Niestety jestem zmuszony do wymiany mojego zasilacza seasonic focus px 650w 80 plus platinum(pewnie go sprzedam a szkoda bo dobry jest)
Bo moja sapphire rx9070 xt ma momentalne skoki na nawet na + 400 wat i OCP robi swoje wywalając mi całego kompa
Chociaż mogłem się tego spodziewać bo karty sapphire kiedyś też miały z tym problem(vega64 nitro o tobie mówię)
A tutaj screen z testu 9070xt nitro i widać jaki ładny
Bo moja sapphire rx9070 xt ma momentalne skoki na nawet na + 400 wat i OCP robi swoje wywalając mi całego kompa
Chociaż mogłem się tego spodziewać bo karty sapphire kiedyś też miały z tym problem(vega64 nitro o tobie mówię)
A tutaj screen z testu 9070xt nitro i widać jaki ładny
















#wykopgate20