Jestem na wykopie od ponad 15 lat, a od wprowadzenia wersji 4, absolutnie nie mam ochoty tu zaglądać ( ͡°ʖ̯͡°) Brawo Białkov, jak po tylu latach chciałeś mnie wreszcie zniechęcić do tego portalu, to Ci się udało!
Cześć, szukam sensownego parkingu w okolicach ulic. Długiej w Gdańsku, bliżej złotej bramy ale generalnie to wszystko jedno, byle nie trzeba latać codziennie do parkometru i żeby doba nie kosztowała 100 zł … chciałbym zostawić auto na w terminie 8.11-14.11. Będę wdzięczny za każda radę :) #gdansk
Mirki, może ktoś coś podpowie. Myślę o weekendowym wyjeździe z #rozowypasek, tak żeby maksymalnie odpocząć. Nie mam kompletnie doświadczenia z takimi wyjazdami, myślałem o jakimś #spa czy czymś takim - żeby był basen, jakieś masaże, żeby leżeć w jacuzzi z dobrym drinkiem i chillować. Kiedyś byłem gdzieś tam w spa, to polegało to na tym, że np. można było godzinę czy dwie wykupić jakichś masaży wodnych czy
Cześć, szukam roweru dla różowej głównie ścieżki rowerowe i leśne/polne dróżki. Raczej sporadyczne lajtowe niedzielne wypady. Wpadł mi w oko kross evado 3.0 ewentualnie 4.0 jeżeli warto dopłacić. Czy macie coś ciekawego do polecenia? Celuje raczej w rower crossowy. #rower
@qubas89: zakładamy ze wszystko jest dostępne ( ͡°ʖ̯͡°) pytam raczej na co zwrócić uwagę z takim przeznaczeniem jak napisałem/ czy ewentualnie szukać innych modeli, osprzęt wiadomo w tym przedziale cenowym wszędzie podobny chodzi o typ roweru .( ಠ_ಠ)
Jakby ktoś miał problem z połaczeniem wlan/aktualizacjami w #lidlomix
Mi Pani z serwisu powiedziało że mają problem z serwerem bo jest przeciążony i że pewnie prędzej czy później się zaktualizuje. Ogólnie podobno są świadomi problemu...
@pijany_wiesniak: 24h włączony bez przerwy i dalej nic, uwierz próbowałem już wszystkich sposobów te zmiany języka jak komuś zadziałały to czysty przypadek. Trzeba czekać na aktualizacje poprostu, wypuszczają partiami.
@PrzemekPro: mam ten sam problem od piątku, wiecie może gdzie znaleźć hasło do trybu serwisowego ? Jest filmik gdzie gość podaje ze u niego było to 321654 ale u mnie nie działa ... #lidlomix
@JeffGoldblum: Próbowałem ( ͡°ʖ̯͡°). Włączałem, wyłączałem (również z prądu) przywracalem ustawienia fabryczne, podłączałem inne źródła internetu, zmieniałem język, zostawiłem włączamy na cała noc, na cały dzień. Zero efektów nie ma aktualizacji, czasami wykrywa i informuje, że instaluje ale wyświetla 1% i ponownie nie znaleziono aktualizacji. Chyba tylko reklamacja zostaje.
Głoszenie antynaukowych poglądów przychylnych Kościołowi Katolickiemu nie przyczyni się do rozwoju polskiej nauki. W Polsce za taką działalność człowiek pnie się coraz wyżej na szczeblach kariery. Kwintesencja PiS. Europa może klaskać, bo wstajemy z kolan.
Kwintesencja ciemnogrodu, porównując go do człowieka pierwotnego uwłacza się pierwszemu... myślałem ze dno już było osiągnięte a tu jednak on pukał od spodu !
Teraz usłyszał wyrok dwóch lat bezwzględnego więzienia. Sprawa dotyczyła wydarzeń z października 2018 r., gdy Piotr S. był policjantem w lubelskim oddziale prewencji. To właśnie wtedy miało dojść do gwałtu na 20-latce. Funkcjonariusz miał jej m.in. wykręcić ręce i uderzyć w twarz.
Mirki czy ktoś z was może wie jak całkowicie wyłączyć ostrzeganie o przekroczeniu prędkości w Renault megane IV 2019 r. ? W ustawieniach nie ma takiej możliwości można tylko wyciszyć dźwięk ostrzeżenia jednak w dalszym ciągu przy przekroczeniu prędkości wyciszana jest muzyka. W serwisie twierdzą że jest to niemożliwe i także nie mogą wygrać poprzedniej wersji oprogramowania gdzie taka funkcja była dostępna. #renault #megane #motoryzacja
@Singularity00: Po mieście nie do wytrzymania tym bardziej ze ograniczenia w nawigacji nie wszędzie są aktualne i gdzieś mimo ze jest 50 wyświetla 30, nie do wytrzymania poprostu. @BillyGugu właśnie we wcześniejszych wersjach była ta opcja dostępna, teraz nawet serwis rozkłada ręce i twierdzą ze nie potrafią tego zrobić nawet podpinając komputer w co nie chce mi się wierzyć :(
Ja nie mam takiej opcji w ogóle do wyboru :) resecie był kiedyś, sami w ASO twierdzili ze z poziomu użytkownika w nie da się tego zrobić ale Pan z komputerem już to kiedyś włączał komuś innemu i to zrobi jednak wczoraj definitywnie się poddali i poinformowali ze jest to niewykonalne. Dzisiaj napisałem do Renault Polska, mają 14 dni roboczych na odpowiedź zobaczymy czy coś mądrego wymyślą aczkolwiek wyczytałem na jakimś forum
Cześć, szukam laptopa do pracy biurowej, przeglądania i gromadzenia zdjęć, w kwocie do Ok 2000 zł, myśle o czymś poleasingowym, chyba ze jest coś ciekawego nowego w co wątpię w tej kwocie, najlepiej z klawiatura numeryczna, Dyskiem ssd minimum 256 GB. Ktoś poleci coś ciekawgo ? No i żeby procesor nie był zbyt starej generacji. Liczę na waszą pomoc ( ͡~ ͜ʖ͡°) #szukamlaptopa
Mirki #ios #iphone #renault mam problem z połączeniem iPhone XS z funkcja Apple CarPlay w Renault megane IV 2019 r R link zwykły. Problem ten nie występował w iPhone 7 i nie występuje w iPhone 11. Siri jest włączona, iPhone czyta jako iPod . Brak mi pomysłu co może pomóc. #ios #apple #renault #iphone
@Opipramoli_dihydrochloridum: tego akurat nie sprawdziłem nie wiem dlaczego... ale podłączając dwa inne telefony starszy o nowszy zakładam jednak winę teledo. Rano sprawdzę w innym i dam znać.
#polska #ciekawostki
źródło: 702298822_122362218386225590_7635830142896026446_n
Pobierz