Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Matias

Matias

Dołączył 18 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21370
  • Znaleziska 15587
  • Mikroblog 5783
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 1
Tymczas0wy
Tymczas0wy
17.10.2024, 19:15:23
  • 6
Widzę jakieś wstawki podrzędnych grajków pokroju Kaki czy innych Torresów.
Ja mam prawdziwą perełkę. Dwaj piłkarscy geniusze na jednej fotografii.

#mecz #retrofutbol #najlepszaligaswiata
Tymczas0wy - Widzę jakieś wstawki podrzędnych grajków pokroju Kaki czy innych Torresó...

źródło: the_legends

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matias
Matias 17.10.2024, 20:10:07 via Wykop
  • 1
@Tymczas0wy: panie, Kaka to nie ma podjazdu do Szałachowskiego i Stokowca
  • Odpowiedz
m....._
m....._
konto usunięte 09.10.2024, 00:32:53
  • 62
Zauważyliście, że akcja większości polskich filmów i seriali ma miejsce w przeklętej Warszawie? Chcę zapomieć, że te miasto w ogóle istnieje, a muszę je nadal oglądać. Za jakie grzechy?
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matias
Matias 09.10.2024, 05:19:27 via Wykop
  • 3
@maly_rubinek_: A wiesz, że ci warszawiacy to w większości przyjezdni z mniejszych miasteczek i wiosek, którzy wyjechali na studia, bądź do pracy i zostali tam spełniać swój "polski sen"? Mają wrażenie, że złapali Boga za nogi, bo udało im się osiągnąć coś więcej niż rodzinie mieszkającej gdzieś na Lubelszczyźnie, czy Podlasiu...
  • Odpowiedz
T.....d
konto usunięte 04.10.2024, 05:06:25
  • 1405
#heheszki #barcelona #pilkanozna
T.....d - #heheszki #barcelona #pilkanozna

źródło: temp_file5074807427178795201

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matias
Matias 04.10.2024, 06:23:48 via Wykop
  • 0
@TrisssMerigold: Grzechu podpisał na Cyprze, więc już za późno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Matias
Matias 02.10.2024, 14:12:38
  • 6
To co? Flick już przedstawił taktykę? Czy będą grali z pamięci? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szczesny #lewandowski #fcbarcelona #pilkanozna
Matias - To co? Flick już przedstawił taktykę? Czy będą grali z pamięci? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...

źródło: 616679f259c89_o_large

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ch1va5
ch1va5
02.10.2024, 16:29:19 via Wykop
  • 0
@Matias: panie, to nie jest prosta taktyka... to trzeba na spokojnie usiąść i Yamalowi i Raphini wytłumaczyć ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
G.....r
konto usunięte 21.09.2024, 06:09:42
  • 18
A ci dalej robią sobie medialną polityczną szopkę. A jak ktoś w internecie napisze, że służby sobie nie radzą to go zawiną za "dezinformację".
#powodz #polityka #tusk #bekaztuska #po
G.....r - A ci dalej robią sobie medialną polityczną szopkę. A jak ktoś w internecie ...

źródło: 1000025650

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matias
Matias 21.09.2024, 07:31:29 via Wykop
  • 13
@Grooveer: Przez 8 lat r-------i Polskę i Ty chcesz żeby wrócili? Czyżby to jakiś syndrom sztokholmski? xDDDDD
  • Odpowiedz
hurraoptymizm
hurraoptymizm
15.09.2024, 19:40:13
  • 17
#humorobrazkowy #powodz #polityka Tuskowi się powodzi
hurraoptymizm - #humorobrazkowy #powodz #polityka Tuskowi się powodzi

źródło: 1000001933

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matias
Matias 18.09.2024, 14:04:57 via Wykop
  • 0
@hurraoptymizm: zepsuję mema, bo w 2017 roku była powódź między innymi w Elblągu, w 2020 roku na Podkarpaciu, a w 2021 w Płocku, czy chociażby Łańcucie... mniejszych i większych powodzi było całkiem sporo i już wtedy mówiło się o powodziach błyskawicznych, powodziach w trakcie suszy, etc.

https://dobrapogoda24.pl/artykul/powodz-podkarpacie-rekordowa-ulewa-jaslo-27-28-czerwca-2020-zmiany-klimatyczne
https://swiatwody.blog/2020/07/09/powodz-w-trakcie-suszy/
  • Odpowiedz
Koziom
Koziom
18.09.2024, 05:44:09
  • 0
Ej, może ktoś zweryfikować? Imo przegrać batalię z Piesiewiczem to jednak trzeba umieć xD Ale ktoś, kto się zna niech wyjaśni czy Piesiewicz wygrał.

https://www.sport.pl/igrzyska-olimpijskie/7,154863,31313208,a-jednak-piesiewicz-triumfuje-kleska-nitrasa-i-opozycji.html#opinions

#polityka #mecz #pkol
Koziom - Ej, może ktoś zweryfikować? Imo przegrać batalię z Piesiewiczem to jednak tr...

źródło: Screenshot_20240918_074157_Chrome

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matias
Matias 18.09.2024, 10:03:02 via Wykop
  • 0
@Koziom: według jednego z członków zarządu ta kwota jest wielokrotnie niższa, ale dalej nie wiadomo jaka... ma 10k, 20k, czy może 80k na miesiąc? a może 40k na miesiąc ale wypłaca sobie 300k premii za cały rok?
  • Odpowiedz
Kearnage
Kearnage
18.09.2024, 06:09:58
  • 1955
#powodz
Kearnage - #powodz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matias
Matias 18.09.2024, 09:16:04 via Wykop
  • 0
@Jurasik201: a to pewnie lokalsi z leasingowanymi autami, które są zarejestrowane na firmy w Warszawie... chociaż wody tam po kolana, więc musieliby leasingować jakiegoś Stara
  • Odpowiedz
Filjan
Filjan
17.09.2024, 18:45:57
  • 275
#powodz #teoriespiskowe #szury

Ludzie, zacznijcie myśleć samodzielnie, połączcie kropki
Filjan - #powodz #teoriespiskowe #szury

Ludzie, zacznijcie myśleć samodzielnie, połą...

źródło: obraz_2024-09-17_204608524

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matias
Matias 17.09.2024, 20:48:38 via Wykop
  • 0
@Filjan: Danka, przecież powodzie to nie kwestia HAARPa, tylko wina Gatesa. Bill trzyma wszystko w chmurze, więc hektolitry danych musiały się kiedyś przelać. (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

Toruń ma na całe szczęście kopułę postawioną przez Padre Tadeo, więc nie zaleje.
  • Odpowiedz
JAn2
JAn2
JAn2
17.09.2024, 13:30:30
  • 78
PiS i konfa tradycyjnie atakują Tuska manipulując jego słowami - nie chce tu go bronić ale brzmi to tak idiotycznie a bzdury powtórzyli już m.in Kowalski czy Cejrowski na portalu X. Oceńcie sami czy to wyrwane z kontekstu czy nie. Reszta w komentarzu.

#neuropa #4konserwy #polityka. #powodz
JAn2 - PiS i konfa tradycyjnie atakują Tuska manipulując jego słowami - nie chce tu g...

źródło: 005586692342

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matias
Matias 17.09.2024, 15:57:58 via Wykop
  • 0
@dbanel: to była "powódź błyskawiczna", pozwolę sobie zaznaczyć:

edit: i niestety ciężko być przygotowanym na coś co występuje błyskawicznie, nieważne kto by rządził
Matias - @dbanel: to była "powódź błyskawiczna", pozwolę sobie zaznaczyć:

edit: i ni...

źródło: Screenshot 2024-09-17 at 17.56.53

Pobierz
  • Odpowiedz
Matias
Matias 17.09.2024, 16:30:20 via Wykop
  • 0
@dbanel: napisałem, że "ciężko być przygotowanym", co nie jest równoznaczne temu, że nie da się być przygotowanym, więc znowu robisz kurtyzanę z logiki :D
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
17.09.2024, 09:57:27
  • 81
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matias
Matias 17.09.2024, 15:51:16 via Wykop
  • 0
@josedra52: Nie ważne, że Intel stracił na giełdzie 30 mld dolarów w ciągu kilku tylko sesji. Ba, nie ważne, że ma z tego powodu zwolnić kilka tysięcy ludzi i ograniczyć wydatki. Tusk doprowadził do (prawie) bankructwa amerykańskiego giganta.
  • Odpowiedz
lorquu
lorquu
17.09.2024, 10:50:26
  • 171
#powodz #republika Reporter Republiki nie wpuszczony na konferencję z posiedzenia sztabu kryzysowego we #wroclaw ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
lorquu - #powodz #republika Reporter Republiki nie wpuszczony na konferencję z posied...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matias
Matias 17.09.2024, 14:11:41 via Wykop
  • 11
@RobotKuchenny9000: Gość podziękował żonie za zupę, żeby pokazać jej wsparcie i ludziom odpieprzyło. :D Tak samo ma prawo do odpoczynku, zwłaszcza, że wszyscy są na nogach po 24h na dobę. Duda bawi się na dożynkach, zajada bigos i nikt nie narzeka, że prezydent nie podjął dotychczas żadnych działań. Może też powinien pomóc w zarządzaniu kryzysem, skoro jest najwyższym zwierzchnikiem sił zbrojnych.

Edit: Przy okazji to jest instagram, więc może nie
  • Odpowiedz
Matias
Matias 17.09.2024, 15:23:06 via Wykop
  • 1
@RobotKuchenny9000: Pewnie, że może podziękować inaczej niż przez insta, ale nie róbmy z insta kanału do komunikowania się rządu ze społeczeństwem. Zresztą, mam wrażenie, że od pewnego momentu ludzie się tylko przepychają na tych instagramach, twitterach i innych facebookach, zamiast faktycznie pomóc... mówię tu o każdej ze stron, o tych, "powskich wykopowych trollach", pisowskich wykopowych trollach, konfederackich wykopowych trollach, lewackich wykopowych trollach i wszystkich innych trollach niezależnie od wieku, pochodzenia
  • Odpowiedz
Programista500plus
Programista500plus
16.09.2024, 20:03:45
  • 39
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matias
Matias 16.09.2024, 21:26:22 via Wykop
  • 0
@Programista500plus: Mentzen jak zwykle musi się pochwalić, że miał gest. Wiele osób pomaga, w bardzo różny sposób, również finanansowo, ale robi to anonimowo. Tutaj czysto PRowe zagranie, zresztą nie pierwsze w jego wydaniu.
  • Odpowiedz
Matias
Matias 17.09.2024, 01:13:49 via Wykop
  • 0
@scarecrov: Przecież odwalił wpis, że nie będzie robił polityki na czyjejś tragedii (co już jest robieniem polityki) i że wpłaca na zbiórkę (co jest słuszne) i zachęca do wpłat (co też jest słuszne), ale wpłacając mógł zachować anonimowość...

Zresztą, to nie wygląda na zwykły bezinteresowny wpis. Każdy z nas pomaga jak może, na różne sposoby, niektórzy przygarniają do siebie ludzi, organizują żywność, wysyłają dary, jadą na miejsce i pomagają walczyć
Matias - @scarecrov: Przecież odwalił wpis, że nie będzie robił polityki na czyjejś t...
  • Odpowiedz
mala_rybka
mala_rybka
09.09.2024, 21:30:38
  • 1
Czy ktoś wyjaśni różowemu co i jak tu zrobić?

Przy montażu szafy trzeba było przenieść domofon no i coś stolarzom nie poszło xD

Domofon dzwoni, po podniesieniu słuchawki dźwięk dobiega że słuchawki i nie przestaje dzwonić, nie słychać co mówi osoba na dole, na dole nie słychać co mówi osoba w mieszkaniu, a naciskanie guzika nie otwiera drzwi wejściowych xD fotka później

#elektryka #majsterkowanie #diy #
mala_rybka - Czy ktoś wyjaśni różowemu co i jak tu zrobić? 

Przy montażu szafy trzeb...

źródło: temp_file6602631065446541391

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matias
Matias 10.09.2024, 03:04:27 via Wykop
  • 3
@mala_rybka: Może to nie jest kłopot z kablami, a konfiguracją... Nie wiem co to za model, ale po odłączeniu pewnie się zresetował i trzeba go ponownie sparować z numerem mieszkania, nadać nowy numer do otwierania drzwi, etc. Naprawiałem podobny problem u siebie zgodnie z instrukcją, w której było opisane co przytrzymać i jak wciskać, żeby przypisać nowe ustawienia.
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
07.09.2024, 17:03:26
  • 58
#mecz
Piękna trójca. (。◕‿‿◕。)
Krs90 - #mecz
Piękna trójca. (。◕‿‿◕。)

źródło: 3muszkieterow

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matias
Matias 08.09.2024, 05:27:55 via Wykop
  • 0
@WykopekNaPolEtatu: może i piłka mogła przejść, ale zawodnik nie mógł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
06.09.2024, 14:30:48
  • 274
#heheszki
PIAN--A_A--KTYWNA - #heheszki

źródło: temp_file6684088771940624074

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matias
Matias 06.09.2024, 16:56:58 via Wykop
  • 1
@PIAN--A_A--KTYWNA: widzę buzię! buzię widzę w tym ziemniaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 24
  • Strona 7 z 24
  • >

Maciek

  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.08.2011

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.11.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.08.2015

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking