Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pilaf

Pilaf

Dołączył 11 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 30188
  • Znaleziska 2633
  • Mikroblog 27555
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 11
vladi_putin
vladi_putin
22.03.2026, 11:03:14
  • 175
Dorastałem w domu, gdzie nie mieliśmy toalety. Przez pierwsze 10 lat życia musiałem srać do wychodka na zewnątrz xD
Byłem straszny #przegryw ale w pewnym momencie postanowiłem stać się dynamiczny.
Schudłem ponad 20kg, wyjechałem z kraju, zarobiłem hajs. Pierwszego ETFa all world kupiłem dokladnie 8 lat temu. Pierwsze (i w zasadzie jedyne na wynajem) kupiłem 5 lat temu w 3city.

Dzisiaj na spokojnie wszystko podliczyłem i...oficjalnie na samej giełdzie jestem milionerem (IKE/IKZE/Szczur/PPK/Obligacje).
Jeżeli sprzedałbym
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pilaf
Pilaf 22.03.2026, 12:08:37 via Wykop
  • 12
@vladi_putin: a my mieszkaliśmy w jeziorze, jedliśmy potłuczone szkło, a herbatę piliśmy ze starej gazety.
  • Odpowiedz

361

Zrobiłem darmowe narzędzie do pozycjonowania stron i budowy zaplecza SEO

Zrobiłem darmowe narzędzie do pozycjonowania stron i budowy zaplecza SEO

Narzędzie analizuje stronę pod kątem SEO, dobiera grupy docelowe, słowa kluczowe a następnie tworzy plan SEO. Samo tworzy artykuły umieszczając linki (wewnętrzne i backlinki), monitoruje pozycje w Google, można spiąć z Google Search Console. Dostępne płatne abonamenty ale i darmowy pakiet na start.

dese
z
rankroot.ai
dodany: 21.03.2026, 15:37:56
  • 173
  • #
    seo
  • #
    pozycjonowanie
  • #
    programowanie
  • #
    it
  • #
    marketing
  • #
    biznes
Pilaf
Pilaf 21.03.2026, 17:40:09 via Wykop
  • -5
Tylko czy seo ma jeszcze jakieś znaczenie? Prowadze sklep i bez reklam google z roku na rok coraz mniej wejść organicznych, pomimo rosnącego asortymentu


@bla_bla_bla: Nadal ma znaczenie, pomimo wdrożenia ai overview. Pordaniki może zbierają teraz mniej wejść, ale jest z tego konwersja. U mnie są wzrosty na poziomie + 20-30 % w każdym miesiącu. Aby zniwelować spadki, musisz tworzyć jeszcze więcej treści, a linki pomogą Ci uwiarygodnić autorytet domeny.
Pilaf
Pilaf 21.03.2026, 19:16:49 via Wykop
  • 0
@bla_bla_bla: Nie ma wyjścia i trzeba się dostosować, bo my i tak nie będziemy mieli na to wpływu. Monopolista może robić co chce. Niby gazety wygrywają sprawy w sądach UE, ale jak to się roziwnie, to pewnie minie parę lat. Jest tak jak mówisz, chcą abyś został na pierwszej stronie, dostał odpowiedź i kliknał reklamę produktową z adsów. Jednak kanał organiczny nadal ma ogromne znaczenie, bo jak wytną te wyniki
Kulfonix
Kulfonix
18.03.2026, 18:09:33
  • 41
Chuop typu kucharz ༼ຈل͜ຈ༽
#kulfonix #przegryw #zarcie #smazzwykopem #gotujzwykopem #jedzzwykopem
Kulfonix - Chuop typu kucharz ༼ຈل͜ຈ༽
#kulfonix #przegryw #zarcie #smazzwykopem #gotuj...

źródło: IMG_2701

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pilaf
Pilaf 18.03.2026, 19:42:03 via Wykop
  • 2
@Kulfonix: kucharz typu chłop
  • Odpowiedz
RomanKarburator
RomanKarburator
18.03.2026, 06:29:32
  • 138
Dziś w nocy było ciemno.
#informacje #fakty

Materiały udostępniam Wam bez opłat. Jeżeli jednak chcecie wesprzeć moją pracę możecie postawić mi kawę. Linki do wsparcia jak zwykle w komentarzu. Wszystkim wspierającym serdecznie dziękuję.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pilaf
Pilaf 18.03.2026, 17:09:05 via Wykop
  • 1
@RomanKarburator: jak zwykle merytorycznie
  • Odpowiedz

1167

Popularne wafelki "schudły" 5 gramów. Smak bez zmian, cena... też

Popularne wafelki "schudły" 5 gramów. Smak bez zmian, cena... też

Wafelki Prince Polo XXL zostały pomniejszone z 50 do 45 gramów. Jako producent żywności odczuwamy znacznie wyższe koszty w całym naszym łańcuchu dostaw. Dotyczy to m.in. niektórych surowców takich jak kakao, którego ceny nadal są bardzo wysokie. Dodatkowo koszty energii, opakowań, transportu i pracy

Thorus88
z
rmf24.pl
dodany: 28.02.2026, 23:06:56
  • 283
  • #
    inflacja
  • #
    princepolo
  • #
    downsizing
  • #
    zakupy
  • #
    jedzenie
  • #
    czekolada
Pilaf
Pilaf 01.03.2026, 00:07:24 via Wykop
  • 1
I tak nie kupuję od akcji z tęczowym


@PustynnyDuch: a co Jarek zrobił, zareklamował? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
matixrr
matixrr
27.02.2026, 19:27:29
  • 88
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pilaf
Pilaf 27.02.2026, 23:30:43 via Wykop
  • 1
@matixrr: kraftowy prysznic
  • Odpowiedz

574

4k nie istnieje.

4k nie istnieje.

Poza kilkoma wyjątkami, jak Matrix, Titanic czy filmy Christoffera Nolana 4K to ściema. 99% filmów było i jest kręcona, renderowana i przetwarzana jako 2k DI, a wersja 4k nie różni się niczym od 1080p.

BArtus
z
youtube.com
dodany: 21.02.2026, 09:34:12
  • 241
  • #
    kino
  • #
    filmy
  • #
    4k
  • #
    technologia
  • #
    telewizory
  • #
    takaprawda
Pilaf
Pilaf 21.02.2026, 20:26:06 via Wykop
  • 155
Ale dobrze mieć source w lepszej jakości, niż efekt docelowy.


@LostHighway: Exactly kolego
szmichal
szmichal
21.02.2026, 06:34:56
  • 295
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pilaf
Pilaf 21.02.2026, 12:35:21 via Wykop
  • 0
@szmichal: chiński badziew, który sprzedają prawdziwym polskim polakom z polski.
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
19.02.2026, 19:16:31
  • 294
pół roku temu przewidziałem, że wyleję kawę na mój biały fotel oraz usiądę na niego z osraną dupą nie wiedziałem tylko co stanie się pierwsze, ale profilaktycznie codziennie rano zacząłem kłaść na niego kocyk w razie czego, a moje przepowiednie sprawdzają się w 100% i dzisiaj właśnie wylałem na niego kawę XD w sposób który nigdy w życiu kawy jeszcze nie wylałem, ot po prostu filiżanka mi się wyślizgnęła z dłoni jak
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pilaf
Pilaf 19.02.2026, 21:04:04 via Wykop
  • 0
@Soothsayer: pokaż ten fotel, może jest tak brzydki, że nawet osrany nie będzie raził ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Esior
Esior
Esior
18.02.2026, 16:17:48
  • 55
Jaki kraj taki pingwin xD ciekawe kto w tym uniwersum robi za batmana? Ten z inpostu? XD
#polityka #polska2050 #centrum #heheszki
Esior - Jaki kraj taki pingwin xD ciekawe kto w tym uniwersum robi za batmana? Ten z ...

źródło: orca-image-1184382574.jpeg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pilaf
Pilaf 18.02.2026, 18:36:13 via Wykop
  • 4
Śmianie się ze szmateckiego


@Esior: to obowiązek każdego przyzwoitego polaka xD
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
15.02.2026, 13:06:03
  • 83
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pilaf
Pilaf 15.02.2026, 14:45:41 via Wykop
  • 8
@szmichal: chyba miał na myśli chińskie marki xD
  • Odpowiedz

600

W Polsce rozpoczęły się zwolnienia grupowe na ogromną skalę.

W Polsce rozpoczęły się zwolnienia grupowe na ogromną skalę.

W Polsce jest już prawie milion bezrobotnych. Ostatni raz było ich tyle w głębokim covidzie.

Lama1
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 12.02.2026, 15:59:07
  • 262
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
Pilaf
Pilaf 13.02.2026, 13:17:45 via Wykop
  • -3
@TheStrategist:

Mamy propagandę sukcesu bożka (i właśnie dlatego go tak nazywamy) zwanego PKB.


Widzę, ten sam tekst notorycznie postujący na pisowskich grupkach xD

21

Czarzasty opowiada o "ustawkach" i... ośmiesza Tuska

Pokaż treści 18+

Czarzasty opowiada o "ustawkach" i... ośmiesza Tuska

Włodzimierz Czarzasty na konferencji w Sejmie powielił informację o rzekomej wizycie ambasadora USA w Pałacu Prezydencki

mecenas_dudala
z
wpolityce.pl
dodany: 12.02.2026, 12:26:44
  • 4
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    bekazlewactwa
Pilaf
Pilaf 12.02.2026, 18:51:27 via Wykop
  • 1
wPotylice xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

532

Jest wniosek o europejski nakaz aresztowania Ziobry

Jest wniosek o europejski nakaz aresztowania Ziobry

Prokurator z Zespołu Śledczego nr 2 Prokuratury Krajowej wystąpił we wtorek do Sądu Okręgowego w Warszawie z wnioskiem o wydanie Europejskiego Nakazu Aresztowania wobec Zbigniewa Ziobry.

Z_ostatniej_chwili
z
polskieradio24.pl
dodany: 10.02.2026, 14:06:27
  • 91
  • #
    ziobro
  • #
    wegry
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    aresztowanie
Pilaf
Pilaf 10.02.2026, 20:40:24 via Wykop
  • 3
Jak sądzicie, gdy na Węgrzech władze przejmie opozycja, to jaki kierunek wybierze? Wierzycie, ze to będzie Białoruś? Ja obstawiam USA, ale to chyba nic pewnego, bo już by tam siedział xD
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nerax123
Nerax123
08.02.2026, 01:49:02
  • 19
Kapitan Tytus, jak dumnie to brzmi.

#warhammer40k
Nerax123 - Kapitan Tytus, jak dumnie to brzmi.

#warhammer40k

źródło: 212A83A0-0475-49A5-A87F-59A3FD264151

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pilaf
Pilaf 08.02.2026, 10:11:08 via Wykop
  • 1
@Nerax123: i tępi herezje - pedalstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

361

Poseł Konfederacji w obronie Czarzastego. "Ambasador nie powinien dyktować"

Pokaż treści 18+

Poseł Konfederacji w obronie Czarzastego. "Ambasador nie powinien dyktować"

Jest wiele powodów, dla których uważamy, że marszałek Czarzasty powinien być odwołany i nigdy nie powinien zostawać marszałkiem. Natomiast na pewno takim powodem nie jest to, że jakiemuś obcemu ambasadorowi się nie podoba to, kto jest marszałkiem polskiego Sejmu powiedział w rozmowie z Radiem ZET

sub_zero_1
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 05.02.2026, 21:06:08
  • 70
  • #
    konfederacja
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    bekazpisu
Pilaf
Pilaf 07.02.2026, 09:04:29 via Wykop
  • 0
Ciekawe co by mówili gdyby rosyjski ambasador chciał odwołać Czarzastego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

chuopum3
chuopum3
chuopum3
02.02.2026, 12:32:10
  • 2
Typ celowo złamał prawo by pod publiczkę przyjąć mandat a wy walicie konia uszami, pisowcy nierozliczeni, przestępcy nie złapani, polska policja dalej nie ma szkoleń, nic nie umie, nie może, idziesz na komendę to ci nawet wydrukować druku nie potrafią xddddd

ha tfu na tego klauna żurka

#polityka
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pilaf
Pilaf 02.02.2026, 14:25:44 via Wykop
  • 0
@SaperX: on jest jakiś upośledzony? wygląda jakby miał wodogłowie xD
  • Odpowiedz
dzem_z_rzodkiewki
dzem_z_rzodkiewki
29.01.2026, 17:11:29
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pilaf
Pilaf 29.01.2026, 19:28:01 via Wykop
  • 0
@dzem_z_rzodkiewki: "może fejk, ale jaki prawdziwy"
  • Odpowiedz
ProfesorWilczurOfficial
ProfesorWilczurOfficial
ProfesorWilczurOfficial
19.01.2026, 22:06:28
  • 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pilaf
Pilaf 20.01.2026, 13:36:29 via Wykop
  • 1
@ProfesorWilczurOfficial: co poruchal to jego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 19
  • Strona 4 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.07.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.06.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking