Siema #rower Mirki. Czy z waszego doświadczenia warto w ogóle obniżać wagę roweru jeżeli się jeździ rekreacyjnie ? Kupiłem gravela, który standardowo ma bagażnik, błotniki i nóżkę. Dodatkowo wożę przyczepione do ramy zapięcie o wadze 1,1 kg. Śmigam raczej rekreacyjnie jakieś 30-40 km w koło komina a w weekendy chciałbym zrobić ok 100 od czasu do czasu. Głównie asfalt, kostka, leśne ścieżki itd. Zastanawiam się czy w ogóle jest sens
koszyk2








