Wpis z mikrobloga

Mirki czy ktoś z was może wie jak całkowicie wyłączyć ostrzeganie o przekroczeniu prędkości w Renault megane IV 2019 r. ? W ustawieniach nie ma takiej możliwości można tylko wyciszyć dźwięk ostrzeżenia jednak w dalszym ciągu przy przekroczeniu prędkości wyciszana jest muzyka. W serwisie twierdzą że jest to niemożliwe i także nie mogą wygrać poprzedniej wersji oprogramowania gdzie taka funkcja była dostępna.
#renault #megane #motoryzacja
  • 7
@Pretock: zobacz w opcjach nawigacji... swoją drogą te ostrzeżenie o prędkości są dość dobre właśnie przez to, że są upierdliwe. Janosik przy tym wymięka .... inna sprawa, że w Clio jak to wyłączę to nie tyka to radia.... może jakiś błąd softu
@Singularity00: Po mieście nie do wytrzymania tym bardziej ze ograniczenia w nawigacji nie wszędzie są aktualne i gdzieś mimo ze jest 50 wyświetla 30, nie do wytrzymania poprostu. @BillyGugu właśnie we wcześniejszych wersjach była ta opcja dostępna, teraz nawet serwis rozkłada ręce i twierdzą ze nie potrafią tego zrobić nawet podpinając komputer w co nie chce mi się wierzyć :(
@Pretock: według ostatniego dostępnego na stronach Renault dokumentu

Ostrzeżenie o nadmiernej prędkości”. Wybrać „On”, aby włączyć

system.


analogicznie dałeś Off? ewentualnie próbowałeś resetu do ustawień "fabrycznych"? Ewentualnie zadzwoniłbym do ASO innego z pytaniem o to może będzie ktoś bardziej obeznany.

Jeśli to nie błąd to pozostanie Ci rezygnacja z nawi w mieście - o ile jest tak jak w Clio że to działa dopiero jak się włączy nawigację....
Ja nie mam takiej opcji w ogóle do wyboru :) resecie był kiedyś, sami w ASO twierdzili ze z poziomu użytkownika w nie da się tego zrobić ale Pan z komputerem już to kiedyś włączał komuś innemu i to zrobi jednak wczoraj definitywnie się poddali i poinformowali ze jest to niewykonalne. Dzisiaj napisałem do Renault Polska, mają 14 dni roboczych na odpowiedź zobaczymy czy coś mądrego wymyślą aczkolwiek wyczytałem na jakimś forum