Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
VeeZ

VeeZ

Dołączył 10 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4036
  • Znaleziska 697
  • Mikroblog 3339
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 56
  • Dodane (176)
  • Komentowane (337)
  • Plusowane (2826)
MirkoLord
MirkoLord
26.04.2026, 19:58:30
  • 6187
Zapisuje sobie w kalendarzu i w 2027 zawołam wszystkich plusujących do sprawozdania finansowego fundacji CancerFighters #latwogang
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypomnienie
Przypomnienie
26.04.2026, 20:00:09 via Wykop
  • 4248
@johnkashtan: Za 12 miesięcy (26/04/2027, 21:59:53 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
johnkashtan
johnkashtan
26.04.2026, 20:01:50 via Wykop
  • 220
@MirkoLord: no to za rok przypominajka byś przypomniał w lipcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
15.04.2026, 09:19:52
  • 1312
Donald Franciszek Tusk. W polityce od kilkudziesięciu lat. Ludzie jak to ludzie, mają różne opinie. Niektórzy mogą go nie lubić z pewnych powodów. Inni go uwielbiają. Ale każdy, bez względu na poglądy, musi przyznać, że Tusk jest czysty jak łza. Tyle lat rządził, był pewnie podsłuchiwany pegazusem? Pisowcy przez tyle lat rządzili i nic na niego nie znalezli. To jest wręcz nieprawdopodobne. Zróbcie trochę hałasu i dajcie plusa dla Donalda.

#polityka
NadwornyPanicz - Donald Franciszek Tusk. W polityce od kilkudziesięciu lat. Ludzie ja...

źródło: image

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
15.04.2026, 09:24:51 via Wykop
  • 922
@NadwornyPanicz: Można wiele złego powiedzieć o Tusku i ja to rozumiem.
Ale wszyscy zgodzimy sie chyba z tym, że nie oddałby Polski pod ruskie władanie a polaków nie wpędziłby w ruski mir.
  • Odpowiedz
K.....e
K.....e
konto usunięte 15.04.2026, 09:37:10 via Wykop
  • 1138
@NadwornyPanicz: za samo zawieszenie poboru do wojska i wyrównanie wieku emerytalnego Pan Premier Donald Franciszek Tusk ma mój dozgonny szacunek. Dzięki temu wielu polskich chłopaków (w tym ja) uniknęło upokorzenia i mogło po maturze mieć najdłuższe wakacje w życiu i choćby pojechać do pracy. Dziękuję Panie Premierze.
  • Odpowiedz
Mck_98
Mck_98
20.01.2026, 06:07:46
  • 16349
Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamiętania. Jak myślicie ile jest aktywnych użytkowników tutaj? Obstawiammaksymalnie 7000 plusów
#wykopgate20 #afera
Mck_98 - Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamięta...

źródło: 1000041732

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paukopulos
Paukopulos
20.01.2026, 06:24:27 via Wypiek
  • 290
@Mck_98 z roku na rok coraz mniej. Obstawiam ze ~8.5k na dzień dzisiejszy, ten tegom
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
20.01.2026, 07:09:43 via Wykop
  • 346
@Mck_98: na mirko? z 1500 plusów dostaniesz. Jak mode to wrzucą na główną to może 4k będzie
  • Odpowiedz
Metodzik
Metodzik
12.01.2026, 15:32:32
  • 4763
Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darmowych grach od STEAM. Nowa lista ma na celu aktualizację osób zainteresowanych wpisem w 2026. jutro, będzie aktualizacja listy epic

=================================================================================================

Nowa lista wołania o darmowych grach na STEAM w 2026!
Chcesz być na bieżąco z darmowymi grami na #steam i nigdy nie przegapić nowej oferty?
@Metodzik +4185
Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darmowych grach od EPIC. Nowa lista ma na celu aktualizację osób zainteresowanych wpisem.

=================================================================================================

🎮 Nowa lista wołania o darmowych grach od EPIC w 2025! 🎮
Chcesz być na bieżąco z darmowymi grami na #epic i
więcej
Metodzik - Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darm...

źródło: obraz_2026-01-12_162752588

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mrlukasz
mrlukasz
12.01.2026, 15:46:38 via iOS
  • 43
@Metodzik: oby w tym roku bylo lepiej
  • Odpowiedz
k__p
k__p
12.01.2026, 15:52:33 via Wykop
  • 215
@Metodzik: Dziękujemy za Twoją służbę.
  • Odpowiedz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
19.12.2025, 22:39:45
  • 487
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Galapagos_
Galapagos_
Galapagos_
19.12.2025, 23:34:02 via Wykop
  • 288
@mleko3-2procent: Mowa nienawiści / nawoływanie do nienawiści – art. 256 KK
  • Odpowiedz
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
19.12.2025, 23:40:32 via Wykop
  • 134
@mleko3-2procent: @Flavius_Claudius_Iulianus zdradę stanu w czasie wojny.
Czy tam świadoma/ nieświadoma kolaborację z wrogiem.
  • Odpowiedz
Parker_
Parker_
14.12.2025, 13:45:08
  • 489
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pozdroxxx666
pozdroxxx666
14.12.2025, 14:40:22 via Wykop
  • 307
@Parker_: jaki pozew? skoro to prawda. Berkowicz to złodziej. Sam się przyznał i przyjął karę. Do końca życia będzie ukaranym złodziejem.
  • Odpowiedz
Marysiabaton
Marysiabaton
Marysiabaton
14.12.2025, 15:26:22 via Wykop
  • 47
@Parker_: kocham Pana Nadredaktora 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
26.11.2025, 08:13:25
  • 1469
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

korkyx
korkyx
26.11.2025, 08:46:35 via Wykop
  • 605
@Jabby: różnica jest prosta. Brauniarze krzyczą polexit, a ludzie myślący mówią "unia nie jest idealna, ale lepiej w niej być niż nie być, i próbować zmienić ją na lepsze na drodze reform". no ale to trzeba mieć jakieś tam IQ wyższe od ameby albo nie brać pieniędzy z kacapstanu
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
26.11.2025, 09:03:26 via Wykop
  • 626
@Jabby:
Warto też dodać, że ponowne wejście do rosyjskiej strefy wpływów doprowadzi do utraty niepodległości, a w erze szantażu atomowego kacapów, Polska już nigdy by jej nie odzyskała.
Dlatego ktokolwiek postuluje odejście od Zachodu i powiela ruską propagandę jest ŚMIERTELNYM wrogiem Polski.
  • Odpowiedz
Kroledyp
Kroledyp
19.11.2025, 18:45:20
  • 1994
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smarek37
Smarek37
19.11.2025, 18:50:10 via Wykop
  • 1652
@Kroledyp: no a niby kto? Cały internet o tym huczy. Wystarczyło wyłączyć telewizor i połączyć kropki kto miał w tym interes.
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
19.11.2025, 18:54:44 via Wypiek
  • 905
@Kroledyp mają doświadczenie- jeden z ich polityków siedzi za próbę zamachu.
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
14.11.2025, 10:59:09
  • 1458
xD

#polityka #bekazkonfederacji #polska
Sin- - xD

#polityka #bekazkonfederacji #polska

źródło: IMG_7027

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

duszan_z_kapitana_dupy
duszan_z_kapitana_dupy
14.11.2025, 11:08:27 via Wykop
  • 739
@Sin-: pewnie będzie oburzenie wśród konfiarzy, jak wiadomo tylko bekowicz ma prawo śmieszkować na twiterze
  • Odpowiedz
Jariii
Jariii
14.11.2025, 11:08:28 via Wykop
  • 708
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
szychun
szychun
13.11.2025, 09:33:14
  • 1831
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

200Amra
200Amra
13.11.2025, 10:15:26 via Wykop
  • 691
@szychun: Tusk powinien pod stołem dawać kasę na ONR. Oni z gaśniczakami się nie pierdzielą.
  • Odpowiedz
SpokojnyPan
SpokojnyPan
13.11.2025, 10:24:01 via Wykop
  • 216

Komentarz usunięty przez moderatora

SystemHalted2_0
SystemHalted2_0
06.11.2025, 17:53:02
  • 232
Moment przejścia z Windows 11 na Fedorę był chyba najlepszą decyzją od bardzo dawna. Serio, jakby ktoś mi wcześniej powiedział, że system może nie walczyć ze mną tylko po prostu działać, to bym nie uwierzył. To dojrzały, szybki i elegancki system, który daje mi pełną kontrolę i nie próbuje na każdym kroku wciskać konta online, telemetrii, reklam ani asystentów z AI, których nikt nie prosił.

System wstaje błyskawicznie, nie mieli dyskiem w tle,
SystemHalted2_0 - Moment przejścia z Windows 11 na Fedorę był chyba najlepszą decyzją...

źródło: temp_file1560360692872629706

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bpnn
Bpnn
Bpnn
06.11.2025, 17:54:17 via Wykop
  • 249
system może (...) po prostu działać

Linux


@SystemHalted2_0: wybierz jedno
  • Odpowiedz
SystemHalted2_0
SystemHalted2_0
Autor
06.11.2025, 17:59:40 via Android
  • 176
@Bpnn

hehe Linux nie działa hehe… a jednak działa i i to lepiej, niż myslisz.

ten żart był aktualny może z dziesięć lat temu, dziś to już tylko powielanie starego stereotypu, który nie ma pokrycia w rzeczywistości.

współczesne dystrybucje obsługują praktycznie cały sprzęt, mają sterowniki instalowane automatycznie i działają stabilniej niż wiele wersji Windowsa. I zgadza się, moja drukarka również działa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
straszny_cham
straszny_cham
28.10.2025, 15:08:04
  • 2799
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 198
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gustowny_dzikus
gustowny_dzikus
28.10.2025, 15:59:53 via Wykop
  • 499

Komentarz usunięty przez moderatora

mattz_
mattz_
28.10.2025, 16:04:08 via Android
  • 2074
@gustowny_dzikus z filmu co trwał chyba z godzinę wyciągnąłeś że się zesrał bo ma żółte zęby. Potem kolejne jakieś wyciągnięte jedno zdanie że mają mu dopłacać. No właśnie takie p---------e mnie w-----a, gościu od dekady chyba robi wartościowy content a przyjdzie taki gość jak ty i p-------e się o jakieś bzdury. P------e.
  • Odpowiedz
programista70k
programista70k
28.10.2025, 06:27:47
  • 1676
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kukold
kukold
28.10.2025, 06:52:21 via Wykop
  • 1099
@programista70k: spokojnie, jak będzie najmniejsza wzmianka o nowej kurtce Tuska to zrobi profesonalny 2h materiał
  • Odpowiedz
KolegaPatryk
KolegaPatryk
28.10.2025, 07:57:38 via Wykop
  • 668

Komentarz usunięty przez moderatora

yosemitesam
yosemitesam
18.10.2025, 04:07:20
  • 676
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

realizta
realizta
18.10.2025, 06:35:34 via Wykop
  • 195
@yosemitesam: może jeszcze o land lease by się pytał, gadał o tym w mediach przez pół roku, odbył 4 spotkania z Hitlerem, zmienił zdanie sześć razy i na koniec wysłał co innego.
  • Odpowiedz
xyzzy
xyzzy
18.10.2025, 08:45:56 via Wykop
  • 19
@yosemitesam: Hitler nie miał rakiet międzykontynentalnych z głowicami atomowymi. Gdyby miał USA nie włączyło by się do wojny. Tak dla porównania.
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
17.10.2025, 09:32:33
  • 1367
#polityka
badreligion66 - #polityka

źródło: temp_file3370160596684566926

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badreligion66
badreligion66
Autor
17.10.2025, 09:36:36 via Android
  • 544
@nith Ale prawie płakał żeby Tusk opodatkował banki a tutaj zonk xD
badreligion66 - @nith Ale prawie płakał żeby Tusk opodatkował banki a tutaj zonk xD

źródło: temp_file3802424213631124918

Pobierz
  • Odpowiedz
4x4_141
4x4_141
17.10.2025, 10:39:48 via Wykop
  • 368
@badreligion66: czekamy na komentarze rzeczników @Ravau23 i ten drugi równie głęboko w pisssowskeij dupie @eduardo-garcia
  • Odpowiedz
Nurbon
Nurbon
Nurbon
12.10.2025, 06:17:55
  • 2124
#pokazpsa #pies #psy #zalesie i jednocześnie #chwalesie

Nie mam pojęcia po co to piszę ale chyba nie mam z kim pogadać.
Zawsze w domu był pies. Przygarnięty bo zmarł właściciel, bo ktoś znalazł i nie mógł się nim zająć itp. Fajnie ale nie byłem taki przywiązany na 100%. Lecz ostatni mój pies to był od małego. Przyniosłem go 12 lat temu jako szczeniaka.
Nurbon - #pokazpsa #pies #psy #zalesie i jednocześnie #chwalesie

Nie mam pojęcia po ...

źródło: 11087

Pobierz
  • 156
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomek_27
tomek_27
12.10.2025, 06:26:26 via Wypiek
  • 618
@Nurbon wymiziaj za uszkiem i czymaj sie tam mordo
  • Odpowiedz
the_one_who_knows_the_only_Truth
the_one_who_knows_the_only_Truth
12.10.2025, 06:51:32 via iOS
  • 819
@Nurbon AAAAA KOLEJNY PSIARZ!!!! CZEMU NIE MA KAGANCA I NIE JEST NA SMYCZY LEPIEJ NAPISZ ILE DZIECI JUŻ POŻARŁ CZEMU NAPADŁ NA UKRAINĘ I TERRORYZUJE STREFĘ GAZY I WOGULE
theonewhoknowstheonlyTruth - @Nurbon AAAAA KOLEJNY PSIARZ!!!! CZEMU NIE MA KAGANCA I ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
123_
123_
06.10.2025, 18:14:36
  • 372
Aktualizacja 1.10:
- większa rozdzielczość,
- poprawiono timeline dla Chrisa Hemswortha (Seba wrzucał więcej filmów i wspominał go także później), dziękuję @Partacze
- odkryto jedną nano-markę, której czas istnienia był zbliżony do rozbłysku kosmicznego, podziękowania dla @Konto_tylko_na_chwile

#sebcel
123 - Aktualizacja 1.10:
- większa rozdzielczość,
- poprawiono timeline dla Chrisa He...

źródło: 2025

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twoj_starrry
twoj_starrry
06.10.2025, 18:21:33 via Android
  • 216
@123_ pierwszy oficjalny skryba historii sebcologii... po prostu
  • Odpowiedz
twoj_starrry
twoj_starrry
06.10.2025, 18:23:58 via Android
  • 273
@mateusz-siuda śmiem twierdzić, że kasztan 123_ wykonał w 1 dzień wiecej pracy niż nasz mentor przez cały rok xD
  • Odpowiedz
kfpwa
kfpwa
kfpwa
01.10.2025, 15:18:30
  • 3201
#systemkaucyjny
W tym całym chaosie i przerzucaniu się na saturatory pamiętajmy o jednej ważnej rzeczy:
- Saturatory SodaStream są produkowane przez izraelską firmę która chwali się na każdym opakowaniu wykorzystywaniem w pracy palestyńczyków, z oczywistych przyczyn nie podaje tutaj nawet linka do produktu

- Saturatory firmy Dafi są produkowane przez Polską Firmę Formaster S.A., dzięki temu kupując ich produkty wspierasz zakłady produkcyjne w Kielcach i Bilczy
Link do ich sklepu
kfpwa - #systemkaucyjny 
W tym całym chaosie i przerzucaniu się na saturatory pamięta...

źródło: 1503f689-7c64-415b-bb6d-6506f6f4f485

Pobierz
  • 226
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asdeusz-konopielka
asdeusz-konopielka
01.10.2025, 15:20:35 via Android
  • 336
@kfpwa nie chwalą się wykorzystywaniem tylko po prostu informują że dają im pracę. To chyba dobrze nie? Dają im zarobić bo w gazie to możesz najwyżej długopisy skręcać
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
01.10.2025, 16:21:09 via Wykop
  • 325
@kfpwa:
System kaucyjny będzie kosztować gospodarkę (konsumenta) ok. 40 mld zł w ciągu 10 lat.
7 firm - operatorów (beneficjentów) systemu kaucyjnego oraz ich udziałowcy:

Krajowy System Kaucyjny S.A.: udziałowcy: Coca-Cola Polska, Colian, Grupa Maspex, Nałęczów Zdrój, Nestlé Polska, Oshee Polska, PepsiCo Polska, Red Bull, Van Pur, Zbyszko Company, Żywiec Zdrój
Polski System Kaucyjny S.A.: Żywiec
  • Odpowiedz
groman43
groman43
25.09.2025, 18:54:04
  • 643
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

roksana-bartlik
roksana-bartlik
roksana-bartlik
25.09.2025, 18:55:26 via Wykop
  • 382
@groman43: russia hate club po 3,5 roku w koncu mowi jak jest!
  • Odpowiedz
ppiasq
ppiasq
25.09.2025, 19:17:59 via Wykop
  • 272
@groman43: No trzeba przyznać, że koński ryj ma ciężką pracę, bo żeby przedstawić ruskie działania w jakiś dyplomatyczny sposób to trzeba być ekspertem w gimnastyce artystycznej.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 142
  • Strona 1 z 142
  • >
  • Ehhh te internety
  • Polska A

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.09.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia