Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko137
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pytson
Pytson

Pytson

Dołączył 12 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2744
  • Znaleziska 684
  • Mikroblog 2060
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 21
  • Dodane (55)
  • Komentowane (162)
  • Plusowane (1843)
uniwerstal
uniwerstal
07.01.2025, 19:16:20
  • 900
Weź się tak nie napinaj bo se starego wysrasz #polskiyoutube #memy
uniwerstal - Weź się tak nie napinaj bo se starego wysrasz #polskiyoutube #memy

źródło: comment_q7uycZCfeBz6iEN2I5oBTa92HNkf0yYq

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blahajo
blahajo
07.01.2025, 19:17:28 via Wykop
  • 783
@uniwerstal: umyj paździerz sukwo
  • Odpowiedz
uniwerstal
uniwerstal
Autor
07.01.2025, 19:18:57 via Android
  • 616
@blahajo idź tam wyliż japę ojcu
  • Odpowiedz
kaduceusz
kaduceusz
30.11.2024, 21:35:07
  • 887
Jakie miejsce, wariacie?

#glupiewykopowezabawy #heheszki #humorobrazkowy #podrozujzwykopem
kaduceusz - Jakie miejsce, wariacie?

#glupiewykopowezabawy #heheszki #humorobrazkowy...

źródło: flight

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobieZdrowaZupke
RobieZdrowaZupke
30.11.2024, 21:37:10 via Wykop
  • 313
@kaduceusz: 8, przy ich p---------u łatwo można zasnąć
  • Odpowiedz
xan_physic
xan_physic
30.11.2024, 22:10:58 via iOS
  • 316
@kaduceusz nikt nie chce 2? Jako poważnie?
  • Odpowiedz
MishMashStudio666
MishMashStudio666
24.11.2024, 21:15:41
  • 1473
Drobna awaria i fotki brak. Niezły klops. Wrzucam więc tu foto proponowanego świecidełka. Poniżej link do wpisu bez zdjęcia ;)
W telegraficznym skrócie: Pierścionek złoty z diamentami i topazem. Szczęśliwiec dowie się, że jest szczęśliwcem w niedzielę 01.12.2024 o godzinie 20.
#mishmashstudio666
#pierscionek
#rozdajo
https://wykop.pl/wpis/79117829/hejo-mam-dla-was-rozdajo-0-0-juz-drugi-raz-mirki-i
@MishMashStudio666 +3784
Hejo! mam dla was #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) (już drugi raz!)

Mirki i Mirabelki czcigodne! Gdzieś i kiedyś obiecałem, że zorganizuję drugi raz jakąś błyskotkę, w końcu okazji na wręczanie upominków będzie w tym roku jeszcze całkiem sporo. Taki wynalazek może się przydać ;)

Tym razem
więcej
MishMashStudio666 - Drobna awaria i fotki brak. Niezły klops. Wrzucam więc tu foto pr...

źródło: Zdjęcie WhatsApp 2024-11-24 o 18.08.42_6ef6578c

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmuhha
jmuhha
24.11.2024, 23:06:29 via Wypiek
  • 13
@MishMashStudio666 czy złotnicy skupują na czarną godzinę złoto dla siebie? W sensie zwykłemu obywatelowi trudno dorwać złoto, ale złotnik powinien umieć się z nim obchodzić. Jak to jest?
  • Odpowiedz
Ksemidesdelos
Ksemidesdelos
25.11.2024, 01:03:15 via Android
  • 91
@jmuhha jak to trudno dorwać złoto?
  • Odpowiedz
Nessiteras_rhombopteryx
Nessiteras_rhombopteryx
12.04.2023, 04:57:30
  • 53
#gabinetosobliwosci #creepy
Nessiteras_rhombopteryx - #gabinetosobliwosci #creepy

źródło: 59a207088916d810f4f0abff77429612

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smk666
smk666
12.04.2023, 05:25:49 via Wykop
  • 27
@Nessiteras_rhombopteryx:
Tak tylko dodam, że jest to grzyb o polskiej nazwie Próchnilec maczugowaty, który otrzymał angielski przydomek "Dead man's fingers".

https://en.wikipedia.org/wiki/Xylaria_polymorpha
  • Odpowiedz
o.....e
konto usunięte 12.04.2023, 08:04:07 via Android
  • 36
@smk666 klasyk, angielska nazwa opisuje przedmiot i wiesz czego się spodziewać. polska? sam adam mickiewicz na kwasie wymyśla jak najbardziej p------ą nazwę tak żeby nikt się nie domyślił co to jest.
  • Odpowiedz
MilionerPrzed30
MilionerPrzed30
03.11.2024, 17:22:35
  • 1235
W czwartek sprzedałem Atlassiana po ponad 2 latach. Dzień później podskoczył o nawet 20%, poproszę o odznakę wykopowego inwestora ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#inwestowanie #gielda #atlassian
MilionerPrzed30 - W czwartek sprzedałem Atlassiana po ponad 2 latach. Dzień później p...

źródło: temp_file9120486508230681075

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AtlantyQ
AtlantyQ
03.11.2024, 17:44:43 via Android
  • 259
@MilionerPrzed30 Przed wynikami sprzedać, jak teraz wszystko szło po wynikach do góry? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mnvt
mnvt
mnvt
03.11.2024, 17:58:20 via Wykop
  • 108
@MilionerPrzed30:
mnvt - @MilionerPrzed30:
  • Odpowiedz
p.....s
p.....s
konto usunięte 21.10.2024, 01:46:38
  • 238
p.....s

źródło: b2267b8b4b7abc3fb736ea009c42

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zielonykszak
zielonykszak
21.10.2024, 01:47:02 via Wykop
  • 15
@painis_uranus: mój stary miał takich całą półke w domu xD
  • Odpowiedz
dr-proktor
dr-proktor
21.10.2024, 05:23:50 via Wykop
  • 41
@painis_uranus: kurde, dzisiaj leci "Szklana Pułapka", to lepiej na SP nagrywaj bo będzie lepsza jakość. Najwyżej nagra się na "Inteligencie z Armii" - nie przejmuj się.
  • Odpowiedz
rastafari85
rastafari85
10.10.2024, 05:41:09
  • 204
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rastafari85
rastafari85
Autor
10.10.2024, 05:41:42 via Wypiek
  • 147
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
rastafari85
rastafari85
Autor
10.10.2024, 05:42:01 via Wypiek
  • 158
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
snorli12
snorli12
05.10.2024, 11:26:23
  • 721
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

N.....a
N.....a
konto usunięte 05.10.2024, 12:13:31 via Wykop
  • 80
@snorli12: skonsultowałem się na szybko z kumplem, bo on się zna na takich rzeczach, i pani nr 2. to nie jest Khloe Kapri, tylko Alex Grey( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tetsuya
Tetsuya
05.10.2024, 13:40:11 via Wykop
  • 71
@snorli12: mówiłem Ci żebyś dawał jednego trapa
  • Odpowiedz
Rembrant
Rembrant
18.09.2024, 08:23:55
  • 1180
Witajcie, zapraszam wszystkich do do udziału w ostatnim w tym sezonie #rozdajo papryki Habanero. Do wygrania 1kg świeżych papryczek prosto z krzaczka, z mojej uprawy.
Polecam zrobić z nich sosy, dwa sprawdzone przepisy zamieszczam niżej.

Sos Habanero
https://nomart.pl/wordpress/sos-paprykowy-ostry-habanero/

A
Rembrant - Witajcie, zapraszam wszystkich do do udziału w ostatnim w tym sezonie #roz...

źródło: temp_file2982438489159693249

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C.....0
C.....0
konto usunięte 18.09.2024, 08:29:38 via Wykop
  • 438
@Rembrant: jak wygram, to wsadzę sobie jedną z nich w odbyt
  • Odpowiedz
Leon44
Leon44
18.09.2024, 08:46:52 via Wykop
  • 9
@Rembrant: mniam są robiłem jalepeno w sobotę w zalewie octowej jest wypas
  • Odpowiedz
nO-C34
nO-C34
18.09.2024, 04:19:56
  • 21
Liczby nie kłamią i poprzez prosta analizę łącząc je z datami można wyciągnąć wnioski o tym kto ponosi odpowiedzialność za obecny stan rzek w Polsce. Polecał obejrzeć i samemu ocenić.
#powodz
https://youtu.be/hWNs58F89Y8?si=wRm09_np0SbdoOBi #polityka
nO-C34 - Liczby nie kłamią i poprzez prosta analizę łącząc je z datami można wyciągną...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Koziom
Koziom
18.09.2024, 04:57:52 via Wykop
  • 18
@nO-C34: Nie za bardzo chce mi się to oglądać. Streścisz co tam jest mówione?
  • Odpowiedz
Kai
Kai
18.09.2024, 05:13:10 via Wykop
  • 101
@nO-C34: przecież to jest szur xD znając jego aktywność medialną nie wierzę w ani jedno jego słowo.
  • Odpowiedz
pernikovy_tatko
pernikovy_tatko
17.09.2024, 09:00:17
  • 986
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
17.09.2024, 09:00:43 via Wykop
  • 558
@pernikovy_tatko: turbo prosto z Supry
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe
17.09.2024, 09:01:50 via Android
  • 615
@pernikovy_tatko czy ja dobrze widzę że przyczepa jest marki

Gniotpol


? xD
  • Odpowiedz
JasnyBanan
JasnyBanan
04.09.2024, 18:20:36
  • 901
#heheszki #humorobrazkowy #takaprawda #pracbaza #studbaza
JasnyBanan - #heheszki #humorobrazkowy #takaprawda #pracbaza #studbaza

źródło: 17253730406606

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzegorz_Floryda1
Grzegorz_Floryda1
04.09.2024, 18:25:49 via Wykop
  • 103
@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: tak
  • Odpowiedz
egeszege9000
egeszege9000
egeszege9000
04.09.2024, 19:05:23 via Android
  • 341
@JasnyBanan no co ty nie powiesz. We wczesnych latach 00 bylo kilkadziesiat chetnych na 1 gownoprace to sobie pracodawca mogl wymagac nawet doktoratu, stad to sie wzielo.
  • Odpowiedz
Synergy
Synergy
04.09.2024, 04:45:09
  • 4254
#nieruchomosci
Synergy - #nieruchomosci

źródło: 92c7y9

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Synergy
Synergy
Autor
04.09.2024, 04:49:58 via Wykop
  • 673
@ch1va5: gdyby nie wykop już tuskowe 0% dawno by przeszło.
  • Odpowiedz
inkill
inkill
inkill
04.09.2024, 05:41:58 via Wykop
  • 805
@ch1va5: deweloperzy boją się ruchów społecznych, jak politycy. W kraja trzeciego świata pierwsze co robi władza podczas kryzysu to blokuje ludziom drogi komunikacji. Nie pójdziesz na protest, jeśli nie będziesz wiedział że jest protest( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
D00D00
D00D00
28.08.2024, 12:39:03
  • 2094
#nieruchomosci Któryś za nas cierpiał bany @mickpl zmiłuj się nad nami.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

B.....a
konto usunięte 28.08.2024, 12:44:09 via Wykop
  • 113
@D00D00: XDDDD
  • Odpowiedz
bregath
bregath
bregath
28.08.2024, 13:20:50 via Wykop
  • 202
@D00D00: Gorzkie żale, przybywajcie, Serca nasze przenikajcie, Serca nasze przenikajcie, Rozpłyńcie się, me źrenice, Toczcie smutnych łez krynice.
  • Odpowiedz
wladca_morii
wladca_morii
11.08.2024, 07:28:11
  • 805
#humorobrazkowy #paryz2024
wladca_morii - #humorobrazkowy #paryz2024

źródło: 3JNSjmim1lNf23FHuIHvjk99U8ZdXjRE

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

djtartini1
djtartini1
11.08.2024, 07:51:52 via Wykop
  • 468

Komentarz usunięty przez moderatora

Cernold
Cernold
11.08.2024, 08:49:27 via Android
  • 407
@wladca_morii swoboda to patusiara, nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym
  • Odpowiedz
Farezowsky
Farezowsky
11.08.2024, 10:57:41
  • 1081
2 tygodnie igrzysk i jeszcze chyba żadna impreza takiej wielkości według mnie nie była tak dobrze pokazywana.

Dziękuje panie Max
#paryz2024
Farezowsky - 2 tygodnie igrzysk i jeszcze chyba żadna impreza takiej wielkości według...

źródło: GUr-_0hXsAAJlUb

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JPRW
JPRW
11.08.2024, 11:00:14 via Wykop
  • 362
@Farezowsky: najlepiej wydane dwie dychy w życiu
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja
11.08.2024, 11:05:36 via Wykop
  • 233
@Farezowsky: jedyne do zmiany to więcej polskiego komentarza. jakoś te polskie komentowanie jest fajniejsze niż te angielskie bez emocji.
  • Odpowiedz
kombajnbizon
kombajnbizon
02.08.2024, 19:37:19
  • 664
#motoryzacja #orlen #gimbynieznajo
ale to był uber logotyp
kombajnbizon - #motoryzacja #orlen #gimbynieznajo
 ale to był uber logotyp

źródło: cpn

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzaczor93
krzaczor93
02.08.2024, 19:37:47 via Wykop
  • 340
@kombajnbizon: Było sporo dobrej identyfikacji wizualnej w PRL-owskim designie.
  • Odpowiedz
kombajnbizon
kombajnbizon
Autor
02.08.2024, 19:48:24 via Wykop
  • 345
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
b.....y
konto usunięte 20.07.2024, 17:25:02
  • 1533
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

assninja
assninja
20.07.2024, 17:38:24 via Wykop
  • 439
@bluzgajacy: ba, miałem tak że chcę wyjechać w lewo (więc nawet bym jej "kolejki" nie zajął) to ta stanęła jak p...a na środku i telefon w łapie. Przed nią zrobiło się miejsca to nie podjedzie tylko dalej telefon w łapie. Zatrąbiłem i wielkie oburzenie xD
  • Odpowiedz
marcaj
marcaj
20.07.2024, 18:17:25 via Wykop
  • 580
nigdy kobieta cię nie wpuści


@bluzgajacy: fakt, ale one nie widzą aut na podporządkowanych.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 96
  • Strona 7 z 96
  • >
  • Wrocław

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.09.2014

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking