Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko141
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
T600

T600

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21030
  • Znaleziska 19313
  • Mikroblog 1717
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 9

461

Wielka Brytania rozważa wysłanie do Ukrainy Apache uzbrojone Hellfire/Brimstone

Pokaż treści 18+

Wielka Brytania rozważa wysłanie do Ukrainy Apache uzbrojone Hellfire/Brimstone

Taka możliwość została okrzyknięta "game-changerem" w walce Ukrainy z rosyjską inwazją. Wysokie rangą źródło obrony powiedziało w wywiadzie dla "Sunday People", że wysłane zostaną maksymalnie cztery Apache wraz z wysyłką 10 czołgów Challenger 2.

konto usunięte
z
mirror.co.uk
dodany: 15.01.2023, 00:38:45
  • 107
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    wojsko
T600
T600 15.01.2023, 10:12:07
  • 0
I kto bedzie tym latał, latanie czymś takim nawet po doświadczeniach na HIND wymaga pewnie minimum z pół roku szkolenia.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

499

Jak Polacy oceniają fuzję Lotosu i Orlenu?

Jak Polacy oceniają fuzję Lotosu i Orlenu?

54,6 proc. respondentów United Surveys podzieliło opinię, że fuzja Lotosu i Orlenu oznacza bardziej stabilne ceny paliw w Polsce. Połączenie obu koncernów ma więcej zwolenników wśród wyborców PiS niż opozycji - wynika z badania.

Shiva-Crass
z
pap.pl
dodany: 11.01.2023, 17:57:21
  • 110
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    orlen
  • #
    paliwo
  • #
    lotos
T600
T600 11.01.2023, 22:24:48
  • 2
Będziesz mial wyniki takie za jakie zapłacisz, nie wierze ze po tym co odwalił Orlen w ostatnim kwartale tyle osób może patrzec na to pozytywnie, no chyba ze jesteśmy narodem debili i nie na dla nas ratunku.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

735

Największy pisowski tygodnik z okładki nazywa Niemcy "krajem złodziei i paserów"

Pokaż treści 18+

Największy pisowski tygodnik z okładki nazywa Niemcy "krajem złodziei i paserów"

Dyplomacja PiS w pigułce: negatywna odpowiedź w sprawie reparacji? Za pośrednictwem swoich mediów "patriotycznych" nazwij partnera złodziejem. Wyobraźmy sobie przy okazji kwik tych samych mediów, gdyby w Niemczech ukazał się analogiczny tytuł w kontekście Polski.

Javert_012824
z
sieciprawdy.pl
dodany: 10.01.2023, 09:46:34
  • 240
  • #
    polska
  • #
    niemcy
  • #
    bekazpisu
  • #
    tvpis
  • #
    gospodarka
  • #
    polityka
T600
T600 10.01.2023, 12:51:25
  • 0
Wszyscy wiemy że Niemcy to złodzieje, ale tak to sobie może mówić Kowalski pod sklepem a nie partyjna gazeta która idzie w świat, polityki zagranicznej nie prowadzi się w taki chamski sposób bo w niczym to nie pomaga, a tylko szkodzi, to kolejny dowód jacy kretyni nami rządzą.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

854

Pan światełka nie ma z tyłu ... ale czy ja do tyłu patrze?!

Pan światełka nie ma z tyłu ... ale czy ja do tyłu patrze?!

Rowerzysta bez wyobraźni . Jemu nie potrzebne są światła z tyłu. On do tyłu nie patrzy❗❗❗

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 09.01.2023, 15:38:15
  • 166
  • #
    polska
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    rower
  • #
    kierowcy
  • #
    motoryzacja
T600
T600 09.01.2023, 20:12:31
  • -12
Uszy mi krwawią jak słucham Ślązaka.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

L3gion
L3gion
06.01.2023, 20:47:57
  • 1
Mógłby ktoś dać znac ludkom z PurePC że jak testują procki, to istnieje więcej rozdzielczości niż nieszczęsne 1920x 1080.
#pcmasterrace #komputery
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T600
T600 06.01.2023, 21:01:54
  • 0
@L3gion: Daj linka do tych wyników w QHD i 4K we wszystkich recenzjach, bo tak popatrzyłem już na kilka zachodnich testów dla 12700 i jakoś nic nie widzę. Jeśli jakiś procek wyciąga powiedzmy 200fps w 1080 to jasne jest że w 4k też tyle teoretycznie wyciągnie ale tylko wtedy jeśli grafika mu na to pozwoli, dlatego robienie testów CPU w tych rozdzielczościach jest pozbawione sensu.
  • Odpowiedz

2329

Polska rozważa przekazanie Ukrainie wszystkich swoich czołgów Leopard 2

Pokaż treści 18+

Polska rozważa przekazanie Ukrainie wszystkich swoich czołgów Leopard 2

Polski rząd rozważa prośbę Ukrainy o wysłanie jej swoich czołgów Leopard 2 — doniósł w piątek dziennik "Wall Street Journal", powołując się na szefa Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych (PISM) Sławomira Dębskiego. Polska posiada 240 czolgow typu Leopard 2

Dorodny_Wieprz
z
onet.pl
dodany: 06.01.2023, 17:43:31
  • 1007
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
T600
T600 06.01.2023, 20:46:00
  • -7
Oddać im wszystkie, z zaznaczeniem że po zakończeniu wojny te które przetrwają mają wrócić do nas, lepiej niech walczy w nich Ukraiński żołnierz, niż po przegranej wojnie Polski.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

397

Obajtek: Nie okradamy Polaków

Obajtek: Nie okradamy Polaków

– Jeśli mieliśmy przez pewien czas wyższy poziom marży na paliwa to zrobiliśmy to wyłącznie dbając o rynek – stwierdził prezes PKN Orlen Daniel Obajtek w Polsat News.Daniel Obajtek. Fot. Gabriela Cydejko – Stabilizujemy sytuację. Jesteśmy krajem mającym jedne z najtańszych paliw w Europie...

PIAN--A_A--KTYWNA
z
biznesalert.pl
dodany: 05.01.2023, 07:17:05
  • 67
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    orlen
  • #
    paliwo
  • #
    energetyka
T600
T600 05.01.2023, 09:38:21
  • 1
To jest takie gadanie do ich elektoratu, oni wiedzą że żaden inteligentny człowiek nie łyknie tych bredni.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

553

Siła kłamstwa na przykładzie dwóch wypowiedzi. To znajduje pan Antoni...

Pokaż treści 18+

Siła kłamstwa na przykładzie dwóch wypowiedzi. To znajduje pan Antoni...

Siła kłamstwa na przykładzie dwóch wypowiedzi. To znajduje pan Antoni dokumenty na wycieraczce, czy nie?

raul7788
z
streamable.com
dodany: 04.01.2023, 20:03:49
  • 25
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    polityka
  • #
    smolensk
T600
T600 05.01.2023, 09:27:09
  • 134
Po samej miniaturce mam nerwa, jak do tego doszło ze Polską rządzą ludzie tego pokroju, czy nasz naród jest faktycznie aż tak głupi i nigdy tu nie bedzie dobrze ?
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

233

Ukraińskie MSZ o Orbanie: Patologiczne lekceważenie Ukrainy

Pokaż treści 18+

Ukraińskie MSZ o Orbanie: Patologiczne lekceważenie Ukrainy

Wypowiedzi premiera Węgier Viktora Orbana świadczą o patologicznym lekceważeniu Ukrainy i narodu ukraińskiego, który opiera się rosyjskiej agresji, a także o jego własnej politycznej krótkowzroczności - oświadczyło ukraińskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

konto usunięte
z
rmf24.pl
dodany: 27.12.2022, 19:32:01
  • 81
  • #
    ukraina
  • #
    wegry
  • #
    polityka
  • #
    wojna
T600
T600 27.12.2022, 20:17:32
  • -7
Nie tylko Orbana a większości "przyjaciół" Węgrów, którzy doskonale wiedzieli na kogo glosowali.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2951

Za mizoandrycznym spotem Adidasa stoi także Centrum Praw Kobiet

Pokaż treści 18+

Za mizoandrycznym spotem Adidasa stoi także Centrum Praw Kobiet

Chodzi o spot, w którym uprawiający sport mężczyźni są pokazywani wyłącznie jako agresorzy i potencjalni gwałciciele napastujący przypadkowo napotkane kobiety: "Adidas i Centrum Praw Kobiet rzucają światło na problem molestowania kobiet", głosi slogan.

sildenafil
z
cpk.org.pl
dodany: 22.12.2022, 20:36:09
  • 352
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    bieganie
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    sport
T600
T600 22.12.2022, 23:03:22
  • 9
Brzydzę się teraz w tym łazić, będą w takim razie szmaty do roboty, niech te pokrzywdzone kobiety nadrobią im sprzedaż, bo myślę że nie tylko ja kasuje właśnie konto na adidas.pl
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

770

Kaczyński wraca do "ośmiu gwiazdek": Zniszczymy tych ludzi

Pokaż treści 18+

Kaczyński wraca do "ośmiu gwiazdek": Zniszczymy tych ludzi

"Osiem gwiazdek, to słowo na 'w', które było tak często słyszane. Polska nie może być silnym narodem, bo to nie podoba się naszym sąsiadom. Otóż nie, będziemy mieć silne państwo i zniszczymy tych ludzi" - powiedział Jarosław Kaczyński podczas spotkania z mieszkańcami Chojnic.

Szewczenko
z
wprost.pl
dodany: 08.12.2022, 17:38:49
  • 131
  • #
    polska
  • #
    pis
  • #
    kaczynski
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
T600
T600 09.12.2022, 04:09:34
  • 39
Zniszczyć to należy tego raka który toczy nasz kraj, jeszcze jedna kadencja i na wykopie będzie strach się odezwać bo nas "zniszczy", stare komunistyczne pokolenia dążą do tego samego gówna które kiedyś sami mieli i niszczą ten kraj dla młodych, wszędzie widzą fobię i zagrożenia a kupczenie pożyczonymi pieniędzmi to jedyna droga jaką widzą... droga do upadku naszego pięknego Państwa.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Abrez
Abrez
08.12.2022, 11:27:22
  • 0
Od kilku dni na monitorze pojawia się taka ikona. Dodam że występuje ona na dwóch różnych monitorach.
Aktualizacje monitorów, systemu zrobione. Ma ktoś pomysł co to może być?

#windows #komputery
Abrez - Od kilku dni na monitorze pojawia się taka ikona. Dodam że występuje ona na d...

źródło: comment_1670498788C0nUZI2Wm0UG1gMeuerbNp.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T600
T600 08.12.2022, 11:31:58
  • 0
Nvidia Gefocre Experience > In-game Overlay > HUD layout > Status indicator. Jakieś 30 sekund w Google
  • Odpowiedz
A.....a
konto usunięte 08.12.2022, 11:19:51
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T600
T600 08.12.2022, 11:28:55
  • 1
@AlfredoManawa: Jak inżynierskie to skończ, jak jakiś gówniany licencjat to zależy, pamiętaj jednak że nawet jak nie będziesz pracował w zawodzie to niektórzy pracodawcy nie chcą nawet gadać z ludźmi bez przynajmniej licencjata czy inżyniera.
  • Odpowiedz

2793

Urząd kupił elektryka za 250k, aby wozić mieszkańców do punktów szczepień na C19

Pokaż treści 18+

Urząd kupił elektryka za 250k, aby wozić mieszkańców do punktów szczepień na C19

Z oferty urzędu nie skorzystał do tej pory żaden mieszkaniec xD

rencznik
z
swidnica24.pl
dodany: 06.12.2022, 19:23:20
  • 102
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    afera
  • #
    swidnica
  • #
    heheszki
T600
T600 06.12.2022, 20:22:36
  • 12
Za sam taki debilny pomysł zwalniał bym od razu, a tam jeszcze znalazł sie ktos kto to przyklepal, masakra.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

T600
T600 06.12.2022, 20:28:26
  • 7
@kipowrot: Faktycznie, przez chwile zapomnialem gdzie żyję i kto nami rządzi...
T600
T600 07.12.2022, 08:58:27
  • -1
@paliwoda: Pewnie sam musiałeś sprawdzić, ale radość olbrzymia że przyłapało sie kogoś na błędzie, taka radocha i dowartościowanie że jednak coś w życiu potrafisz.

579

Zmasakrowali mu twarz, bo chcieli się napić. Trwają poszukiwania sprawców

Pokaż treści 18+

Zmasakrowali mu twarz, bo chcieli się napić. Trwają poszukiwania sprawców

Gruzini znowu w akcji.

Wouxus
z
se.pl
dodany: 04.12.2022, 12:54:26
  • 87
  • #
    polska
  • #
    przestepczosc
  • #
    biedronka
  • #
    imigranci
  • #
    warszawa
  • #
    kryminalne
T600
T600 04.12.2022, 17:50:09
  • 7
@Sidkwa: Bo 3 na 1 to ma ktokolwiek szanse, chyba że zawodnik MMA będzie pracował w Biedrze na ochronie.
SlepyBazant
SlepyBazant
03.12.2022, 12:17:36
  • 1432
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T600
T600 03.12.2022, 12:37:59
  • 52
@SlepyBazant: To jest ten typ wykopka co czyta tylko nagłówki i już jest ekspertem od tematu.
  • Odpowiedz

178

Patryk Jaki kontra Komisja Wenecka. Zapytał, czy Polska jest gorsza od Niemiec

Patryk Jaki kontra Komisja Wenecka. Zapytał, czy Polska jest gorsza od Niemiec

Ciekawe retoryczne starcie między Patrykiem Jakim a przewodniczącą Komisji Weneckiej.

salon24_pl
z
salon24.pl
dodany: 02.12.2022, 10:17:03
  • 75
  • #
    polityka
  • #
    jaki
  • #
    komisjawenecka
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    praworzadnosc
T600
T600 02.12.2022, 12:35:31
  • -6
PiS i retoryka, już wiem ze to będzie żenada.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LamajHarma
LamajHarma
30.11.2022, 22:20:46
  • 2
Dalej nie rozumiem sensu wszystkich 5 zmian przeprowadzonych przez trenera Michniewicza? Skąd pomysł na Skórasia czy Szymanskiego?
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T600
T600 30.11.2022, 22:30:19
  • 0
Zmiana Frankowskiego i Świderskiego tak wcześnie nieco mnie zdziwiła... ale co ja tam wiem, gramy dalej !
  • Odpowiedz
MentalnoscBiedaka
MentalnoscBiedaka
28.11.2022, 16:30:43
  • 0
Składam nowego kompa. Mam już wszystko prócz karty graf.

i5-2400f
b660m
16gb ram
nvme
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T600
T600 28.11.2022, 16:38:46
  • 2
Nie rozumiem co to w ogóle za pytanie, wkładasz co masz i szukasz dobrej oferty.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 17
  • Strona 8 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.08.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking