrowwer 22.05.2026, 22:38:24
  • 4
#spacex Po mojemu wszystko git. Mogą lecieć na Księżyc.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amperrowwer
amperrowwer 22.05.2026, 22:30:05
  • 2
#spacex
amperrowwer - #spacex

źródło: 3e898ead-3c05-41b7-9d53-6164071d54ea

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1592

Kraków. Referendum. Miszalski musi odejść

Kraków. Referendum. Miszalski musi odejść

W najbliższą niedzielę, 24 maja, mieszkańcy Krakowa wezmą udział w referendum dotyczącym odwołania prezydenta miasta Aleksandra Miszalskiego (KO) oraz całej rady miasta.

marbar4241
z
gazetatrybunalska.info
dodany: 22.05.2026, 12:57:24
  • 312
  • #
    gazetatrybunalska
  • #
    krakow
  • #
    referendum
  • #
    miszalski
  • #
    ko
  • #
    polityka
amperrowwer
amperrowwer 22.05.2026, 21:31:41 via Wykop
  • 3
@dafto: Dobrze pamiętam jak przy okazji ostatnich wyborów wykopki naganiały na głosowanie na Sutryka bo przecież nikogo innego nie ma XD
amperrowwer
amperrowwer 22.05.2026, 21:07:42
  • 3
#p--o Dawno nie było.
amperrowwer - #p--o Dawno nie było.

źródło: 7259

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cyberdyne
Cyberdyne
21.05.2026, 23:36:02
  • 1
#spacex
Cyberdyne - #spacex

źródło: 1000097473

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amperrowwer
amperrowwer 21.05.2026, 23:37:26 via Wykop
  • 0
@Cyberdyne: Miesiąc?! Ja nie mam czasu tyle czekać. Proszę to odpalać natychmiast.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 29
  • Strona 2 z 29
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.08.2021

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.06.2020

    Złotousty
  • Rocznica
    od 27.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.08.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.04.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking