Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ububub

Ububub

Dołączył 7 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 289
  • Znaleziska 93
  • Mikroblog 196
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5

37

Maseczki obowiązkowe od dziś. Gdzie i kto musi je nosić?

Pokaż treści 18+

Maseczki obowiązkowe od dziś. Gdzie i kto musi je nosić?

W związku z pandemią koronawirusa rząd wprowadził obowiązek zakrywania nosa i ust. Przepisy dziś wchodzą w życie. Czy noszenie maseczek w pracy jest konieczne? Czy trzeba mieć założoną maseczkę w trakcie jazdy samochodem? Kiedy obowiązkowo trzeba odkryć usta i nos?

travelove
z
rmf24.pl
dodany: 16.04.2020, 05:24:58
  • 33
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    ciekawostki
  • #
    kryminalne
Ububub
Ububub 16.04.2020, 08:06:53
  • 2
@leon-san: Ja tam zsuwam okulary niżej na nosie to jakoś działa :P

829

Przełom w fizyce. Nowa teoria wszystkiego opracowana przez Stephena Wolframa.

Przełom w fizyce. Nowa teoria wszystkiego opracowana przez Stephena Wolframa.

Z teorii grafów wyprowadzono wszystkie obecnie znane teorie i reguły fizyki włączając mechanikę kwantową i teorię względności. Teoria ta "jest bardziej cudowna i piękna niż mógłbym sobie wyobrazić" - stwierdził Wolfram. (ang)

hahacz
z
writings.stephenwolfram.com
dodany: 15.04.2020, 13:21:34
  • 142
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    fizyka
  • #
    zainteresowania
  • #
    matematyka
Ububub
Ububub 15.04.2020, 16:12:18
  • -11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

9

Gangi w Rio De Janeiro same wprowadziły kwarantanne, bo rząd nic nie robi

przestępczość zorganizowana

Ububub
z
twitter.com
dodany: 24.03.2020, 17:48:01
  • 0
  • #
    koronawirus
  • #
    brazylia
  • #
    2019ncov
  • #
    epidemia

3

PG&E uznane za winne spowodowania 84 śmierci w czasie pożarów z 2018 roku

PG&E uznane za winne spowodowania 84 śmierci w czasie pożarów z 2018 roku

$41 666 na osobę

Ububub
z
msn.com
dodany: 23.03.2020, 16:43:05
  • 0
  • #
    usa
yolantarutowicz
yolantarutowicz
17.03.2020, 09:03:27
  • 487
Mieszkańcy Łańcuta, gdzie mieści się szpital zakaźny dla Podkarpacia, wzięli sprawy w swoje ręce. A dokładniej mówiąc pod swoje maszyny do szycia i sami szyją sobie maseczki.

Więcej, link do znaleziska: W Łańcucie mieszkańcy sami szyją sobie maseczki

Przydatne? Dziękuję Ci za wykop!

#koronawirus #2019ncov #epidemia #zdrowie #coronavirus #medycyna #polska #podkarpacie #diy
yolantarutowicz - Mieszkańcy Łańcuta, gdzie mieści się szpital zakaźny dla Podkarpaci...

źródło: comment_1584435804zIYJNNVZjtOJ5VYfJMP4kr.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ububub
Ububub 17.03.2020, 11:16:04
  • 0
Co najwyżej troszkę pomoże kiedy osoba już jest chora. To wygląda bardzo podobnie jak maska chirurgiczna, a te są zrobione w taki sposób, żeby nie skazić pacjenta tym co z buzi wyleci. Poza tym afaik jeśli ktoś ma maskę i jest chory to może to jeszcze bardziej mu zaszkodzić, ale z tym ręki nie dam uciąć.
Maska musi być szczelna jeśli ma sensownie pomóc. Niby te maski lepsze są niż nic, ale
  • Odpowiedz
Ububub
Ububub 17.03.2020, 11:32:18
  • 0
@Mario7400: O, a to jest interesujące, dzięki.
  • Odpowiedz

442

Umierają w samotności bez możliwości pożegnania się z bliskimi

Umierają w samotności bez możliwości pożegnania się z bliskimi

Włoscy lekarze uważają, że na oddziałach zakaźnych, gdzie leżą ciężko chorzy na COVID-19, powinny się znaleźć tablety. Miałyby one umożliwić umierającym pacjentom kontakt z rodzinami.

rybak_fischermann
z
zdrowie.radiozet.pl
dodany: 14.03.2020, 19:16:26
  • 43
  • #
    europa
  • #
    wlochy
  • #
    koronawirus
  • #
    2019ncov
  • #
    epidemia
Ububub
Ububub 15.03.2020, 00:08:47
  • 2
@Krakakan: A jakoś jeszcze istniejesz
Niebadzlosiem
Niebadzlosiem
31.07.2019, 13:27:34 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Zaraz bedzie dwojka!
#srajzwykopem #woodstock #brudstock
Niebadzlosiem - Zaraz bedzie dwojka!
#srajzwykopem #woodstock #brudstock

źródło: comment_OBitgoOjQCAJ2BiMjMaNXmrN9GmJKoiM.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ububub
Ububub 05.08.2019, 13:22:02
  • 0
@Niebadzlosiem: Brak szczyn? Co to za cud?
  • Odpowiedz
Megasuper
Megasuper
04.08.2019, 00:45:07 via Android
  • 3
#woodstock według mnie kult tak średnio . Ludzie trochę pośpiewali i potupali. Ale to nic co się działo na Avatar, Lordi czy łydka grubasa #polandrock
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ububub
Ububub 05.08.2019, 13:04:51
  • 0
@Megasuper: Testament > Łydka > Avatar
  • Odpowiedz
patrzpan
patrzpan
04.08.2019, 07:31:02
  • 0
Były jakieś ekstremalne sytuacje na #woodstock typu mag wody czy Gollum?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ububub
Ububub 05.08.2019, 13:00:30
  • 0
@Dawid199366: Sam tego nie widziałem, ale raczej chodzi o taniec pod sceną, nie na niej :P
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
04.08.2019, 08:16:08
  • 65
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ububub
Ububub 05.08.2019, 12:56:50
  • 1
@josedra52: Byłem teraz i największym problemem był brak posiadania większej grupki ziomków. Ten pomysł trafia w punkt.
  • Odpowiedz
Cesarz_Polski
Cesarz_Polski
04.08.2019, 08:25:41
  • 10
Jedynym minusem tegorocznego festiwalu, była moja decyzja o pójściu w klapkach na pogo. Szybko stamtąd uciekłem jak poczułem ból tej decyzji.
#woodstock #polandrock
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ububub
Ububub 05.08.2019, 12:54:32
  • 1
@Cesarz_Polski: Pogo nauczyło mnie, dlaczego glany są tak częstym wyborem metalheadów :D
  • Odpowiedz
albartosz
albartosz
04.08.2019, 13:56:21 via iOS
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ububub
Ububub 05.08.2019, 12:45:51
  • 0
@albartosz: Teraz mnie boli, że tam nie trafiłem :(
  • Odpowiedz
mwmichal
mwmichal
mwmichal
04.08.2019, 15:54:35
  • 16
https://www.youtube.com/watch?v=U8ucy65j1m8

Kwiat Jabłoni dał jeden z lepszych koncertów na tegorocznym Pol'and'rocku <3

#polandrock #woodstock #muzyka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ububub
Ububub 05.08.2019, 12:37:14
  • 0
@mwmichal: Może dlatego, że ze sceny leszka leciało we will rock you? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 4 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking