Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko139
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sebb521
Sebb521

Sebb521

Dołączył 10 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3259
  • Znaleziska 285
  • Mikroblog 2974
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 16
  • Dodane (439)
  • Komentowane (709)
  • Plusowane (1826)
ChwilowaZielonka
ChwilowaZielonka
30.08.2021, 17:34:18
  • 472
( ͡° ͜ʖ ͡°) #thebestofmirko
ChwilowaZielonka - ( ͡° ͜ʖ ͡°) #thebestofmirko

źródło: comment_1630344856KkDktOlwL5DF3ONjnFPqdJ.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pawel-niczyporek
pawel-niczyporek
30.08.2021, 18:25:32
  • 18
@ChwilowaZielonka: bezbek.
  • Odpowiedz
paw4da
paw4da
paw4da
30.08.2021, 21:03:49 via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@ChwilowaZielonka: przecież taka loszka musi mieć smaczną tzeepeczke
  • Odpowiedz
Spring_is_coming
Spring_is_coming
29.08.2021, 16:23:17
  • 24
Podróże w dwóch wymiarach...

#heheszki #spacex #rakiety #kosmos
Springiscoming - Podróże w dwóch wymiarach... 

#heheszki #spacex #rakiety #kosmos
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spring_is_coming
Spring_is_coming
Autor
29.08.2021, 16:40:56
  • 3
@plaisant: Podbijam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Springiscoming - @plaisant: Podbijam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MiQ27
MiQ27
29.08.2021, 17:24:37
  • 3
@Spring_is_coming: tak mi się skojarzyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MiQ27 - @Springiscoming: tak mi się skojarzyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1630257872VTvJfqK5S7y6gq9ZweH17m.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
damccio
damccio
damccio
20.08.2021, 06:18:38
  • 10164
Czołem Mireczki i Mirabelki! Najprawdopodobniej będzie to najważniejszy wpis na Mirko w moim życiu.

Gdy prawie 14 lat temu zakładałem tu konto, nie podejrzewałem jak ważnym elementem mojego życia okaże się ten portal. Dzięki Wam rozwinąłem się zawodowo, intelektualnie i heheszkowo. Nigdy jednak nie przypuszczałem, że moja aktywność tutaj okaże się również pewnego rodzaju pamiętnikiem, pokazującym postępujący przebieg mojej choroby neurologicznej, powodującej nieodwracalną neurodegeneracje mózgu. Oczywiście czytanie Mirko się do tego nie przyczyniło
damccio - Czołem Mireczki i Mirabelki! Najprawdopodobniej będzie to najważniejszy wpi...

źródło: comment_162944021290zDDqRocnrFlLHiyLHNH1.jpg

Pobierz
  • 465
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zjem_Ci_nos
Zjem_Ci_nos
20.08.2021, 06:52:25
  • 323
@damccio: przeczytałem całość, pamiętam Naprawę Laptopów. Naprawdę to było prawie 7 lat temu?!
Jak ten czas leci, masakra
Trzymaj się Miras ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
damccio
damccio
damccio
Autor
20.08.2021, 08:01:03
  • 156
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
vetomedia
vetomedia
18.08.2021, 07:01:40
  • 1353
Masz 6 lat, pytasz rodziców ile zarabiają:

- To nie Twoja sprawa, synu.

Masz 12 lat, pytasz rodziców ile wart jest wasz dom:

-
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goferek
goferek
18.08.2021, 07:04:17
  • 2027
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
lab_rat
lab_rat
18.08.2021, 07:15:03
  • 1693
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Beszczebelny
Beszczebelny
14.08.2021, 06:12:27
  • 359
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PABLO__ESCOBAR
PABLO__ESCOBAR
14.08.2021, 06:55:13
  • 64
@Beszczebelny: zeby przegladac wykop trzeba miec zajebiscie silna psychike tylko tacy wytrzymuja tutaj codziennie no chyba ze odwiedzasz tylko tag przegryw to nie
  • Odpowiedz
LokalnaPatologia
LokalnaPatologia
14.08.2021, 07:29:38 via Android
  • 181
@Beszczebelny ja kiedyś wchodziłem tutaj dla rozrywki a teraz odpalam gorące z rana tylko po to żeby zobaczyć czy czasem przez noc nie wybuchła III wojna światowa
  • Odpowiedz
KisielRock
KisielRock
11.08.2021, 15:56:05
  • 2337
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mokraszparka
Mokraszparka
11.08.2021, 15:57:28
  • 24
@KisielRock: (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
Fiodooor
Fiodooor
11.08.2021, 17:19:40
  • 587
@KisielRock: kiedy oni poumieraja, ehh
  • Odpowiedz
Rabusek
Rabusek
08.08.2021, 19:04:31
  • 264
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bolekndm
bolekndm
bolekndm
08.08.2021, 19:23:38
  • 193
@Rabusek: Oczywiście, w samorządach głównie rządzi KO lub lokalne ugrupowania, więc PiS przechodzi cała ta kasa koło nosa. Ten program to dalsza centralizacja Polski i tworzenie wroga klasowego w postaci małych i średnich przedsiębiorców.
  • Odpowiedz
Chekatomba
Chekatomba
09.08.2021, 00:43:10 via iOS
  • 31
@Rabusek: Nie wiem skąd info czerpiesz, ale samorządowcy od dawna się plują o przesunięcie środków do centrali i prawdopodobne późniejsza redystrybucję w oparciu o klucz partyjny.
  • Odpowiedz
texas-holdem
texas-holdem
07.08.2021, 17:21:00
  • 32
Jak ktoś ma ochotę przekonać się na własnej skórze, jakie to uczucie być członkiem misji DearMoon i siedzieć w fotelu na szczycie stojącego na platformie startowej Starshipa, to niech odwiedzi Energylandię, wsiądzie sobie na najwyższy w Europie roller coaster Hyperion i na czubku pierwszego wzniesienia rozejrzy się wokoło...
a następnie uświadomi sobie, że ostatni pokład Starshipa jest jeszcze dwa razy wyżej nad ziemią( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale za
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obruni
Obruni
07.08.2021, 17:32:58 via Android
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
texas-holdem
texas-holdem
Autor
07.08.2021, 17:44:39
  • 10
@Obruni: No brak systemu ucieczki w Starshipie jest dość stresujący. Inna sprawa, że Hyperion też nie ma systemu ucieczki, jakby się np. wykoleił;) Poza tym, Hyperion funkcjonuje z dwa lata i już zabił jedną osobę*, więc statystycznie Starship jest na ten moment bezpieczniejszy:P

  • Odpowiedz
Luceeek
Luceeek
06.08.2021, 15:24:25 via iOS
  • 778
Starship zasługuje na gorące. #starship #spacex #elonmusk #nasa #kosmos
Luceeek - Starship zasługuje na gorące. #starship #spacex #elonmusk #nasa #kosmos

źródło: comment_1628263465DcfrDA8QpouAbtTKmMdHOm.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3Xpro
3Xpro
06.08.2021, 18:16:05 via Android
  • 78
@Luceeek trochę bym się cykał stać w tych koszach na podnośnikach :D
  • Odpowiedz
Luceeek
Luceeek
Autor
06.08.2021, 19:33:15 via iOS
  • 53
@swierzaq: Z fabryki dźwigów ( ͡° ͜ʖ ͡° ) A tak powaznie, to jest Liebherr 11350
  • Odpowiedz
A.....l
A.....l
konto usunięte 04.08.2021, 16:52:11
  • 32
Tak sobie oglądam materiał Tima gdzie chodzi z Elonem po Starbase i aż nie mogłem się powstrzymać
#spacex #heheszki #tworczoscwlasna #elonmusk
A.....l - Tak sobie oglądam materiał Tima gdzie chodzi z Elonem po Starbase i aż nie ...

źródło: comment_1628095916QGB9GzghhqJegPzBbHKfxA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

texas-holdem
texas-holdem
04.08.2021, 05:04:22
  • 124
W Starshipie też już komplet.

+bonus w postaci realistycznej animacji łapania boostera.

#texasbocachica
#spacex
texas-holdem - W Starshipie też już komplet. 

+bonus w postaci realistycznej anima...

źródło: comment_1628053454RTo6QjYw7I6I1oQk63DQW0.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T.....k
konto usunięte 04.08.2021, 05:22:06
  • 13
@gruby_mbl: duże są do pracy w próżni, a małe do pracy w atmosferze ze względu na ciśnienia panujące w otoczeniu
  • Odpowiedz
texas-holdem
texas-holdem
Autor
04.08.2021, 05:29:24
  • 11
@gruby_mbl: To są generalnie takie same silniki, różniące się rozmiarem dyszy. Alternatywą dla dwóch różnych dysz byłoby zastosowanie bardziej skomplikowanych silników typu aerospike (takie miały być m.in. w anulowanym projekcie Venture Star, który miał być następcą wahadłowca kosmicznego).
  • Odpowiedz
moonlisa
moonlisa
03.08.2021, 21:05:30
  • 61
Merytoryczna wycieczka z Elonem. (。◕‿‿◕。)
#spacex
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L.....k
konto usunięte 03.08.2021, 22:01:13 via Android
  • 12
A mówili że coś Tim wypadł z łask u Imperatora. :D
Łociechuj... wycieczka po Starbase z Elonem we własnej osobie jako przewodnikiem. To jak wygrać życie! :D
  • Odpowiedz
Obruni
Obruni
03.08.2021, 22:09:24
  • 5
@moonlisa: to jest absolutny hit. Nie ma co pisać, o tym, ze Tim i co Tim, Mamy bezpośredni wgląd w to, jak buduje sie przyszłość.
  • Odpowiedz
A.....s
A.....s
konto usunięte 03.08.2021, 18:59:20
  • 19
Ktoś zamawiał boostera?
#spacex
A.....s - Ktoś zamawiał boostera? 
#spacex

źródło: comment_1628017145qEZxKgEDREWtFoytdO6jsx.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pesotto
pesotto
03.08.2021, 19:02:51 via Android
  • 1
@huntforfur to są nalewane opony
  • Odpowiedz
Aerwin
Aerwin
03.08.2021, 19:26:24
  • 2
@Atalas: wloka go już na stół ofiarny?
  • Odpowiedz
zagubionepinionzki
zagubionepinionzki
03.08.2021, 13:41:02
  • 34
Między Katowicami a Tokio jest 8823 kilometry, jednak na Wykopie dzieli te dwa miasta zaledwie jeden wpis na mikro
#tokio2020 #katowice #heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

InnocentKoP
InnocentKoP
02.08.2021, 16:14:55
  • 41
29 Raptorow
#spacex
InnocentKoP - 29 Raptorow 
#spacex

źródło: comment_1627920888cyV3Q3VQ4noIyazLV6xw7R.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

denis-szwarc
denis-szwarc
02.08.2021, 16:40:15
  • 14
@mechaniczny_pomidor: jak skończą budować, to zostały static fire i inne testy, a także licencja od FAA. A i launch site jeszcze nieskończone w pełni. Lot pewnie we wrześniu ;)
  • Odpowiedz
KingRagnar
KingRagnar
02.08.2021, 18:05:22 via Android
  • 2
@mechaniczny_pomidor jeśli do 5 sierpnia cały zestaw znalazł się na padzie to i tak pewnie trzeba by czekać z miesiąc na start
  • Odpowiedz
InnocentKoP
InnocentKoP
01.08.2021, 21:01:33
  • 27
Składają booster 4 w całość
#spacex
InnocentKoP - Składają booster 4 w całość
#spacex

źródło: comment_16278516858DOpDmrhLMMdiQuxZO7ZQZ.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

InnocentKoP
InnocentKoP
Autor
01.08.2021, 21:02:03
  • 9
@InnocentKoP:
InnocentKoP - @InnocentKoP:

źródło: comment_16278517225EvkOwhIZWPIuJt8Shi5dX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
RyszardTyDraniu
RyszardTyDraniu
01.08.2021, 19:27:05 via iOS
  • 384
Dziś, 4:55 #katowice
RyszardTyDraniu - Dziś, 4:55 #katowice
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DarkZizi
DarkZizi
01.08.2021, 19:34:20 via Wykop Mobilny (Android)
  • 611
@RyszardTyDraniu: Co tam się w tych Katowicach o--------a xD
  • Odpowiedz
MaddoxX1911
MaddoxX1911
01.08.2021, 19:45:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 625
@DarkZizi: GTA Katowice xd
  • Odpowiedz
Mruvek
Mruvek
01.08.2021, 19:49:44
  • 373
Każdy ma prawo iść sobie chodnikiem i nikomu nie przeszkadzać. Albo siedzieć na ławce pod blokiem i gadać z ziomkami. Albo wracać z imprezy nad ranem, oczywiste.
Ale jak to jest, że nigdy na komendzie nie jest pobity senior java developer. Albo autobus nie rozjezdza wśród patusow panią magister chemii.
Na stadionie nie jest pałowany jakiś znany z miejskiej filharmonii trebacz. Hmm. Co oni ciągle w domu siedzą czy o co chodzi?
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
01.08.2021, 19:53:19
  • 109
@Mruvek: Bo są pewni ludzie i to całkiem liczne grono (a raczej małpoludzie) z niskim IQ których powinno się trzymać w klatkach a nie puszczać wolno na ulicę czy stadiony
  • Odpowiedz
Mruvek
Mruvek
Autor
01.08.2021, 20:13:34
  • 49
@juma777: czekaj czekaj, jesteś pewien że się zamyślił, a nie próbował rozdzielić dwa walczące plemiona?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 92
  • Strona 40 z 92
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.05.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.12.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.04.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking