Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ralphs

Ralphs

Dołączył 5 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5792
  • Znaleziska 77
  • Mikroblog 5715
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 23
  • Dodane (241)
  • Komentowane (4861)
  • Plusowane (613)
Ralphs
Ralphs 13.06.2026, 13:18:18
  • 46
#heheszki #polityka #bekazpodludzi #bekazprawakow #stanowski
Ralphs - #heheszki #polityka #bekazpodludzi #bekazprawakow #stanowski

źródło: temp_file5834830623017196188

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 12.06.2026, 19:22:52
  • 7
Dacie wiarę temu, że taki przeciętny korwinista/konfiarz po uniwersytecie chłopskiego rozumu, który przez 3/4 dyskusji fafluni o tym, że podatki powinny być niskie, zazwyczaj nie rozumie działania progów podatkowych i jest przekonany, że gdy jego roczne zarobki przekroczą 120k to zapłaci 32% od całej kwoty?
Zazwyczaj jest debilem, więc na własnej skórze się nie przekona xD
A może to moja bańka jest jakaś specyficzna i symulacja zwana życiem stawia na mojej drodze
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
12.06.2026, 19:25:44 via Wykop
  • 5
@Ralphs: hahah ale przeciez kiedys Berkowicz tego nie rozumiał i ostatnio tez ten taki grubawy nie pamiętam nazwiska mowil ze ludzie nie chca przekroczyć zarobków 120k bo sie boją ze wpadną w 2 prog XD
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
12.06.2026, 19:34:05 via Wykop
  • 2
@Ralphs: a ten Grabarczyk?? To jakis ich specjalista XD oni takie projekty składają a nie ogarniaja na czym to polega. XD

Według niego jak zamiast 8k dostanę 0k to bede stratny a nie bede jak nie dostanę nic zamiast dostać 8k XD
fidelio-fidelio - @Ralphs: a ten Grabarczyk?? To jakis ich specjalista XD oni takie p...

źródło: 1000149865

Pobierz
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs 11.06.2026, 19:48:06
  • 2
Przeraża mnie ilość obsranych hindusów przebranych za AI laski 10/10 na X, komentujących treści wszelakie, wabiąc Mariuszy z Trzebnicy na swoje wdzięki stworzone przy pomocy sieci neuronowych xD
To jest k---a niewyobrażalne co się z dawnym twitterkiem stałoヽ( ͠°෴ °)ノ
Zakładam, że na innych socjalach typu FB, IG czy rakowy tiktok - szczucie cycem i dupskiem wygenerowanym gdzieś w chmurze jest takie samo albo nawet gorsze,
Ralphs - Przeraża mnie ilość obsranych hindusów przebranych za AI laski 10/10 na X, k...

źródło: temp_file4846505579262085223

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 11.06.2026, 16:53:23
  • 0
Kupiłem se robota do mycia okien i jaram się jak dziecko. Niesamowite jak szybko i dokładnie ten mały s---------k myje okna, gdy ja popijam kawusię. Najlepiej wydany 1000zl ostatnich lat xD
Btw. Czy radość z takich rzeczy to oznaka wejścia w wiek starczy?( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#chwalesie #przemyslenia #
Ralphs - Kupiłem se robota do mycia okien i jaram się jak dziecko. Niesamowite jak sz...

źródło: temp_file1135491976990419695

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
11.06.2026, 16:54:57 via Wykop
  • 0
@Ralphs: Starzy ludzie nie kupują gadzetów.
  • Odpowiedz
onepnch
onepnch
11.06.2026, 16:58:27 via Wykop
  • 0
@Ralphs: umyjesz 3 razy i ci się nie będzie chciało więcej
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs 09.06.2026, 18:20:00
  • 39
Doszło dla friendly fire. Mimo iż Pan redaktor Słowik jakiś czas temu w przypływie RiGCZu złożył wypowiedzenie z #kanalzero czy tam zero.pl, to okres wypowiedzenia dalej trwa i mamy okazję przeczytać tekst wytykający w subtelny sposób stanowskiemu(specjalnie z małej), że jest debilem na jego własnym portalu( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#stanowski
Ralphs - Doszło dla friendly fire. Mimo iż Pan redaktor Słowik jakiś czas temu w przy...

źródło: temp_file6909512779742275578

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs
Autor
09.06.2026, 18:35:19 via Android
  • 23
@Flavius_Claudius_Iulianus kurde, nie wiedziałem o tym. Dzięki, że mi otworzyłeś oczy.
W takim razie batożyć tego rozhisteryzowanego babsztyla na pręgierzu pod ratuszem w Ciechocinku, oczywiście najpierw rozebrać od naga.
  • Odpowiedz
przeciwko78
przeciwko78
09.06.2026, 20:13:19 via Android
  • 13
@Flavius_Claudius_Iulianus: wielka afera bo przedsiębiorca ma odprowadzać podatki zgodnie z prawem.
Mieszkasz może w Brighton?
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs 09.06.2026, 15:16:57
  • 790
#bekazprawakow #bekazpodludzi #stanowski #stanowskicwel #kanalzero #polityka
Ralphs - #bekazprawakow #bekazpodludzi #stanowski #stanowskicwel #kanalzero #polityka

źródło: temp_file1722123350154487193

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs
Autor
09.06.2026, 15:37:22 via Android
  • 220
@Basiura89 c'nie? Przecież oni tam dobrą robotę robią. Czy mogę pozdrowić szwagra co właśnie koło mnie siedzi?
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
09.06.2026, 16:05:11 via Wykop
  • 185
@Ralphs: ppzdrawiamy szwagra dobra robote robicie na magazynie na upadlym zachodzie :)
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs 09.06.2026, 09:22:50
  • 7
Wicofie, uważajcie co piszecie( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#gry #gothic #kiszak
Ralphs - Wicofie, uważajcie co piszecie( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#gry #gothic #...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kwerku232
Kwerku232
Kwerku232
09.06.2026, 09:25:35 via Wykop
  • 12
@Ralphs: tak, sam Gejben będzie ściągła tych gagatków xD i dlaczego ten koleś nazywa człowieka siedzącego na ławce bezdomnym? Bo dla mnie ten Marcin wygląda jak bezdomny.
  • Odpowiedz
dawid-zukev
dawid-zukev
dawid-zukev
09.06.2026, 11:44:07 via Wykop
  • 5
@Ralphs: Co to za bezmózga ameba? on w ogóle wie o co chodzi z tym, dlaczego ludzie to piszą? i że to jest mem, za niedługo Doda albo Wiśniewski nagra vlog, o konsekwencjach pisania o Kiszaku. Kto jeszcze będzie tej zakały gamingowej bronił?, tego casuala, normika i socjopaty? papież? prezydent? może, cała Unia Europejska, będzie tego DEBILA bronić, nie piszcie nic na Kiszaka ani nie róbcie(nawet memów), bo rano przyjedzie
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs 08.06.2026, 20:10:39
  • 16
Chce wierzyć w teorię o tym, że ruch w internecie przejmują boty AI i coraz ciężej trafić na interakcje z żywym człowiekiem. Mam szczerą nadzieję, że wartości dotyczące dyskutujących ze sobą botów AI są niedoszacowane - zwłaszcza, gdy czytam komentarze pod treściami wysranymi przez #kanalzero
Chce wierzyć, że Polacy nie są aż tak głupiヽ( ͠°෴ °)ノ
#bekazprawakow #bekazpodludzi #stanowski
Ralphs - Chce wierzyć w teorię o tym, że ruch w internecie przejmują boty AI i coraz ...

źródło: temp_file2201112387300697785

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomek3322
Tomek3322
08.06.2026, 20:14:05 via Wykop
  • 9
Chce wierzyć, że Polacy nie są aż tak głupiヽ( ͠°෴ °)ノ


@Ralphs: "Ludzie nie są tacy głupi, jak nam się wydaje. Są dużo głupsi."
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus
08.06.2026, 21:33:08 via iOS
  • 9
@Ralphs: ja już się tak łudziłem, aż nie pojechałem do rodziny na imprezę i usłyszałem o Ukraińcach, którzy w Polsce chcieli wysadzić pociąg i Braunie, w którym ostatnia nadzieja.

Wybory 2027 to będzie szok.
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs 08.06.2026, 18:27:33
  • 9
Od 2021 roku wrzucam średnio 5-6k£ rocznie(zazwyczaj kilkaset luźnych £ na dzień przed nadchodzącą wypłatą) w FTSE i S&P przez Lloyds ISA. Na mój research inwestycyjny poświęciłem 15 min na przerwie w pracy pięć lat temu.
Czytam sobie teraz tag #gielda, bo wchodził ostatnio często w gorące i nie mogę zrozumieć jak można na tym tracić( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

clrshck
clrshck
08.06.2026, 18:40:18 via Wykop
  • 13
@Ralphs: może nie rozumiesz jak można tracić, ale rodzina też pewnie nie rozumie, żeś ciepły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs
Autor
08.06.2026, 18:45:39 via Android
  • 3
@clrshck jest i pierwsza jednostka, którą zakłuło w serduszku xd
Ralphs - @clrshck jest i pierwsza jednostka, którą zakłuło w serduszku xd

źródło: temp_file6302643908066686660

Pobierz
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs 08.06.2026, 16:13:29
  • 14
Ten Krzysiu #gonciarz to ma jednak zajebiście silną psychikę. Ciekawe jaki procent niebieskich pasków w takiej sytuacji strzeliło by samobója.
Teraz to już wiadomo, że z górki i każdy bierze jego stronę, ale k---a znaleźć się w jego sytuacji na początku tej całej afery to gorsza chujnia niż urodzić się w muchosrańsku czy jakimś innym wypizdowiu w kacaplandii
Ralphs - Ten Krzysiu #gonciarz to ma jednak zajebiście silną psychikę. Ciekawe jaki p...

źródło: temp_file2029111001387705668

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-jedon
tomasz-jedon
tomasz-jedon
08.06.2026, 16:16:19 via Wykop
  • 6
ale k---a znaleźć się w jego sytuacji na początku tej całej afery to gorsza chujnia niż urodzić się w muchosrańsku czy jakimś innym wypizdowiu w kacaplandii


@Ralphs: Przecież nikt Ci nie każe zostać męskim feministą i skrajnym lewakiem. A to był początek tej sytuacji, jakieś oskarżenia przyszły dużo później.
  • Odpowiedz
tomasz-jedon
tomasz-jedon
tomasz-jedon
08.06.2026, 16:22:27 via Wykop
  • 3
bo widać, że wiesz o sprawie tyle co mój stary.


@Ralphs: A Ty wiesz tyle, ile Ci w internecie powiedział celebryta zarabiający na Twoich wyświetleniach XD

no jeśli widzisz tutaj związek przyczynowo skutkowy, to nie mamy o czym dyskutować,


Zwracam po prostu uwagę, że wycinasz sobie tylko wygodny fragment, zamiast patrzeć na to jak naprawdę wyglądało. Może lepiej zapytaj swojego starego o opinię, bo jak patrzę co tu tworzysz, jego
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs 06.06.2026, 10:11:48
  • 3
No i teraz to można pograć, a nie płacić jak jakiś frajer i zasilać hiszpańsko-niemiecki kapitał( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#gry #gothic #piractwo
Ralphs - No i teraz to można pograć, a nie płacić jak jakiś frajer i zasilać hiszpańs...

źródło: temp_file1656584316696222366

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs
Autor
06.06.2026, 10:18:25 via Android
  • 3
@JednaRenkaJedenKaleka w jakim sensie nam się chce? Chce mi się myszka kliknąć dwa razy, no p------y jestem.
  • Odpowiedz
Aeterna
Aeterna
06.06.2026, 10:20:29 via Wypiek
  • 7
@JednaRenkaJedenKaleka a GOG za darmo rozdaje czy jak?
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs 05.06.2026, 20:15:11
  • 2
Coś ten tag #gry ostatnio odżył. Czuć, że jest nas prawie 219k( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 05.06.2026, 12:30:56
  • 0
Jak wchodziłem w dorosłość i zdarzały się pierwsze sytuację, gdy ktoś się do mnie zwracał per pan przy załatwianiu jakiś spraw urzędowych czy to banku czy też trochę później na uczelni, to odczuwałem taki dziwny niepokój. Od tamtego czasu minęło 15 lat, niedługo kończę 33 i dalej go odczuwam, gdy ktoś mi "panuje" xD Wydawało mi się, że do tego przywyknę, ale ni c---a¯_(ツ)_/¯
#przemyslenia #zalesie
Ralphs - Jak wchodziłem w dorosłość i zdarzały się pierwsze sytuację, gdy ktoś się do...

źródło: temp_file2352073284976168711

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzki99
gorzki99
gorzki99
05.06.2026, 12:32:47 via Wykop
  • 1
Wydawało mi się, że do tego przywyknę,


@Ralphs: Gorsze jest jak idziesz do lekarza a tam koles/babka ze moglyby to byc Twoje dzieci :D

Za szczyla zawsze lekarz kojarzyl sie z kims raczej starszym :D
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs 03.06.2026, 19:29:09
  • 0
Wiem, że to nic nie da, ale chyba trzeba by zrobić petycje o w------e Borka aka nalepka na ubikacje z komentowania męczy reprezentacji( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 02.06.2026, 13:00:23
  • 539
Były przywódca polskiego katotalibanu, którego szare komórki zostały wybudzone z letargu na przestrzeni ostatnich lat, choć nadal jest konserwą, wypada na libka przy panie marszałku mmmf free xD

Ralphs - Były przywódca polskiego katotalibanu, którego szare komórki zostały wybudzo...
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
02.06.2026, 13:17:12 via Wykop
  • 304
@Ralphs: Krzysiu bardziej zestresowany i zbity z tropu niż jakby miał gadać z samym Michnikiem XD
  • Odpowiedz
M4rcinS
M4rcinS
02.06.2026, 13:26:18 via Android
  • 744
@Ralphs: Terlikowski sprytnie podszedł i wykazał, że Bosak ma w dupie dobro dziecka, a tylko realizuje swoją agendę, niezależnie od tego, co ma się stać z tym dzieckiem.
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs 29.05.2026, 00:51:10
  • 6
#heheszki
Ralphs - #heheszki

źródło: temp_file4120494085198222741

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zenon_z_chorzowa1
zenon_z_chorzowa1
zenon_z_chorzowa1
29.05.2026, 01:04:38 via Wykop
  • 1
@Ralphs: TBH, floppy disk to były te 5,25 cala, ale te 1,44 Mb to one nie były floppu, ale stały się ikonka zapisu.
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs
Autor
29.05.2026, 01:08:23 via Android
  • 2
@zenon_z_chorzowa1 był floppy, ale ta część, która była najbardziej floppy została obudowana( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs 29.05.2026, 00:49:36
  • 4
Dawno się tak nie jarałem na myśl o wyjściu nowego #callofduty
Odżyły wspomnienia z lockdownu i n---------u w #warzone z ziomkami po 10h dziennie xD


#gry
Ralphs - Dawno się tak nie jarałem na myśl o wyjściu nowego #callofduty 
Odżyły wspom...

źródło: temp_file2051613975728950994

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larsberg
Larsberg
29.05.2026, 12:00:49 via Wykop
  • 0
@Ralphs: Mnie w-----a że np. Vanguard ma niskie oceny bo wszyscy to oceniają przez pryzmat multi a kampania tej gry była mega.
  • Odpowiedz
OldBull
OldBull
OldBull
29.05.2026, 13:42:12 via iOS
  • 0
@nocticadius: to jest czwórka po reboocie serii. Także to już jest chyba siódma MW.
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs 12.05.2026, 17:28:51
  • 3
Chyba czas najwyższy, żeby pojeździć na osiołku i wodę w wino pozamieniać( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#gry
Ralphs - Chyba czas najwyższy, żeby pojeździć na osiołku i wodę w wino pozamieniać( ͡...

źródło: temp_file950055408703746087

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rurt_Kussell
Rurt_Kussell
12.05.2026, 19:47:23 via Wykop
  • 0
@Ralphs: grałem, odradzam. No fakt, że ja oczekwaiełm walki z wojtyłą w 7 kręgu piekła, ale niesmak pozostał. Jak ktoś chce poznać bajkę o jezusie, to może ujdzie.
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs
Autor
12.05.2026, 20:21:33 via Android
  • 0
@Rurt_Kussell e to lipa. W takim razie uninstall( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs 25.04.2026, 20:36:16
  • 4
Nie zapłaciłem, a mimo to chce zwrotu hajsu po tej walce xd
#primemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 25.04.2026, 19:52:51
  • 0
#primemma
Niech mi ktoś wytłumaczy jak to jest, że typ z raszei nie boi się pokazywać swojej mordy na restreamie?xD
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JackDanieIs
JackDanieIs
25.04.2026, 19:54:09 via Wykop
  • 1
@Ralphs: z twarzy podobny zupełnie do nikogo
  • Odpowiedz
Benius2022
Benius2022
25.04.2026, 19:54:43 via Wykop
  • 1
@Ralphs: on oglada z yt, skonczy sie free to i skonczy sie ten "restream"
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.02.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.05.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking