Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko140
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sleepwalker

Sleepwalker

Dołączył 17 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8353
  • Znaleziska 1091
  • Mikroblog 7262
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 17
DaudeX
DaudeX
DaudeX
04.02.2026, 06:00:47
  • 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 233
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sleepwalker
Sleepwalker 04.02.2026, 22:50:35 via Wykop
  • 0
@DaudeX: marzenia ruskich to twój kibel, twoja córka i wóda.
  • Odpowiedz

1374

Erli pozywa Allegro. Zarzuca wymuszanie wysokich cen.

Erli pozywa Allegro. Zarzuca wymuszanie wysokich cen.

Allegro wprowadziło zasady i mechanizmy uzależniające wypłatę rabatów lub udział w programach promujących produkty od tego, czy sprzedawca nie oferuje w innych (tańszych) kanałach sprzedaży niższych cen. Sprzedawcy są niejako zmuszeni podnosić ceny i tracą wszyscy poza dominującym graczem.

GRUBY140
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 02.02.2026, 12:18:23
  • 167
  • #
    allegro
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    gielda
Sleepwalker
Sleepwalker 02.02.2026, 23:26:23 via Wykop
  • 2
Ten sam sprzedawca na Aliexpress i Allegro.
Sleepwalker - Ten sam sprzedawca na Aliexpress i Allegro.

źródło: 1000072347

Pobierz
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sleepwalker
Sleepwalker 03.02.2026, 18:59:16 via Wykop
  • 0
@ChadBezWad: bez kuponu suma to niecałe 204zl co łatwo policzyć. A kupony na całe zamówienie na Ali są dostępne niemal od zawsze. Nie pamiętam kiedy kupiłem coś na Ali bez kuponu.
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
02.02.2026, 17:01:54
  • 147
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sleepwalker
Sleepwalker 03.02.2026, 02:25:09 via Wykop
  • 0
@Schwarzfahrer: Mieszkasz z matką, nie masz dzieci, masz w opór czasu. Wydatki niewielkie. Spokojnie odłożysz 2k miesięcznie. Nie przywiązuj się do miejsca jeśli nie widzisz perspektyw.
Odłożysz te 20-30 tys. i z taka poduszką finansową możesz spokojnie szukać roboty w dużym mieście. Łatwiej o lepiej płatną robotę, łatwiej znaleźć partnerkę a później razem z dwoma pensjami łatwiej myśleć o wlasnym lokum.

Jeśli nie wierzysz, że ułożysz sobie życie w kraju
  • Odpowiedz
Sleepwalker
Sleepwalker 31.01.2026, 22:07:32
  • 10
Łoo panie! Prawie nówka nie śmigamy!
#rowery #retro #lata90
Sleepwalker - Łoo panie! Prawie nówka nie śmigamy!
#rowery #retro #lata90

źródło: 1000072250

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j.....e
j.....e
konto usunięte 31.01.2026, 22:12:12 via Wykop
  • 0
@Sleepwalker: kosz na zakupy +50 do prędkości
  • Odpowiedz
blahajo
blahajo
31.01.2026, 22:13:40 via Wykop
  • 0
@Sleepwalker: fiu fiu ale bydlę, takim sprzętem można zabić
  • Odpowiedz

2022

Donald Trump nakłada cła na sojuszników. W tle presja na Grenlandię

Prezydent USA Donald Trump ogłosił, że od 1 lutego nałoży dodatkowe cła w wysokości 10 proc. na produkty importowane do Stanów Zjednoczonych z Danii, Norwegii, Szwecji, Francji, Niemcy, Wielkiej Brytanii, Holandii i Finlandii. Jak przekazał Trump, chodzi o państwa, które wysłały swoich żołnierzy na

Dorodny_Wieprz
z
onet.pl
dodany: 17.01.2026, 16:36:43
  • 509
  • #
    usa
  • #
    swiat
  • #
    finanse
  • #
    gielda
  • #
    europa
  • #
    polityka
Sleepwalker
Sleepwalker 18.01.2026, 08:40:37 via Wykop
  • 3
Trump, który twierdzi, że NATO nie działa obraża się na to, że NATO działa.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tnt1916
tnt1916
24.12.2025, 07:03:52
  • 958
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sleepwalker
Sleepwalker 24.12.2025, 12:46:43 via Wykop
  • 0
@tnt1916: z infografiki wynika, że będzie mniej płacić Karol Nawrocki a nie wy.
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
19.12.2025, 07:12:54
  • 952
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sleepwalker
Sleepwalker 19.12.2025, 22:05:50 via Wykop
  • 0
@mike-johnston: takie abonamenty opłacało by się z przyjemnością.
  • Odpowiedz
Sleepwalker
Sleepwalker 08.12.2025, 22:39:44
  • 1
Sleepwalker

źródło: temp_file1883405613677281939

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PetalMindXd
PetalMindXd
08.12.2025, 22:51:10 via Wykop
  • 0
@Sleepwalker: piknie
  • Odpowiedz
Sleepwalker
Sleepwalker 04.12.2025, 02:14:01
  • 11
#koty
Bobek musi odreagować awarię C.O.
Sleepwalker - #koty
Bobek musi odreagować awarię C.O.

źródło: temp_file8451166409752228089

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

janekplaskacz
janekplaskacz
janekplaskacz
03.12.2025, 13:05:15
  • 631
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sleepwalker
Sleepwalker 04.12.2025, 01:47:22 via Android
  • 0
@janekplaskacz brat za PiSu był w szpitalu to dostał bułkę z chlebem. Dosłownie. Mysłałem, że to burger i w pierwszej chwili byłem w lekkim szoku ale to była kromka chleba w kajzerce.
Natomiast na początku roku córka będąc w szpitalu dostawała takie porcje, że razem z żoną, która z nią przebywała spokojnie się najadły i dzwoniła, że nie muszę im przywozić jedzenia. Co prawda córka 5 lat ale jednak.
  • Odpowiedz

579

Rachunki za prąd w 2026 roku. Opłaty wzrosną nawet o połowę.

Rachunki za prąd w 2026 roku. Opłaty wzrosną nawet o połowę.

2026 roku Polacy zapłacą wyraźnie więcej za prąd. Wzrost trzech kluczowych opłat kogeneracyjnej, mocowej i OZE - przełoży się na znaczące podwyżki rachunków dla gospodarstw domowych. Nowe stawki ogłoszone przez rząd i URE pokazują, że koszty energii elektrycznej wzrosną nawet o kilkadziesiąt procent

Bobito
z
polsatnews.pl
dodany: 22.11.2025, 18:28:34
  • 269
  • #
    informacje
  • #
    polska
  • #
    energetyka
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
Sleepwalker
Sleepwalker 23.11.2025, 08:43:07 via Android
  • 6
Czytajcie artykuły. Clickbait. Z tego wynika, że przeciętne gospodarstwo domowe zapłaci za te podwyżki 7-10 zł więcej miesięcznie.
Ta opłata, która wzrośnie o połowę wzrośnie z 3 zł/MWh do 4,5 zł/MWh a z tego wynika, że ta opłata obciąży nas średnio o dodatkowe 3-4,5 zł na rok.
A w komentarzach obstrukcja.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sleepwalker
Sleepwalker 23.11.2025, 09:18:03 via Android
  • 0
@zerowamoralnosc podziękujcie PiSowi za sprzedaż uprawnień do emisji CO2 i za mrożenie cen.
Sleepwalker
Sleepwalker 23.11.2025, 09:26:19 via Android
  • 0
@krzysztof-ecommpro tego nie dotyczy artykuł. Ale faktycznie, przełoży się to na nieznaczne wzrosty cen produktu końcowego zapewne.
Jeśli ktoś myśli, że we współczesnych czasach, w obecnej sytuacji, należąc do UE ceny będą stały lub spadały to nie mam słów.
chudykbr
chudykbr
14.11.2025, 15:16:08
  • 837
#konfitura #samochodoza #samochody
Zaczynam odliczać
chudykbr - #konfitura #samochodoza #samochody 
Zaczynam odliczać

źródło: temp_file3291322690648614519

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sleepwalker
Sleepwalker 14.11.2025, 19:38:57 via Android
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

1755

35-latka zatrzymana za bicie męża. Musiała wynieść się z mieszkania i grozi jej

Pokaż treści 18+

35-latka zatrzymana za bicie męża. Musiała wynieść się z mieszkania i grozi jej

...5 lat więzienia. Orzysze: Interwencja w jednym z mieszkań. Zgłoszenie złożył mężczyzna, który poinformował, że jego pijana żona wszczęła agresywną kłótnię. Na miejscu funkcjonariusze zastali 35-latkę pod wyraźnym działaniem alkoholu. Po interwencji została zatrzymana i usłyszała zarzut znęcania

Makavlani
z
kryminalki.pl
dodany: 14.11.2025, 11:38:34
  • 177
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
  • #
    wydarzenia
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
Sleepwalker
Sleepwalker 14.11.2025, 19:13:19 via Android
  • 9
To teraz się kobita nie pozbiera. Dostanie takie ZAWIASY że hej!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

215

"Stąd pochodzi najmniejszy samochód świata. Właściciel trzymał go w... pokoju"

"Stąd pochodzi najmniejszy samochód świata. Właściciel trzymał go w... pokoju"

"Autobąk" został skonstruowany w latach 40. ubiegłego wieku przez inżyniera Leona Jakubczyka, pracownika pierwszej w Polsce fabryki lokomotyw "Fablok" w Chrzanowie. Samochód ten miał nieco ponad 2 metry długości, tylko 65 cm szerokości i 85 cm wysokości.

paramedix
z
radiokrakow.pl
dodany: 13.11.2025, 07:59:32
  • 31
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    motoryzacja
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    samochody
Sleepwalker
Sleepwalker 14.11.2025, 07:54:00 via Android
  • 0
@majk3l bawi mnie, kiedy dorośli ludzie nazywają trzmiela bąkiem :)
Sleepwalker
Sleepwalker 14.11.2025, 09:32:27 via Android
  • 0
@majk3l ładny fikołek :)
Nie wiem co konstruktor auta miał na myśli nazywając auto, może miał głośny wydech ;)
Sleepwalker
Sleepwalker 14.11.2025, 09:55:04 via Android
  • 2
@majk3l nieraz ludzie nazywają trzmiela bąkiem i napisałem, że to zabawne. Tak samo śmieszy mnie mylenie bynajmniej z przynajmniej.
Fikolkiem nazwałem próbę wytłumaczenia co konstruktor auta miał na myśli i jak nie mógł się nazywać.
blackbird
blackbird
11.11.2025, 14:35:08
  • 85
#marszniepodleglosci #11listopada #braun #heheszki #polityka

p------e te nowe Funko Pop, takie troche creepy
blackbird - #marszniepodleglosci  #11listopada #braun #heheszki #polityka

p------e t...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sleepwalker
Sleepwalker 11.11.2025, 19:06:07 via Android
  • 0
@To_Ten_Typ_Niepokorny za dwa lata będziesz się cieszył. Za 5 lat przejrzysz na oczy.
  • Odpowiedz
forfiterex
forfiterex
05.11.2025, 11:59:00
  • 19
#gielda czy ja mam shadow bana? Dajcie znać pls czy widzicie
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sleepwalker
Sleepwalker 05.11.2025, 23:36:02 via Android
  • 0
To da się wstawić pusty wpis? Dlaczego plusujecie pusty wpis?
  • Odpowiedz

458

Rachunki za prąd znów w górę. Opłata mocowa podniesiona o połowę

W 2026 r. rachunki za prąd znacząco wzrosną. Urząd Regulacji Energetyki ogłosił nowe stawki opłaty mocowej daniny doliczanej do rachunków za energię, która finansuje utrzymanie elektrowni w gotowości do pracy. Średni wzrost wyniesie aż 50 proc. Oznacza to, że największy skok od momentu wprowadzeni

KapitanTorpedal
z
fakt.pl
dodany: 04.11.2025, 01:06:05
  • 124
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    gospodarka
  • #
    energetyka
  • #
    finanse
Sleepwalker
Sleepwalker 04.11.2025, 22:19:42 via Android
  • -3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

729

Skandal! Polska spłaca pożyczkę Ukrainy. Setki milionów z budżetu

Pokaż treści 18+

Skandal! Polska spłaca pożyczkę Ukrainy. Setki milionów z budżetu

Jak wynika z odpowiedzi resortu finansów na zapytanie posła Grzegorza Płaczka z Konfederacji, Polska spłaca odsetki od wielomiliardowej pożyczki, którą Ukraina zaciągnęła w KE. W 2024 r. z budżetu państwa wydano na ten cel ponad 102 mln zł, w 2025 r. kwota ta wzrośnie do ponad 110 mln zł.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 03.11.2025, 07:26:27
  • 228
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    polityka
Sleepwalker
Sleepwalker 03.11.2025, 10:51:29 via Android
  • -13
N----------ą w onuce? N----------ą. Jeśli ma to być nasza inwestycja w pokój na świecie to trudno.
Porównajmy to z rocznym kosztem obslugi kancelarii prezydenta RP. Tu jest skandal.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kinda
Kinda
02.11.2025, 20:39:05
  • 7
Mam nadzieję że skalmarowi nie wyjdzie (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#rolnikszukazony
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sleepwalker
Sleepwalker 03.11.2025, 09:34:41 via Android
  • 0
@Kinda dlaczego chcesz ludzi uszczęśliwiać na siłę? Zrobił tak jak czuł.
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
02.11.2025, 20:37:15
  • 4
#rolnikszukazony

Ksiek to ma głos jak ten patus z Podróże Wojownika
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sleepwalker
Sleepwalker 03.11.2025, 09:30:35 via Android
  • 0
@Warcomx a intonację jak elektryk wysokich napięć.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 26
  • Strona 2 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.12.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.08.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.10.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia