Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Spons2
Spons2

Spons2

Dołączył 18 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9287
  • Znaleziska 3952
  • Mikroblog 5335
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8
  • Dodane (1)
  • Komentowane (0)
  • Plusowane (5334)
emerald-city
emerald-city
2 godz. i 27 min temu
  • 75
Ktoś już wrzucał to, ale myślę że warto jeszcze raz z otagowaniem #konfederacja #4konserwy
Może coś niektórym w głowie przeskoczy i przestanie wspierać tych cwaniaków
To dawno przestało być śmieszne
#polityka #krajzdykty
emerald-city - Ktoś już wrzucał to, ale myślę że warto jeszcze raz z otagowaniem #kon...

źródło: 1000012754

Pobierz
emerald-city - Ktoś już wrzucał to, ale myślę że warto jeszcze raz z otagowaniem #kon...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass
1 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 44
@emerald-city: za dużo wymagasz od wyznawców konfederosji. Tam nie ma żadnych procesów myślowych. Konfiarzowi chodzi tylko o ból d--y lewactwa i wierna służba pisowskim panom. Nic innego się nie liczy.
  • Odpowiedz
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
44 min temu via iOS
  • 6
@gr0m1t: z pewnością nie na złodziei i oszustów. Głosuj sobie na Pełczyńską Nałęcz jak jesteś młody, bo to chyba jedyna osoba, która proponuje racjonalne rozwiązania
  • Odpowiedz
polock
polock
3 godz. i 17 min temu
  • 56
Bonus
W Irkucku płonie „Irgiredmet”, rosyjskie centrum naukowo-badawcze zajmujące się technologiami wydobycia i przetwarzania złota oraz innych rzadkich i szlachetnych metali.
#ukraina #rosja #wojna
polock - Bonus
W Irkucku płonie „Irgiredmet”, rosyjskie centrum naukowo-badawcze zajm...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dafto
dafto
dafto
1 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 3
@polock: ehh znowu jakieś zakłady czy rafinerie.
Człowiek by se obejrzał jakieś wysadzenie rury, albo atak dronów z ciężarówek. Ehh
  • Odpowiedz
dzaro-dzaroslawski
dzaro-dzaroslawski
dzaro-dzaroslawski
49 min temu via Wykop
  • 0
@polock: niedobrze to wygląda dla Rassiji
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
2 godz. i 13 min temu
  • 122
#polityka #pansutener #trump #heheszki #polska #usa #wojsko #bekazprawakow

Co za blamaż... XD
Kempes - #polityka #pansutener #trump #heheszki #polska #usa #wojsko #bekazprawakow 
...

źródło: 1000078325

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
1 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 26
@Kempes: Batyr załatwił 🤣
  • Odpowiedz
ToksycznyArek
ToksycznyArek
ToksycznyArek
1 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 53
@Aldona_Lipska: Załatwił 5000, to i będzie 5000, a nie lewackie 11000.
  • Odpowiedz
bombastick
bombastick
3 godz. i 17 min temu
  • 214
O cie ch.......XD. A podobno to Żeleński jest komikiem.

Rosyjski dyktator Władimir Putin zwrócił się do ukraińskich żołnierzy i zaapelował do nich, aby nie wykonywali poleceń władz w Kijowie. - W przeciwnym razie sami staniecie się współwinni tych zbrodni - powiedział.


#ruskapropaganda #ukraina #wojna #rosja #ciekawostki #kabaret
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sarin88
sarin88
1 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 90
@bombastick: swołocz ze wschodu rozumie tylko język siły. Gdyby Ukraina nie miała silnej armii Putin nigdy by się do nich nie zwrócił.
  • Odpowiedz
kyloe
kyloe
1 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 55
@bombastick: XD
kyloe - @bombastick: XD

źródło: FTNzDh-X0AAT9Bq

Pobierz
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
19 godz. i 52 min temu
  • 912
#polityka
badreligion66 - #polityka

źródło: 1000047602

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shadovek
Shadovek
19 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 915
@badreligion66: Klasyka gatunku, bogaty poucza innych że pieniądze nie są ważne
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
19 godz. i 26 min temu via Android
  • 586
@Shadovek: u nich zawsze jest wyjątkowa sytuacja
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
wczoraj, 05:40:08
  • 192
Pan poseł z konfederacji domaga się żeby ABW lub policja sprawdzały czy przypadkiem ludzie adoptujący dziecko nie są gejami.

ONI CHCĄ TYLKO PROSTSZYCH PODATKÓW. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) konfedeszariaci

Maciek… Maćku

Grzesiok - Pan poseł z konfederacji domaga się żeby ABW lub policja sprawdzały czy pr...

źródło: Krzysztof_Mulawa_2023

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
wczoraj, 05:44:02 via Android
  • 95
@Grzesiok: trochę przypomina pewnego Maćka z jednego znanego polskiego serialu.
  • Odpowiedz
Hrjk
Hrjk
wczoraj, 05:51:02 via Android
  • 75
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
wczoraj, 06:05:28
  • 373
Pan Adam Szłabka domyślił się, że tv republika puszcza jego wypowiedź na żywo i powiedział do widzów tv republika, że każda złotówka wpłacona na konto przez widoczny kod QR sponsoruje luksusowe życie Sakiewicza XD

#polityka #bekazpisu #facebook #tvrepublika
ciagleloginzajety - Pan Adam Szłabka domyślił się, że tv republika puszcza jego wypow...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pawery1
Pawery1
Pawery1
wczoraj, 06:22:49 via Wykop
  • 125
@ciagleloginzajety: to mu się udało :⁠-⁠D
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
wczoraj, 07:33:42 via Wykop
  • 158
@ciagleloginzajety: Pojawiła się nowa plansza od Republiki
ATAT-2 - @ciagleloginzajety: Pojawiła się nowa plansza od Republiki

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
wczoraj, 06:40:02
  • 435
Najpierw ZondaCrypto, teraz Cinkciarz. I znowu wokół wielkiej afery finansowej pojawiają się ludzie oraz środowiska związane z Przemysławem Wiplerem i on sam ;)
Tym razem zgarnął 350 tys.
Politycy, którzy opowiadają o wolnym rynku i państwie minimum, dziwnym trafem ciągle krążą wokół biznesów, po których tysiące ludzi zostają bez pieniędzy.

Źródło: https://www.money.pl/gospodarka/tworca-cinkciarz-pl-zatrzymany-w-tle-znowu-spolka-zalozona-przez-wiplera-7288305258367136a.html

#polityka #konfederacja #wipler #polska
Sin- - Najpierw ZondaCrypto, teraz Cinkciarz. I znowu wokół wielkiej afery finansowej...

źródło: IMG_8317

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
wczoraj, 06:45:29 via Wykop
  • 274
@Sin-: bo konserwatyści złodziejstwo mają we krwi, dlatego tak przeszkadzają im panstwowe regulacje.
  • Odpowiedz
loginnawykoppl
loginnawykoppl
wczoraj, 07:19:00 via Wykop
  • 133
@Sin-: wipler to jest chyba jeszcze bardziej umoczony w kor… tzn w lobbing niż psl-uchy. Co jakiś szwindel finansowy to jest tam jego nazwisko.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
wczoraj, 04:29:15
  • 669
xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #usa #trump
splinter96 - xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #usa #trump

źródło: 1000028195

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idaho597
Idaho597
wczoraj, 04:31:29 via Wykop
  • 282
@splinter96: jak mówił Kennedy jr, Trump inaczej liczy ułamki, tak że to może być uj wie ile
  • Odpowiedz
hpiotrekh
hpiotrekh
wczoraj, 05:07:56 via Wypiek
  • 235
@st_angerr moze o to, że obnizyl ceny leków o 400%. Takie coś mi świta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
przedwczoraj, 12:15:31
  • 288
Stanowski chyba oczekiwał nieco lepszych wyników xD
#polityka #bekazprawakow #kanalzero #stanowski
splinter96 - Stanowski chyba oczekiwał nieco lepszych wyników xD
#polityka #bekazpraw...

źródło: 1000028143

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

boguslaw_licencyjny
boguslaw_licencyjny
przedwczoraj, 12:16:04 via Android
  • 415
@splinter96: jakby nie wykop to bym w ogole o tym nie wiedział xD
  • Odpowiedz
Tommy__
Tommy__
przedwczoraj, 12:37:56 via Wykop
  • 487
@splinter96: Nic dziwnego. W Brighton nie odbiera
  • Odpowiedz
bombastick
bombastick
przedwczoraj, 08:29:01
  • 283
Jeśli nadal wydaje wam się, że ta wojna was nie dotyczy, to wiedzcie, że mogą was odesłać ze szpitala do domu na miesiąc, z gnijącą nogą i umierających od gronkowca, tylko dlatego, że przywieźli »specjalnych« i zabrakło miejsc" — pisze jedna z mieszkanek Omska. W Rosji rannych z wojny jest już tylu, że cywilne szpitale zamieniają się w wojskowe lazarety, a zwykli pacjenci słyszą od lekarzy tylko jedno: "Nie ma miejsc


#
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko3-2procent
mleko3-2procent
przedwczoraj, 08:36:46 via Wykop
  • 380
@bombastick: Bardzo trzeźwe spostrzeżenie. Czekam aż zaczną łączyć wojnę z inflacją, ruiną finansów regionów i rozkładem infrastruktury publicznej (drogi, ciepłownictwo, mosty itd)
  • Odpowiedz
the_good_guy
the_good_guy
przedwczoraj, 08:52:22 via Wykop
  • 297
Czekam aż zaczną łączyć wojnę z inflacją, ruiną finansów regionów i rozkładem infrastruktury publicznej (drogi, ciepłownictwo, mosty itd)


@mleko3-2procent: prawdziwą rewolucją ruskiej świadomości będzie połączenie wojny z nalotami na Moskwę
  • Odpowiedz
hugoprat
hugoprat
przedwczoraj, 08:23:38
  • 166
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanTadeusz
JanTadeusz
przedwczoraj, 08:59:18 via Wykop
  • 51
@hugoprat: JAK SMIESZ OBRAZAC NASZEGO NAJLEPSZEGO SOJUSZNIKA! JEDYNA DEMOKRACJA NA BLISKIM WSCHODZIE! ANTYSEMITYZM! NIGDY WIECEJ!!!!!11111
  • Odpowiedz
hugoprat
hugoprat
Autor
przedwczoraj, 09:03:13 via Android
  • 46
@JanTadeusz: Zapewne moderacja na usługach zaraz mnie zbanuje - ale warto było ZBRODNIARZY nazywać tak jak należy!
  • Odpowiedz
new-object
new-object
przedwczoraj, 08:36:14
  • 947
Ameryka - kraj innowacji. Think different #usa #autobusy #pociagi
new-object - Ameryka - kraj innowacji. Think different #usa #autobusy #pociagi

źródło: image

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wstanczyk
wstanczyk
przedwczoraj, 10:01:53 via Wykop
  • 236
Podpowiem:

USA: 293564km


@kowalzmetina: Z czego zelektryfikowanych 2025 km
Sama Polska ma 12 236 w tabeli, którą linkujesz xd
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE
przedwczoraj, 10:05:38 via Wykop
  • 336
@kowalzmetina: Tylko w USA z kolei korzysta się do transportu towarów, a komunikacja pociągami jest bardzo mało popularna, na większą odległość po prostu samolotem się leci. Tak samo w zasadzie transport autobusowy przez lobbystów został wymordowany w dużym stopniu.
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
przedwczoraj, 07:19:44
  • 458
Oj jak mi przykro :(((

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Oj jak mi przykro :((( 

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

źródło: IMG_7569

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be
przedwczoraj, 07:20:48 via Wykop
  • 251
@donatien-de-sade: i to jaką ilością głosówz batyr upokorzony po raz kolejny
  • Odpowiedz
shitman6
shitman6
przedwczoraj, 07:32:35 via Android
  • 479
@let_it_be: Ty wiesz co on może? G---o może. Taka jest rola prezydenta w tym ustroju - jedyne co może to wetować wszystko jak leci. Ale to działalność typowo szkodnicza.
  • Odpowiedz
saib75
saib75
saib75
przedwczoraj, 06:38:24
  • 675
Ukraina cofa Rosję w rozwoju do czasów Chruszczowa lub lepiej. Nie wiem jakim porozumieniem ta wojna się zakończy, ale Rosja już ją przegrała. Przegrała na tak wielu poziomach, że jak ktoś by mi to próbował opisać 5 lat temu, to poleciłbym takiej osobie krótkie odpoczynek w Choroszczy.

PS: Już się zastanawiam w jaki sposób zastąpię tę poranną dawkę adrenaliny w przyszłości. Tą euforię kiedy czytam o tym jak mocno Rosja zwycięża, przy
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dafto
dafto
dafto
przedwczoraj, 07:34:55 via Wykop
  • 175
Bojem siem. Co to będzie?


@saib75: musisz też zacząć się trząść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
przedwczoraj, 07:46:07 via Wypiek
  • 94
@joker007 ja tam wolę być przygotowany na wszelkie scenariusze.
  • Odpowiedz
Jarusek
Jarusek
przedwczoraj, 07:03:27
  • 1132
Nie będzie podatku od aut spalinowych.

Aktualny rząd "będący pod butem Brukseli i Niemiec" wynegocjował zniesienie podatku wprowadzonego przez poprzedni rząd PiSu.

https://www.money.pl/podatki/zmiany-w-kpo-rzad-wycofuje-podatek-od-samochodow-spalinowych-7288000420505696a.html

#bekazpisu #bekazkonfederacji #polityka #samochody #podatki
Jarusek - Nie będzie podatku od aut spalinowych.

Aktualny rząd "będący pod butem Bru...

źródło: Screenshot 2026-05-21 at 08-59-46 Zmiany w KPO. Rząd wycofuje podatek od samochodów spalinowych

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
przedwczoraj, 07:15:04 via Android
  • 945
@Jarusek: fajnie, dowie się o tym połowa zwolenników Tuska i żaden komfedepisior. A jak się dowie i tak powie, że to efekt Czarnka.
  • Odpowiedz
Jarusek
Jarusek
Autor
przedwczoraj, 07:16:38 via Wykop
  • 717
@Turin89: to stanowski z mazurkiem już nie nadali o tak ważnej zmianie? xD
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
20.05.2026, 16:17:27
  • 683
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #mejza #pis #bekazpodludzi
Tak się trzeba bawić! xD przypominam że Mejza sam się do sejmu nie wybrał, więc gratulację pisowcy, na eleganckiego chłopa było głosowane, tyle dla kraju zrobił, patriota.
Krs90 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #mejza #pis #bekazpodludzi
Tak się trzeba...

źródło: obraz_2026-05-20_181559930

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McDonaldsTrump
McDonaldsTrump
20.05.2026, 16:19:18 via Wykop
  • 375
@Krs90:
McDonaldsTrump - @Krs90:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Gozd
Gozd
Gozd
20.05.2026, 17:09:21 via Wykop
  • 283
@Krs90: sam się nie wybrał.
Inna sprawa, że to politycy sobie sami ogarniają doposażenie. Kto widział kasę na wynajem auta z budżetu państwa. Tak samo jak kilometrówki i inne. Każdy normalnienna nich pracujący placi sobie za wszystko że swojej kieszeni.
Odebrać aż takie przywileje tym miernotom dbających jedynie o siebie i swoich.
  • Odpowiedz
wezsepigulke
wezsepigulke
20.05.2026, 12:30:51
  • 327
Witam wszystkich zainteresowanych tym filmem. To ja jestem osobą potrąconą przez tego kierowcę. Czy byłem tam specjalnie? trochę tak trochę nie, wracałem z pracy i widziałem że się rozkręca jeżdżenie po chodniku i chciałem zrobić parę zdjęć na grupę Święte krowy warszawskie, po jakimś czasie pojawił się pan Konfitura. Stałem blisko latarni i chyba chciałem uruchomić aparat i jeszcze parę zdjęć lub filmików zrobić i naprawdę nie widziałem tego samochodu bo gapiłem
wezsepigulke - > Witam wszystkich zainteresowanych tym filmem. To ja jestem osobą pot...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wezsepigulke
wezsepigulke
Autor
20.05.2026, 12:50:12 via Wykop
  • 155
@KitaxKita: Grozi ostracyzm w internetach, to trzeba nagłaśniać gdzie się da
  • Odpowiedz
diwi
diwi
diwi
20.05.2026, 15:00:47 via Wykop
  • 109
@mayek: @StaryWedrowiec Generalnie ja mam problem z tymi ludźmi, że gdyby nie ich zachowanie to do takich sytuacji by nie dochodziło.


@Substytut: i wtedy, tacy debile jeżdżący na chodniku będą dalej to robić i np. przejadą dziecko, bo go nie zauważą.

Zrozum, że oni to robią, żeby nagłośnić problem i wymusić ostracyzm
  • Odpowiedz
zjadlbym_kebaba
zjadlbym_kebaba
20.05.2026, 13:31:23
  • 353
#bekazpisu #polityka #bekazkacapow #bekazprawakow

XD
zjadlbym_kebaba - #bekazpisu #polityka #bekazkacapow #bekazprawakow 

XD

źródło: 1000053745

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Scybulko
Scybulko
20.05.2026, 13:36:08 via Android
  • 225
@zjadlbym_kebaba: pewnie nie ma nic na koncie
  • Odpowiedz
logdan_bazuka
logdan_bazuka
logdan_bazuka
20.05.2026, 14:21:22 via Wykop
  • 217
@Scybulko: puszczal sygnal ale Trump sie nie domyslil
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
20.05.2026, 13:38:48
  • 632
#polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #dobrazmiana #4konserwy #heheszki

XD
Kempes - #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #dobrazmiana #4konserwy #heheszki 
...

źródło: 1000078226

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yans_Zoon
Yans_Zoon
20.05.2026, 13:45:04 via Wykop
  • 473
@Kempes: To jest normalnie złoto - Wprowadź zielony ład, ukradnij i zmarnuj kasę z ETS, odczekaj trochę, rób g0wno burzę z emerytami żeby zlikwidować ETS :D
  • Odpowiedz
emasele
emasele
emasele
20.05.2026, 13:58:07 via iOS
  • 170
@Kempes: PiS jest za a nawet przeciw xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 267
  • Strona 1 z 267
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking