Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko143
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ralphs

Ralphs

Dołączył 5 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5650
  • Znaleziska 77
  • Mikroblog 5573
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 23
czlowiek_czlowiekowski
czlowiek_czlowiekowski
5 godz. i 48 min temu
  • 0
Jaki kąkuter do gry 1440p/144hz?
RTX 5070, 5070TI czy 5080? I parować to z jakimś R7 9800x3D czy wystarczy R5 5600X, i7 270k plus?

#komputery #gry
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 5 godz. i 45 min temu via Android
  • 0
@czlowiek_czlowiekowski może zacznij od podania budżetu( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs 5 godz. i 37 min temu via Android
  • 0
@czlowiek_czlowiekowski jeśli nie chcesz przycebulić, to nie rozumiem rozważania 5600x.
Złoty środek to pewnie 5070ti +7800x3d/9800x3d
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs przedwczoraj, 00:49:36
  • 4
Dawno się tak nie jarałem na myśl o wyjściu nowego #callofduty
Odżyły wspomnienia z lockdownu i n---------u w #warzone z ziomkami po 10h dziennie xD


#gry
Ralphs - Dawno się tak nie jarałem na myśl o wyjściu nowego #callofduty 
Odżyły wspom...

źródło: temp_file2051613975728950994

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs
Autor
przedwczoraj, 10:18:09 via Android
  • 0
@siadaj_Kulson od c-------o cold war, którego integracja z warzonem r-------a grę poprzez 6 i aktualna 7, to należy im się mela na ryj xD
Choć infinity ward też idealne nie jest, bo to co o------i w mw2 po genialnym mw19 to był jakiś żart, takiego regresu w gierce z części na część jeszcze nie widziałem
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs
Autor
przedwczoraj, 11:30:36 via Android
  • 0
@Larsberg miałbym powód do zmartwień, gdybyś napisał, że się zemną zgadzasz( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs
Autor
przedwczoraj, 11:36:42 via Android
  • 0
@Larsberg nie odpowiedziałem, bo go nie zadałeś.
Ogrywam, ale jest dla mnie dużo mniej istotna niż multi/wz, bo te kampanie się przechodzi w jeden wieczór¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs
Autor
przedwczoraj, 11:49:22 via Android
  • 0
@Larsberg niema żadnego, podobnie jak w singleplayer( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Jeszcze jakieś pytania?
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs przedwczoraj, 00:51:10
  • 6
#heheszki
Ralphs - #heheszki

źródło: temp_file4120494085198222741

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs
Autor
przedwczoraj, 01:08:23 via Android
  • 2
@zenon_z_chorzowa1 był floppy, ale ta część, która była najbardziej floppy została obudowana( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
28.05.2026, 21:23:04
  • 42
Burgera sobie zrobił ja. Bo marzenia trzeba spełniać #przegryw
Holetoanother_universe - Burgera sobie zrobił ja. Bo marzenia trzeba spełniać #przegr...

źródło: 1000008506

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs przedwczoraj, 01:01:03 via Android
  • 3
@sneez_33 ale Ty jesteś szef totalny, pewnie irl też tak ludzi po kątach rozstawiasz, prawda( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
EkspertEverything
EkspertEverything
28.05.2026, 19:39:25
  • 1
CEO Epic Games (gra "Fortnite", silnik "Unreal Engine" i sklep Epic Games Store) wyśmiał szefa sklepu Steam (Gabe Newella). "Zakłócenia dostaw części do megajachtów" to ewidentny przytyk do Gabena, który jest posiadaczem okazałego jachtu :D
#steam #valve #pcmasterrace #gry #steammachine #epicgames
EkspertEverything - CEO Epic Games (gra "Fortnite", silnik "Unreal Engine" i sklep Ep...

źródło: 3333

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 28.05.2026, 20:00:05 via Android
  • 4
@EkspertEverything niech lepiej nie cwaniakuje, tylko zacznie dawać lepsze gry za darmoszkę, bo ostatnio była taka lipa, że odechciało mi się tam wpadać, żeby odebrać co mi się należy( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
FedoraTyrone
FedoraTyrone
28.05.2026, 10:11:59
  • 1
Gdzie teraz siedzą gracze? Takie tagi jak #ps5 #pcmasterrace czy nawet #gry są martwe. Kilka wpisów na dzień to porażka. Szukam polskich community, bo angielskie to wiadomo, że zawsze jest reddit. Discord to lipa, bo to działa jak się ma już zamkniętą grupę kilku znajomych. Szukam czegoś gdzie ludzie wrzucaliby swoje screeny, opinie, wojenki ( ͡º ͜ʖ͡º), ciekawe newsy itp.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 28.05.2026, 10:18:33 via Android
  • 0
@FedoraTyrone masz jakieś błędne spojrzenie na discorda¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs 28.05.2026, 10:22:48 via Android
  • 1
@FedoraTyrone jeśli chcesz tworzyć wątki tematyczne jak 20 lat temu na php by Przemo, to jedynym co Ci wówczas zostaje jest Reddit(jeśli zależy Ci na tym, żeby ktokolwiek to przeczytał xD)
  • Odpowiedz
Szaman_Wiejski
Szaman_Wiejski
27.05.2026, 17:28:53
  • 8
Bardzo dziękuję @X-PC za pomoc i złożenie komputera, wszystko śmiga bezproblemowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Będę polecać, po kolejny PC zgłoszę się na pewno do Was!
#majk3lskladapcty #skladaniekompow #komputery
Szaman_Wiejski - Bardzo dziękuję @X-PC za pomoc i złożenie komputera, wszystko śmiga ...

źródło: IMG_20260527_152510

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 27.05.2026, 19:34:41 via Android
  • 3
@Szaman_Wiejski elegancko, niech służy. Tylko ściągnij tę folię z szyby( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

@majk3l po wynalezieniu wykopków

Ralphs - @Szaman_Wiejski elegancko, niech służy. Tylko ściągnij tę folię z szyby( ͡° ...

źródło: temp_file910714690755522288

Pobierz
  • Odpowiedz
rukh
rukh
27.05.2026, 12:52:12
  • 0
Dzięki Pepperowiczom zdobyłem mysz "Xtrfy M8" za 5 dych, co w polskich sklepach wystawiane ceny są: 400 zł, a na Amazonie 250 zł.
Ale do wyboru kolory wszystkie, bez czarnej i tej z szarymi przyciskami.
Działa bezprzewodowo oraz na kablu.

Według mnie, te zestawy kolorów nie są wybitne, np. ten biały z akcentami pasty do zębów.

Zawsze
rukh - Dzięki Pepperowiczom zdobyłem mysz "Xtrfy M8" za 5 dych, co w polskich sklepac...

źródło: Mysz-Xtrfy-M8W-BLACK-01

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 27.05.2026, 14:44:40 via Android
  • 2
@rukh 400 no nie wiem...
Wygląda, że 150 to była regularna cena
Ralphs - @rukh 400 no nie wiem...
Wygląda, że 150 to była regularna cena

źródło: temp_file2634989170861876001

Pobierz
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs 27.05.2026, 14:45:56 via Android
  • 0
@winsxspl a czy twoja mysz za 25zl ma 1000hz i waży poniżej 60 gramów?( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs 27.05.2026, 14:49:05 via Android
  • 0
@winsxspl (-‸ლ)
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs 27.05.2026, 14:57:14 via Android
  • 0
@winsxspl myszki kąkuterowe to dla mnie bardzo poważny temat - tutaj niema miejsca na heheszkiヽ( ͠°෴ °)ノ
  • Odpowiedz
dwal
dwal
26.05.2026, 09:01:27
  • 0
#pcmasterrace #sprzedam
Płyta główna ASUS B760M WiFi pod DDR5 z dwoma slotami.
Fajna do zabawy w OC RAM, pozwala na uv procesora.

Od złotówki
https://allegrolokalnie.pl/oferta/plyta-glowna-asus-prime-b760m-ayw-wifi-box-100-sprawna
dwal - #pcmasterrace #sprzedam
Płyta główna ASUS B760M WiFi pod DDR5 z dwoma slotami....

źródło: IMG_6554

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 26.05.2026, 11:32:13 via Android
  • 0
@dwal ale d------a płyta, że ma ficzer UV procesoraᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
  • Odpowiedz
niko444
niko444
25.05.2026, 23:19:56
  • 134
#polityka #bekazprawakow #stanowski #manipulacje #kanalzero #mariuszzbrighton #heheszki
niko444 - #polityka #bekazprawakow #stanowski #manipulacje #kanalzero #mariuszzbright...

źródło: mariuszek

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 26.05.2026, 11:23:22 via Android
  • 0
@PuchaczLesny weź obejrzyj ten półgodzinny film koroluka, ok( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
wino92
wino92
25.05.2026, 15:05:19
  • 2
#gta #gta6 #gry
nice, policja w gta6 zostanie dopracowana i bedzie mogla namierzac nasz samochod nie tylko po kolorze i rejestracji jak w mafii2 ale tez po numerze VIN
wino92 - #gta #gta6 #gry
nice, policja w gta6 zostanie dopracowana i bedzie mogla nam...

źródło: obraz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 25.05.2026, 15:33:46 via Android
  • 12
@wino92 a jak spowodujemy wypadek w którym spłonie rodzina z dzieckiem, to będzie można nabyć DLC Dubai?
  • Odpowiedz
ElLama
ElLama
25.05.2026, 10:59:20
  • 28
Komputer dotarł, czeka na właścicielkę, czyli żonę aż wróci z pracy. Nie wspominałem jej, że ma dziś być. Ładnie wyszło, ale muszę jeszcze poprawić ten jeden nieświecący wentylator.

I to że w białej obudowie od dobrej firmy za ponad 600 dają czarne śrubki, to trochę się zawiodłem. Finalnie i tak wyszedł biało czarny build, bo a to złącza, a to kabelki, a to inne p------y i tak są czarne, więc chyba już
ElLama - Komputer dotarł, czeka na właścicielkę, czyli żonę aż wróci z pracy. Nie wsp...

źródło: IMG_4156

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 25.05.2026, 11:37:45 via Android
  • 0
@ElLama co to za klawiatura?
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii
24.05.2026, 20:53:56
  • 0
#tidal #tidalfamily #muzyka #audioboners #hifi #audiofile

Szkoda życia na bitrate niższy niż IQ Twojego sąsiada! Mam 1 wolny slot na Tidal Family!
6 zeta i najwyższa jakość jest Twoja!( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Prawdopodobnie nie bedzie mi sie
ppooii - #tidal #tidalfamily #muzyka #audioboners #hifi #audiofile

Szkoda życia na b...

źródło: TidalRodzinka

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 25.05.2026, 10:31:19 via Android
  • 0
@ppooii 35/6 to 5.83333333 ty scamerze( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Yuri_Yslin
Yuri_Yslin
24.05.2026, 23:02:44
  • 0
Najlepszy moment w gamingu: moment, w którym wreszcie wywalasz kompa do sąsiedniego pokoju i nie musisz go więcej słuchać (coil whine, wentylatory).

Błogi spokój kiedy grasz w AAA = priceless.

Miałem pierdylion GPU w życiu i gdzieś tak od czasów Maxwella każda sekcja zasilania GPU dla mnie bzyczy pod obciążeniem, głośniej, ciszej, ale ZAWSZE. I jest to gorsze od wentylatorów, które generują mniej irytujący dźwięk. Nie wiem, ile GPU przerobiłem łącznie - pewnie z
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 24.05.2026, 23:08:12 via Android
  • 5
@Yuri_Yslin nie wiedziałem, że takie problemy istnieją, bo gram w słuchawkach(-‸ლ)
  • Odpowiedz
maikeleleq
maikeleleq
24.05.2026, 15:49:58
  • 0
Opłaca się brać tą kartę do i5-12500? Sporadyczne granie, monitor 2k 60hz, aktualnie mam RTX 2060 #komputery #nvidia #rtx
maikeleleq - Opłaca się brać tą kartę do i5-12500? Sporadyczne granie, monitor 2k 60...

źródło: IMG_6041

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 24.05.2026, 17:21:02 via Android
  • 0
@purrminator a co jeśli Ci powiem, że ventus już nie jest tym najbardziej budżetowym modelem MSI?( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz

0

To koniec Destiny 2! Bungie porzuca grę

To koniec Destiny 2! Bungie porzuca grę

Bungie całkowicie porzuca Destiny 2 po latach rozwoju. Koniec legendy.

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: 23.05.2026, 13:22:20
  • 2
  • #
    gry
  • #
    destiny2
  • #
    bungie
  • #
    konsole
Ralphs
Ralphs 23.05.2026, 15:59:10 via Android
  • 1
Guwno jakich mało
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Szala
Szala
Szala
23.05.2026, 07:28:25
  • 8
Odpaliliśmy właśnie https://steal.deals (。◕‿‿◕。)

Nazwa nie jest przypadkowa - czasami ceny są tam na tyle dobre, że aż wyglądają jakby ktoś coś ukradł (╭☞σ ͜
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 23.05.2026, 12:47:08 via Android
  • 0
@Szala 5 lat, a ja dopiero kilka miesięcy temu ogarnąłem, że gpupricebot to Twoje xD
  • Odpowiedz
pulawskidawid6
pulawskidawid6
pulawskidawid6
20.05.2026, 13:18:50
  • 0
siema.
Mam płytę pod AM4 i nie chcę zmieniać. Mam dziś ryzen 5 5600 i RX 7700 XT PULSE. Chciałbym zmienić procesor na https://pl.aliexpress.com/item/1005010485233121.html?src=ibdm_d03p0558e02r02&sk=&aff_platform=&aff_trace_key=&af=&cv=&cn=&dp=&aff_short_key=, tylko kompletnie jak zweryfikować sprzedawce. Plus chce monitor na jakiś 2k zmienić.

Dziękuję za pomoc.

#pc #komputery #gaming #granie #gry #skladak #komputery #komputer #purepc
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 20.05.2026, 13:37:12 via Android
  • 0
@pulawskidawid6 a jaka Ci się tam cena pokazuje, bo u mnie widzę 413 funtów, czyli więcej niż dałem za 9800x3d.

Ogólnie płacenie tyle za CPU pod AM4 z Ali, czyli wątpliwa gwarancja to jest jedno wielkie xD

I jak już kolega wyżej zauważył to ma wydajność prockow na AM5, które można dostać poniżej 700zł
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
20.05.2026, 05:59:42
  • 375
Wyjaśnijcie mi na czym polega fenomen Memcena wśród mariuszy, sebiksów i kiboli.

Przecież to jest typowy prymus klasowy i pączuś, który ma przez cały rok zwolnienie z wf-u i mama odbiera go codziennie ze szkoły do końca liceum. Dzisiaj bardzo dobrze wykształcony i prowadzący biznes oparty na swoim wykształceniu i pracy umysłowej, a nie wulkanizacji, albo układaniu glazury, którymi zajmują się jego wyborcy.

Przecież nawet na wykopie widać nienawiść robolstwa, kołchoźników, fizoli do wszelkiej
codziennaKasia - Wyjaśnijcie mi na czym polega fenomen Memcena wśród mariuszy, sebiks...

źródło: image

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs 20.05.2026, 10:22:09 via Android
  • 0
@codziennaKasia to jest ten typ człowieka przy którym milkną poważne dyskusje na domówce w kuchni, gdy przekracza próg i zaczyna panować niezręczna cisza xd
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.02.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.05.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking