Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko149
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
TiMat
TiMat

TiMat

Dołączył 5 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1287
  • Znaleziska 489
  • Mikroblog 798
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
  • Dodane (115)
  • Komentowane (619)
  • Plusowane (64)
QRQ
QRQ
08.05.2026, 15:39:50
  • 17
Hadjar po trzech wyścigach w RBR
#f1
QRQ - Hadjar po trzech wyścigach w RBR
#f1

źródło: ezgif-3bc4a0005aba92ea

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akatrosh
Akatrosh
08.05.2026, 16:13:40 via Wykop
  • 9
@QRQ: zapisałem sobie. Coś czuję, że będzie można tego gifa w jego przypadku wykorzystać przynajmniej parę razy xD
  • Odpowiedz
SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
03.05.2026, 17:19:46
  • 162
#f1 Sainz myśli że Williams jest środku stawki xDD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OliviaBearwoman
OliviaBearwoman
03.05.2026, 17:20:30 via Wykop
  • 23
@SpongeBobertKanciastoRenki: KOLEGO
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
03.05.2026, 17:52:47 via Wykop
  • 13
@SpongeBobertKanciastoRenki: KOLEGO
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak
26.04.2026, 19:01:37
  • 760
Odnoszę wrażenie że p0lactwo jest najdurniejszym narodem na świecie. Livestream latwogang tego dowodzi, nie pierwszy nie ostatni raz obserwuję jak funkcjonują baranie łby p0lactwa NPCtów.
Kurrwa... p0lacy ustawiali się w kolejkę po drwala czekali na hamburgera 3 godziny bo zobaczyli trend na tiktoku że magdonald wypuszcza nowego hamburgera.... jak w ogóle można mieć szancenk do tego wschodniomentalnego narodu.

Livestream charytatywny to kwintesencja p0lctwa, socjologiczne zjawisko które odbija naturę cebulaków postpolitych i celebryckich zakłamanych elit.
piotr_p0lak - Odnoszę wrażenie że p0lactwo jest najdurniejszym narodem na świecie. Li...

źródło: latwogang-ratio-3x2-1

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hetman-kozacki
hetman-kozacki
26.04.2026, 19:04:21 via Wykop
  • 314
@piotr_p0lak: Popieram i podpisuję się. Mogę tylko na to z boku patrzeć. Tylko w Polsce mogła powstać taka patologia jak WOŚP albo patostreamy. W każdym innym kraju szpitale mają sprzęt i pieniądze na leczenie z systemu ubezpieczeń.
  • Odpowiedz
tubkas12
tubkas12
26.04.2026, 19:05:30 via Wykop
  • 634
@piotr_p0lak: ja zauważyłem, że polacy nie lubią rozwiązań systemowych które naprawdę mogą rozwiązać problem, zamiast tego lubią robić pospolite ruszenia raz na jakiś czas które przypudrowują problem. Dajmy taką orkiestrę - tak to szczytna inicjatywa, ale czy to rozwiązało jakiś problem? Nie, NFZ jest w coraz gorszym stanie.

Zamiast wymyśleć reformę i uratować tysiące ludzi z rakiem to lepiej powiedzmy uratować 100 w jakieś akcji.

Celebryci i firmy wiadomo traktują
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
26.04.2026, 13:24:39
  • 1726
Pracownicy Tymbarka z------------y na produkcji za minimalną, bo ostatnio sprzedaż spadła i nie było na podwyżki i premie świąteczne gdy widzą, że ich pracodawca rzuca milionami na zbiórkę #latwogang #antykapitalizm
StdPtr - Pracownicy Tymbarka z------------y na produkcji za minimalną, bo ostatnio sp...

źródło: obraz

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

picasssss1
picasssss1
26.04.2026, 13:27:26 via Wykop
  • 539
@StdPtr: już bez przesady maspex do którego należy Tymbark w tamtym roku zarobił ok 2mld PLN, to co tu rzucili to pewnie mniej niż na suszi dla zarządu w czwartki.
  • Odpowiedz
picasssss1
picasssss1
26.04.2026, 13:30:02 via Wykop
  • 1139
@StdPtr: pracuje w takim i ostatnio firma zasponsorowała lokalna drużynę za kilka baniek, a my nie mamy od dwóch lat podwyżek xd
  • Odpowiedz
saggitarius_a
saggitarius_a
26.04.2026, 12:35:17
  • 561
Sanah wydaje się spoko, skromną, niezepsutą babką. Nie drze ryja, nie przechwala się, nie w-------a innym w połowie zdania. No i przyniosła chlebek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#latwogang
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

deziom
deziom
26.04.2026, 12:36:12 via Android
  • 195
@saggitarius_a: już jakiś wykopek niżej się zesrał ze chleb przyniosła XD
  • Odpowiedz
ShellshockNam92
ShellshockNam92
26.04.2026, 12:36:36 via Wykop
  • 397
@saggitarius_a: przy tych wszystkich cwelebrytach to ona jest tam jak anioł spokojna nie łasa na atencję
  • Odpowiedz
Prison_Break
Prison_Break
26.04.2026, 13:02:24
  • 14
#latwogang kolejny politycznie zaangazowany aktorzyna
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PogromcaPatusow
PogromcaPatusow
25.04.2026, 22:18:03
  • 11
3 koszulki z podpisami zawodników Widzewa Łódź więc można doliczyć kolejne 20 zł do zrzutki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#latwogang
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sonko12
sonko12
sonko12
25.04.2026, 22:19:12 via Wykop
  • 1
@PogromcaPatusow: wysyłka gratis
  • Odpowiedz
macmat55
macmat55
macmat55
01.04.2026, 15:09:54
  • 8
#skoki powinno być z 10 punktów za trafienie i minusowe punkty za każdy metr różnicy, tak przed ostatnim skokiem to jest w zasadzie jeden chu czy trafia czy nie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
01.04.2026, 15:23:29
  • 28
#skoki
Jak którejś drużynie będzie brakowało 60m do końca to trzeba po tego wariata zadzwonić
wiktor-wkpl - #skoki 
Jak którejś drużynie będzie brakowało 60m do końca to trzeba po...

źródło: 6325

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DezorientacjaKota
DezorientacjaKota
01.04.2026, 11:59:31
  • 1282
Włochom należy się szacunek.
#mecz
DezorientacjaKota - Włochom należy się szacunek.
#mecz

źródło: HE0BWkib0AAMHVE

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alaskan_pipeline
alaskan_pipeline
01.04.2026, 12:20:20 via Wykop
  • 256
@DezorientacjaKota: konsekwencji nie można im odmówić
  • Odpowiedz
p00tinMalpaRU
p00tinMalpaRU
01.04.2026, 12:39:31 via Wykop
  • 247
@DezorientacjaKota: omijają zbrodnicze i zamordystyczne kraje.
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe
29.03.2026, 11:12:01
  • 6
#f1 taka nuda, że jak się jakiś bolid rozbije to ludzie na trybunach nawet nie wstają żeby zdjęcia zrobić, rozglądają się jakby nic się nie stało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0caffe - #f1 taka nuda, że jak się jakiś bolid rozbije to ludzie na trybunach nawet n...

źródło: temp_file800942115409540272

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piotr_Rupik
Piotr_Rupik
29.03.2026, 11:12:54 via Wykop
  • 2
@0caffe: statyści
  • Odpowiedz
karaszer0
karaszer0
karaszer0
11.03.2026, 14:47:56
  • 8
zaraz mnie pop###doli. kto na olx projektuje te wyszukiwania?
wpisuje konkretna nazwe jaka mnie interesuje, widze ponizej ile jest taki ofert, a i tak w liscie wywala mi 71 wynikow gdzie 90% to jakies losowe rzeczy z tej samej kategorii, a oferty ktore maja moj przedmiot sa pomieszane miedzy nimi.
#olx
karaszer0 - zaraz mnie pop###doli. kto na olx projektuje te wyszukiwania?
wpisuje kon...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
11.03.2026, 15:14:35 via Wykop
  • 2
@karaszer0: Po prostu nie jesteś nowoczesny lamusie. Chaos jest zajebisty, chos to przyszłość, you old man! A ty nie potrafisz się pogodzić z postępem. Jak chcesz mieć porządek w wyszukiwaniu to spadaj do biblioteki dziadku!
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PornFlakez
PornFlakez
14.03.2026, 01:04:48 via Wykop
  • 1
@karaszer0: @Wight zgłaszałem to im, ale dostałem odpowiedź nie na temat ( ͡º ͜ʖ͡º) co ciekawe szukając w trybie incognito problem znikał, nie wiem jak teraz
  • Odpowiedz
Ksemidesdelos
Ksemidesdelos
06.03.2026, 10:57:50
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krystiano_ps3
krystiano_ps3
08.03.2026, 13:59:06
  • 40
Obejrzałem powtórke wyścigu.
Piastri XDDD
Max z końca stawki na P6 - bolidy się zmieniają, ale max zawsze najlepszy,
trochę niepokoi awaria drugiego byczka
Ferrari stabilnie - robi nadzieję, a za kilka wyscigów będzie jak zawsze
Audi może byc niezłe w swoim pierwszym sezonie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Breaking-DAD
Breaking-DAD
08.03.2026, 14:12:44 via Wykop
  • 6
@krystiano_ps3: najlepszy xd. Zwłaszcza w q1
  • Odpowiedz
advert
advert
08.03.2026, 14:18:13 via Wykop
  • 14
Piastri XDDD

ale max zawsze najlepszy,

jak wam się to klei to ja nie wiem xDD
  • Odpowiedz
Medokin99
Medokin99
06.03.2026, 18:15:40
  • 1669
Wracam do Was z prawdopodobnie już ostatnim wpisem dotyczącym podpalenia mojego świeżo zakupionego samochodu w listopadzie 2025 roku.

Post: https://wykop.pl/wpis/83961361/motoryzacja-honda-jezeli-mysleliscie-ze-ostatnio-m

Kilka dni temu znalazłem w skrzynce awizo. Szczerze mówiąc, od razu domyślałem się, co może się za nim kryć. Po wizycie na poczcie moje przypuszczenia niestety się potwierdziły.

Po
@Medokin99 +2249
#motoryzacja #honda

Jeżeli myśleliście że ostatnio mieliście nie farta to przeczytajcie to.
Wczoraj udało mi się zakupić mój pierwszy samochód, byłem wraz z właścicielem na stacji diagnostycznej, żadnej rdzy, żadnych wycieków, perełka.
O godzinie 19 wróciłem pod blok i zaparkowałem, poszedłem spać a o
więcej
Medokin99 - Wracam do Was z prawdopodobnie już ostatnim wpisem dotyczącym podpalenia ...

źródło: IMG_9470

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saeglopur
Saeglopur
06.03.2026, 18:19:42 via Wykop
  • 392
Najbardziej absurdalne jest to, że nawet w uzasadnieniu decyzji można znaleźć błędy gramatyczne, co tylko pokazuje, z jakim podejściem prokuratura potraktowała całą sprawę.


@Medokin99: To jest absolutny standard i o dziwo jest na to przyzwolenie ciągle. Jest też coś takiego jak "pomyłka oczywista" - drastyczne błędy merytoryczne są nieważne tym sposobem w sądach, policji itd
  • Odpowiedz
jamajskikanion
jamajskikanion
06.03.2026, 19:45:30 via Wykop
  • 612
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
01.03.2026, 14:31:30
  • 70
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BenAli
BenAli
01.03.2026, 15:41:09 via Android
  • 8
@niecodziennyszczon: Zależy czego się oczekuje. Dla mnie wakajki w Iraku były rewelacyjne. Zero turystów, zero scamerów, zupełnie inny świat i do tego autentyczny, a nie nastawiony na przyjezdnych. Zabytki też niezłe, bo to nie Dubaj sklecony na kiju przez ostatnie 30 lat, a prawdziwe centrum świata od starożytności do połowy średniowiecza.
  • Odpowiedz
wunderkapsznik
wunderkapsznik
01.03.2026, 16:10:36 via Wypiek
  • 12
@niecodziennyszczon jeżeli chodzi o zabytki kultury, to jedno słowo: starożytność. Bliski Wschód ma niesamowity potencjał archeologiczny, który został przyduszony przez operacje wojskowe.
  • Odpowiedz
true-true
true-true
28.02.2026, 23:12:18
  • 70
Jakby ktoś był ciekawy powodów ataku na #iran to cynicznie wyjaśniam, że Irański reżim uciska biednych Irańczyków i ten kraj nie chce zaprzestać rozwoju swojego programu nuklearnego. Tam trzeba wprowadzić wolność i demokrację.

W załączniku rezerwy ropy wg krajów, w ogóle bez związku z tematem.
true-true - Jakby ktoś był ciekawy powodów ataku na #iran to cynicznie wyjaśniam, że ...

źródło: IMG_4355

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

star-blade
star-blade
28.02.2026, 23:13:54 via Android
  • 100
@true-true: o proszę, to dlatego chcą wprowadzić demokrację w Kanadzie XD
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
28.02.2026, 23:26:34 via Wykop
  • 23
@star-blade: Kanada ma jeszcze całkiem sporo uranu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl
26.02.2026, 14:50:36
  • 12
I pomyśleć, że z fajnego sympatycznego chłopaka zrobił się cham, gbur i kochanek Zaka
#f1 #f1spam
winsxspl - I pomyśleć, że z fajnego sympatycznego chłopaka zrobił się cham, gbur i ko...

źródło: obraz

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gieekaa
Gieekaa
26.02.2026, 14:59:21 via Wykop
  • 6
@winsxspl: Można by stworzyć cykl życia kierowcy F1.
Gieekaa - @winsxspl: Można by stworzyć cykl życia kierowcy F1.

źródło: cykl

Pobierz
  • Odpowiedz
OliviaBearwoman
OliviaBearwoman
26.02.2026, 16:06:56 via Wykop
  • 10
@winsxspl: On nigdy nie był sympatyczny XD

Co najwyżej lepiej maskował swoje ego, póki był jeszcze Nowinsem.
  • Odpowiedz
t.....a
konto usunięte 15.02.2026, 13:43:30
  • 52
Oczywiście film dodany 11 miesięcy temu w którym to nasz bohater Chris cwaniakował że jego nie ruszą już zniknął ( ͡º ͜ʖ͡º)
#profesorchris #budda #loterie #afera
t.....a - Oczywiście film dodany 11 miesięcy temu w którym to nasz bohater Chris cwan...

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eSUBA94
eSUBA94
15.02.2026, 15:41:02 via Wykop
  • 30
@tujepolska: j--------e jaki to jest anycymon

rok 2026 - ludzie nadal myślą że jak skasujesz film to on znika też na dyskach
mało tego - MYŚLI TAK YOUTUBER! XDDDDDDDD
no i ten głupi esuba co zawsze wszystko pobiera...

eSUBA94 - @tujepolska: j--------e jaki to jest anycymon

rok 2026 - ludzie nadal myśl...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
t.....a
konto usunięte
Autor
15.02.2026, 16:00:36 via Wykop
  • 16
@eSUBA94: Oni są jeszcze lepsi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie usuwają filmów tylko dają na prywatny bo się boją że im to zaburzy statystyki i kanał poleci w algorytmach, niewolnicy własnej głupoty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.09.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 12.10.2025

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 10.11.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia