Dacie wiarę temu, że taki przeciętny korwinista/konfiarz po uniwersytecie chłopskiego rozumu, który przez 3/4 dyskusji fafluni o tym, że podatki powinny być niskie, zazwyczaj nie rozumie działania progów podatkowych i jest przekonany, że gdy jego roczne zarobki przekroczą 120k to zapłaci 32% od całej kwoty?
Zazwyczaj jest debilem, więc na własnej skórze się nie przekona xD
A może to moja bańka jest jakaś specyficzna i symulacja zwana życiem stawia na mojej drodze
Zazwyczaj jest debilem, więc na własnej skórze się nie przekona xD
A może to moja bańka jest jakaś specyficzna i symulacja zwana życiem stawia na mojej drodze















źródło: temp_file5834830623017196188
Pobierz