Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Piter71

Piter71

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 262
  • Znaleziska 40
  • Mikroblog 222
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 7
zombine
zombine
03.06.2023, 19:53:07
  • 7
Nie wiem czy to jakieś kompleksy albo remizowa słoma z butów ale jak leci kamera na publikę to u nas muszą się chłopy, nawet te brzuchate napinać co jest delikatnie mówiąc śmieszne i wali biedą spod pachy.
#ksw #ufc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piter71
Piter71 03.06.2023, 19:57:25 via Android
  • 0
@zombine na UFC to samo
  • Odpowiedz
Piter71
Piter71 03.06.2023, 18:42:35
  • 0
tam pod klatką w żółtej bluzie Cichy siedzi? #ksw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

deafpool
deafpool
23.12.2022, 18:08:26
  • 378
(ಠ‸ಠ)

#heheszki #jedzenie #humorobrazkowy
deafpool - (ಠ‸ಠ)

#heheszki #jedzenie #humorobrazkowy

źródło: comment_1671818883bRfTPLchaQsFwAIDHCv1Vq.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piter71
Piter71 23.12.2022, 21:53:34 via Android
  • 4
Może zawierać śladowe ilości nakrętek
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
16.10.2022, 08:59:50
  • 11
Jaki zawód będzie nadal przydatny za 20 lat i dlaczego?

Ja zaczynam: programistka bo rynek nie wysyci się

Zapraszam do dyskusji

#pracbaza #pytanie
jmuhha - Jaki zawód będzie nadal przydatny za 20 lat i dlaczego?

Ja zaczynam: prog...

źródło: comment_1665910736ANzCyKl9pDQWtKSgBR7N1G.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piter71
Piter71 16.10.2022, 13:00:33 via Android
  • 0
Programista
  • Odpowiedz
T.....r
T.....r
konto usunięte 05.08.2022, 10:18:19 via Android
  • 185
Lord of the sink
#heheszki #humorobrazkowy
T.....r - Lord of the sink 
#heheszki #humorobrazkowy

źródło: comment_1659694699JmdWUVizzVogF5wC8WjYrL.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piter71
Piter71 05.08.2022, 22:07:32 via Android
  • 0
Poza tym, że raczej nie popieram, to to akurat jest żart, i wg. Mnie całkiem śmieszny!
W angielskim jest powiedzenie, które z reguły odnosi się do kobiecych torebek, bądź ogólnie do tego co kobiety zabierają ze sobą: 'everything but the kitchen sink'. No i one ten kitchen sink wzięły ze sobą.
Mnie bawi ;)
  • Odpowiedz

563

Odkryto nowy stan materii z dwoma wymiarami czasu

Odkryto nowy stan materii z dwoma wymiarami czasu

Krok do bardziej stabilnego przesyłania informacji na poziomie kwantowym

przeprogramowani
z
phys.org
dodany: 23.07.2022, 12:22:52
  • 155
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    fizyka
  • #
    laboratorium
Piter71
Piter71 23.07.2022, 23:04:33 via Android
  • 4
Myślę, że ważnym i fajnym określeniem tego dodatkowe wymiary, w tym artykule jest faza. Ten nowy wymiar nie jest prostą, która może płynąć w nowym kierunku, a (powiedzmy) kołem, które może przyjąć dodatkową wartość z puli z określonymi granicami. Tak czy inaczej, w pyteczkę, ciekawe co innego będzie można zrobić z taką informacją jeśli okaże się prawdziwą i do ujarzmienia!
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sebeq77
sebeq77
18.07.2022, 05:51:08
  • 63
Namalowałem prezent niespodziankę dla córki.
Ostatnio malowałem 12 lat temu. Widzę, że jest nad czym pracować i chyba będę sobie powolutku szedł w tym kierunku.
#malarstwo #sztuka #art #rysujzwykopem #tworczoscwlasna #obrazy
sebeq77 - Namalowałem prezent niespodziankę dla córki. 
Ostatnio malowałem 12 lat te...

źródło: comment_165812344910fwD46JmSX3bcttE2lCPQ.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piter71
Piter71 18.07.2022, 11:35:50 via Android
  • 1
Boże nie słuchaj tych ludzi, obraz zajebisty i kikuty też zajebiste! @sebeq77
  • Odpowiedz
Odcien_Trawiastego
Odcien_Trawiastego
18.05.2022, 07:00:06 via IdiomAcademy
  • 14
Idiom na dziś:

hit the sack


Przykłady użycia:
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piter71
Piter71 22.05.2022, 12:45:14 via Android
  • 0
Inna popularna alternatywa to 'call it a day', albo 'call it a night'. Np: ' I'm really tired, I'll call it a day. Goodnight '
  • Odpowiedz
cheeseandonion
cheeseandonion
31.12.2021, 11:00:08
  • 166
#sylwester #fajerwerki #kuprzestrodze
cheeseandonion - #sylwester #fajerwerki #kuprzestrodze

źródło: comment_1640948305YzwoltwncwaelW24rsWY0R.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piter71
Piter71 31.12.2021, 20:42:29 via Android
  • 1
Dobrze, że zrobili zdjęcie 'przed'
  • Odpowiedz
Pr3z3s87
Pr3z3s87
14.11.2021, 06:19:43 via Android
  • 2021
Który z urzędujących tu mamutów pamięta jeszcze zupę mleczną z kluskami lanymi (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#gotujzwykopem #sniadanie
Pr3z3s87 - Który z urzędujących tu mamutów pamięta jeszcze zupę mleczną z kluskami la...

źródło: comment_1636870783lC2psS62t3KwpJLOclPu0A.jpg

Pobierz
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piter71
Piter71 14.11.2021, 07:23:12 via Android
  • 6
Pamiętam, ale wolałbym nie pamiętać...
  • Odpowiedz

601

Australia. Twardy lockdown w Sydney przedłużony o kolejne 4 tygodnie

Australia. Twardy lockdown w Sydney przedłużony o kolejne 4 tygodnie

Pomimo surowych restrykcji, władzom australijskiego stanu Nowa Południowa Walia nie udało się zahamować rozprzestrzeniania koronawirusa. Dlatego zdecydowano, że lockdown w Sydney zostanie przedłużony o kolejne cztery tygodnie.

Szewczenko
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 28.07.2021, 10:20:18
  • 92
  • #
    swiat
  • #
    australia
  • #
    koronawirus
  • #
    covid19
  • #
    lockdown
Piter71
Piter71 29.07.2021, 07:23:10 via Android
  • -1
Prawilnie przypominam, że przez ostatnie 12 miesięcy w Sydney było razem 6 tygodni lockdownu, ile było w Polsce?
I po drugie, wszyscy zawsze uwielbiacie wrzucać tu Melbourne do tych rozmów ( do tej pory było tam najgorzej). Otóż lockdown w Melbourne się skończył, miasto funkcjonuje normalnie, mają zero przypadków covida.
Dziwny ten rząd, akurat postanowił przestać kontrolować społeczeństwo jak to się stało...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

406

Dr Kerry Chant ekspert australijskiego mz:

Dr Kerry Chant ekspert australijskiego mz:

Jeżeli spotkasz znajomego w czasie zakupów, sąsiada przed domem NIE ROZMAWIAJ nawet jeżeli masz założoną maskę. Teraz jest czas na minimalizowanie relacji z innymi xD

onepropos
z
youtube.com
dodany: 21.07.2021, 06:54:19
  • 82
  • #
    koronawirus
  • #
    australia
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    lockdown
  • #
    ciekawostki
Piter71
Piter71 21.07.2021, 21:32:45 via Android
  • -4
Ale wy nie rozumiecie, znów to samo będę pisał.
Mówią tak, bo w Australii ogólnie lockdownów przez całą pandamię było kilka i działały - sprowadzały liczbę przypadków do zera. Przez ostatni rok w Sydney było praktycznie normalne życie. I teraz chcą tego samego, ŻEBY NIE BYŁO obostrzeń, tak jak zawsze. Więc mówi to co mówi, żeby jak zawsze do tej pory - szybko wrócić do normalności.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Piter71
Piter71 21.07.2021, 21:48:27 via Android
  • 0
@lubiczklan rzeczywiście przerażające, przez ostatni rok w Sydney był jeden lockdown, chyba dwa tygodnie i zadziałał - reszta całkiem normalne życie praktycznie bez wirusa. Przerażające.
Piter71
Piter71 21.07.2021, 21:50:55 via Android
  • 1
@SpasticInk nie nie ufają tylko szczepienia zaczęły się z trzymiesięcznym opóźnieniem, żeby obserwować reakcje w innych krajach. Ci co już mogą się szczepią.
Piter71
Piter71 21.07.2021, 22:03:52 via Android
  • 0
@SpasticInk do tej pory szczepić mogli się tylko ludzie 50+, którzy stanowią ok 30% społeczeństwa czyli 8mln. Użyto 10mln szczepionek i 2.9mln ludzi wzięło dwie (fully vaccinated). Czyli 6mln ludzi wzięło co najmniej jedną dawkę. 6/8 = 75% osób które mogły, miały co najmniej jedną dawkę.
No nie chcą rzeczywiście.
Piter71
Piter71 21.07.2021, 22:16:02 via Android
  • 0
@Piter71 sorry, 7/8=87%. A mówimy tylko o najstarszych, wśród których na bank ilość osób która z z różnych powodów nie może wziąć szczepionki jest najwyższa.

Przytaczaj co chcesz, to z wnioskami u Ciebie słabo. A takich 2-4 tygodniowych lockdownów w Australii przez ostatni rok było kilka i wszystkie do tej pory sprowadziłt liczbę przypadków do zera i się skończyły.
Piter71
Piter71 21.07.2021, 22:56:07 via Android
  • 0
@lubiczklan jeden jedyny lockdown w Melbourne trwał 3 miesiące. Czyli 9 miesięcy roku go nie mieli. Większość stanów nie miała ani jednego. Reszta lockdownów, ponizej miesiąca. 90% czasu bez nich. Czy Ty nawet jak cytujesz własne statystyki to ich nie rozumiesz?
gry-sa-sztuka
gry-sa-sztuka
02.05.2021, 10:03:21
  • 192
Jak zapewne większość już wie, bo trochę czasu od publikacji filmu minęło - Mądry wrócił. I heheszki heheszkami, bo z 2249 komentarzy teraz pewnie tak 2200 jest o tym, że wypuścili Mądrego z piwnicy, ale czy ktoś się zorientował, że Kacper na naszych oczach rośnie na ikoniczną postać YT? Świetne, merytoryczne filmy z dawką humoru, drugi własny kanał o nauce, wydaje książkę, zanim się obejrzycie będzie znany jak Gonciarz (choć z całego
gry-sa-sztuka - Jak zapewne większość już wie, bo trochę czasu od publikacji filmu mi...

źródło: comment_1619949632gGBHsukpbnTGkQViC5Aaof.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piter71
Piter71 03.05.2021, 04:47:54 via Android
  • 0
Ja go mega lubię, książkę zamówiłem, ale dalej uważam, że jest w niszy i mało kto go zna. Teza mocno na wyrost imo.
  • Odpowiedz
bencbenc321
bencbenc321
03.04.2021, 10:44:35
  • 302
Mm, felunie

#motoryzacja #heheszki
bencbenc321 - Mm, felunie

#motoryzacja #heheszki

źródło: comment_1617446653QkPY8iCmRlcD3XyF9wF3uV.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piter71
Piter71 04.04.2021, 07:43:36 via Android
  • 0
@Jason_Stafford zakładałem felgi z s6 na q5, dystanse 20mm. Po 4 latach żadnego problemu, wizualnie praktycznie nie było widać (koła nie wystawały poza poza nadkola). Zakładać!
  • Odpowiedz
Buntro
Buntro
28.03.2021, 04:24:33 via iOS
  • 21
#ufc

Niby Stipe a zrobił to samo co cała reszta xd. Przecież w ostatnich sekundach szedł na niego bez gardy się okładać prawie jak Prachnio na Alveya
Buntro - #ufc 

Niby Stipe a zrobił to samo co cała reszta xd. Przecież w ostatnich s...

źródło: comment_1616905473MrpWWcEaC41iDJ3UMx5Mgg.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piter71
Piter71 28.03.2021, 06:30:56 via Android
  • 3
Swoją drogą, nie wydaje wam się, że Stopę od początku źle wyglądał? Wg mnie coś mu było.
  • Odpowiedz

713

Polak z Australii: Melbourne zamieniło się w najgorsze miasto na świecie

Polak z Australii: Melbourne zamieniło się w najgorsze miasto na świecie

Ludzie mogli opuszczać mieszkania tylko na godzinę w ciągu dnia, nie mogli oddalać się od miejsca zamieszkania dalej niż 5 km.

cai24pl
z
cai24.pl
dodany: 13.02.2021, 12:20:11
  • 184
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
  • #
    australia
  • #
    koronawirus
  • #
    covid19
Piter71
Piter71 13.02.2021, 23:58:48 via Android
  • 19
Ale wy rozumiecie, że w Australii jest prawie całkiem normalne życie od kilku miesięcy, znikoma ilość namierzanych i izolowanych przypadków, akurat Melbourne miało wcześniej ognisko i lockdown zadziałał, miasto wróciło do normalności. Teraz pech (a może i nie, nie o tym) sprawił, że sytuacja jest podobna i wszyscy mają pełne prawo wierzyć, że taka akcja, tak jak zadziałała wcześniej, tak i zadziała teraz. Podobne jednorazowe akcje były też w Sydney i Brisbane,
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Piter71
Piter71 14.02.2021, 01:15:05 via Android
  • 11
@qris no nie, jak na razie wszystko jest planowane do momentu w którym się okaże czy szczepionki są wystarczająco skuteczne, żeby zastąpiły lockdowny. Pamiętaj, że od zawsze było mówione, że lockdowny są wprowadzane po to by liczba krytycznie chorych nie przekroczyła możliwości szpitali, żeby je leczyć. Całkowite eliminowanie covida okazało się tymczasowo możliwe w Australii, więc to jest na razie sposób na walkę. Dzięki temu Australia opóźniła szczepienia u siebie i
Kowal13
Kowal13
17.01.2021, 18:57:32
  • 524
#gory #himalaizm #bielecki #wroclaw #heheszki kolejny sukces Polaka
Kowal13 - #gory #himalaizm #bielecki #wroclaw #heheszki kolejny sukces Polaka

źródło: comment_16109098469TJthVVfZsdPoZ2eD1easq.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piter71
Piter71 18.01.2021, 04:30:37 via Android
  • 0
Ale melancholłem, spędziłem tam każda zimę dzieciństwa, nie byłem z 10 lat. Pozdro ze środka lata mordo!
  • Odpowiedz
Brajanusz_hejterowy
Brajanusz_hejterowy
12.01.2021, 05:05:01 via Zakop
  • 113
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piter71
Piter71 12.01.2021, 12:43:37 via Android
  • 0
Nie wierzę, że jeszcze nikt nie napisał, że chlop przebrał się za babę, żeby zostać sekretarką.
  • Odpowiedz
cecop
cecop
04.09.2020, 07:31:11 via Android
  • 770
Mirki i mirabelki pijcie ze mną kompot. Właśnie spełniłem swoje motoryzacyjne marzenie z dzieciństwa ( ͡º ͜ʖ͡º)
#motoryzacja #jdm #pokazauto
cecop - Mirki i mirabelki pijcie ze mną kompot. Właśnie spełniłem swoje motoryzacyjne...

źródło: comment_159920467142byz5YVw3a1FvTq9di4Mf.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piter71
Piter71 04.09.2020, 23:45:48 via Android
  • 2
@cecop haha, typie jesteś chyba mną ;) też ex Leon tdi, zawsze zetkę chciałem (tylko i wyłącznie w tym kolorze) i nie mieszkam na stałe w PL chwilowo ;) no tylko, że jeszcze tej nie kupiłem... Byłeś członkiem Leon klubu? Miałeś top sporta? ;) Pozdro!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 2 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 24.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.11.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking