Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko144
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
allocer

allocer

Dołączył 9 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17472
  • Znaleziska 321
  • Mikroblog 17151
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 16
  • Dodane (2944)
  • Komentowane (4336)
  • Plusowane (9871)
Mr_Przyjemny
Mr_Przyjemny
01.05.2025, 05:26:16
  • 732
Mr_Przyjemny

źródło: temp_file6095294397387735425

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrokusYounghand
CrokusYounghand
01.05.2025, 07:02:38 via Android
  • 41
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
01.05.2025, 07:42:34 via Wykop
  • 190
@Mr_Przyjemny: stąpasz po cienkim lodzie, moderacja nie lubi jak ktoś źle o motocyklistach mówi ;)
ATAT-2 - @Mr_Przyjemny: stąpasz po cienkim lodzie, moderacja nie lubi jak ktoś źle o ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Mr_Przyjemny
Mr_Przyjemny
30.04.2025, 04:36:28
  • 1027
Mr_Przyjemny

źródło: temp_file8084767046276324643

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maz00rskie_mleko
maz00rskie_mleko
30.04.2025, 04:42:08 via iOS
  • 721
@Mr_Przyjemny generalnie widać u nas w kraju zajebisty trend ba wszelkiej maści szamaństwo.
  • Odpowiedz
Moon_Dancer
Moon_Dancer
30.04.2025, 04:50:20 via Wykop
  • 1116
@maz00rskie_mleko: to światowy trend, nie krajowy.
  • Odpowiedz
Tomisheer
Tomisheer
27.04.2025, 09:35:58
  • 661
Tak wygląda obraz 90% jeźdźców stoduł na kopytach czyli brak wyczucia wierzchowca ludzie którzy powinni kupić coś małego wybierają wielkie kruwsko na kopytach bo jest modne potem sie notorycznie słyszy a zatrzymaniach tramwaju który nie może przyjechać przez źle zaparkowanego konia bo właścicel ARABA nie potrafi tym jeździć #motoryzacja #samochody #rdr2 #gry #heheszki #pdk
Tomisheer - Tak wygląda obraz 90% jeźdźców stoduł na kopytach czyli brak wyczucia wie...

źródło: rdr

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90
27.04.2025, 10:47:39 via Wykop
  • 94
@Tomisheer: Widzę że to ulica Długa w Krakowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
GladysDelKarmen
GladysDelKarmen
27.04.2025, 10:52:39 via Wypiek
  • 39
@Tomisheer było wóz postawić, a nie tylko konia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Influ3nD
Influ3nD
25.04.2025, 05:09:42
  • 1277
Do dziś nie mogę uwierzyć że Marcin Wasilewski ma tak podobną żonę do papieża xD

#pilkanozna #2137
Influ3nD - Do dziś nie mogę uwierzyć że Marcin Wasilewski ma tak podobną żonę do papi...

źródło: temp_file5726296918097396260

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coccolino_
coccolino_
25.04.2025, 05:32:43 via Wykop
  • 1158
@Influ3nD: jak pierwszy raz zobaczyłem te zdjęcie to myślałem że to jakaś przeróbka xD
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
25.04.2025, 05:46:55 via Wykop
  • 944
@Influ3nD: on żyjeee odwołac konklawe
  • Odpowiedz
vateras131
vateras131
24.04.2025, 19:25:12
  • 14
Luna usiądź mi na mordce (。◕‿‿◕。)
#gry #expedition33
vateras131 - Luna usiądź mi na mordce (。◕‿‿◕。)
#gry #expedition33

źródło: clair-obscur-expedition-33-lune-speaking-with-gustave

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przemytni-azbestu
przemytni-azbestu
26.04.2025, 13:14:35 via Wykop
  • 1
@vateras131: Podobna jest do Pani aktorki azjatki z Until Dawn. :)
  • Odpowiedz
Marek_Tempe
Marek_Tempe
19.04.2025, 06:00:58
  • 1627
Marek_Tempe

źródło: latwyhajs

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ShineLow
ShineLow
19.04.2025, 07:31:33 via Android
  • 639
@Marek_Tempe i nagle słychać jak głaz się przesuwa
ShineLow - @Marek_Tempe i nagle słychać jak głaz się przesuwa

źródło: temp_file1013029894328970877

Pobierz
  • Odpowiedz
Kieranz
Kieranz
19.04.2025, 07:35:05 via Wykop
  • 680
@ShineLow: bez spoilerów, to dopiero jutro
  • Odpowiedz
uncle_freddie
uncle_freddie
17.04.2025, 21:41:29
  • 180
Manchester United [5] - 4 Lyon; JE PAN PIŁKARZ HARRY MAGŁAJA (。◕‿‿◕。)

MIRROR: https://streamin.one/v/729vv4w0

#mecz #golgif #ligaeuropy #united #bojowkamaglai #kcharry
uncle_freddie - Manchester United [5] - 4 Lyon; JE PAN PIŁKARZ HARRY MAGŁAJA (。◕‿‿◕。)...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dwa_szopy
dwa_szopy
dwa_szopy
17.04.2025, 21:55:00 via Wykop
  • 46
@uncle_freddie: Mało rzeczy tak cieszy jak zwycięski gol Pana Piłkarza Harrego.
  • Odpowiedz
czteryfiter
czteryfiter
17.04.2025, 22:21:47 via Android
  • 78
@uncle_freddie jesteś czarodziejem Harry
  • Odpowiedz
mannoroth
mannoroth
17.04.2025, 21:39:36
  • 76
#mecz Chcieliście Maguaja to macie xD Należał wam się taki dzień za te męczarnie kibice #united
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mayke
mayke
17.04.2025, 21:41:27 via iOS
  • 13
@mannoroth dzięki ziomuś, kibicowanie United to zdecydowanie niełatwa robota, żeby nie powiedzieć wyniszczająca xd
  • Odpowiedz
czteryfiter
czteryfiter
17.04.2025, 22:24:58 via Android
  • 2
@mayke co ty p--------z? Ostatnie 10 lat spoko
Cries in Glory Glory manjunajted
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
17.04.2025, 15:12:14
  • 4
Dziś premiera. Gra już ktoś?

#gry #ps4 #ps5 #mandragora
Mega_Smieszek - Dziś premiera. Gra już ktoś?

#gry #ps4 #ps5 #mandragora

źródło: 44697e9d50116f963d469e392924bece169a3273b76c6a4b

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem_Tutaj
Jestem_Tutaj
17.04.2025, 15:12:53 via Android
  • 1
@Mega_Smieszek lepsza jest gra w "doniose do domu czy nie doniose" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
S.....2
konto usunięte 18.04.2025, 14:49:12 via Android
  • 0
@Mega_Smieszek damo bylo niezłe, czekam na wiecej recenzji przed zakupem
  • Odpowiedz
Danzuo
Danzuo
15.04.2025, 11:47:37
  • 6
Dwa lata temu United mierzyło się z #barcelona w 1/8 Ligii Europy, gdzie górą wyszły Czerwone Diabły. Wygrana była zasłużona, nie był to mecz, gdzie Barca grała, a United fartem przeszło, tylko był to mecz wyrównany, gdzie finalnie więcej akcji udało się skleić drużynie z Anglii i dlatego przeszli dalej.

Od tego czasu Barcelona wydała na transfery ~100 milionów euro. United za to wydało ponad 450 milionów euro. Ci pierwsi
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Q.....i
Q.....i
konto usunięte 15.04.2025, 12:57:09 via iOS
  • 1
@Danzuo moim zdaniem wina trenera. Nie wierzę, że lepszy fachowiec nie wycisnąłby więcej z tej kadry. To nie są tak słabi piłkarze jak się niektórym wydaje i to nie jest zarazem tak dobry trener. Kompletny brak elastyczności taktycznej, wierzy tylko i wyłącznie w swoją wizję futbolu. Podobna sytuacja jak z trenerem Tottenhamu, który nie zaproponuje nic co wychodzi poza ramy jego wizji. Ruben już tu siedzi trochę czasu, nie może się
  • Odpowiedz
Danzuo
Danzuo
Autor
15.04.2025, 20:09:40 via Wykop
  • 0
@Rogogon5:

Który obecnie zawodnik United jest obecnie na poziomie TOP 4. Bruno Fernandes i kto jeszcze?


Nikt, Amad przed kontuzją był w takiej formie, że na ławkę do jakiegoś klubu z TOP4 by się załapał i to tyle
  • Odpowiedz
Boros
Boros
15.04.2025, 18:59:23
  • 595
Jutro zaczynam nową pracę, ja z nowym ziomkiem. Fituje stylówa?
#heheszki #halflife
Boros - Jutro zaczynam nową pracę, ja z nowym ziomkiem. Fituje stylówa?
#heheszki #ha...

źródło: Clipboard01

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

g0blacK
g0blacK
15.04.2025, 19:12:17 via Wykop
  • 495
@Boros: Weź sobie łom do tej roboty. Bez łomu to się nie napracujesz.
  • Odpowiedz
b.....o
konto usunięte 15.04.2025, 20:17:52 via Wykop
  • 88
@Boros: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
b.....o - @Boros: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Piotrek7231
Piotrek7231
15.04.2025, 04:11:35
  • 2034
#heheszki
Piotrek7231 - #heheszki

źródło: GoZG0QgXEAAXRgV

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chest_Rockwell
Chest_Rockwell
15.04.2025, 05:10:07 via Wypiek
  • 313
@Piotrek7231 dobrze że nie o 22 rano.
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88
15.04.2025, 05:18:20 via Android
  • 1008
@Piotrek7231 ojciec mojej koleżanki zgadywał jej wiek i się pomylił o 3 lata
  • Odpowiedz
Piotrek7231
Piotrek7231
13.04.2025, 17:27:28
  • 92
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tozsamosc_prawdziwa
Tozsamosc_prawdziwa
13.04.2025, 17:39:56 via Wykop
  • 41
@Piotrek7231: xD
Tozsamosc_prawdziwa - @Piotrek7231: xD

źródło: 6sHG

Pobierz
  • Odpowiedz
Tymczas0wy
Tymczas0wy
13.04.2025, 17:47:44 via Android
  • 16
@Piotrek7231 nie spodziewałem się filmu z @thority w roli głównej
  • Odpowiedz
EnzoMolinari
EnzoMolinari
11.04.2025, 20:21:26
  • 573
#debata
EnzoMolinari - #debata

źródło: 20250411_222045

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

portauprince14
portauprince14
11.04.2025, 20:23:39 via Wykop
  • 24
@EnzoMolinari: złoto XD
  • Odpowiedz
repulsive
repulsive
11.04.2025, 21:23:47 via Wykop
  • 18
@EnzoMolinari:
Pomijam już idotyczne pytania formułe i sposób organizacji. Ta jak wbiła spóźniona na scene i cieszy miche, przerwa XDDD
CYRK
  • Odpowiedz
metalfan
metalfan
03.04.2025, 00:02:55
  • 1911
Wracam po długiej przerwie nie dlatego, żeby się żalić i żebyście mi pomogli. Chcę ostrzec innych i zastanowić się co można z tym zrobić, żeby takie historie się nie powtarzały. Sprawę zgłosiłem do OLX i zgłoszę na policji (wczoraj wieczorem nie przyjęli, bo był mecz w Warszawie, nie ma komu obsługiwać i nie wiadomo do której bym siedział na komisariacie).

Najgorsze w tej całej sytuacji jest to, że od momentu zgłoszenia reklamacji przez
metalfan - Wracam po długiej przerwie nie dlatego, żeby się żalić i żebyście mi pomog...

źródło: Zrzut ekranu 2025-04-03 014330

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zulf
Zulf
Zulf
03.04.2025, 00:17:01 via Wykop
  • 715
@metalfan: wrzuc to o normalnej godzinie i zrob znalezisko bo tutaj to zaraz zginie
  • Odpowiedz
E.....i
konto usunięte 03.04.2025, 00:38:11 via Android
  • 1061
@metalfan Mi olx kojarzy się tylko z scamem. Jeśli tam coś kupuje to tylko do ręki, lokalnie. 95% ludzi to ku.wa ś.ecie, bez honoru i wartości, gotowi za 3 k zgnoic drugiego
  • Odpowiedz
Pshemeck
Pshemeck
01.04.2025, 03:13:08
  • 13
Czas wrócić do genialnej gry :)
#gry #dishonored #dawneczasy #muzyka
Pshemeck - Czas wrócić do genialnej gry :)
#gry #dishonored #dawneczasy #muzyka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ladzik
ladzik
ladzik
01.04.2025, 05:19:52 via Android
  • 1
@Pshemeck jak dawne czasy jak ja w to grałem po raz pierwszy 2 miesiące temu?
  • Odpowiedz
Mysteri0nke
Mysteri0nke
01.04.2025, 07:15:07 via Android
  • 1
@Pshemeck jest u mnie w top 10 gier ever, topka skradanek
  • Odpowiedz
kluha666
kluha666
25.03.2025, 04:24:17
  • 1904
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 166
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wrazik2
Wrazik2
Wrazik2
25.03.2025, 05:10:27 via Wykop
  • 1539
@kluha666: Gratulacje! Ja sobie kupiłem nowe żelazko, jezuuu jak ono śmiga!
  • Odpowiedz
xevons
xevons
xevons
25.03.2025, 05:30:08 via Android
  • 1390
@Wrazik2 jakie żelazko wariacie?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 494
  • Strona 13 z 494
  • >
  • Coś o mnie i o Tobie.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.12.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.07.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking