Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
VZee
VZee

VZee

Dołączył 2 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 39582
  • Znaleziska 8322
  • Mikroblog 31260
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 10
ish_waw
ish_waw
wczoraj, 13:22:13
  • 1067
Czyli ginęli ludzie, ale jak prokurator poprosił, żeby o tym opowiedzieć, to nie opowiedział xDD.

Gościa rozwalą teraz pozwami cywilnymi - jedyny ratunek to niepoczytalność xD

#bekazprawakow na 100% #bekazpisu #polityka
ish_waw - Czyli ginęli ludzie, ale jak prokurator poprosił, żeby o tym opowiedzieć, t...

źródło: IMG_5798

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VZee
VZee
VZee 10 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 0
@JazzBlurr:

ma prawo zachować milczenie, żeby sobie nie zaszkodzić.

I dlatego poleciał p*erdolić osobiście jakieś kocopoły w ogólnopolskich mediach.

I Mariuszkom to się spina. Niesamowite xDD
  • Odpowiedz

498

Miał 6 dożywotnich zakazów prowadzenia aut. Wpadł po raz kolejny

Miał 6 dożywotnich zakazów prowadzenia aut. Wpadł po raz kolejny

43-letni kierowca Seata zatrzymany podczas działań "Trzeźwość" miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili również, że obowiązuje go aż sześć dożywotnich zakazów prowadzenia pojazdów. Decyzją sądu najbliższy miesiąc spędzi w areszcie.

MCz89
z
onet.pl
dodany: 22.06.2026, 19:20:56
  • 117
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    motoryzacja
  • #
    polskiedrogi
VZee
VZee
VZee przedwczoraj, 11:12:55 via Wykop
  • 3
@kwanty: no właśnie nie działa, bo przez brak centralnej ewidencji i odpowiednich przepisów, gnój dostaje kolejne zakazy prowadzenia, zamiast iść do pierdla przy drugim.
VZee
VZee
VZee przedwczoraj, 11:14:30 via Wykop
  • 0
@Ximcio: @galicjanin życie z komornikiem na karku nie jest takie przyjemne.
VZee
VZee
VZee przedwczoraj, 11:20:37 via Wykop
  • 0
@galicjanin: no to do więzienia i niech odrabia. Po odliczeniu jedzenia, prania i dachu nad głową, za 10 lat wyjdzie.
VZee
VZee
VZee przedwczoraj, 12:56:40 via Wykop
  • -2
@kwanty: czyli mówisz, że sędzia jest świadomy tego, że osoba jeździła pomimo zasądzonego zakazu i stwierdza, że kolejny zakaz już na pewno rozwiąże problem? I sędziowie powtarzają ten tok myślenia po kilka, kilka lub kilkadziesiąt razy?

I to według ciebie brzmi jak skuteczne prawo, czy jednak robienie pośmiewiska z systemu sądownictwa?

Drugi zakaz powinien się kończyć kilkumiesięcznym wyrokiem bezwzględnego więzienia, trzeci kilkuletnim i tak dalej.
VZee
VZee
VZee przedwczoraj, 21:02:31 via Wykop
  • 0
@kwanty: Ale czy ja gdziekolwiek krytykuję sędziów? Krytykuję prawodawstwo, które dopuszcza do takich sytuacji. Weź sobie ku*wa na wstrzymanie, co?
VZee
VZee
VZee wczoraj, 07:09:08 via Wykop
  • 0
@kwanty: w takim razie miło to słyszeć. Jeszcze tylko dodać przepis o morderstwie drogowym, żeby pajace, które zabiją kogoś jadąc 200-300 km/h dostawały dożywocie, zaostrzyć kary za jazdę na zderzaku i może się będzie dało jeździć w tym kraju.
VZee
VZee
VZee wczoraj, 16:17:37 via Wykop
  • 0
@kwanty: też mi się bardzo przyjemnie żyje, ale zmiany są potrzebne. Absolutne pierwszeństwo pieszych na przejściach zdecydowanie poprawiło sytuację na drogach, więc nie widzę powodu żeby i z tym się nie dało zrobić porządku.
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
przedwczoraj, 08:27:32
  • 298
#polityka
Głupota Konfiarzy i Gasniczakow nawet w Afryce by była wysmiewana
fidelio-fidelio - #polityka 
Głupota Konfiarzy i Gasniczakow nawet w Afryce by była w...

źródło: 1000151755

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VZee
VZee
VZee przedwczoraj, 13:03:00 via Wykop
  • 6
@majciaty: to bardzo ciekawe, co mówisz, bo rekord temperatury na ziemiach polskich padł w Prószkowie w 1921 roku i wynosił 40,5 stopnia. Po wojnie nie odnotowano temperatury powyżej 40 stopni Celsjusza.

No chyba, że dorastałeś w Mezozoiku. W takim razie zwracam honor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
VZee
VZee
VZee przedwczoraj, 13:32:19 via Wykop
  • 8
@Chris_Karczynski: gdybyś nie skończył edukacji na podstawówce, to byś umiał przeczyść chociaż abstrakt z raportu IPCC i byś nie zadawał pytań jak chłopek roztropek.
  • Odpowiedz
VZee
VZee
VZee przedwczoraj, 13:46:59 via Wykop
  • 2
@Chris_Karczynski: my, czyli kto? Bo jak na razie Polska zarobiła dziesiątki miliardów z systemu ETS.
  • Odpowiedz
VZee
VZee
VZee wczoraj, 13:14:04 via Wykop
  • 0
@majciaty: nie, pomyliłeś się o 4 stopnie, bałwanie. I to jak chodzi o najwyższą odnotowaną temperaturę, a nie jak to mówiłeś, typową dla lata. To jest mniej więcej różnica jak między Niemcami, a Marokiem.
  • Odpowiedz
nie_tykam_sniegu
nie_tykam_sniegu
wczoraj, 04:19:04
  • 233
#przegryw
nietykamsniegu - #przegryw

źródło: 1000000263

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VZee
VZee
VZee wczoraj, 07:17:39 via Wykop
  • 14
@Czosnkov: też coś czuję, że za kilkadziesiąt lat będę martwy i okaże się, że szury znowu miały rację ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
VZee
VZee
VZee wczoraj, 09:12:26 via Wykop
  • 0
@Magik88: co?
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
wczoraj, 06:11:44
  • 122
Witam z rana, czy kibol już zdążył wyrazić oburzenie wobec putina, który zniekształca historie?
Putin zapomiał o pakcie ribentrop-molotov, według niego wcale nie napadli Polski w 1939.

Aaaa zapomiałem, rosji wolno więcej, podwójne standardy prawicy wobec rosji to przecież normalna rzecz.
Nie będzie tego u zaklinacza mew, nie będzie tego w republice, mateckie boty nie wspomną o tym ani słowem, no bo przecież wiecie hyhy to rosja, to nasz wróg.
A
KIaudik - Witam z rana, czy kibol już zdążył wyrazić oburzenie wobec putina, który zn...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VZee
VZee
VZee wczoraj, 07:25:37 via Wykop
  • 1
@archubuntu:

Analogia z d..y. Putin jest przywódcą państwa, które prowadzi wobec Polski wrogą politykę i regularnie fałszuje historię. Nikt rozsądny nie oczekuje od niego uczciwości.

Może i nikt rozsądny nie oczekuje, ale kilkanaście-kilkadziesiąt procent naszego społeczeństwa popierające różnego rodzaju konfederacje jest albo prorosyjskie, albo przychylne rosji, więc jak najbardziej należy punktować wszystkie takie wydarzenia.
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
wczoraj, 01:51:06
  • 231
Krym

Szybko poszło XD
#ukraina #wojna #rosja #wojsko #swiat #rosjaplonie
Mikuuuus - > Krym
Szybko poszło XD
#ukraina #wojna #rosja #wojsko #swiat #rosjaplonie

źródło: 1000020159

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VZee
VZee
VZee wczoraj, 07:12:26 via Wykop
  • 1
@Typhon: Ale Working Joe w sumie bardziej przypominali ludzi niż kacapy
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
przedwczoraj, 12:56:22
  • 55
Tournee Jakiego i Bocheńskiego to była porażka? Dobra Krzysiu teraz ty spróbuj być Charlie Kirkiem #bekazpisu #polityka #kanalowo
szmichal - Tournee Jakiego i Bocheńskiego to była porażka? Dobra Krzysiu teraz ty spr...

źródło: 1000073002

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VZee
VZee
VZee przedwczoraj, 19:03:49 via Wykop
  • 0
@szmichal: jak mi Orlen da większy budżet niż obajtkowi na ten projekt, to możliwe że dam radę go przekonać.
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
przedwczoraj, 13:42:04
  • 67
#ukraina #polityka
marcelus - #ukraina #polityka

źródło: 1000037082

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VZee
VZee
VZee przedwczoraj, 19:00:42 via Wykop
  • 0
@czerwonykomuch: oczywiście, że wychodzimy z pozycji siły, ale prezydent rp ujadający jak pijany sebek na dzielni, to chyba najgorszy możliwy sposób przywołania Zełeńskiego do porządku. Takie rzeczy robi się tylnymi kanałami dyplomatycznymi. Zdanie Ukraińców mnie g*wno obchodzi, bo będą wierzgać jak dzicy żebyśmy ich nie skolonizowali gospodarczo, ale przed krajami zachodu wyszliśmy na taką samą bandę dzikusów jak ruscy i Ukraińcy, co się będą okładać łopatkami w piaskownicy.
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
przedwczoraj, 14:42:19
  • 136
Tylko
DEJ DEJ DEJ DEJ DEJ DEJ

#ukraina #heheszki #bekazprawakow #polityka #bekazpisu
KIaudik - Tylko 
DEJ DEJ DEJ DEJ DEJ DEJ 

#ukraina #heheszki #bekazprawakow #polityk...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VZee
VZee
VZee przedwczoraj, 18:53:01 via Wykop
  • 1
@KIaudik: niech mu ktoś powie, że kontrakty załatwia się innym trybem niż kawalerki w Trójmieście
  • Odpowiedz
szurszur
szurszur
przedwczoraj, 15:40:14
  • 73
W Woroneżu ogłoszono 3 dniową żałobę narodową po wczorajszym ukraińskim ataku rakietowym na zakład produkcyjny w którym zgineło 5 osób.
Gubernator Gusiev nazwał atak wyjątkowo cynicznym posunięciem ze strony wroga.

#rosja #ukraina
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VZee
VZee
VZee przedwczoraj, 18:51:28 via Wykop
  • 2
@szurszur: smutna sprawa. Gdyby zginęło 50 osób to byłoby mi o wiele lepiej
  • Odpowiedz

450

Duża akcja policji w kilku miejscach w kraju. Chodzi o samozwańcze patrole

Duża akcja policji w kilku miejscach w kraju. Chodzi o samozwańcze patrole

W sobotę rano policjanci przeprowadzili przeszukania w kilku lokalizacjach na terenie kraju. Jak nieoficjalnie dowiedział się Onet, chodzi o sprawę samozwańczych patroli zaczepiających cudzoziemców m.in. na Dworcu Centralnym w Warszawie

freedomseeker
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 21.06.2026, 12:07:40
  • 337
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    prawo
  • #
    afera
VZee
VZee
VZee 22.06.2026, 01:55:40 via Wykop
  • -5
@abhagebhar: i co te odpady genetyczne niby zrobią, jeżeli spotkają agresywnego patusa?
VZee
VZee
VZee 22.06.2026, 01:58:21 via Wykop
  • -8
@tellet: jako obywatel nie życzę sobie prokacapskiego Sturmabtailungen, które łazi i zaczepia ludzi na ulicach.
VZee
VZee
VZee 22.06.2026, 02:09:29 via Wykop
  • -10
@abhagebhar: cokolwiek, czyli co? G*wno zrobią, bo to p*erdolone łajzy, których nawet w Straży Miejskiej nie chcieli.

Nie życzę sobie jakichś proruskich odpadów formujących bieda-Sturmabtailungen, podszywających się pod polskie służby i legitymujących ludzi.
VZee
VZee
VZee 22.06.2026, 02:26:02 via Wykop
  • -4
@Cactushead: no patrz, niby nie jest, a policja i prokuratura przychyliły się do mojego życzenia.
VZee
VZee
VZee 22.06.2026, 07:30:35 via Wykop
  • -3
@abhagebhar: @slawek-g1114 no patrzcie, a policja i prokuratura się jednak do moich życzeń przychyliły i robią porządek z motłochem (。◕‿‿◕。)
VZee
VZee
VZee 22.06.2026, 07:32:10 via Wykop
  • 0
@FLAC: polskojęzyczne to jest ścierwo, co łazi z polskimi flagami na sweterkach z demobilu, chociaż powinno mieć jeszcze niebieski pasek za środku.
VZee
VZee
VZee 22.06.2026, 08:03:09 via Wykop
  • 3
@Jare_K:

przejawy patriotyzmu, tożsamości narodowej, kulturowej, tradycyjnej czy religijnej

A wizyta braunistów i w rosyjskim konsulacie i obściskiwanie się z kacapskim konsulem w tamtym tygodniu, to przejaw patriotyzmu, tożsamości narodowej, kulturowej, tradycyjnej, czy religijnej?
VZee
VZee
VZee 22.06.2026, 08:17:31 via Wykop
  • -3
@velmar: nie jesteś moim kolegą. Dla mnie też jesteś motłochem sterowanym przez bandę populistów.
VZee
VZee
VZee 22.06.2026, 08:47:24 via Wykop
  • -2
@velmar: Ale ty nie masz żadnych argumentów. Banda pajaców łażących i pytających przypadkowych ludzi na ulicy czy mają problem to nie jest żadne rozwiązanie problemu migracji. To jest zachęcanie bandy dresiarzy do robienia syfu na naszych ulicach pod nieobecność brudasów z pontonów.
VZee
VZee
VZee przedwczoraj, 06:53:23 via Wykop
  • -1
@wladyslaw-krakowski: patrioci płaszczący się przed rosją. Was już kompletnie pop*erdoliło
VZee
VZee
VZee przedwczoraj, 10:17:11 via Wykop
  • -1
@wladyslaw-krakowski: możesz przytoczyć jakieś przykłady tego płaszczenia się? I miło, że masz tyle godności, żeby nie zaprzeczać, że klika brauna płaszczy się przed rosją
VZee
VZee
VZee przedwczoraj, 10:44:42 via Wykop
  • -1
@wladyslaw-krakowski: Ale co to jest? Masz dziesięć lat że się podniecasz zdjęciem z wizyty dyplomatycznej jako dowodem na cokolwiek? XDDD

A i w dluzsza dyskusje nie wchodze, bo epitety o 'ruskich onucach' przestaly dzialac na spoleczenstwo.

Czemu? Chętnie posłucham jaki interes mają brauniści fetujący rosjan w ich konsulacie, w momencie kiedy w naszym kraju trwa prowadzona przez rosyjskie służby zorganizowana akcja sabotażu, atakowania granic migrantami, a ostatnio są mordowani ludzie.
VZee
VZee
VZee przedwczoraj, 11:18:27 via Wykop
  • -1
@wladyslaw-krakowski: no i proszę. Trochę to zajęło, ale w końcu się przyznałeś, że mieniąca się wielkimi polskimi patriotami banda brauna, z tobą włącznie, to zwykle ruskie prostytutki, które wystarczy nastraszyć rakietami i już przybiegną się łasić jak psy do nogi kacapskiego ambasadora.

Dobrze, że poza genetycznymi odpadami pozostawionymi na ziemiach polskich przez armie carską i czerwoną są jeszcze prawdziwi polscy patrioci, bo inaczej już dawno bylibyśmy republiką związkową.
VZee
VZee
VZee przedwczoraj, 11:37:11 via Wykop
  • -1
@wladyslaw-krakowski: Wolna Polska to ta pod ruskim butem, jak to braunienko mówił?
https://x.com/KoronaPlock/status/2000639312166371725

Nie wiem skąd pomysł że tego dożyjecie.
VZee - @wladyslaw-krakowski: Wolna Polska to ta pod ruskim butem, jak to braunienko m...
VZee
VZee
VZee przedwczoraj, 11:46:03 via Wykop
  • -2
@wladyslaw-krakowski:

Przecież trzy czwarte platformy i cała lewica uważa, ze to ZSRR było wybawicielem Polski i ich rodzice witali z kwiatami Armię Czerwoną wyzwalającą Polskę, na czele z idolem Czarzastym. Wasz Michnik kazał odczepić się od wielkiego

to źle? Przecież wyżej masz fragment, na którym Braun mówi to samo.
VZee
VZee
VZee przedwczoraj, 11:52:23 via Wykop
  • -2
@wladyslaw-krakowski: moi idole, czyli kto? A odniesiesz się do wypowiedzi brauna, czy będziesz dalej grał whataboutyzmem, czyli dosłownie techniką KGB to wykolejania dyskusji?
VZee
VZee
VZee przedwczoraj, 17:58:44 via Wykop
  • -1
@wladyslaw-krakowski: gaśniczak poproszony o zinterpretowanie kilku zdań w których jego idol opowiada, że Polsce najlepiej jest pod rosyjskim butem zaczyna myśleć o ciemnoskórych byczkach. Historia stara jak świat. Już to widziałem u Winnickiego i Bosaka.
VZee
VZee
VZee przedwczoraj, 18:41:53 via Wykop
  • 0
@wladyslaw-krakowski: zdrajców własnego narodu to ja mogę pozdrawiać jak się znajdą na najbliższej latarni
nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
przedwczoraj, 10:05:48
  • 23
Skoro Ukraińcy i tak mają nas w dupie, król Ukrainy nie chce przyjechać do Gdańska, nie chcą naszych MiGów, bo nie chcą przekazać technologii frontowych i ogólnie pokazują, że są silniejsi, to co stoi na przeszkodzie, żeby całkowicie zablokować logistykę przerzutu wojsk i amunicji na Ukrainę przez Polskę?

Jak nie da się kogoś do czegoś zmusić prośbą, to trzeba to zrobić groźbą.

#ukraina
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VZee
VZee
VZee przedwczoraj, 15:35:38 via Wykop
  • 0
@Vinizius: nie ma to jak klasyczne polskie na złość mamie rozj*bię sobie głowę o ścianę.
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
przedwczoraj, 11:13:23
  • 323
Liczą się czyny, a nie słowa.
A Batyr intensywnie tańcował żeby wspierać te ruskie aktywo.

#ukraina #rosja #wojnahybrydowa #polityka #russiahateclub
mike-johnston - Liczą się czyny, a nie słowa.
A Batyr intensywnie tańcował żeby wspie...

źródło: 1000041890

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VZee
VZee
VZee przedwczoraj, 14:25:11 via Wykop
  • 0
@krdewra: uwaga podaje hasło: ZAORAŁ
  • Odpowiedz

609

Wipler miał odwiedzić szefa Zondacrypto w Monako. Później dostał pokaźny przelew

Wipler miał odwiedzić szefa Zondacrypto w Monako. Później dostał pokaźny przelew

Przemysław Wipler i jego wspólnik Michał Krzymowski odwiedzili w połowie 2025 r. w Monako prezesa Zondacrypto Przemysława Krala. Potem, jak wskazuje portal, polityk bronił giełdy w Sejmie, a do powiązanych z Wiplerem podmiotów popłynął strumień pieniędzy. "Dlaczego nielegalnie i bezprawnie zablokowa

airaG
z
businessinsider.com.pl
dodany: przedwczoraj, 07:13:23
  • 71
  • #
    bekazprawakow
  • #
    prokuratura
  • #
    afera
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    lobbing
VZee
VZee
VZee przedwczoraj, 14:21:12 via Wykop
  • -3
@HlHl: łolaboga Piwlera obrażajo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
kolicuch
kolicuch
przedwczoraj, 10:09:22
  • 580
#heheszki #humorobrazkowy #memy #motoryzacja #polskiedrogi #samochody
kolicuch - #heheszki #humorobrazkowy #memy #motoryzacja #polskiedrogi #samochody

źródło: imagefg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VZee
VZee
VZee przedwczoraj, 12:39:05 via Wykop
  • 1
@Aqua_Tofana: a wcześniej jeździli na czerwonym? To chyba dobrze.
  • Odpowiedz
VZee
VZee
VZee przedwczoraj, 12:57:16 via Wykop
  • 0
@Aqua_Tofana: Ale to nie jest kwestia systemu, tylko jego regulacji
  • Odpowiedz

2080

Jan R. jeździ jak Majtczak, próbował staranować kursantkę na autostradzie A4.

Jan R. jeździ jak Majtczak, próbował staranować kursantkę na autostradzie A4.

Matka przerażonej dziewczyny obiecała zgłosić zdarzenie na policję.

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 22.06.2026, 18:05:22
  • 413
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    motoryzcja
  • #
    kierowcy
VZee
VZee
VZee przedwczoraj, 11:33:36 via Wykop
  • -6
Kary za jazdę na zderzaku i merdanie światłami powinny iść w grube tysiące, bo ci debile stwarzają gigantyczne zagrożenie dla siebie i otoczenia.

Zjechałem większość Europy i tego syfu nie wiedziałem w żadnym innym kraju poza Polską.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

266

Były szef MSZ Ukrainy porównuje Polskę do Rosji za walkę o prawdę historyczną

Były szef MSZ Ukrainy porównuje Polskę do Rosji za walkę o prawdę historyczną

Pawło Klimkin, były szef resortu dyplomacji Ukrainy, skomentował kryzys w relacjach polsko-ukraińskich. W kontekście sporu wokół UPA polityk uznał, że część polskiego społeczeństwa mitologizuje wspólną historię polsko-ukraińską. Ocenił też, że podobnie postępuje Rosja.

k3tj0w
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 22.06.2026, 12:48:18
  • 50
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
VZee
VZee
VZee przedwczoraj, 11:26:45 via Wykop
  • -4
Wysropki po sześciu klasach podstawówki zdziwione, że nacjonalizm ukraiński był budowany w opozycji do Polaków i rosjan, tak jak nacjonalizm Polski był budowany w opozycji do Niemców i rosjan.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nocne_zwidy
nocne_zwidy
przedwczoraj, 07:38:12
  • 135
Mam dziś wolne, chciałem sobie poleżeć przy otwartym oknie i skończyć czytać książkę, którą jakiś czas temu zacząłem ale kur++ nie, od godziny jakiś jeb++y kundel szczeka i nie zapowiada się aby przestał.
Powinien być zakaz trzymania tego gówna w blokach.
Jeden dzień w tygodniu wolny i nawet pier****nej książki nie mogę poczytać w spokoju.
A potem przed sylwestrem te przygłupy będą stękać aby nie strzelać bo pieski się boją.
Raz w
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VZee
VZee
VZee przedwczoraj, 11:09:47 via Wykop
  • 7
@piotr7557: jeżeli to jest nagminne, to normalnie wzywasz policję, albo składasz zawiadomienie. Zakłócanie porządku jest karalne, niezależnie od pory dnia.
  • Odpowiedz
MecenasMarcinNajman
MecenasMarcinNajman
przedwczoraj, 08:33:01
  • 73
#polityka #polska
do wyborców KO, czy pamietacie co robili politycy KO kilka lat temu
MecenasMarcinNajman - #polityka #polska 
do wyborców KO, czy pamietacie co robili pol...

źródło: z27512746AMP,Franciszek-Sterczewski-w-Usnarzu-Gornym-probuje-do

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VZee
VZee
VZee przedwczoraj, 11:04:09 via Wykop
  • 5
@MecenasMarcinNajman: pamiętam i uważam Szczerbę za debila. Pamiętam też, że dopiero obecny rząd był w stanie zapanować nad kryzysem na granicy i zawiesić procedurę azylową. Pamiętam też jak poprzedni rząd był zachwycony możliwością rozwiązywania kryzysu tak, żeby się nie kończył i ściągania bambusów tylnymi drzwiami.
  • Odpowiedz

341

Rusza budowa Port Polska (CPK)! Budimex wykona fundamenty terminala

Rusza budowa Port Polska (CPK)! Budimex wykona fundamenty terminala

Port Polska (dawniej CPK) wreszcie przechodzi z fazy planów i koncepcji do etapu prac budowlanych. Spółka podpisała z polskim Budimexem umowę na wykonanie prac fundamentowych pod terminal. Ciekawe czy strasząca blokadą inwestycji ekipa Horały i Matysiak zauważy xD

Tumurochir
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 22.06.2026, 10:49:07
  • 102
  • #
    cpk
  • #
    polska
  • #
    lotnictwo
  • #
    podroze
  • #
    inwestycje
  • #
    neuropa
VZee
VZee
VZee przedwczoraj, 10:55:26 via Wykop
  • 8
Wysropki z głównej nie zauważyły, że projekt urealniono od czasów PiS, tak żeby nie musieć budować bezpośredniego połączenia koleją szybkich prędkości z Zamościa na lotnisko większe od tego w Dubaju, bo to by wymagało umiejętności czytania ze zrozumieniem i dalej nie rozumieją czemu poprzedni projekt był snem wariata.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.05.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking