Ktoś już wrzucał to, ale myślę że warto jeszcze raz z otagowaniem #konfederacja #4konserwy Może coś niektórym w głowie przeskoczy i przestanie wspierać tych cwaniaków To dawno przestało być śmieszne #polityka #krajzdykty
@emerald-city: za dużo wymagasz od wyznawców konfederosji. Tam nie ma żadnych procesów myślowych. Konfiarzowi chodzi tylko o ból d--y lewactwa i wierna służba pisowskim panom. Nic innego się nie liczy.
@gr0m1t: z pewnością nie na złodziei i oszustów. Głosuj sobie na Pełczyńską Nałęcz jak jesteś młody, bo to chyba jedyna osoba, która proponuje racjonalne rozwiązania
Bonus W Irkucku płonie „Irgiredmet”, rosyjskie centrum naukowo-badawcze zajmujące się technologiami wydobycia i przetwarzania złota oraz innych rzadkich i szlachetnych metali. #ukraina #rosja #wojna
O cie ch.......XD. A podobno to Żeleński jest komikiem.
Rosyjski dyktator Władimir Putin zwrócił się do ukraińskich żołnierzy i zaapelował do nich, aby nie wykonywali poleceń władz w Kijowie. - W przeciwnym razie sami staniecie się współwinni tych zbrodni - powiedział.
Pan Adam Szłabka domyślił się, że tv republika puszcza jego wypowiedź na żywo i powiedział do widzów tv republika, że każda złotówka wpłacona na konto przez widoczny kod QR sponsoruje luksusowe życie Sakiewicza XD
Najpierw ZondaCrypto, teraz Cinkciarz. I znowu wokół wielkiej afery finansowej pojawiają się ludzie oraz środowiska związane z Przemysławem Wiplerem i on sam ;) Tym razem zgarnął 350 tys. Politycy, którzy opowiadają o wolnym rynku i państwie minimum, dziwnym trafem ciągle krążą wokół biznesów, po których tysiące ludzi zostają bez pieniędzy.
Jeśli nadal wydaje wam się, że ta wojna was nie dotyczy, to wiedzcie, że mogą was odesłać ze szpitala do domu na miesiąc, z gnijącą nogą i umierających od gronkowca, tylko dlatego, że przywieźli »specjalnych« i zabrakło miejsc" — pisze jedna z mieszkanek Omska. W Rosji rannych z wojny jest już tylu, że cywilne szpitale zamieniają się w wojskowe lazarety, a zwykli pacjenci słyszą od lekarzy tylko jedno: "Nie ma miejsc
@bombastick: Bardzo trzeźwe spostrzeżenie. Czekam aż zaczną łączyć wojnę z inflacją, ruiną finansów regionów i rozkładem infrastruktury publicznej (drogi, ciepłownictwo, mosty itd)
@kowalzmetina: Tylko w USA z kolei korzysta się do transportu towarów, a komunikacja pociągami jest bardzo mało popularna, na większą odległość po prostu samolotem się leci. Tak samo w zasadzie transport autobusowy przez lobbystów został wymordowany w dużym stopniu.
@let_it_be: Ty wiesz co on może? G---o może. Taka jest rola prezydenta w tym ustroju - jedyne co może to wetować wszystko jak leci. Ale to działalność typowo szkodnicza.
Ukraina cofa Rosję w rozwoju do czasów Chruszczowa lub lepiej. Nie wiem jakim porozumieniem ta wojna się zakończy, ale Rosja już ją przegrała. Przegrała na tak wielu poziomach, że jak ktoś by mi to próbował opisać 5 lat temu, to poleciłbym takiej osobie krótkie odpoczynek w Choroszczy.
PS: Już się zastanawiam w jaki sposób zastąpię tę poranną dawkę adrenaliny w przyszłości. Tą euforię kiedy czytam o tym jak mocno Rosja zwycięża, przy
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #mejza #pis #bekazpodludzi Tak się trzeba bawić! xD przypominam że Mejza sam się do sejmu nie wybrał, więc gratulację pisowcy, na eleganckiego chłopa było głosowane, tyle dla kraju zrobił, patriota.
@Krs90: sam się nie wybrał. Inna sprawa, że to politycy sobie sami ogarniają doposażenie. Kto widział kasę na wynajem auta z budżetu państwa. Tak samo jak kilometrówki i inne. Każdy normalnienna nich pracujący placi sobie za wszystko że swojej kieszeni. Odebrać aż takie przywileje tym miernotom dbających jedynie o siebie i swoich.
Witam wszystkich zainteresowanych tym filmem. To ja jestem osobą potrąconą przez tego kierowcę. Czy byłem tam specjalnie? trochę tak trochę nie, wracałem z pracy i widziałem że się rozkręca jeżdżenie po chodniku i chciałem zrobić parę zdjęć na grupę Święte krowy warszawskie, po jakimś czasie pojawił się pan Konfitura. Stałem blisko latarni i chyba chciałem uruchomić aparat i jeszcze parę zdjęć lub filmików zrobić i naprawdę nie widziałem tego samochodu bo gapiłem
@Kempes: To jest normalnie złoto - Wprowadź zielony ład, ukradnij i zmarnuj kasę z ETS, odczekaj trochę, rób g0wno burzę z emerytami żeby zlikwidować ETS :D
Może coś niektórym w głowie przeskoczy i przestanie wspierać tych cwaniaków
To dawno przestało być śmieszne
#polityka #krajzdykty
źródło: 1000012754
Pobierz