Wpis z mikrobloga

Jestem na wykopie od ponad 15 lat, a od wprowadzenia wersji 4, absolutnie nie mam ochoty tu zaglądać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Brawo Białkov, jak po tylu latach chciałeś mnie wreszcie zniechęcić do tego portalu, to Ci się udało!
  • 41
  • Odpowiedz
Jestem na wykopie od ponad 15 lat, a od wprowadzenia wersji 4, absolutnie nie mam ochoty tu zaglądać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Brawo Białkov, jak po tylu latach chciałeś mnie wreszcie zniechęcić do tego portalu, to Ci się udało!


@virus-t: też zaczynam się łamać. myślałem że przetrwam, no ale jednak ku#wa nie, nie da się tu żyć...
  • Odpowiedz
@virus-t: ja wykop traktuję teraz jak inny portal. Pojawia się tu mniej wartościowych treści, na mirko w większości patologia albo jakieś trolle. Newsy szybciej znajduję na portalach informacyjnych, a tutaj lądują one późno i mają 100 wykopów, że trudno je od razu odróżnić od nowego przepisu na naleśniki.
  • Odpowiedz
@virus-t: Też uważam że wykop stał się #!$%@?. Wcześniej może dyskusje były rakiem a teraz nawet kłócić się nie można bo powiadomień nie ma.
A sam wygląd wykopu to takie xd.
  • Odpowiedz
@virus-t: mam takie same odczucia. Strona poprostu jest wogole nieczytelna, a dodatkowo wiekszosc tresci to komentarze jak nieczytelna jest strona. Za 6 miesiecy moze naprawia.
  • Odpowiedz
  • 4
@virus-t
Ja jestem tutaj 11 lat. Miałem taki nawyk, że przy śniadaniu, w drodze do pracy, podczas obiadu, czy ogólnie w wolnej chwili włączałem wykop, żeby przeskrolować co tutaj się dzieje. Teraz wchodzę tutaj rano, żeby tylko się zrazić.
  • Odpowiedz
@virus-t: mam konto ponad trzynaście lat, a myślę nad usunięciem. Na kompie przestała mi się strona ładować, czyszczenie ciasteczek nie pomogło a więcej mi się dla wykopu robić nie chce. Na telefonie wszystko nieczytelne wciąż, ciekawych rzeczy coraz mniej. Biaukov dostał szmal od rządu pewnie by ubił stronę, bo szła za bardzo w antyrządowym kierunku, a przecież mamy rok wyborczy.
  • Odpowiedz
@virus-t: jestem troszkę krócej, ale fakt, to jest najgorszy czas dla wykopu. Zamienił się w gówno totalne, a przecież różnie bywało, ale nigdy tak źle.
  • Odpowiedz