Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko114
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ralphs

Ralphs

Dołączył 5 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5858
  • Znaleziska 80
  • Mikroblog 5778
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 23
Ralphs
Ralphs 11.06.2026, 16:53:23
  • 0
Kupiłem se robota do mycia okien i jaram się jak dziecko. Niesamowite jak szybko i dokładnie ten mały s---------k myje okna, gdy ja popijam kawusię. Najlepiej wydany 1000zl ostatnich lat xD
Btw. Czy radość z takich rzeczy to oznaka wejścia w wiek starczy?( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#chwalesie #przemyslenia #
Ralphs - Kupiłem se robota do mycia okien i jaram się jak dziecko. Niesamowite jak sz...

źródło: temp_file1135491976990419695

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
11.06.2026, 16:54:57 via Wykop
  • 0
@Ralphs: Starzy ludzie nie kupują gadzetów.
  • Odpowiedz
onepnch
onepnch
11.06.2026, 16:58:27 via Wykop
  • 0
@Ralphs: umyjesz 3 razy i ci się nie będzie chciało więcej
  • Odpowiedz
El_Kamilos23
El_Kamilos23
10.06.2026, 18:21:06
  • 130
Czy też tak ubolewacie z powodu totalnego położenia laski na segment D w motoryzacji?

Kolejne modele jak Hyundai i40, czy Ford Mondeo wcześniej zostają porzucane i zastępowane przez nudne suvy. Jaka jest Wasza opinia? #ankieta #motoryzacja #pytaniedoeksperta #nowetechnologie
El_Kamilos23 - Czy też tak ubolewacie z powodu totalnego położenia laski na segment D...

źródło: 5B7E8DA5-2C73-4149-9A65-AF2CEBBAC888

Pobierz

Czy chcielibyście nowe Mondeo, i40 itp.? Np. pięknym dużym nadwoziu kombi?

  • Jeszcze jak! 78.9% (1068)
  • Komu to potrzebne? 21.1% (286)

Oddanych głosów: 1354

  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 10.06.2026, 21:33:09 via Android
  • 1
@El_Kamilos23 no ta, bo focus czy i40 to nie są nudne samochody xd
  • Odpowiedz
krzysztof-mirko
krzysztof-mirko
10.06.2026, 16:46:43
  • 6
#przegryw #komputery #321685
ale ładne są te obudowy mini ITX z ali, może by tak coś zbudować budżetowego na DDR4 które mam
krzysztof-mirko - #przegryw #komputery #321685 
ale ładne są te obudowy mini ITX z al...

źródło: 61zjNHZjDWL._AC_SL1500_

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 10.06.2026, 21:13:41 via Android
  • 1
@krzysztof-mirko mobilna klatka na chomika
  • Odpowiedz
stary_grat
stary_grat
10.06.2026, 10:09:58
  • 634
Tatromaniacy jak zawsze w formie xD #tatromaniak
stary_grat - Tatromaniacy jak zawsze w formie xD #tatromaniak

źródło: image

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 10.06.2026, 15:01:14 via Android
  • 7
@stary_grat większy szacunek mam do k---w na OFie, bo tam przynajmniej wiadomo o co chodzi
  • Odpowiedz
koziol87
koziol87
10.06.2026, 05:08:57
  • 0
Chciałem kupić klawiaturę magnetyczną, ale za cholerę się na tym nie znam.
/Najważniejsze by miała pełny rozmiar. Doradzicie coś?
#pcmasterrace
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 10.06.2026, 08:27:40 via Android
  • 0
@koziol87 ja mam nuphy i polecam( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs 10.06.2026, 08:57:29 via Android
  • 1
@koziol87 na Amazonie kupowałem na początku zeszłego roku. Halo65HE, ale mają też pełnowymiarowe.

@glos_zenady a co jest w niej takiego kozackiego względem magnetyka za 1/4 ceny?
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs 10.06.2026, 09:15:43 via Android
  • 0
@glos_zenady dobry software mają już nawet budżetówki. Opóźnienia wynikające z pracy przełączników są takie same w klawiaturze za 40 i za 250$. Jedyne za co faktycznie płacisz to materiał z jakiego zrobili case.
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs 10.06.2026, 09:24:04 via Android
  • 0
@glos_zenady bo kupowałem półtora roku temu i nie było tylu magnetyków do wyboru. Była wówczas jedną z tańszych klawiatur z relatywnie dopracowanym softem. Nie chciałem płacić c--j wie ile za wootinga, ale też nie chciałem kupować czegoś z softem, który raz działa raz nie.
Dałem za nią niecale 80£ z przełącznikami coral, więc raczej nie przepłaciłem.
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs 09.06.2026, 15:16:57
  • 790
#bekazprawakow #bekazpodludzi #stanowski #stanowskicwel #kanalzero #polityka
Ralphs - #bekazprawakow #bekazpodludzi #stanowski #stanowskicwel #kanalzero #polityka

źródło: temp_file1722123350154487193

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs
Autor
09.06.2026, 15:37:22 via Android
  • 220
@Basiura89 c'nie? Przecież oni tam dobrą robotę robią. Czy mogę pozdrowić szwagra co właśnie koło mnie siedzi?
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs
Autor
09.06.2026, 17:11:01 via Android
  • 5
@Kostor95 xDˣᴰ
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs
Autor
09.06.2026, 17:24:53 via Android
  • 13
@fornson23 oby było jeszcze gorzej. Obserwuję dzisiaj jakieś dziwne przełamanie. Zazwyczaj niepochlebnymi komentarzami w kierunku Krzysia rzucali politycy, którym na co dzień nie robił fellatio oraz Twitterowi wannabe aktywiści. Dzisiaj 3/4 jedzie po nim jak po burej suce, a on sam jakoś zmniejszył aktywność. Pewnie za tydzień wszyscy zapomną i rozejdzie się po kościach, ale nadzieja umiera ostatnia( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs
Autor
10.06.2026, 07:49:57 via Android
  • 2
@pilencjusz tak. Za każdy wpis dostaje kod rabatowy do SFD, a gdy wejdzie w gorące, to paczkę kiełbas JBB Bałdyga zero E.
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs
Autor
10.06.2026, 07:58:44 via Android
  • 0
@pilencjusz nom


  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs
Autor
10.06.2026, 08:02:58 via Android
  • 0
@pilencjusz dddzzięki, a teraz idź na spacer, bo w brajton podobno ładna pogoda, eluwina mordo
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs
Autor
10.06.2026, 08:08:23 via Android
  • 0
@pilencjusz pamiętaj, żeby magazyn pozamiatać na koniec zmiany
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs 09.06.2026, 18:20:00
  • 39
Doszło dla friendly fire. Mimo iż Pan redaktor Słowik jakiś czas temu w przypływie RiGCZu złożył wypowiedzenie z #kanalzero czy tam zero.pl, to okres wypowiedzenia dalej trwa i mamy okazję przeczytać tekst wytykający w subtelny sposób stanowskiemu(specjalnie z małej), że jest debilem na jego własnym portalu( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#stanowski
Ralphs - Doszło dla friendly fire. Mimo iż Pan redaktor Słowik jakiś czas temu w przy...

źródło: temp_file6909512779742275578

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs
Autor
09.06.2026, 18:35:19 via Android
  • 23
@Flavius_Claudius_Iulianus kurde, nie wiedziałem o tym. Dzięki, że mi otworzyłeś oczy.
W takim razie batożyć tego rozhisteryzowanego babsztyla na pręgierzu pod ratuszem w Ciechocinku, oczywiście najpierw rozebrać od naga.
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs
Autor
09.06.2026, 18:49:46 via Android
  • 12
@Flavius_Claudius_Iulianus *śmiech mazurka*
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs 09.06.2026, 09:22:50
  • 7
Wicofie, uważajcie co piszecie( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#gry #gothic #kiszak
Ralphs - Wicofie, uważajcie co piszecie( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#gry #gothic #...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs
Autor
09.06.2026, 12:38:00 via Android
  • 0
@dawid-zukev nakręciłeś się jak mój stary po powrocie z wywiadówki w 2010
  • Odpowiedz
liter_wody
liter_wody
09.06.2026, 08:23:32
  • 0
Siema!
Bije się z myślami, czy by nie wymienić ps5 na PC. Od wieeelu lat nie miałem PC i przychodzę do was z pytaniem, czy taki zestaw w takiej kasie w ogóle ma sens, czy podziała to przez kilka ładnych lat.

- płyta główna Asus Prime B650M WiFi II
- SSD Patriot Viper VP4300 1tb
- CPU Ryzen 5 7500F
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 09.06.2026, 08:43:53 via Android
  • 6
@liter_wody karta 8GB to jest a---------y pomysł Mirku

Ps. Dorzucenie kolejnych 2x8GB ramu to też bardzo słaby pomysł, bo szansa, że cztery banki pamięci będą działać stabilnie na AM5 z włączonym Expo to jak wygrać w totka
  • Odpowiedz
pogop
pogop
08.06.2026, 20:55:20
  • 14
Suchara poczyniłem XD

#pogopsuszy #heheszki #suchar #pasjonaciubogiegozartu #gaming #gry #teczowepaski
pogop - Suchara poczyniłem XD

#pogopsuszy #heheszki #suchar #pasjonaciubogiegozartu ...

źródło: 1780951745479

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 09.06.2026, 07:00:52 via Android
  • 0
@pogop Ty dobre hehehe xd xd

  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs 08.06.2026, 20:10:39
  • 16
Chce wierzyć w teorię o tym, że ruch w internecie przejmują boty AI i coraz ciężej trafić na interakcje z żywym człowiekiem. Mam szczerą nadzieję, że wartości dotyczące dyskutujących ze sobą botów AI są niedoszacowane - zwłaszcza, gdy czytam komentarze pod treściami wysranymi przez #kanalzero
Chce wierzyć, że Polacy nie są aż tak głupiヽ( ͠°෴ °)ノ
#bekazprawakow #bekazpodludzi #stanowski
Ralphs - Chce wierzyć w teorię o tym, że ruch w internecie przejmują boty AI i coraz ...

źródło: temp_file2201112387300697785

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomek3322
Tomek3322
08.06.2026, 20:14:05 via Wykop
  • 9
Chce wierzyć, że Polacy nie są aż tak głupiヽ( ͠°෴ °)ノ


@Ralphs: "Ludzie nie są tacy głupi, jak nam się wydaje. Są dużo głupsi."
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus
08.06.2026, 21:33:08 via iOS
  • 9
@Ralphs: ja już się tak łudziłem, aż nie pojechałem do rodziny na imprezę i usłyszałem o Ukraińcach, którzy w Polsce chcieli wysadzić pociąg i Braunie, w którym ostatnia nadzieja.

Wybory 2027 to będzie szok.
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs 08.06.2026, 18:27:33
  • 9
Od 2021 roku wrzucam średnio 5-6k£ rocznie(zazwyczaj kilkaset luźnych £ na dzień przed nadchodzącą wypłatą) w FTSE i S&P przez Lloyds ISA. Na mój research inwestycyjny poświęciłem 15 min na przerwie w pracy pięć lat temu.
Czytam sobie teraz tag #gielda, bo wchodził ostatnio często w gorące i nie mogę zrozumieć jak można na tym tracić( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs
Autor
08.06.2026, 18:45:39 via Android
  • 3
@clrshck jest i pierwsza jednostka, którą zakłuło w serduszku xd
Ralphs - @clrshck jest i pierwsza jednostka, którą zakłuło w serduszku xd

źródło: temp_file6302643908066686660

Pobierz
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs
Autor
08.06.2026, 18:56:59 via Android
  • 0
@clrshck czyli coś nas łączy, ale mnie przynajmniej grubas nie rucha( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs 08.06.2026, 16:13:29
  • 18
Ten Krzysiu #gonciarz to ma jednak zajebiście silną psychikę. Ciekawe jaki procent niebieskich pasków w takiej sytuacji strzeliło by samobója.
Teraz to już wiadomo, że z górki i każdy bierze jego stronę, ale k---a znaleźć się w jego sytuacji na początku tej całej afery to gorsza chujnia niż urodzić się w muchosrańsku czy jakimś innym wypizdowiu w kacaplandii
Ralphs - Ten Krzysiu #gonciarz to ma jednak zajebiście silną psychikę. Ciekawe jaki p...

źródło: temp_file2029111001387705668

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs
Autor
08.06.2026, 16:16:55 via Android
  • 1
@Pasterz30 raczej już dochodzi do mety i w sądzie na jawnych rozprawach wyjaśnia te szony po kolei. Ostatnio coś na x'ie mi mignęło o kolejnym prawomocnym wyroku na jego korzyść
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs
Autor
08.06.2026, 16:18:08 via Android
  • 2
@tomasz-jedon no jeśli widzisz tutaj związek przyczynowo skutkowy, to nie mamy o czym dyskutować, bo widać, że wiesz o sprawie tyle co mój stary.
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs
Autor
08.06.2026, 16:19:01 via Android
  • 2
@elperson wygląda na całkiem sprawnego psychicznie, ale ja się nie znam¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs
Autor
08.06.2026, 16:23:55 via Android
  • 1
@tomasz-jedon ok, zapytam. Dzięki za wymiane myśli i wrażeń.
  • Odpowiedz
pearl_jamik
pearl_jamik
08.06.2026, 16:03:49
  • 30
A ukraińcy jaką rasa byliby w goticu? Tak czysto teoretycznie - kretoszczury?

#gothic #ukraina #gry #wojna
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 08.06.2026, 16:15:41 via Android
  • 97
@pearl_jamik ale taguj #kompromitacjacwela
  • Odpowiedz
kolicuch
kolicuch
08.06.2026, 15:52:39
  • 2
Tylko mnie męczy coroczne wydawanie Call of Duty?
Kiedyś nowa część Call of Duty była wydarzeniem. Dziś mam wrażenie, że ledwo człowiek zdąży pograć w jedną odsłonę, a już zapowiadana jest kolejna.Ja sam kupuję najnowszą odsłonę raz na 2/3 lata (najbardziej optymalne moim zdaniem) na fajnej promocji kilka miesięcy po premierze. W Black ops 7 pograłem 4 miesiące i już dostaję powiadomienie o kolejnej odsłonie Modern Warfare 4.
Co roku nowa, krótka
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 08.06.2026, 16:00:00 via Android
  • 0
@kolicuch kupowanie coda co roku wyłącznie dla kampanii to tylko jak ktoś lubi być ruchany.
  • Odpowiedz
BardGT
BardGT
08.06.2026, 10:01:02
  • 0
#gothic #gry
ułatwiacze otwierania zamków:

lockpick solver, stronka na której podaje się swoją kombinacje i wynikowo daje info jakie ruchy konkretnie wykonać:
https://gothic-remake-lockbreaker.com/

opcjonalne
BardGT - #gothic #gry
ułatwiacze otwierania zamków:

lockpick solver, stronka na któr...

źródło: obraz

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 08.06.2026, 10:35:26 via Android
  • 0
@MinisterKoryto powinieneś zacząć wypowiedź od "wicowie..." xD
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
05.06.2026, 10:37:04
  • 307
Oranie konfiarzy to jak strzelanie do pustej bramki
#polityka #polska
thorgoth - Oranie konfiarzy to jak strzelanie do pustej bramki
#polityka #polska

źródło: HKBmS9bXgAAXdP-

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 05.06.2026, 15:38:11 via Android
  • 1
@Pantagruelion o chuju złoty xd I ty masz prawa wyborcze, amebo(-‸ლ)
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs 08.06.2026, 07:08:42 via Android
  • 0
@Pantagruelion jedyne co masz to gdybanie i filmy na YT z żółtymi napisami. Jesteś bliżej urlopu w Choroszczy niż prawdy xd
  • Odpowiedz
JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
07.06.2026, 20:39:06
  • 0
na UFC w białym domu ktoś zginie
#przepowiednie #ufc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 07.06.2026, 22:50:16 via Android
  • 0
@JajkaNieMajaBialek nom, Trump
  • Odpowiedz
Larsberg
Larsberg
07.06.2026, 17:26:20
  • 2
Metro zajebiste. Szkoda że wyjdzie w 2039.

#gry
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 07.06.2026, 17:56:35 via Android
  • 3
@Goronco ja normalnie gierki pirace wszystkie, ale metro kupię, bo każdy Ukrainiec jest moim bratem♥️

  • Odpowiedz
hbfjhsdgjh
hbfjhsdgjh
07.06.2026, 10:32:31
  • 9
ale teraz internet to dystopia

kiedyś się normalnie pobierało google chroma na windowsie i działało a obecnie trzeba kombinować jaki OS, windows 11 bloatware AI od pajeetów, Windows 10 end of support i trzeba kombinować z wersją LTSC, a może Linuxa gdzie trzeba kombinować jak zrobić by programy stworzone pod windowsa działały

z przeglądarką to samo, jakieś rozszerzenia trzeba pobierać typu uBlock, bo cały internet zayebany reklamami, popup-ami, próbami przekierowań na scam stronki, wszędzie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 07.06.2026, 10:43:44 via Android
  • 0
@hbfjhsdgjh instalujesz stockową 11 i używasz toola od titusa z wbudowanym o&o, jeśli potrzebujesz. Wszystkie niezbędne tweaki robisz w 3 minuty.

Odpalasz Firefoxa, który już jest na pulpicie, bo używałeś toola od titusa, który go pobrał i zainstalował(jeśli oczywiście poświęciłeś ułamek sekundy, żeby go zaznaczyć na liście apek, które chcesz na swoim PC), logujesz się i masz wszystkie swoje wtyczki wraz zakładkami, hasłami, historią.

Do spoti czy tidala logować się nie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 17
  • Strona 4 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.02.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.05.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking