Wpis z mikrobloga

"Wardęga na pogodzenie się z Wersów nawet się umył" xD

Swoją drogą trochę aż dziwne że cisza trochę na mirko o tej akcji.
Ludzie wpłacą. Influ się tam godzą itp.

A tutaj zawiść typu "szkoda sąsiadów" itp XD

Szkoda, że ten portal stał się tylko ściekiem politycznym i tubą propogandową wiadomo jakiej partii

#latwogang #cancerfighters #wardega
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
przeciez te dramy są fejkowe, dlatego dla nich to zaden problem sie godzic xd


@kocurrek32: no skoro uważasz, że pozwy sądowe to fejkowe to nieźle xD

A tak swoja drogą to fajny avatar. Grało się w LF2 xD
  • Odpowiedz
  • 610
Swoją drogą trochę aż dziwne że cisza trochę na mirko o tej akcji.


@Damianowski: a kogo te pały do szczania interesują? chyba tylko mentalnych gimbmusów xD
  • Odpowiedz
  • 11
@Pilaf

@Damianowski: a kogo te pały do szczania interesują? chyba tylko mentalnych gimbmusów xD


Wiadomo, największa akcja, o której mówią media i zebrali 30 milionów na dzieciaki, ale wykopek wie lepiej. Nic dziwnego, że ten portal umiera xddd
  • Odpowiedz
Że tutaj ludzie robią coś serio pożytecznego, a Ty udzielając się w "polityce" jesteś tylko ich marionetką xD


@Damianowski: bardziej od chlania piwska? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 7
Ile my niby mamy lat żeby nas obchodził jakiś Wardęga, Wersow, Frizy czy inni bywalcy patogal?


@No_mad: Gdybyś był trochę bardziej kumaty i nie myślał jednostronnie, to byś zrozumiał, że nie chodzi tu o influ. xD

A jeszcze niedawno byłeś top w komentowaniu na tagu kononowicz xD
TO ILE TAM NIBY MASZ LAT?
  • Odpowiedz