Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RedBaron

RedBaron

Dołączył 16 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 72992
  • Znaleziska 33179
  • Mikroblog 39813
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 31
  • Dodane (2390)
  • Komentowane (13871)
  • Plusowane (23552)
future_taylor
future_taylor
future_taylor
9 godz. i 8 min temu
  • 557
napisałem na instagramie do chwaliśńkiej, ze jesli wygra zrobie jej masaż stópek i posse wszyskie paluszki jeden po drugim zaraz po meczu, zboaczycie w jakim wyjdzie dzisiaj sztosie #tenis
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
9 godz. i 7 min temu via Android
  • 395
@future_taylor: Na Boga...
  • Odpowiedz
Demon_Cleaner
Demon_Cleaner
9 godz. i 6 min temu via Android
  • 298
@future_taylor: pewnie skreczuje po pierwszym podaniu
  • Odpowiedz
kwas_dezoksyrybonukleinowy
kwas_dezoksyrybonukleinowy
7 godz. i 26 min temu
  • 1230
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#tenis
kwas_dezoksyrybonukleinowy - ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#tenis

źródło: WEAAqnL3

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigVV
BigVV
7 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 117
@kwas_dezoksyrybonukleinowy: XDDD o chvj leć w gorące
  • Odpowiedz
Nivis
Nivis
6 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 131
@damch: Można bez ubrania?
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
15 godz. i 9 min temu
  • 53
a gdyby tak założyć gildię #anime
Teuvo - a gdyby tak założyć gildię #anime

źródło: sousou-no-frieren-frieren

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soothsayer
Soothsayer
15 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 25
@Teuvo: gildie czego, ludzi co umrą za 30 lat gdzie ty żyjesz 3000? Szkoda zachodu
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
Autor
15 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 57
@Soothsayer: ludzie umrą ale spadek po nich zasili fundusz gildii
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
przedwczoraj, 05:15:04
  • 685
#dziendobry
PIAN--A_A--KTYWNA - #dziendobry

źródło: FB_IMG_1780463672408

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nnbart
nnbart
nnbart
przedwczoraj, 06:04:56 via Wykop
  • 88
@PIAN--A_A--KTYWNA: pan prokurator Artur Łata nigdy by czegoś takiego nie powiezdiał
  • Odpowiedz
musimusi
musimusi
musimusi
przedwczoraj, 07:08:41 via Wykop
  • 281
@PIAN--A_A--KTYWNA: ciekawostka, że adwokat z mema "Obecnie ma zakaz wykonywania zawodu adwokata ze względu na fakt, że został oskarżony o oszukiwanie swoich klientów, wyłudzając od nich pieniądze i doprowadzając ich do niekorzystnego rozporządzenia mieniem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
przedwczoraj, 02:58:36
  • 550
to tylko losowe dziecko INTZELU!
redorbiter - to tylko losowe dziecko INTZELU!

źródło: a10bccafb7b7a687b4d0484cf4402cd8ca670f625c29ba58280d6499be386f89

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tired_
Tired_
przedwczoraj, 02:59:13 via Wykop
  • 361
@redorbiter: Co on taki opalony? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
Autor
przedwczoraj, 03:01:00 via Wykop
  • 166
@Tired_: nie opalony tylko normalny ty rasisto!
  • Odpowiedz
tommmekk
tommmekk
02.06.2026, 16:39:15
  • 1040
Muszę się pochwalić
Dzisiaj nie spacerowałem a truchtalem
A potem rozciąganie
Super 💪💪💪
tommmekk - Muszę się pochwalić 
Dzisiaj nie spacerowałem a  truchtalem
A potem rozcią...

źródło: 1000010418

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrJudym
DrJudym
02.06.2026, 16:40:28 via Wykop
  • 389
@tommmekk: no i bardzo ładnie, zdrówka i pozdrawiam, trzymaj się Tomek
  • Odpowiedz
tommmekk
tommmekk
Autor
02.06.2026, 16:40:56 via Android
  • 220
@DrJudym: bardzo dziękuję pozdrawiam serdecznie
  • Odpowiedz
szynall
szynall
02.06.2026, 14:18:30
  • 904
#gielda wlasnie dzwonili z banku z zatwierdzeniem przelewu środków na giełdę o padlo pytanie czy to ktos mnie namawia na ten przelew.
Odpowiedziałem że nie, chociaż w głębi serca wiem ze to Wy mnie nagoniliscie xd
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gizmo1231
gizmo1231
02.06.2026, 14:20:08 via Wykop
  • 627
@szynall: Tag nie stranowi porady finansowej w sensie rozumienia ustawy
  • Odpowiedz
szynall
szynall
Autor
02.06.2026, 14:23:52 via Wykop
  • 145
@heniek_8: przeciez my tu zarabiamy, prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
TwujKasztan
TwujKasztan
02.06.2026, 18:28:41
  • 2
#wot
Ktoś tu jeszcze gra? Ostatni wpis o grze z 17.05. Powoli Wojska Obrony Terytorialnej przejmują nam tag! ლ(ಠ_ಠ ლ)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KimDzongJaroslaw
KimDzongJaroslaw
KimDzongJaroslaw
02.06.2026, 19:12:40 via Wykop
  • 2
@TwujKasztan: zawsze jak było wydarzenie z lootboxami to tag ożywał, ostatnio cisza, pewnie pomarli z głodu bo wydali ostatnie oszczędności na możliwość zdobycia jakieś premki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
puexam
puexam
02.06.2026, 19:27:05 via Wykop
  • 2
@TwujKasztan: jak mi kolega z klanu napisze że potrzeba na natarcie to wejdę. Randomków już lata nie gram...
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
02.06.2026, 05:21:12
  • 169
Mega_Smieszek

źródło: 1000016565

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murmandamus
murmandamus
murmandamus
02.06.2026, 06:01:36 via iOS
  • 72
@Mega_Smieszek: wojna będzie
  • Odpowiedz
Kokokolinoo
Kokokolinoo
02.06.2026, 06:28:41 via Wykop
  • 29
@murmandamus: bier kubełko
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
02.06.2026, 04:29:15
  • 1254
W całym tym społeczeństwie już chyba nie chodzi o przekraczanie prędkości, palenie na balkonach czy trzymanie szczekających psów w mieszkaniach. Tylko bezczelność ludzi. Liczy się tylko ja i mój czubek nosa.

A BO SAMOCHODY SĄ NOWSZE I BEZPIECZNIEJSZE
No ale jak jeb**iesz człowieka to ten nowszy nie jest. Poza tym większa prędkość to większy hałas i spalanie

MÓJ BALKON I BĘDĘ NA NIM ROBIŁ CO BĘDĘ CHCIAŁ
  • 188
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vieniasn
vieniasn
02.06.2026, 04:39:08 via Wykop
  • 556
@Qurvinox:

BO SAMOCHODY SĄ NOWSZE I BEZPIECZNIEJSZE

dzięki temu mamy na drogach wyścig zbrojeń samochód musi być teraz ogromny musi być bezpiecznym czołgiem ja muszę siedzieć najwyżej w moim 2.5 tonowym suvie (a potem się zablokować na parkingu)
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
02.06.2026, 04:59:01 via Wykop
  • 491

Komentarz usunięty przez moderatora

Foxbat
Foxbat
01.06.2026, 22:59:42
  • 37
Foxbat

źródło: call center cate

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zazdrosny
zazdrosny
01.06.2026, 23:00:24 via Wykop
  • 25
@Foxbat: kot center
  • Odpowiedz
TonyMalin
TonyMalin
02.06.2026, 04:19:29 via Wypiek
  • 2
@zazdrosny obrazek się nie wgrał. Super aplikacja
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
01.06.2026, 11:48:57
  • 57
Epicko się dzisiaj opoerdalam w robocie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asdfghjkl
asdfghjkl
01.06.2026, 11:49:20 via Wykop
  • 24
@Soothsayer: a ja @zazdrosny
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
01.06.2026, 12:05:31 via Wykop
  • 17
@Soothsayer: A no to chyba premia się należy
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
01.06.2026, 11:14:23
  • 187
Mega_Smieszek

źródło: 1000016564

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koneser_progresywnego_discopolo
koneser_progresywnego_discopolo
01.06.2026, 12:09:08 via Wykop
  • 16
@Mega_Smieszek: muzyk powinein miec jeszcze klawiature pod noga i na plecach bas i by sie zgadzalo( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ggs-hg
ggs-hg
01.06.2026, 14:18:16 via Wykop
  • 52
@Mega_Smieszek: podcasty to obok strimowaniu wylegarnia beztalenci
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
01.06.2026, 12:27:40
  • 120
Czego wam życzę i sobie.
#gielda
jatutylkonamoment - Czego wam życzę i sobie.
#gielda

źródło: magnific_change-text-to-nigdy-wiec_BmiQU5noQR

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vinmcqueen
vinmcqueen
01.06.2026, 12:35:47 via Wykop
  • 6
@ja_tu_tylko_na_moment: jak wszyscy się nahapiemy na wiecznej hossie, to nagle wyjdzie, że skoro wszyscy się dorobili to nie dorobił się nikt ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
dzevrah
dzevrah
01.06.2026, 12:35:49 via Wykop
  • 51
@ja_tu_tylko_na_moment:
dzevrah - @jatutylkonamoment:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Rainmaker97
Rainmaker97
01.06.2026, 12:19:43
  • 1147
To uczucie gdy walisz w ch*ja zatrudniając kurierów na fikcyjnej działalności gospodarczej przez co państwo traci grube miliony rocznie i ludzie nie dostaną emerytury ani nie pójdą na L4, ale przekazujesz 0.01% tej kwoty na cele charytatywne, więc ludzie traktują cię jak Boga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#antykapitalizm #januszebiznesu #inpost
Rainmaker97 - To uczucie gdy walisz w ch*ja zatrudniając kurierów na fikcyjnej działa...

źródło: IMG_7825

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andbatros
andbatros
andbatros
01.06.2026, 12:27:37 via Wykop
  • 575
@Rainmaker97: To uczucie kiedy masz do wyboru zapłacić 69 zł za wysyłkę paczki w firmie która zatrudnia wszystkich pracowników na umowie o pracę i się rozlicza uczciwie w Polsce, albo 26 zł za wysyłkę paczki w firmie która robi ruchy jak Inpost.
Jestem pewien, że większość Polaków solidarnie by poszło wysłać paczkę za 69 zł tylko żeby Polskie Państwo nie straciło na tym xD
Bo przecież nasz rząd dobrze naszymi
  • Odpowiedz
Big_Bocchers
Big_Bocchers
01.06.2026, 12:42:52 via iOS
  • 642
@andbatros: od razu 690 zł. Przestać płacić kurierom!!! Kurierzy w kajdany!!! Wtedy ceny będą niższe!!! 16 zł!!!
  • Odpowiedz
jest_agrest-nie_ma
jest_agrest-nie_ma
01.06.2026, 02:56:55
  • 1675
Rodzina albo chociaż alimenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pieklokobiet #heheszki
jestagrest-niema - Rodzina albo chociaż alimenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pieklokobiet #heheszki

źródło: IMG_4684

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jutronaobiadznowuryz
jutronaobiadznowuryz
01.06.2026, 03:47:35 via Android
  • 1154
@jest_agrest-nie_ma: od kiedy dwudziestokilkulatki chcą rodzic dzieci
Dla wykopków to wszystko można dosłownie napisać i przejdzie xd
  • Odpowiedz
saib75
saib75
saib75
01.06.2026, 04:46:30 via Android
  • 100
@jutronaobiadznowuryz: xD. No właśnie potwierdziłeś to co pisałem. Zastanów się przez chwilę dlaczego.
  • Odpowiedz
Dig_33
Dig_33
31.05.2026, 17:12:42
  • 244
Ale trzeba przyznać że Polacy grają mecze towarzyskie i o punkty z takim samym zaangażowaniem #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fffffffff
fffffffff
fffffffff
31.05.2026, 18:06:28 via Android
  • 17
@Dig_33: to nie to ze brak zaangażowania. po prostu brakuje umiejętności
  • Odpowiedz
thority
thority
31.05.2026, 15:58:26
  • 136
Jaki karny wy onuce?
Chcecie ruskie czołgi w Warszawie?
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN
31.05.2026, 15:59:33 via Wykop
  • 10
Chcecie ruskie czołgi w Warszawie?


@thority: tak, najpierw na sadybie a potem na bielanach
  • Odpowiedz
czerstwy_swierszcz
czerstwy_swierszcz
31.05.2026, 17:37:18
  • 500
PREMIAAA PREMIA PREMIA PREMIAAAAA

#mecz
czerstwy_swierszcz - PREMIAAA PREMIA PREMIA PREMIAAAAA

#mecz

źródło: link_1670784827ix27qEcs2ym29qeSYcAfgR

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

portauprince14
portauprince14
31.05.2026, 17:38:41 via Wykop
  • 144
@czerstwy_swierszcz: nigdy dość przypominania o tym
  • Odpowiedz
zssrauamaiw
zssrauamaiw
31.05.2026, 21:04:49 via Wykop
  • 3
@JestemFrenem: negatywna
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1326
  • Strona 1 z 1326
  • >
  • Tomaten, Basilikum und Mozzarella – definitiv die perfekte Kombination, oder? Ohhh ja
  • óć

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 06.05.2020

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.06.2020

    Złotousty
  • Rocznica
    od 27.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 04.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking