Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko204
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
alt_

alt_

Dołączył 12 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 921
  • Znaleziska 754
  • Mikroblog 167
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 5

1034

Nowy trend na rynku matrymonialnym. Polacy oglądają się za Azjatkami

Nowy trend na rynku matrymonialnym. Polacy oglądają się za Azjatkami

Coraz więcej polskich mężczyzn szuka partnerek w Azji. Pomimo ogromnej odległości wielu Polaków decyduje się na relację z Tajkami, Wietnamkami czy Filipinkami. W czasach kiedy internet pozwala na nawiązanie kontaktu z kobietami niemal z całego świata to coraz częściej poszukiwana alternatywa

konto usunięte
z
salon24.pl
dodany: 08.01.2023, 09:46:33
  • 806
  • #
    polska
  • #
    azja
  • #
    azjatki
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    rozowepaski
  • #
    spoleczenstwo
alt_
alt_ 08.01.2023, 14:32:30 via iOS
  • 15
@espumisanmax: Potwierdzam :) lvl38 od 1.5 roku z cudowną lvl32 z Wietnamu :)
melon_musk
melon_musk
02.01.2023, 17:57:48 via Android
  • 0
#amiga #retrogaming
Mireczki, podpowiedzcie proszę. Mam #cdtv, bez żadnych rozszerzeń, przeróbek itd. Chciałbym dokupić zewnętrznego goteca. Czy muszę coś przerabiać w cdtv? Czy ten gotec musi być jakoś specjalnie podłączony/skonfigurowany?
Pytam głównie pod kątem kolejności bootowania.
Jak ktoś ma jakąś ciekawą literaturę na ten temat, to chętnie poczytam.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alt_
alt_ 02.01.2023, 21:59:15
  • 0
@melon_musk nic nie trzeba, podpinasz stację jak do każdej amigi i lecisz.
  • Odpowiedz
alt_
alt_ 31.12.2022, 19:35:11 via iOS
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

612

Filipiński kiermasz kobiet. Azjatki czekają na białych mężczyzn z Europy i USA.

Pokaż treści 18+

Filipiński kiermasz kobiet. Azjatki czekają na białych mężczyzn z Europy i USA.

Na Filipinach biura matrymonialne organizują spotkania na których mężczyźni z zachodu za opłatą spotykają się z lokalnymi kobietami. Wiek czy wygląd to kwestia drugorzędna. W Polsce czy Słowacji przed wejściem do UE w latach 90/2000 też były organizowane podobne spotkania.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 07.12.2022, 20:39:38
  • 517
  • #
    swiat
  • #
    filipiny
  • #
    przegryw
  • #
    azjatki
  • #
    tajlandia
  • #
    blackpill
alt_
alt_ 08.12.2022, 08:44:25 via iOS
  • 13
@Icouldbeyourmom: Moja dziewczyna jest Azjatką. Nie mówi prawie po polsku, angielski w stopniu komunikatywnym. Ma Magistra Ekonomii na UWr i właśnie zaczęła pracę w PL. Nie jest ze mną dla pieniędzy, całkiem nieźle zarabia. Uwagi na siebie nie zwraca bardziej niż ktokolwiek inny kto nie wygląda jak Polak. Aaa, i jest jeszcze większą introwertyczką ode mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
P.s. Jest wspaniałą, czułą i mądrą
alt_
alt_ 08.12.2022, 09:09:00 via iOS
  • 0
@Icouldbeyourmom: nie wiem co by ona na to powiedziała ;)
alt_
alt_ 08.12.2022, 09:16:36 via iOS
  • 1
@Icouldbeyourmom: W najmniej spodziewany sposób - na pinderze
alt_
alt_ 08.12.2022, 09:21:12 via iOS
  • 0
@yahoomlody: Spokojnie można się dogadać po angielsku, czasem tylko trzeba coś doprecyzować, wyjaśnić itp
alt_
alt_ 08.12.2022, 10:08:39 via iOS
  • -1
@siddhariha-cautama: Nieprawda, ona nie mówi po Polsku, a poza tym jest teraz w pracy gdzie nie ma czasu siedzieć na Wypoku
alt_
alt_ 08.12.2022, 11:16:11
  • 0
@siddhariha-cautama: znowu pudło :D widzimy się dopiero w weekend ;P
alt_
alt_ 11.12.2022, 21:49:49
  • 0
@empty_silence: licencjat u siebie, magistrat już tutaj. Studia po angielsku.
alt_
alt_ 27.12.2022, 16:59:52
  • 0
@Icouldbeyourmom: już pisałem wyżej - w najmniej oczekiwanym miejscu, czyli na pinderze
alt_
alt_ 27.12.2022, 17:01:52
  • 0
@Icouldbeyourmom: tak, od ponad 2 lat
alt_
alt_ 15.12.2022, 21:46:03
  • 1
Wam też umar fejzbuk? #facebook
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alt_
alt_
Autor
15.12.2022, 21:48:21
  • 0
@Beer_Is_Good_For_You: wstał po 5 minutach ale chodzi jakby miał udar
  • Odpowiedz
alt_
alt_
Autor
15.12.2022, 21:51:31
  • 0
alt_

źródło: comment_1671141087OnjSqtYwDb79gAy4BOKy37.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
alt_
alt_
Autor
15.12.2022, 21:53:47
  • 0
alt_

źródło: comment_1671141225CojhseVjuMdIef8mssk210.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz

579

Mercedes inwestuje w Polsce miliard euro w budowę pierwszej fabryki...

Mercedes inwestuje w Polsce miliard euro w budowę pierwszej fabryki...

Mercedes-Benz ogłosił plany zainwestowania ponad 1 miliarda euro w budowę fabryki w Polsce, która byłaby...

ocynkowanyodpornynahejt
z
czasebiznesu.pl
dodany: 12.12.2022, 11:47:54
  • 243
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    gospodarka
alt_
alt_ 12.12.2022, 22:23:56
  • 0
@Dwep: bo to ja je zająłem :P

6587

Tak zbija się majątek a z ludzi robi się kretynów.

Tak zbija się majątek a z ludzi robi się kretynów.

Dziś baryłka ropy kosztuje 76,82$ a litr ON na Orlenie 7,76zł przy kursie 4,45zł/$ 24.02 baryłka ropy kosztowała 94,51$,litr ON kosztował 5,62zł,przy kursie 4,12zł/$ Przypomnę, że zysk Orlenu w III kwartale to 12,7mld zł netto

raul7788
z
twitter.com
dodany: 10.12.2022, 07:11:41
  • 342
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    orlen
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    paliwo
alt_
alt_ 10.12.2022, 08:38:30 via iOS
  • 33
@yaah: No kurła a co niby mamy zrobić, naszczać sobie do baków?

496

Dobry aktor to podstawa. Röyksopp - Eple

Dobry aktor to podstawa. Röyksopp - Eple

#royksopp #stablediffusion #musicvideo #music #nvidia #dreambooth #laboratory

aecha
z
youtube.com
dodany: 22.11.2022, 21:42:52
  • 97
  • #
    polska
  • #
    pis
  • #
    kaczynski
  • #
    heheszki
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    nvidia
alt_
alt_ 23.11.2022, 08:27:00 via iOS
  • 6
@frankenchrist: Znakomity norweski duet. Polecam!
b.....s
b.....s
konto usunięte 20.11.2022, 17:27:23
  • 0
Mirki spod tagu #amiga - nie ma który do osprzedania klawiatury w obudowie Micronik ( Infinitiv )? :-)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alt_
alt_ 20.11.2022, 18:03:02 via iOS
  • 1
@bergers: Cholerka, miałem ale poszła razem z a4000 :/
  • Odpowiedz

2786

Policja próbuje wyłudzić mandat za niezatrzymanie na STOPie

Policja próbuje wyłudzić mandat za niezatrzymanie na STOPie

Nagranie pochodzi z sierpnia 2022 Z relacji autora: Wyłączyłem silnik i odcięło zasilanie ... Policjanci chcieli wlepić mi mandat za niezatrzymanie na STOPie Policjant dowiedziawszy się o kamerce ... standardowo "proszę pokazać nagranie" ..., ale nagranie nie zostało im okazane....

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 14.11.2022, 15:08:39
  • 272
  • #
    polska
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    policja
  • #
    motoryzacja
  • #
    kierowcy
alt_
alt_ 14.11.2022, 18:52:27 via iOS
  • 14
@leenny44: A obejrzałeś filmik?
DrakkainenV
DrakkainenV
14.11.2022, 15:30:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Podpowie mi ktoś co robię nie tak? Próbuje ustawić taktowanie na 3.16ghz (stary pentium C2d e8500) i przez chwilę nawet tak działało. Teraz, co bym nie zrobił nie zapisuje mi ustawień w #bios i za każdym razem po ponownym uruchomieniu ustawia mi taktowanie na 2.53 GHz.

Co zrobić żeby hulał z pełną prędkością? Bios zaktualizowany, płyta główna - GA-945GCMX-S2, 4gb ram (robię sobie retro maszynkę)

#komputery #informatyka
DrakkainenV - Podpowie mi ktoś co robię nie tak? Próbuje ustawić taktowanie na 3.16gh...

źródło: comment_1668439844QoHySQGTo2FnzZXqJuMqxf.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alt_
alt_ 14.11.2022, 15:51:44
  • 1
@DrakkainenV: przeleć pamięć RAM jakimś MemTest86+
  • Odpowiedz

2464

Chersoń ukraiński żołnierz witany przez swoją babcię

Pokaż treści 18+

Chersoń ukraiński żołnierz witany przez swoją babcię

Watch this video on Streamable.

EarpMIToR
z
streamable.com
dodany: 12.11.2022, 17:19:02
  • 148
  • #
    swiat
  • #
    europa
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    geopolityka
alt_
alt_ 12.11.2022, 21:32:33 via iOS
  • 4
@ikkiz: kŁÓtnia. Ja p------e k---a!
alt_
alt_ 25.10.2022, 10:02:46 via iOS
  • 2
Taką płytę dzisiaj popełniłem :) #amiga #retrocomputing #retrogaming
alt_ - Taką płytę dzisiaj popełniłem :) #amiga #retrocomputing #retrogaming

źródło: comment_1666692259FaTfvk2PLh5ADxvTtsrcon.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alt_
alt_
Autor
25.10.2022, 15:28:40 via iOS
  • 0
@Banacek: Tak, podstawki plcc smd to zuo
  • Odpowiedz
alt_
alt_
Autor
25.10.2022, 20:13:55 via iOS
  • 1
@Banacek: fota 1/2
alt_ - @Banacek: fota 1/2

źródło: comment_1666728834pVkb765tRviKRG9Z5Ag3Mt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
alt_
alt_
Autor
25.10.2022, 20:14:25 via iOS
  • 1
@Banacek: fota 2/2
alt_ - @Banacek: fota 2/2

źródło: comment_1666728864BBaKL3fowNsE9R99AOzjGE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
alt_
alt_
Autor
25.10.2022, 20:15:52
  • 1
Używam Hot Air i dwóch stacji lutowniczych (z końcówkami zwykłą grotową oraz minifalą). Do tego dobry topnik flux smd.
  • Odpowiedz
alt_
alt_
Autor
26.10.2022, 15:49:50
  • 0
@Banacek: Dzięki :) dwa wieczory mi zajęło - w sumie z 10-12h
  • Odpowiedz
alt_
alt_
Autor
07.11.2022, 07:40:09 via iOS
  • 0
@Jonn: A600
  • Odpowiedz
alt_
alt_
Autor
08.11.2022, 23:10:01 via iOS
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
alt_
alt_
Autor
09.11.2022, 05:29:56
  • 1
@Kryspin013: Enkoder CXA2075M nie wymaga linii opóźniających - mniej komponentów na płytce. Te linie w A600 jako pierwsze padają ofiarą wylanych kondensatorów i są nie do dostania - rezultat to nie działające wyjście composite video.
Scandoubler na rpi daje obraz po HDMI zamiast RGB. Działa zawsze.
Cenowo - PCB kosztuje 40 jurków.
  • Odpowiedz
B.....k
B.....k
konto usunięte 08.11.2022, 19:48:20 via iOS
  • 1
Co się na tym portalu stało z tagiem #amiga
Koleś spamuje filmikami z yt gier, bo nic innego do powiedzenia widocznie nie ma. Jeszcze czasami @MOSS-FETT coś wrzuci, to ledwo ktoś plusa postawi. Jak ktos wrzuci coś swojego, nikt nawet nie zakomentuje. Alt zlutował płytę, ale wrażenia na nikim to nie robi. Jest jeszcze @xandra, która kiedyś miała tutaj jakąś swoją kamarylę klakierów, plusujących każdy jej (jego)
B.....k - Co się na tym portalu stało z tagiem #amiga 
Koleś spamuje filmikami z yt g...

źródło: comment_1667936992JdtFAJ9p3krsEy1oOmcExW.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alt_
alt_ 08.11.2022, 20:54:01
  • 2
Spoko, dalej będę budował/naprawiał rzeczy, i dzielił się tym z Wami (nawet, jeśli to będziesz tylko Ty, @Banacek). Bo nie robię tego dla poklasku (ale fajnie łechce jak ktoś doceni), tylko dla frajdy (i zadowolonych ludzi).
  • Odpowiedz
xandra
xandra
19.10.2022, 14:28:36
  • 6
Jon Hare: Narcissus

#amiga #retrogaming #staregry #muzyka #feels
xandra - Jon Hare: Narcissus

#amiga #retrogaming #staregry #muzyka #feels
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alt_
alt_ 19.10.2022, 14:33:40
  • 1
Ja nie wiem dlaczego ten kawałek nie jest jednym z hitów wszechczasów...
  • Odpowiedz
patrykmajster
patrykmajster
10.10.2022, 21:24:38
  • 3
Hej Mircy! Czy w #lublin znajdę jakiegoś fachowca od #amiga? Mam Amigę 1200, wszystko wskazuje na to, że działa, ale nie mam bladego pojęcia, co siedzi w środku i ile to jest warte... Chciałem poradzić się kogoś mądrzejszego w tym temacie.
Od razu uprzedzam, że średnio mi się na chwilę obecną widzi sprzedawanie tego sprzętu.

#retrocomputing #retrogaming #retro
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alt_
alt_ 10.10.2022, 21:42:16 via iOS
  • 0
@patrykmajster: Wrzuć fotki i obadam co tam masz :)
  • Odpowiedz
alt_
alt_ 10.10.2022, 21:45:20 via iOS
  • 0
@patrykmajster: Da się bez ;)
  • Odpowiedz

3823

Benzyna 95 prawie po 7 zł, diesel 8 zł.

Pokaż treści 18+

Benzyna 95 prawie po 7 zł, diesel 8 zł.

I smacznej kawusi.

raul7788
z
twitter.com
dodany: 10.10.2022, 05:31:29
  • 422
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    paliwo
  • #
    inflacja
alt_
alt_ 10.10.2022, 10:51:03 via iOS
  • 2
@dziacha: O widzisz, nie pomyślałem. Od jutra zacznę jeździć do pracy rowerem, 30km w jedną stronę. Zima idzie, to oszczędzę dodatkowo na wymianie opon. Jestem Ci dozgonnie wdzięczny za tę podpowiedź, sam bym nie wpadł na to.

739

Widelands - darmowy RTS inspirowany The Settlers II™

Widelands - darmowy RTS inspirowany The Settlers II™

Widelands to darmowa, otwartoźródłowa strategia czasu rzeczywistego inspirowana drugą - która przez wielu graczy uznawana jest za najlepszą - częścią serii The Settlers. Są wersje na Windows 32b/64b, MacOS i na Linuxa.

mastapepe
z
widelands.org
dodany: 07.09.2022, 17:11:28
  • 151
  • #
    rozrywka
  • #
    gry
  • #
    darmowegry
  • #
    opensource
  • #
    grystrategiczne
  • #
    retrogaming
alt_
alt_ 07.09.2022, 21:05:45
  • 7
a dla purystów (jak ja), co tylko Settlers ][ uznają jest to: Return to the Roots
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

alt_
alt_ 08.09.2022, 09:56:03 via iOS
  • 1
@kwasny: Return to the roots to po prostu silnik, dzięki któremu można odpalić oryginalna grę na nowoczesnych platformach z całym dobrodziejstwem tego co oferują. Oprócz tego ma nieco dodatkowych możliwości i opcji cuatomizacji rozgrywki.
alt_
alt_ 08.09.2022, 15:14:24
  • 1
@wuwuzela1: grałem, znam bardzo dobrze, jednak bardziej wolę pixelowy klimat pierwotnej wersji :)

651

Open Circuits - elementy elektroniczne w przekroju (pdf)

Open Circuits - elementy elektroniczne w przekroju (pdf)

Rezystory, kondensatory, potencjometry... przekrojone na pół. Niesamowita galeria wysokiej jakości zdjęć elementów, które są w urządzeniach elektronicznych wokół nas.

RicoElectrico
z
nostarch.com
dodany: 29.08.2022, 01:26:20
  • 52
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    elektronika
alt_
alt_ 29.08.2022, 10:10:21
  • 4
Rozpoznałem na zdjęciach płyty głowne Amigi 500 i 3000 :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

M.....T
M.....T
konto usunięte 21.08.2022, 23:30:04
  • 9
Demoscena: dziedzictwo kulturowe - [Pixel Heaven 2022]
30 lat Amigi 1200 - https://www.youtube.com/watch?v=ULuydNKVn_M
Ken & Roberta Williams - https://www.youtube.com/watch?v=l0KLDdtgERw
Atari Falcon 030 - https://www.youtube.com/watch?v=LJnzhiHSgOc

#amiga #commodore #atari #retrocomputing #demoscena
M.....T - Demoscena: dziedzictwo kulturowe - [Pixel Heaven 2022]
30 lat Amigi 1200 -...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alt_
alt_ 22.08.2022, 07:09:34 via iOS
  • 0
@bergers: No właśnie, jacy oszuści?
  • Odpowiedz
alt_
alt_ 23.08.2022, 10:13:32 via iOS
  • 0
@bergers: O brakujących gadżetach nie wiedziałem, ja dostałem swój komplet jak należy ;) a prelekcję polecam :
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Strona 5 z 9
  • >

Tomasz

  • Fan retrocomputingu.
  • Świdnica
  • http://ppa.pl
  • alt@ppa.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.08.2024

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 19.03.2015

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 16.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.02.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia