Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sebb521
Sebb521

Sebb521

Dołączył 10 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3259
  • Znaleziska 285
  • Mikroblog 2974
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 16
  • Dodane (439)
  • Komentowane (709)
  • Plusowane (1826)
bi-tek
bi-tek
24.05.2021, 11:21:42
  • 1263
Moderacja usunęła to wrzucam jeszcze raz

#programowanie #programista15k #heheszki #humorinformatykow #humorobrazkowy #internet
bi-tek - Moderacja usunęła to wrzucam jeszcze raz 

#programowanie #programista15k ...

źródło: comment_16218552700NNf3FTF6gpRv4IiNN8uc6.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bi-tek
bi-tek
Autor
24.05.2021, 12:36:02 via iOS
  • 51
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
magicznyfred
magicznyfred
magicznyfred
24.05.2021, 13:14:20
  • 376
@PiersiowkaPelnaZiol: programisty15k to płotki w ogólnym fiskaliźmie, nie wiedzieć czemu stawiani na wykopie jako podatkowe lokomotywy.
  • Odpowiedz
MshL
MshL
24.05.2021, 15:16:28
  • 90
13 tysięcy ludzi patrzy jak dwóch gości kręci kluczem (ʘ‿ʘ)

#spacex
MshL - 13 tysięcy ludzi patrzy jak dwóch gości kręci kluczem (ʘ‿ʘ)


#spacex

źródło: comment_162186935729skZkHiiyxSfynhqP0H6z.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jokohama
Jokohama
24.05.2021, 15:19:17 via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@MshL: to musi być dopiero stres kiedy tyle ludzi patrzy Ci się na ręce( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
dershanter
dershanter
24.05.2021, 15:21:39 via iOS
  • 14
@RamzesXIII: To znaczy że budują miejsce startowe dla tej byczej rakiety?
  • Odpowiedz
onmatopeja
onmatopeja
23.05.2021, 16:17:59
  • 3228
Jak #bitcoin odbije i dojdzie do 50.000$ do końca lata to jednemu z plusujących przeleje 100 USDT na jego portfel ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozdajo #kryptowaluty #bitcoin
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kolin4
kolin4
kolin4
23.05.2021, 16:20:39
  • 227
@onmatopeja: ofiara nie pomoze xD

To cos w stylu

" Boze jak na prawde istnirjesz spraw zeby to odbilo na 69k zebym mogl zejsc z haka a przysiegam zr juz nigdy nie dotkne" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bzyku95
bzyku95
23.05.2021, 18:15:35 via Wykop Mobilny (Android)
  • 61
@onmatopeja: ja liczę na eth do 3,5k+ z powrotem i mogę zrobić to samo
  • Odpowiedz
n_rostova
n_rostova
22.05.2021, 15:28:37
  • 6391
HISTORYCZNA LISTA OBECNOSCI, NASTEPNA TAKA MOZE ZA 50 LAT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
#mecz
n_rostova - HISTORYCZNA LISTA OBECNOSCI, NASTEPNA TAKA MOZE ZA 50 LAT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#m...

źródło: comment_1621697311sWRk4Z5W86ZVOks0Fow68M.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerry664
Jerry664
22.05.2021, 15:29:31 via Android
  • 278
@n_rostova Co za 50 lat, za rok Roberdzik ma to powtórzyć i nie ma gadania! ᕦ(òóˇ)ᕤ
  • Odpowiedz
2.....u
2.....u
konto usunięte 22.05.2021, 15:34:50
  • 316

Komentarz usunięty przez moderatora

kaosha
kaosha
22.05.2021, 15:53:43
  • 32
#spacex #ciekawostki
Czy wiecie, że z Boca Chica (obecnie Starbase) do Częstochowy jest jakieś 4 godziny jazdy?


źródło
kaosha - #spacex #ciekawostki
Czy wiecie, że z Boca Chica (obecnie Starbase) do Częs...

źródło: comment_1621698815pyEM2ia6aticPBsZKm3CHJ.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikuss
mikuss
22.05.2021, 15:58:20
  • 5
@kaosha: ale taguj #czestochowa :)
  • Odpowiedz
severh
severh
22.05.2021, 16:25:59
  • 5
@kaosha: to może w okolicy gdzie da się zjechać na Świebodzin. Czujecie jak by taki Jezusek łapał Falcony? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
u.....d
u.....d
konto usunięte 21.05.2021, 13:00:29
  • 1534
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

schreder
schreder
21.05.2021, 13:06:29
  • 1280
@unrealfriend: Tak było. Byłem tym deweloperem.
  • Odpowiedz
Juwel
Juwel
21.05.2021, 13:12:32
  • 477
@schreder: To nie bajka. Też słyszałem o tym od swojego dewelopera. Części sprzedawców (zwłaszcza tych którzy sprzedali parę lat temu 'dziure w ziemi') dzisiaj bardziej opłaca się oddać zadatek czyli pewnie te 5% niż sprzedać po cenie sprzed paru lat :/
  • Odpowiedz
Krato58
Krato58
18.05.2021, 07:57:28 via Zakop
  • 527
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

husqvarna
husqvarna
18.05.2021, 08:05:57
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
K.....p
konto usunięte 18.05.2021, 08:14:10 via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
co te zielonki to ja nawet nie
  • Odpowiedz
marek-krakow
marek-krakow
marek-krakow
17.05.2021, 20:45:48
  • 85
Wrzucam wykres ze zmianami w opodatkowaniu JDG na skali, liniowym i ryczałcie 15%. Wszystko przy założeniu, że kwota wolna 30 tys. PLN będzie tylko dla rozliczających się podatkiem progresywnym. Dziękuję @Namyslaw za cynk dot. powyższego.

Dziś lub jutro zaktualizuję wykres z tego posta. Zobaczymy ile będzie kosztował wątpliwy przywilej życia w #chlewobsranygownem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#niedajsieokradac #nowylad #
marek-krakow - Wrzucam wykres ze zmianami w opodatkowaniu JDG na skali, liniowym i ry...

źródło: comment_1621284266q4ZZ1zx1TrshPW8I3tLr0L.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Namyslaw
Namyslaw
17.05.2021, 21:25:59
  • 20
@MarteenVaanThomm: w górę to w-----i inflacja xD.
A czy pensje pójdą w górę czy nie, tak czy tak każdy straci na codziennych wydatkach, taka jest brutalna prawda.
  • Odpowiedz
Namyslaw
Namyslaw
17.05.2021, 21:37:03
  • 35
@marek-krakow: zacznijmy od tego, że przy często niezłych stawkach na naszym rynku dla samych programistów, firmy lecą na niskiej marży. I teraz dać po prostu ~10% każdemu podwyżki tylko po to, żeby na czysto wyszedł na zero, a następnie próbować tyle samo przerzucić na klienta z zagranicy... Skończy się tym, że konkurencyjność Polski na rynku IT po prostu spadnie, i wybór padnie nie na nas, a na Ukrainę, Bułgarię czy
  • Odpowiedz
y.....s
y.....s
konto usunięte 15.05.2021, 16:06:38
  • 11
A już dobra, rok czy 2 lata temu palił się tag, bo miały być kontrole i kary dla osób które wystawiają jedna fv dla tego samego klienta. I co? Nic. Tak samo teraz będzie. To że rzucili parę haseł nie oznacza, że wszystko przejdzie. Teraz zespoły od researchow czy social mediów w piśmie przeglądają wykop, fora, Twittera i zbierają informacje jak ludzie na to reagują itp. Jeszcze wiele się zmieni w tych
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....u
konto usunięte 15.05.2021, 16:48:45
  • 5
@yraras: XD

Tak, Kaczyński przestraszy się reakcji wypoka i wycofa się ze składki zdrowotnej. Tak będzie.
  • Odpowiedz
b.....y
b.....y
konto usunięte 15.05.2021, 17:05:36
  • 1
@yraras: dokładnie, wycofają się z obietnic podwyżyszenia kwoty wolnej od podatku i II progu bo na wykopie tak napisali
poza tym patrz na to, że w przypadku wystawiania dwóch faktur dla tego samego klienta to mój klient robi spółkę córkę i problem z głowy. Tutaj już będzie gorzej
  • Odpowiedz
mynymini
mynymini
mynymini
15.05.2021, 12:33:21
  • 10
Przy DG i FV 12000 zł netto na rękę mam 9 tys, pełny ZUS plus skala podatkowa, liczę że teraz to będzie 8,3 tys dobrze liczę?
#nowylad
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shaelix92
shaelix92
15.05.2021, 12:33:53
  • 7
@mynymini: Tak, liczysz dobrze
  • Odpowiedz
mynymini
mynymini
mynymini
Autor
15.05.2021, 13:06:42
  • 2
@Sebb521: @agent_resistance:

PIT: [ 12000 - 2500 (kwota wolna) - 1100 (ZUS) ] * 0,17 = 1400
Zdrowotny: 12000 * 0,09 = 1100

12000 - 1400 PIT - 1100 Zdrowotny - 1100 ZUS = 8400 zł
  • Odpowiedz
Basiura89
Basiura89
15.05.2021, 12:34:56 via Android
  • 242
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shaelix92
shaelix92
15.05.2021, 12:36:04
  • 83
@Basiura89: ale chociaż wnioski wyciagasz( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
L.....3
konto usunięte 15.05.2021, 12:41:55
  • 8
@Basiura89: +1
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
15.05.2021, 12:29:05
  • 9406
Plusujących zawołam za rok

Gdzie podsumujemy wzrosty cen i zmiany w życiu społecznym. Poniżej wpisujcie również ceny produktów, które pamiętacie:

Chleb krojony 3,50 zł
Grzesiek mały bez czekolady 0,99 zł
jmuhha - Plusujących zawołam za rok

Gdzie podsumujemy wzrosty cen i zmiany w życiu...

źródło: comment_1621081743JgAhQYKGNidV5ePITK8UrI.jpg

Pobierz
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmuhha
jmuhha
Autor
15.05.2021, 12:34:48
  • 650
@jmuhha:
jmuhha - @jmuhha:

źródło: comment_1621082087ajNr9NfpJZxkF8MVPqxe3A.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Mojs
Mojs
15.05.2021, 13:26:52
  • 490
@jmuhha: Winston 100 czerwone 13.99
  • Odpowiedz
c.....g
c.....g
konto usunięte 15.05.2021, 11:20:34
  • 565
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jachus
Jachus
15.05.2021, 11:22:06 via iOS
  • 97
@ckgjdg: No sam przyznaj - kto tyle doł synek?
  • Odpowiedz
Bounty
Bounty
15.05.2021, 11:31:39
  • 186
@ckgjdg: rozmowa z pisowcem to jakas abstrakcja, sugeruje emigrację i niech sami sobie płacą swoje socjale¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Hahaharry
Hahaharry
15.05.2021, 11:22:47 via iOS
  • 177
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a.....a
a.....a
konto usunięte 15.05.2021, 11:23:42 via Android
  • 156
@Hahaharry to jest dobra decyzja tylko nie s------l tego
  • Odpowiedz
milvanb
milvanb
milvanb
15.05.2021, 11:40:10
  • 108
@Hahaharry: Tylko nie popełniaj błędu egzystencjalnego, że może wrócisz kiedyś. Ja tak zrobiłem i niestety xD
  • Odpowiedz
p.....k
konto usunięte 15.05.2021, 09:18:53
  • 30
Zmieniam #programista15k na #programista30k

#inflacja #nowylad
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BSn9jBwxuhBXN
BSn9jBwxuhBXN
15.05.2021, 09:20:47 via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@programista_nie_informatyk: a to dalej 3. 3k eur ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
villager
villager
villager
15.05.2021, 13:05:59
  • 1
@programista_nie_informatyk: można się śmiać, ale trzeba już zawczasu walczyć o podwyżki zanim to wejdzie w życie :)
  • Odpowiedz
koteria
koteria
15.05.2021, 09:04:29 via Android
  • 46
12k za drugiego bombla..... o chui!!! #nowylad
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

r4dzik
r4dzik
15.05.2021, 09:07:24
  • 13
@TypowaBaba: a można zgarnąć 12k, a potem oddać dziecko do domu dziecka?
  • Odpowiedz
n.....a
n.....a
konto usunięte 15.05.2021, 09:10:30
  • 2
@koteria: to jest bon na żłobek i opiekunkę do wydania w 2 lata. Biorąc pod uwagę ile osób, to dotyczy, to akurat pikuś.
  • Odpowiedz
bizonsky
bizonsky
15.05.2021, 09:01:18 via Android
  • 2568
Chcemy żeby wszyscy zarabiali powyżej średniej krajowej

~Mateusz Morawiecki, z pewnością nie matematyk

#nowylad #polityka
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Megawonsz_dziewienc
Megawonsz_dziewienc
15.05.2021, 09:01:58
  • 113
@bizonsky: Jak kwikłem XD
  • Odpowiedz
baltic-vodka
baltic-vodka
baltic-vodka
15.05.2021, 12:11:30 via Wykop Mobilny (Android)
  • 281
@bizonsky: tak właśnie wygląda ekonomia w wykonaniu banksterki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
washington
washington
15.05.2021, 08:34:42
  • 33
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

normanos
normanos
15.05.2021, 08:35:44
  • 0
PAKUJE WALIZE


@washington: chyba do Radomia...
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus
15.05.2021, 08:48:25
  • 1
@washington: No to już nie czekajcie na pęknięcie mieszkaniowej bańki. 8K za metr i to na jakimś zadupiu nadchodzi.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 92
  • Strona 43 z 92
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.05.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.12.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.04.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking