Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko216
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PeterFile

PeterFile

Dołączył 9 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 121796
  • Znaleziska 14353
  • Mikroblog 107443
  • Obserwujący 19
  • Obserwowane 93

859

Sebastian M. nie może już dzwonić z aresztu do rodziny. Toczyli dziwne rozmowy

Sebastian M. nie może już dzwonić z aresztu do rodziny. Toczyli dziwne rozmowy

Oskarżonemu o spowodowanie tragedii na autostradzie A1 synowi łódzkiego biznesmena cofnięto zgodę na rozmowy telefoniczne. "Podczas tych rozmów powoływano się na wpływy w Ministerstwie Sprawiedliwości, w dyplomacji. To były dziwne rozmowy"

lifapek
z
brd24.pl
dodany: 12.03.2026, 17:26:34
  • 59
  • #
    majtczak
  • #
    sebastianmajtczak
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    motoryzacja
  • #
    wypadki
PeterFile
PeterFile 12.03.2026, 20:34:58 via Wykop
  • 65
@Lufio: gdyby nie nagranie i afera to byłoby zamiecione. Skoro nie przypisali bmw do wypadku to potoczyłoby się standardowo - Kia zjechała z nieznanych przyczyn i Elo.
Bmw to nawet tam nie było. W ostateczności jeszcze zglosilby z Oc kii że r------ł sobie o resztki auta swoją bunie.
keep_it_real
keep_it_real
12.03.2026, 07:36:36
  • 30
#wojna #iran #usa #izrael

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Izraela twierdzi, że ataki jakie przeprowadza Hesbollah z Libanu są niesprowokowane :D :D :D
keepitreal - #wojna #iran #usa #izrael

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Izraela twie...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PeterFile
PeterFile 12.03.2026, 16:30:11 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
JanSebastianCadillac
JanSebastianCadillac
JanSebastianCadillac
12.03.2026, 08:14:11
  • 81
Już niedługo "Iran" zaatakuje jakieś cele w USA. Nagle narracja o tym, że planowali zaatakować Kalifornię, potem mówili, że Irańczycy mają wiele uśpionych jednostek na terenie Stanów, a teraz dziwnym trafem ktoś "ukradł" cztery drony z bazy wojskowej xD

#iran #usa #wojna
JanSebastianCadillac - Już niedługo "Iran" zaatakuje jakieś cele w USA. Nagle narracj...

źródło: 1000024061

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PeterFile
PeterFile 12.03.2026, 16:28:26 via Wykop
  • 0
@Aster1981: idź być podżegaczem wojennym gdzieś indziej. hasbarska kreaturo.
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
12.03.2026, 08:16:52
  • 1
Filmik opublikowany przez Dowództwo Sił Powietrznych Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych
#usa #wojna #iran #izrael #wojsko #usaf #wideozwojny #swiat #samoloty #lotnictwo
Mikuuuus - Filmik opublikowany przez Dowództwo Sił Powietrznych Sił Zbrojnych Stanów ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PeterFile
PeterFile 12.03.2026, 16:27:16 via Wykop
  • 0
@Mikuuuus: przecież to do początku top gun nawet nie ma podjazdu.
  • Odpowiedz
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
11.03.2026, 21:03:43
  • 134
CHCE CHADA CHCE CHADA CHCE CHADA
#p0lka #logikarozowychpaskow #tinder #blackpill
krystian-stepaniak - CHCE CHADA CHCE CHADA CHCE CHADA 
#p0lka #logikarozowychpaskow #...

źródło: IMG_7883

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PeterFile
PeterFile 11.03.2026, 21:27:13 via Wykop
  • 4
@krystian-stepaniak: DSL, dziara, kolczyk. niby nie ocenia się książki po okładce no ale jednak są granice.
  • Odpowiedz

505

18-latek stracił panowanie nad BMW. Nie żyje 14-latka

18-latek stracił panowanie nad BMW. Nie żyje 14-latka

W Mąkolinie pod Płockiem 18-latek kierując BMW stracił panowanie nad pojazdem, co doprowadziło do dachowania auta. W wyniku wypadku zginęła 14-letnia pasażerka, a cztery kolejne osoby zostały ranne, z czego dwie najciężej przetransportowano śmigłowcami do szpitala.

matixrr
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 10.03.2026, 12:05:11
  • 265
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    bmw
  • #
    kierowcy
  • #
    samochody
  • #
    prawojazdy
PeterFile
PeterFile 11.03.2026, 14:02:19 via Wykop
  • 0
@jacekowski: rozwiązanie najprostsze - każdy ma swoje OC i jeździ czym chce.
Lolenson1888
Lolenson1888
11.03.2026, 08:03:54
  • 733
Czy możemy porozmawiać o tym, dlaczego wszystkie znaleziska w tej sprawie zniknęły?
Wykop 2026 jest jeszcze tworzony przez użytkowników, czy już tylko przez moderację, reklamodawców i grupki z Discordów skrzykujące się do wykopywania i zakopywania niewygodnych tematów?
#p0lka #demongate #moderacjacontent
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PeterFile
PeterFile 11.03.2026, 13:54:35 via Wykop
  • 3
@Lolenson1888: nigdy nie był tworzony przez użytkowników, to marketingowy bełkot
  • Odpowiedz

505

Katastrofa w Volkswagenie, 50 tys. osób do zwolnienia

Katastrofa w Volkswagenie, 50 tys. osób do zwolnienia

Zysk Volkswagen Group spadł w 2025 roku o prawie połowę w porównaniu z rokiem poprzednim. Firma do 2030 roku zamierza zwolnić 50 tys. pracowników w Niemczech. Według władz, Volkswagen ucierpiał z powodu amerykańskich ceł, silnej konkurencji ze strony Chin i wysokich kosztów restrukturyzacji (...)

JanTadeusz
z
rmf24.pl
dodany: 10.03.2026, 17:48:04
  • 223
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    zielonylad
  • #
    motoryzacja
  • #
    wiadomosci
PeterFile
PeterFile 11.03.2026, 12:00:52 via Wykop
  • 11
@madero: niemcy nic złego nie robili, tak samo japońce czy amerykańce.
z taką optyką to daleko nie zajedziemy, zwłaszcza że w/w grupy jebią wszystkich w kakao ile wlezie dopóki chińczyk nie przyjdzie żeby trochę zamieszać. nagle się okazuje że da się taniej sprzedać, zarobić i nic nie zmieniająć w produkcji. dziwne.
hansschrodinger
hansschrodinger
hansschrodinger
11.03.2026, 11:47:18
  • 1
Kolejny któremu nie pasuje wolność słowa, wystarczy poważyć narrację o tym "okropnym izraelu" i pro reżimowy bot robi co może aby tylko ludzie nie dowiedzieli się prawdy:

https://wykop.pl/wpis/85317489/prawie-700-000-ludzi-musialo-opuscic-swoje-domy-po

Odnośnie tego jego kłamliwego wpisu - to z Libanu poleciały rakiety w stronę Izraela. Izrael miał prawo odpowiedzieć militarnie. #takaprawda

#iran #izrael #wojna #usa #liban #bekazpodludzi #bekazprawakow
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PeterFile
PeterFile 11.03.2026, 11:56:14 via Wykop
  • 13
@hansschrodinger: tak, a palestyna zaataowała 7 p----------a a wcześniej żyli w pokoju XDD
zarzucasz w wątkach ludziom że są nieobiektywni a sam srasz proisraelskim syfem.
  • Odpowiedz
yahoomlody
yahoomlody
11.03.2026, 11:18:33
  • 973
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PeterFile
PeterFile 11.03.2026, 11:52:07 via Wykop
  • 9
Dopóki ktoś nie powie im czy by zatańczyły z tatą ten taniec


@andbatros: sweet home alabama
  • Odpowiedz
Oj_tak
Oj_tak
11.03.2026, 11:38:45
  • 1109
Właśnie byłem świadkiem jak kanarzy złapali kobietę na oko 38 lat bez biletu, a ta zaczyna się pruć do nich i próbować odejść. Kanar oczywiście łapie ją za rękę i nie pozwala odejść po czym przychodzi biały rycerzyk i mówi CO PAN ROBI, BĘDZIE PAN DAMĘ SZARPAŁ? A tamta zaczyna mu wtórować PAN TO CHYBA JAKIŚ DAMSKI BOKSER JEST. I tak to się żyje w tym cuckoldstanie
#p0lka #cuckold
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PeterFile
PeterFile 11.03.2026, 11:51:04 via Wykop
  • 4
@Oj_tak: pani daje 5 zł a cwaniak 30 ( ͡° ͜ʖ ͡°) kuk by w moment zwijał się
  • Odpowiedz

201

Cena paliwa na pogrążonej wojną Ukrainie - 5.77 PLN\L

Cena paliwa na pogrążonej wojną Ukrainie - 5.77 PLN\L

Nie mogę wyjść z podziwu jakim cudem przez cztery lata Wykopki nie podumały jeszcze, że przy każdym tankowaniu dopłacają do paliwa Ukraińcowi xD

WakacjeNiemcy2000
z
wykop.pl
dodany: 11.03.2026, 11:09:24
  • 68
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    energetyka
PeterFile
PeterFile 11.03.2026, 11:49:42 via Wykop
  • 16
@zatyczkos: passaty ze zbiornikami 90L. kiedyś to było
PeterFile - @zatyczkos: passaty ze zbiornikami 90L. kiedyś to było

źródło: z16098973IEG,Passaty-z-Polski-na-rosyjskiej-stacji-paliw-w-Obwo

Pobierz
Jabby
Jabby
11.03.2026, 11:36:02
  • 135
Najlepszy prezydent w historii USA.

#iran #wojna #usa #trump #polityka
Jabby - Najlepszy prezydent w historii USA. 

#iran #wojna  #usa  #trump #polityka

źródło: IMG_20260311_123455

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PeterFile
PeterFile 11.03.2026, 11:45:31 via Wykop
  • 0
@Jabby:
PeterFile - @Jabby:
  • Odpowiedz

478

"Ustawa fotoradarowa czyli największy idiotyzm legislacyjny od lat w natarciu."

"Ustawa fotoradarowa czyli największy idiotyzm legislacyjny od lat w natarciu."

"Nie chodzi o to, żeby ustalić i ukarać sprawcę. Chodzi o to, żeby ktoś zapłacił. Nieważne kto."

1988BaZyL
z
youtube.com
dodany: 10.03.2026, 21:00:08
  • 261
  • #
    mandat
  • #
    ruchdrogowy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawo
  • #
    przepisydrogowe
  • #
    przepisy
PeterFile
PeterFile 10.03.2026, 23:01:38 via Wykop
  • 2
PO u władzy to zawsze z tymi radarami mają jazdy. potem PIS przychodzi i niby luzuje, robi wała gdzie indziej i przywala Polakowi z drugiej strony a potem znowu zmiana i tak aż do braku smarowania w dupie obywatela..
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PeterFile
PeterFile 11.03.2026, 10:46:17 via Wykop
  • 3
@nomadicgoogler: podnieśli prób kradzieży do 800 zł. to mało?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
potem wyruchał w drugą dziurę podnosząc mandaty dla kierowców.

@HeniekZPodLasu A2M mówi to coś panu, panie ferdku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
honorowy_dawca_nasienia
honorowy_dawca_nasienia
honorowy_dawca_nasienia
10.03.2026, 19:24:33
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PeterFile
PeterFile 11.03.2026, 07:05:59 via Wykop
  • 0
@honorowy_dawca_nasienia: od przytulania nie zachodzi się w ciążę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

474

Co czwarta Polka nie ma żadnych oszczędności

Co czwarta Polka nie ma żadnych oszczędności

Badanie "Portfele Polaków u progu 2026 roku" pokazuje, że 26% kobiet nie ma żadnych oszczędności (wśród mężczyzn 15%), a tylko 12% może utrzymać się z nich przez rok (wśród mężczyzn 20%).

matixrr
z
chillizet.pl
dodany: 10.03.2026, 14:03:09
  • 292
  • #
    rozowepaski
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    p0lka
PeterFile
PeterFile 10.03.2026, 22:29:47 via Wykop
  • 82
@ViniciusZunior:
PeterFile - @ViniciusZunior:

źródło: hbGw9J8ej9ci0GqCM8ED1oVtDn3iS6r0

Pobierz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 28
  • Strona 8 z 28
  • >
  • as long as it"s a Corona

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.10.2021

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.07.2020

    Złotousty
  • Rocznica
    od 23.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 28.11.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia