Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PistrekPiotrek
PistrekPiotrek

PistrekPiotrek

Dołączył 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8
  • Znaleziska 6
  • Mikroblog 2
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6

673

3 lata więzienia i 288 tys. euro grzywny za sad nektarynek. Rolnik aresztowany

3 lata więzienia i 288 tys. euro grzywny za sad nektarynek. Rolnik aresztowany

Konsekwencje rejestrowania genomu odmian roślin - początek

Victor_Manzon
z
farmer.pl
dodany: 12.05.2026, 16:40:33
  • 242
  • #
    swiat
  • #
    rolnictwo
  • #
    prawo
PistrekPiotrek
PistrekPiotrek
PistrekPiotrek 13.05.2026, 18:38:57 via Wykop
  • -1
@Sterax33:
Chińczycy się rozwinęli dzięki forsie która była w nich pompowana.
Adom007
Adom007
11.03.2026, 11:17:04
  • 0
#buty #butydobiegania #fitness #bieganie

Mirki idzie coś kupić do max 500zł? bieganie 70% asfald reszta bieżnia, ważę 95kg więc coś z mocną pianką, jest jakaś wykopowa topka? do tej pory leciałem na kiprunach z deca
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PistrekPiotrek
PistrekPiotrek
PistrekPiotrek 11.03.2026, 16:44:41 via Wykop
  • 0
@Adom007:
Biegam w nike revolution 7(200-250zl) tygodniowo około 30-50km. Glownie Asfalt i szutry(wały), obecnie jest wszystko okej i w 90% spelniaja moje oczekiwania.
Wedlug mnie za mała stabilność na kamieniach, a po pierwszych 21km pojawiły się bóle w okolicach achillesa, gdy ubierałem inne mocno dopasowe buty przez około tydzień. Po tym incydencie brak jakichkolwiek problemów.
Jeżeli szukasz czegoś na asfalt powinny być git, a sama cena zachęca do przestrzegania interwału
  • Odpowiedz

561

Sąd: brak gazu przy ruszaniu to błąd, który eliminuje kierowcę

Sąd: brak gazu przy ruszaniu to błąd, który eliminuje kierowcę

Egzamin nie zdany dlatego że podczas "jazdy po łuku" egzaminowana operowała tylko sprzęgłem.

hellfirehe
z
rp.pl
dodany: 20.02.2026, 09:34:00
  • 303
  • #
    prawojazdy
  • #
    prawo
  • #
    sadowehistorie
  • #
    samochody
PistrekPiotrek
PistrekPiotrek
PistrekPiotrek 20.02.2026, 14:52:13 via Wykop
  • 0
@ddf-ddt
To nie egzaminy i kursy są problemem, a same ronda.
Wymalowanie ronda turbinowego, postawienie tablic powinno być obowiązkowe. Polska bylejakosc z oznakowiem doprowadziła do takiej patologi. Wymuszanie na wjedzie, jazda w martwej strefie, wyprzedzanie z prawej. Po co sie męczyć jak mozna miec w------e i niech ten z wewnętrznego sie martwi.

345

Polscy pracownicy mówią "dość". Holandia pod znakiem strajku

Polscy pracownicy mówią "dość". Holandia pod znakiem strajku

W magazynach jednej z największych sieci supermarketów w Holandii zawrzało. Polscy pracownicy tymczasowi, zatrudniani pr

zyneks
z
biznes.interia.pl
dodany: 10.07.2025, 14:32:27
  • 176
  • #
    holandia
  • #
    praca
  • #
    agencjepracy
  • #
    polacyzagranica
  • #
    strajki
  • #
    informacje
PistrekPiotrek
PistrekPiotrek
PistrekPiotrek 11.07.2025, 15:14:30 via Wykop
  • 1
@horrendous: dokładnie tak. Sama śmietanka. Miałem okazję pracować przez okres 3 miesięcy w Holandii mieszkając w domku organizowanym przez Agencje(dom jednorodzinny na wiosce 4 pokoje) W okresie wakacyjnym dużo studentów, pod koniec września, za studentów dali nam 2 osoby które ukrywały się przed jakimś wyrokiem i parę alkoholików w wieku 40+. Wracając po pracy co domu, naćpane i pijane towarzystwo ganiało się z nożami po ogrodzie. Oczywiście ani słowa po

653

Eksperci: Nie mając fabryk leków, przegramy każdą wojnę

Pokaż treści 18+

Eksperci: Nie mając fabryk leków, przegramy każdą wojnę

Państwo powinno zainwestować w produkcję składników leków. Bez tego możemy polec w wojnie hybrydowej wynika z raportu Bezpieczeństwo lekowe Polski w kontekście bezpieczeństwa militarnego Polski i Europy" przygotowanego przez SGH i MON - pisze poniedziałkowy Dziennik Gazeta Prawna.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 30.06.2025, 04:54:41
  • 97
  • #
    wojna
  • #
    leki
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    zdrowie
PistrekPiotrek
PistrekPiotrek
PistrekPiotrek 30.06.2025, 15:06:59 via Wykop
  • 0
@smk666: chcesz mi powiedzieć, że w stanach nie ma zakładu CNC ktory produkuje formy do wtryskarek? Osobiście znam conajmiej jedna firmę która tworzy maszyny od A do Z(od projektu po instalacje na hali) i 2 narzędziowni które zajmują się produkcją mold. Idąc dalej, w Polsce produkują głównie korporację, które inwestują w swoje firmy produkujące maszyny - patrz LG, Nestle...

Piotrek Pistrek

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking