Nie wiem czy to jakieś kompleksy albo remizowa słoma z butów ale jak leci kamera na publikę to u nas muszą się chłopy, nawet te brzuchate napinać co jest delikatnie mówiąc śmieszne i wali biedą spod pachy. #ksw #ufc
Poza tym, że raczej nie popieram, to to akurat jest żart, i wg. Mnie całkiem śmieszny! W angielskim jest powiedzenie, które z reguły odnosi się do kobiecych torebek, bądź ogólnie do tego co kobiety zabierają ze sobą: 'everything but the kitchen sink'. No i one ten kitchen sink wzięły ze sobą. Mnie bawi ;)
Myślę, że ważnym i fajnym określeniem tego dodatkowe wymiary, w tym artykule jest faza. Ten nowy wymiar nie jest prostą, która może płynąć w nowym kierunku, a (powiedzmy) kołem, które może przyjąć dodatkową wartość z puli z określonymi granicami. Tak czy inaczej, w pyteczkę, ciekawe co innego będzie można zrobić z taką informacją jeśli okaże się prawdziwą i do ujarzmienia!
Namalowałem prezent niespodziankę dla córki. Ostatnio malowałem 12 lat temu. Widzę, że jest nad czym pracować i chyba będę sobie powolutku szedł w tym kierunku. #malarstwo #sztuka #art #rysujzwykopem #tworczoscwlasna #obrazy
Pomimo surowych restrykcji, władzom australijskiego stanu Nowa Południowa Walia nie udało się zahamować rozprzestrzeniania koronawirusa. Dlatego zdecydowano, że lockdown w Sydney zostanie przedłużony o kolejne cztery tygodnie.
Prawilnie przypominam, że przez ostatnie 12 miesięcy w Sydney było razem 6 tygodni lockdownu, ile było w Polsce? I po drugie, wszyscy zawsze uwielbiacie wrzucać tu Melbourne do tych rozmów ( do tej pory było tam najgorzej). Otóż lockdown w Melbourne się skończył, miasto funkcjonuje normalnie, mają zero przypadków covida. Dziwny ten rząd, akurat postanowił przestać kontrolować społeczeństwo jak to się stało...
Jeżeli spotkasz znajomego w czasie zakupów, sąsiada przed domem NIE ROZMAWIAJ nawet jeżeli masz założoną maskę. Teraz jest czas na minimalizowanie relacji z innymi xD
Ale wy nie rozumiecie, znów to samo będę pisał. Mówią tak, bo w Australii ogólnie lockdownów przez całą pandamię było kilka i działały - sprowadzały liczbę przypadków do zera. Przez ostatni rok w Sydney było praktycznie normalne życie. I teraz chcą tego samego, ŻEBY NIE BYŁO obostrzeń, tak jak zawsze. Więc mówi to co mówi, żeby jak zawsze do tej pory - szybko wrócić do normalności.
@lubiczklan rzeczywiście przerażające, przez ostatni rok w Sydney był jeden lockdown, chyba dwa tygodnie i zadziałał - reszta całkiem normalne życie praktycznie bez wirusa. Przerażające.
@SpasticInk nie nie ufają tylko szczepienia zaczęły się z trzymiesięcznym opóźnieniem, żeby obserwować reakcje w innych krajach. Ci co już mogą się szczepią.
@SpasticInk do tej pory szczepić mogli się tylko ludzie 50+, którzy stanowią ok 30% społeczeństwa czyli 8mln. Użyto 10mln szczepionek i 2.9mln ludzi wzięło dwie (fully vaccinated). Czyli 6mln ludzi wzięło co najmniej jedną dawkę. 6/8 = 75% osób które mogły, miały co najmniej jedną dawkę. No nie chcą rzeczywiście.
@Piter71 sorry, 7/8=87%. A mówimy tylko o najstarszych, wśród których na bank ilość osób która z z różnych powodów nie może wziąć szczepionki jest najwyższa.
Przytaczaj co chcesz, to z wnioskami u Ciebie słabo. A takich 2-4 tygodniowych lockdownów w Australii przez ostatni rok było kilka i wszystkie do tej pory sprowadziłt liczbę przypadków do zera i się skończyły.
@lubiczklan jeden jedyny lockdown w Melbourne trwał 3 miesiące. Czyli 9 miesięcy roku go nie mieli. Większość stanów nie miała ani jednego. Reszta lockdownów, ponizej miesiąca. 90% czasu bez nich. Czy Ty nawet jak cytujesz własne statystyki to ich nie rozumiesz?
Jak zapewne większość już wie, bo trochę czasu od publikacji filmu minęło - Mądry wrócił. I heheszki heheszkami, bo z 2249 komentarzy teraz pewnie tak 2200 jest o tym, że wypuścili Mądrego z piwnicy, ale czy ktoś się zorientował, że Kacper na naszych oczach rośnie na ikoniczną postać YT? Świetne, merytoryczne filmy z dawką humoru, drugi własny kanał o nauce, wydaje książkę, zanim się obejrzycie będzie znany jak Gonciarz (choć z całego
@Jason_Stafford zakładałem felgi z s6 na q5, dystanse 20mm. Po 4 latach żadnego problemu, wizualnie praktycznie nie było widać (koła nie wystawały poza poza nadkola). Zakładać!
Ale wy rozumiecie, że w Australii jest prawie całkiem normalne życie od kilku miesięcy, znikoma ilość namierzanych i izolowanych przypadków, akurat Melbourne miało wcześniej ognisko i lockdown zadziałał, miasto wróciło do normalności. Teraz pech (a może i nie, nie o tym) sprawił, że sytuacja jest podobna i wszyscy mają pełne prawo wierzyć, że taka akcja, tak jak zadziałała wcześniej, tak i zadziała teraz. Podobne jednorazowe akcje były też w Sydney i Brisbane,
@qris no nie, jak na razie wszystko jest planowane do momentu w którym się okaże czy szczepionki są wystarczająco skuteczne, żeby zastąpiły lockdowny. Pamiętaj, że od zawsze było mówione, że lockdowny są wprowadzane po to by liczba krytycznie chorych nie przekroczyła możliwości szpitali, żeby je leczyć. Całkowite eliminowanie covida okazało się tymczasowo możliwe w Australii, więc to jest na razie sposób na walkę. Dzięki temu Australia opóźniła szczepienia u siebie i
@cecop haha, typie jesteś chyba mną ;) też ex Leon tdi, zawsze zetkę chciałem (tylko i wyłącznie w tym kolorze) i nie mieszkam na stałe w PL chwilowo ;) no tylko, że jeszcze tej nie kupiłem... Byłeś członkiem Leon klubu? Miałeś top sporta? ;) Pozdro!
#ksw #ufc