Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pilaf

Pilaf

Dołączył 11 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 30246
  • Znaleziska 2633
  • Mikroblog 27613
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 11
paqo
paqo
12.04.2026, 18:27:57
  • 0
I cyk, niecałe 7% przeliczone i już mijanka https://vtr.valasztas.hu/ogy2026
#wegry
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pilaf
Pilaf 12.04.2026, 18:28:25 via Wykop
  • 0
@paqo: gdzie są najświeższe dane?
  • Odpowiedz
langer
langer
10.04.2026, 08:31:59
  • 772
Kanał Zero w zeszłym tygodniu nagrał sześć materiałów na temat typa, który dostał 60 tys. złotych w zeszłym roku od Ministerstwa Kultury.
Zgadnijcie, ile materiałów nagrał na temat przekrętu na miliony złotych na giełdzie kryptowalut, w który zamieszani są ludzie z PiSu i Konfederacji.
Tak, dobrze zgadujecie. Afery nie ma. 😂

#kanalzero #polityka #bekazlewactwa #bekazpisu
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pilaf
Pilaf 10.04.2026, 14:23:22 via Wykop
  • 0
@Pawery1: na weszło tak, co do kanału g---o to nie wiem bo nie oglądam
  • Odpowiedz
Aurezaliusz
Aurezaliusz
07.04.2026, 18:30:27
  • 2
Dobrze, że prawie wszystko za wczasu zabrałem sobie z #zondacrypto, teraz reszte jako TRX chce sobie przesłać na Binance, ale wisi od prawie 2 godzin ;-)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pilaf
Pilaf 07.04.2026, 19:15:05 via Wykop
  • 0
@Aurezaliusz: a zwykle w ile wypłacali?
  • Odpowiedz
szychun
szychun
07.04.2026, 17:02:32
  • 120
#polityka #bekazpisu #wegry #rosja lewacki Tusk nie rozumie tej wielopoziomowej polityki i skomplikowanej siatki relacji. To są szachy 5D w wykonaniu propolskiego i antyrosyjskiego Orbana prowadzącego politykę imienia Lecha Kaczyńskiego xdd
szychun - #polityka #bekazpisu #wegry #rosja lewacki Tusk nie rozumie tej wielopoziom...

źródło: 1000017537

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pilaf
Pilaf 07.04.2026, 19:09:35 via Wykop
  • 0
z samych kontaktów Tuska z ruską małpą nic większego nie wyniknęło


@szychun: Przeciez przeprowsił za II wojnę i złożył kwiaty, to nie tak mało
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
07.04.2026, 12:38:51
  • 67
KonfedePiSowcy, wasz idol się właśnie obudził i zaczął pisać.

Wytłumaczycie głupim lewakom, co to żrą robaki i lubią się szczepić różnymi śmiercionkami, o co chodzi?

#bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazdebili #polityka #trump
ish_waw - KonfedePiSowcy, wasz idol się właśnie obudził i zaczął pisać.

Wytłumaczyci...

źródło: IMG_2605

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pilaf
Pilaf 07.04.2026, 17:18:20 via Wykop
  • 0
@ish_waw: nie chcem sie k----ć wię proszem, odpisz bo inaczej to zrobie
  • Odpowiedz
SzalonyOgorek
SzalonyOgorek
06.04.2026, 19:19:06
  • 424
#polityka #bekazpisu #krypto #heheszki

Niesamowite, okazało się, że firma która:
- finansowała CPAC z Batyrem i Dudą i inne prawackie spędy
- której prezes zaginął w nieznanych okolicznościach a obecny szybciutko przejął biznes (!!!!!)
- gdzie PKOL pod wodzą PiSowskiego Piesiewicza podpisuje intratne z nią kontrakty
SzalonyOgorek - #polityka #bekazpisu #krypto #heheszki

Niesamowite, okazało się, że ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pilaf
Pilaf 06.04.2026, 20:51:07 via Wykop
  • 3
to te g---o sponsorowało Stanowskiego?


@Idaho597: Jeszcze byli właściele Roksy. Ciekawe czemu przyciąga takie szumowiny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KapitanUlicy
KapitanUlicy
KapitanUlicy
22.01.2026, 14:18:52
  • 1
Warto nagłośnić #kryptowaluty #polityka #zonda
KapitanUlicy - Warto nagłośnić #kryptowaluty #polityka #zonda

źródło: IMG_4348

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pilaf
Pilaf 06.04.2026, 19:55:06 via Wykop
  • 0
Siostra robi zbiórkę od 4 lat chodzi po sądach lub się odbija w tej sprawie


@KapitanUlicy: Mysli, ze jej coś skapnie
  • Odpowiedz

676

W zondacrypto 99% rezerw wyparowało? Klienci skarżą się na problemy

W zondacrypto 99% rezerw wyparowało? Klienci skarżą się na problemy

Zondacrypto największa polska giełda kryptowalut, znany soonsor, może mieć poważne problemy z płynnością. Analiza.

buasinski
z
money.pl
dodany: 06.04.2026, 16:19:58
  • 207
  • #
    bitcoin
  • #
    prawo
  • #
    finanse
  • #
    polska
Pilaf
Pilaf 06.04.2026, 19:49:46 via Wykop
  • 17
Nie Polska tylko Estońska


@PopeLeon: Polska była do czasu jak nie z------i Suszka. Jego prawnik przejął biznes i mieszkania. Wcale nie podejrzane. Chyba tam zainwestuje móje oszczędności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
donatien-de-sade
donatien-de-sade
06.04.2026, 11:06:11
  • 712
150 kg na ławce pękło - tak było, nie zmyślam XD

Piękna kampania ocieplania wizerunku Batyra, wyciskanie na płaskiej najważniejsze u prezydenta RP XDDDD i jeszcze to utocze „przed nikim się nie płaszczy”, chyba że to karakan albo cheetos XD

#bekazpisu #polityka #bekazprawakow
donatien-de-sade - 150 kg na ławce pękło - tak było, nie zmyślam XD

Piękna kampania ...

źródło: IMG_7310

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pilaf
Pilaf 06.04.2026, 16:42:22 via Wykop
  • 2
i cyk dla Pudziana fv na kancelarię premiera - usługa marketingowa


@langer: ciekawe czy też doliczył za koszty dojazdu, co zawsze ma w zwyczaju
  • Odpowiedz
Uzytkownik_awaryjny
Uzytkownik_awaryjny
06.04.2026, 06:31:33
  • 74
Zrobiłem cenę lazanii, która już kosztuje 20zl a pamiętam jak była za dychę XD, wydaje mi się że to odpowiedni przedmiot by monitorować wzrost cen jaki nas czeka.

Stan na 3 kwietnia

#lazania #ceny #inflacja
Uzytkownik_awaryjny - Zrobiłem cenę lazanii, która już kosztuje 20zl a pamiętam jak b...

źródło: 4645

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pilaf
Pilaf 06.04.2026, 10:17:31 via Wykop
  • 0
pizzy chłodzonej


@Wookie2020: a nie pizza oszroniona?
  • Odpowiedz

636

Bez akcesji do Unii PKB Polski byłby obecnie o 30 proc. niższy

Bez akcesji do Unii PKB Polski byłby obecnie o 30 proc. niższy

Dołączenie do UE istotnie i trwale podniosło zamożność Polski. Przy wykorzystaniu metody ekonometrycznej synthethic control szacujemy, że Polska zyskała ok. 42 proc. PKB dzięki członkostwu w UE do 2024 r. w stosunku do scenariusza kontrfaktycznego

banzi
z
bankier.pl
dodany: 05.04.2026, 17:47:34
  • 343
  • #
    gielda
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
Pilaf
Pilaf 05.04.2026, 20:01:06 via Wykop
  • -4
tak tak gdyby nie unia obrygryzalibysmy kore z drzew i sieliedzieli na drzewch jak małpy. Wszystko dzieki unii


@kris-komar: Bez niej pewnoe bylibysmy drugą Norwegią, nie? Prawda jest taka, że co najwyżej Ukrainą.

575

Nocna eskapada pijanego księdza. W Wielki Piątek pędził do restauracji McDonalds

Pokaż treści 18+

Nocna eskapada pijanego księdza. W Wielki Piątek pędził do restauracji McDonalds

Miał smaka na maka! 42letni duchowny z Lublina, mając ponad dwa promile alkoholu, ruszył nocą po jedzenie do McDonald'sa. Zatrzymano go za przekroczenie prędkości, a alkomat rozwiał wątpliwości. Ksiądz spędził noc w celi, stracił prawo jazdy i samochód. To kolejny podobny incydent w tej parafii.

Nick7C5
z
lublin.se.pl
dodany: 05.04.2026, 11:59:14
  • 81
  • #
    lublin
  • #
    policja
  • #
    alkohol
  • #
    drogowka
  • #
    kosciol
  • #
    noc
Pilaf
Pilaf 05.04.2026, 19:59:58 via Wykop
  • 9
@BeLpHeR: to jest komunis
majkel_scofield
majkel_scofield
29.03.2026, 17:05:00
  • 21
Taka ładna, młoda kobieta się zabiła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #samobojstwo
majkel_scofield - Taka ładna, młoda kobieta się zabiła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #samoboj...

źródło: 1000015717

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pilaf
Pilaf 29.03.2026, 20:15:55 via Wykop
  • 11
„Symbol naszej rzeczywistości - na buźce usmiech, a w sercu i w głowie czarny niebyt.

Smutne..."


@majkel_scofield: glembokie
Pilaf - >„Symbol naszej rzeczywistości - na buźce usmiech, a w sercu i w głowie czarn...

źródło: xd

Pobierz
  • Odpowiedz
FotDK
FotDK
29.03.2026, 07:11:26
  • 48
#gothic #kapitanbomba
FotDK - #gothic #kapitanbomba

źródło: 1000098061

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pilaf
Pilaf 29.03.2026, 13:53:19 via Wykop
  • 0
@FotDK: powinno być darczyńcą
  • Odpowiedz
RuchaczSpychacz
RuchaczSpychacz
29.03.2026, 07:02:48
  • 11
Nawrocki jest w Gejlord ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Hehe przypadek?

#nawrocki #bekazpisu #polityka #trump #codziennynawrocki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pilaf
Pilaf 29.03.2026, 09:18:15 via Wykop
  • 0
@RuchaczSpychacz: ciekawie czy tam ryknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
25.03.2026, 16:48:12
  • 11
Jak masz dobre geny to całe zycie możesz nadużywać uzywek i nic to nie zmieni dalej bedziesz w wieku 40 lat dobrze wygladac
#przegryw #blackpill
Henson_ - Jak masz dobre geny to całe zycie możesz nadużywać uzywek i nic to nie zmie...

źródło: IMG_9109

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pilaf
Pilaf 25.03.2026, 18:21:45 via Wykop
  • 3
powiedz coś źle i sicario Cię odstrzeli


@centerario: co to za cwel?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 19
  • Strona 3 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.07.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.06.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking