@KingRagnar trochę jest różnica w odległości między rakietą która leci na orbitę a ładowaniem na innym obiekcie, na pierwsze zdjęcie trzeba było czekać 10 minut
Wczoraj wieczorem i w nocy miałem kołatanie serca. Wydaje mi się, że tętno spadało nawet poniżej 40 😅, choć Garmin pokazuje spoczynkowe na poziomie 45. Zrobiłem też ECG i wygląda na to, że wszystko jest w porządku. Powinienem martwić się kołataniem serca przy niskim pulsie, czy nie? 😆
@Myrcin- idź do kardiologa, zrób echo serca i EKG na normalnym sprzęcie a nie eksperymentalnej zabawce, to lekarz Ci powie, czy wszystko jest ok. Nie bagatelizuj takich objawów, tylko działaj szybko. Może być to nic, może byc wada serca, o której nie wiesz, czy początek innych problemów.
@swobodny_jogurt: To w sumie bardzo ciekawe - napisz coś więcej - ile to zajmuje Ci czasu, czy dajesz radę pracować i się szkolić, na ile lat to sobie planujesz, jaka jest sytuacja na rynku z poszczególnymi już zrobionymi licencjami itp! (。◕‿‿◕。)
@GrochenMochen bzdury, nie bzdury, staram się przez to być w miarę dyskretny, ale lookac z przerwami, żeby na creepa nie wyjść :) ale kurde, chodzą niektóre takie kobiety w takich legginsach,że się nie da. Leginsy się tak opinają że czasami sobie myślę, że widac wiecej niż jakbyś laska stała w samych majtkach.
@diamondhands stresujesz się mierzeniem ciśnienia? Warto iść do lekarza, ale miałem coś podobnego ciśnienie 140-150 górne przeważnie, ale zawsze mierzyłem u teściów xD. Gdy kupiłem swój ciśnieniomierz średnia z pomiarów to 116/74
Obecna biegunka związana z openseek idealnie pokazuje ile to wszystko jest warte - nikt nie zagłębia się w szczegóły, ale za to wszyscy dostają szału. Media powtarzają frazesy nierozumiejąc, tego co mówią, pseudoeksperci zalali swoimi wypocinami LI (programiści zostaną znowu zastąpieni przez AI, chyba już drugi raz w tej dekadzie), #gielda to już w ogóle. Z jednej strony hurraoptymizm, z drugiej panika - AI to przecież nowy wyścig zbrojeń w
Pamiętacie jeszcze aferkę z DPD i nie doręczonej doręczonej paczki? Dzień po aferze na Wykopie, reklamacja w Euro RTV AGD została uznana. Potem było trochę zamieszania – szukali zegarka, którego ostatecznie nie mieli, ale dziś telefon dotarł do mnie do pracy kurierem. Nie do żony, która złożyła zamówienie, tylko do mnie – trochę pokręcone, ale przynajmniej zakończone sukcesem.
Czy udałoby się bez Was? Nie wiem. Czy pomogło? Na pewno!
@manny24: o to że starshipowi nigdy nie udało się osiągnąć orbity. za 3mld dolarów miał lądować na księżycu, wydali już więcej niż 3mld usd z kasy podatników, a nie udało im się odhaczyć pierwszego ptaszka czyli orbita co miało mieć miejsce bodaj w 2020r. Na razie te 3mld dolarów dostarczyli usmażonego banana na dno ocenu indyjskiego, a ostatnio nawet powrócić na ziemie się nie udało bo wybuchł i wprowadził zamieszanie
#astronomia #ksiezyc #nasa
źródło: temp_file6610857857599788384
Pobierz