Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko103
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Simple123

Simple123

Dołączył 9 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 29433
  • Znaleziska 26127
  • Mikroblog 3306
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 17
  • Dodane (4)
  • Komentowane (45)
  • Plusowane (3257)
curiousboi
curiousboi
11.06.2026, 19:10:48
  • 195
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cyganztorunia
cyganztorunia
cyganztorunia
11.06.2026, 19:16:29 via Wykop
  • 101
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ZlyCzarodziejRumburak
ZlyCzarodziejRumburak
11.06.2026, 19:19:12 via Wykop
  • 146
@curiousboi:
ZlyCzarodziejRumburak - @curiousboi:

źródło: FB_IMG_1718795285059

Pobierz
  • Odpowiedz
rysiekryszard
rysiekryszard
11.06.2026, 11:58:05
  • 21
Przypominam, niech nikomu do głowy nie przychodzi kupowanie "bitcoinów" przez jakieś korporacje, Saylorów, "strecze", ETP, ETFy i niewiadomo co jeszcze. Tylko czysty bitcoin. Do posiadania bitcoinów nie potrzebujesz pasożytów, którzy zarobią na prowizjach.

#bitcoin #gielda #oszczedzanie #pieniadze
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
11.06.2026, 11:59:43 via Android
  • 71
@rysiekryszard:

Jeszcze lepiej to w ogóle tego nie kupować;)
  • Odpowiedz
niegwynebleid
niegwynebleid
11.06.2026, 12:03:29 via Wykop
  • 5
@rysiekryszard: a jak się kupuje bez giełd i innych?
bo zaczyna mnie kusić czy nie spróbować tej spekulacji gdzieś w okolicach 40k$
  • Odpowiedz
andrzejdragan
andrzejdragan
03.06.2026, 13:11:26
  • 2419
Cześć,
nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie. 24. czerwca o 18:00 odbędzie się AMA z moim udziałem, na które Was serdecznie zapraszam. Od jakiegoś czasu robię co mogę, żeby ograniczać swoją obecność w publicznym obiegu, ale dla użytkowników Wykopu chętnie się z tego wyłamię, więc gdybyście mieli ochotę podyskutować, będę do Waszej dysproporcji :)
  • 212
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przemax
przemax
03.06.2026, 13:12:33 via Wykop
  • 662
@andrzejdragan: Prosimy i weryfikacje. Wystarczy zdjęcie z garczkiem na głowie.
  • Odpowiedz
andrzejdragan
andrzejdragan
Autor
03.06.2026, 14:21:28 via Wykop
  • 960
@przemax: może być garnek na tablecie zamiast na głowie? :)
andrzejdragan - @przemax: może być garnek na tablecie zamiast na głowie? :)

źródło: IMG_9826

Pobierz
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
28.05.2026, 06:40:19
  • 214
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freyu77
Freyu77
Freyu77
28.05.2026, 06:44:30 via Android
  • 95
@dqdq1: cudownie się to czyta, dzięki za dawkę pysznego humoru od rana!
  • Odpowiedz
edwolf
edwolf
28.05.2026, 07:18:05 via Wykop
  • 106
rosyjska giełda zareagowała spadkami, mimo że przemysł petrochemiczny wręcz eksploduje


Złoto.
  • Odpowiedz
RobinhoodEU
RobinhoodEU
26.05.2026, 18:15:31
  • 5
Stypa na #kryptowaluty = lokalny top coraz bliżej
75k$ oczywiście było tylko po to, żeby „wytrzepać słabe ręce”, teraz obowiązkowe rysowanie 90k$ na #bitcoin.
Rynek pewnie podziękuje kolejną świecą do 2-3 tygodni -15%, może to będzie zanim zdazysz napisać kolejny wysryw, wkońcu przechytrzycie rynek, prawda ??? @memforis ....( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
RobinhoodEU - Stypa na #kryptowaluty = lokalny top coraz bliżej 
75k$ oczywiście było...

źródło: sdsddsadsad

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

znikam5
znikam5
25.05.2026, 08:15:43
  • 1791
Ale mnie drażni jak Polacy nie doceniają tej platformianej ciepłej wody w kranie.
2 lata rządów Tuska i już skomlą "Psychoprawico r--------l mi życie".
My nie chcemy inflacji na poziomie 3%, musi jebnąć tak z 18% i żeby rząd nam wprowadził tarcze na zakupy spożywcze, tarcze na paliwo, tarcze na prąd, bon wakacyjny i godziny dla seniorów. Taaak dopiero wtedy poczujemy, że żyjemy.
Żadnych dobrych stosunków z Macronem czy Niemcami, tylko klękanie do lachy
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
25.05.2026, 08:23:14 via Wypiek
  • 471
@znikam5 tak, a co?
Taka fraszka mi się przypomina:

Cieszy mię ten rym Polak mądr po szkodzie;

Lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie,

Nową przypowieść Polak sobie kupi,

Że i przed szkodą i po szkodzie głupi.
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
25.05.2026, 08:24:59 via Wykop
  • 661
@znikam5: Polacy jak typowa julka - muszą być emocje i karuzela
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak
24.05.2026, 12:10:01
  • 150
#latwogang #gownogang

Bohater narodowy Stanów Zjednoczonych który próbował walczyć z systemem opieki zdrowotnej za sprawą któregoo polskie bahory chorujące na dystrofie mięśniowe, raki, SMA, zaniki mięśni muszą płacić miliony za leczenie za granicą.

Uzbierał w zbiórce lewo 4 miliony złotych... To jest skandal, bohater międzynarodowy o którym było głośno na całym świecie uzbierał skandaliczne grosze, grozi mu kara śmierci. Tak NPCty mu się odwdzięczyli.

Ludzie
piotr_p0lak - #latwogang #gownogang

Bohater narodowy Stanów Zjednoczonych który prób...

źródło: Images11

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otonavauni
otonavauni
otonavauni
24.05.2026, 12:16:27 via Wykop
  • 55
@piotr_p0lak: Szkoda chłopa. Ale chyba krzesła nie dostanie.
  • Odpowiedz
Uuroboros
Uuroboros
24.05.2026, 13:02:17 via Wykop
  • 83
Szkoda Luigi Mangione poświęcił życie na walkę z systemem bo myślał że uratuje życia wielu NPC, ale NPC to NPC, bezmózgi z instynktami nie potrafiące myśleć systemowo , prymitywy żyjące chwilą.


@piotr_p0lak: co za p---------e, luigi miał zdiagnozowanego raka i ubezpieczalnia mu odmówiła pokrycia kosztów leczenia więc nie mając nic do stracenia zastrzelił ceo ubezpieczalni. Nie zrobił tego dla kogoś tylko z zemsty co popieram. A w więzieniu ma leczenie
  • Odpowiedz
xxMAXIMxx
xxMAXIMxx
xxMAXIMxx
22.05.2026, 08:54:20
  • 34
#gtv1750
Odcinek 13
Buda pojechała do lakiernika, wybrany kolor to jakiś odcień żółtego, bardziej wpadający w piaskowy. W międzyczasie otwarłem silnik, zweryfikowałem stan. Głowica do remontu, raczej ze starości, wymiana prowadnic, szlifa zaworów, gniazd, sprawdzenie szczelności. Blok jest w stanie bdb, tłoki, wał do polerki i zakładamy nominalne panewki. Wał jest azotowany więc nie wskazany jest szlif. Wałki w stanie bardzo dobrym, rozrząd tak samo. W sumie tego się spodziewałem to
xxMAXIMxx - #gtv1750 
Odcinek 13
Buda pojechała do lakiernika, wybrany kolor to jakiś...

źródło: 20260516_151806

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xxMAXIMxx
xxMAXIMxx
xxMAXIMxx
Autor
22.05.2026, 08:54:50 via Wykop
  • 10
@xxMAXIMxx:
xxMAXIMxx - @xxMAXIMxx:

źródło: 20260516_115640

Pobierz
  • Odpowiedz
Bartek_tychy
Bartek_tychy
22.05.2026, 08:58:22 via Wykop
  • 7
@xxMAXIMxx: Miras zazdroszczę umiejętności. Będzie piękna maszyna
  • Odpowiedz
greedo
greedo
greedo
21.05.2026, 07:15:39
  • 142
#sebcel bancwoł już wolny, bierzcie się za niego różowe zanim któraś zajmie taką partię! Same zalety: łysy, niski i bezdomny, ale za to z długami!
greedo - #sebcel bancwoł już wolny, bierzcie się za niego różowe zanim któraś zajmie ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BKZGlamrap
BKZGlamrap
21.05.2026, 07:22:12 via Wykop
  • 67
@greedo: tak to wcześniej wyglądało
BKZGlamrap - @greedo: tak to wcześniej wyglądało

źródło: 1000013211

Pobierz
  • Odpowiedz
Shea_99
Shea_99
Shea_99
21.05.2026, 08:42:49 via Wykop
  • 121
@greedo:
Shea_99 - @greedo:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
naganiaczherculesa
naganiaczherculesa
17.05.2026, 14:22:03
  • 175
#grubaimanlet
naganiaczherculesa - #grubaimanlet

źródło: 1000050521

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coccolino_
coccolino_
17.05.2026, 14:26:25 via Wykop
  • 73
@naganiaczherculesa: o, zmartwychwstanie tagu? xD
  • Odpowiedz
_______________________
_______________________
17.05.2026, 14:29:54 via Android
  • 67
@coccolino_ najlepszy tag
  • Odpowiedz
kutasoglu
kutasoglu
kutasoglu
14.05.2026, 20:04:43
  • 582
Osobiście uważam #kanalzero za zdecydowanie bardziej szkodliwy niż #republika, pomimo, iż nie jest aż tak komiczny i tak bezpośredni w swoim przekazie.

Dlaczego? Bo Republika jedyne co robi, to jest stacją dla ludzi, którzy oglądają rzeczy, które chcą oglądać. Mają wypaczony światopogląd, nic go już nie zmieni. Jeśli ktoś włącza tę stację nieironicznie, to dla takiej osoby nie ma ratunku i nie uda się jej w żaden sposób
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kutasoglu
kutasoglu
kutasoglu
Autor
14.05.2026, 20:07:24 via Wykop
  • 311

Komentarz usunięty przez moderatora

kutasoglu
kutasoglu
kutasoglu
Autor
14.05.2026, 20:13:21 via Wykop
  • 246
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
14.05.2026, 06:26:29
  • 580
Witam wszystkich rusofobów na tradycyjnym, coczwartkowym podsumowaniu uderzeń Sił Zbrojnych Ukrainy na rosję. Raporty zamieszczam co tydzień pod tagiem #operacjaspecjalnejtroski

Kampania uderzeń na przemysł naftowy spowodowała tąpnięcie w możliwościach przerobu ropy w rosji, osiągając poziomy z 2009 roku. Jeszcze gorzej jest z wydobyciem- ostatnio na tak niskim poziomie było na przełomie 2003 i 2004 roku.

Odrobine obawiałem się że 3 dniowe zawieszenie broni oraz dekret Zeleńskiego zezwalający na paradę w Moskwie
dqdq1 - Witam wszystkich rusofobów na tradycyjnym, coczwartkowym podsumowaniu uderzeń...

źródło: 7052026j

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b_milejkowski
b_milejkowski
14.05.2026, 06:27:16 via Wykop
  • 138
@dqdq1: witam, interesujace dane, pozdrawiam
  • Odpowiedz
H_Moody
H_Moody
14.05.2026, 07:18:53 via Wykop
  • 205
@dqdq1: dziekuje pan Ukrainiec
  • Odpowiedz
AndrzejTrapper
AndrzejTrapper
13.05.2026, 10:11:12
  • 1185
dlaczego posty o tym że Berkowicz jest złodziejem spadają i są usuwane? przecież gość jest najprawdziwszym złodziejem jacy istnieją xD
#polityka
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lexi20
Lexi20
13.05.2026, 10:26:36 via Wykop
  • 250
@r5678: dlaczego Rosji się tak nie postawił?
Właśnie o to chodziło, żeby się wybielić uderzając w Izrael. Uj kogo obchodzi te państwo. Niech się wybijają nawzajem z tą islamską hołotą. Tutaj mamy obok zagrożenie
  • Odpowiedz
michalcorobisz
michalcorobisz
13.05.2026, 11:33:01 via iOS
  • 27

Komentarz usunięty przez moderatora

Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
11.05.2026, 11:45:52
  • 2036
W kraju, w którym mnóstwo ludzi ginie z powodu nadmiernej prędkości, medialne gnidy rozczulają się nad losem głąba, który zabił siebie i swoich kumpli grzejąc 200 km/h, zapraszają jego matkę, która, za przeproszeniem, ale inaczej tego nazwać nie można, p------i, że jej syn był niewinny, był nieszczęśliwą ofiarą i jeszcze promują jej książkę, normalizując w ten sposób skrajnie niebezpieczną jazdę.

#peretti #patologiazmiasta #bekazpodludzi
Ariel1990lbn - W kraju, w którym mnóstwo ludzi ginie z powodu nadmiernej prędkości, m...

źródło: 9788384259634

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Basiura89
Basiura89
11.05.2026, 11:47:51 via Wykop
  • 1251
@Ariel1990lbn: moralna zgnilizna. Tfu!
  • Odpowiedz
Salam-Abdul-Al-Stulejari
Salam-Abdul-Al-Stulejari
11.05.2026, 12:52:03 via Android
  • 861
@Ariel1990lbn: o pamiętam jak juleczki na fb wyzywały od morderców typa co przebiegał wtedy przez jezdnię xd bo gdyby nie on, to pijany patus by nie wykoziołkował
  • Odpowiedz
CzulyTomasz
CzulyTomasz
11.05.2026, 17:06:11
  • 13
#kryptowaluty #bitcoin #polityka #bekazpisu
CzulyTomasz - #kryptowaluty #bitcoin #polityka #bekazpisu

źródło: 1000009900

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KIaudik
KIaudik
11.05.2026, 17:51:28 via Wykop
  • 0
@CzulyTomasz: Baza
  • Odpowiedz
Serrrek
Serrrek
10.05.2026, 14:18:07
  • 458
Dlaczego kierowcy tak się kłócą? Jeśli Konfitura i Samochodoza tak im przeszkadzają, to dlaczego kierowcy nie pójdą nie złożą wniosków i podań do urzędów? Przecież kierowcy nie są od wymierzania kary Konfiturze, od tego są służby. Poza tym on tam od lat już tak łazi z kamerą i zawsze było ok, a nagle komuś to przeszkadza? On tam z tą kamerą tylko na 15 minut i zaraz celebryta robi wielkie halo. No
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Serrrek
Serrrek
Autor
10.05.2026, 14:29:52 via Wykop
  • 125
@bazinga-row: Może za ciebie się ktoś kiedyś weźmie? Ale wtedy w sumie nie będzie lamentu xD
  • Odpowiedz
pozdroxxx666
pozdroxxx666
10.05.2026, 14:51:46 via Wykop
  • 113
@bazinga-row: ale ze co? Ktoś mu j-----e? Może ty spróbuj, będzie śmieszny content i jakieś zawiasy dostaniesz.
  • Odpowiedz
superveloce
superveloce
superveloce
06.05.2026, 09:32:49
  • 469
Trójmiasto, majówka. Złośliwi rowerzyści nie dają spokojnie jechać panu z firmy Ol-med, który ma pierwszeństwo przed wszystkimi z uwagi na pomarańczowe światełko na dachu ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Akcja miała miejsce 2 maja na Al. Wojska Polskiego w Sopocie, na odcinku pomiędzy ul. Drzymały a ul. Kordeckiego. Dla niezorientowanych Al. Wojska Polskiego to ciąg pieszo-rowerowy, z wydzieloną osobno DDR. Majówka, więc ruch pieszy i rowerowy ogromny. Rodziny z
superveloce - Trójmiasto, majówka. Złośliwi rowerzyści nie dają spokojnie jechać panu...

źródło: sopot 02.05.2026

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

superveloce
superveloce
superveloce
Autor
06.05.2026, 09:35:30 via Wykop
  • 221
@superveloce:
superveloce - @superveloce:

źródło: frameblur (1)

Pobierz
  • Odpowiedz
superveloce
superveloce
superveloce
Autor
06.05.2026, 09:36:05 via Wykop
  • 246
@superveloce:
superveloce - @superveloce:

źródło: Sopot_02_05_2026_wjazdówki_PP

Pobierz
  • Odpowiedz
mitotasak
mitotasak
06.05.2026, 05:47:56
  • 3105
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
06.05.2026, 05:49:56 via Android
  • 1590
@mitotasak: A był znany? Bo to ważne jest.
  • Odpowiedz
Ravau23
Ravau23
Ravau23
06.05.2026, 05:54:12 via Wykop
  • 1430
@mitotasak: nie. Znając życie to rodzina jeszcze będzie musiała za dromadera zapłacić
  • Odpowiedz
KitaxKita
KitaxKita
29.04.2026, 14:07:48
  • 146
Po prostu zgłaszaj służbom, oni się tym zajmą #konfitura

https://nitter.tiekoetter.com/Stop_Cham_W_wa/status/1966437314835480949

POLICJA OFICJALNIE WYSTĄPIŁA PRZECIWKO MIESZKAŃCOM I PODJĘŁA WALKĘ Z ZGLOSPARKOWANIE.PL❗️

Dokładnie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gr0m1t
gr0m1t
29.04.2026, 15:01:18 via Wykop
  • 51
@KitaxKita: na pewno mieli ważniejsze sprawy, na przykład bita żona, do której też nie przyjechali
  • Odpowiedz
CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
29.04.2026, 15:39:38 via Wykop
  • 37
@KitaxKita: zgłaszałem:
1. tamowanie ruchu na S. Koleś bawił się w szeryfa i mnie blokował aby nie można było dojechać do końca pasa... nagrałem typa na kamerkę, wysiadłem z auta nagrałem go na telefonie.
Efekt? dostałem wezwanie na komendę i dostałem mandat za chodzenie po S....
2. miałem kamerkę na rowerze, typ autobusem zepchnął mnie z drogi. Efekt? ja dostałem: tamowanie ruchu, bo później go wyprzedziłem i już jechałem środkiem
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 163
  • Strona 1 z 163
  • >

S

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 31.05.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking