Zauważyliście, że akcja większości polskich filmów i seriali ma miejsce w przeklętej Warszawie? Chcę zapomieć, że te miasto w ogóle istnieje, a muszę je nadal oglądać. Za jakie grzechy?
@maly_rubinek_: A wiesz, że ci warszawiacy to w większości przyjezdni z mniejszych miasteczek i wiosek, którzy wyjechali na studia, bądź do pracy i zostali tam spełniać swój "polski sen"? Mają wrażenie, że złapali Boga za nogi, bo udało im się osiągnąć coś więcej niż rodzinie mieszkającej gdzieś na Lubelszczyźnie, czy Podlasiu...
A ci dalej robią sobie medialną polityczną szopkę. A jak ktoś w internecie napisze, że służby sobie nie radzą to go zawiną za "dezinformację". #powodz #polityka #tusk #bekaztuska #po
@hurraoptymizm: zepsuję mema, bo w 2017 roku była powódź między innymi w Elblągu, w 2020 roku na Podkarpaciu, a w 2021 w Płocku, czy chociażby Łańcucie... mniejszych i większych powodzi było całkiem sporo i już wtedy mówiło się o powodziach błyskawicznych, powodziach w trakcie suszy, etc.
@Koziom: według jednego z członków zarządu ta kwota jest wielokrotnie niższa, ale dalej nie wiadomo jaka... ma 10k, 20k, czy może 80k na miesiąc? a może 40k na miesiąc ale wypłaca sobie 300k premii za cały rok?
@Jurasik201: a to pewnie lokalsi z leasingowanymi autami, które są zarejestrowane na firmy w Warszawie... chociaż wody tam po kolana, więc musieliby leasingować jakiegoś Stara
@Filjan: Danka, przecież powodzie to nie kwestia HAARPa, tylko wina Gatesa. Bill trzyma wszystko w chmurze, więc hektolitry danych musiały się kiedyś przelać. (╭☞σ͜ʖσ)╭☞
Toruń ma na całe szczęście kopułę postawioną przez Padre Tadeo, więc nie zaleje.
PiS i konfa tradycyjnie atakują Tuska manipulując jego słowami - nie chce tu go bronić ale brzmi to tak idiotycznie a bzdury powtórzyli już m.in Kowalski czy Cejrowski na portalu X. Oceńcie sami czy to wyrwane z kontekstu czy nie. Reszta w komentarzu.
@dbanel: napisałem, że "ciężko być przygotowanym", co nie jest równoznaczne temu, że nie da się być przygotowanym, więc znowu robisz kurtyzanę z logiki :D
@josedra52: Nie ważne, że Intel stracił na giełdzie 30 mld dolarów w ciągu kilku tylko sesji. Ba, nie ważne, że ma z tego powodu zwolnić kilka tysięcy ludzi i ograniczyć wydatki. Tusk doprowadził do (prawie) bankructwa amerykańskiego giganta.
@RobotKuchenny9000: Gość podziękował żonie za zupę, żeby pokazać jej wsparcie i ludziom odpieprzyło. :D Tak samo ma prawo do odpoczynku, zwłaszcza, że wszyscy są na nogach po 24h na dobę. Duda bawi się na dożynkach, zajada bigos i nikt nie narzeka, że prezydent nie podjął dotychczas żadnych działań. Może też powinien pomóc w zarządzaniu kryzysem, skoro jest najwyższym zwierzchnikiem sił zbrojnych.
Edit: Przy okazji to jest instagram, więc może nie
@RobotKuchenny9000: Pewnie, że może podziękować inaczej niż przez insta, ale nie róbmy z insta kanału do komunikowania się rządu ze społeczeństwem. Zresztą, mam wrażenie, że od pewnego momentu ludzie się tylko przepychają na tych instagramach, twitterach i innych facebookach, zamiast faktycznie pomóc... mówię tu o każdej ze stron, o tych, "powskich wykopowych trollach", pisowskich wykopowych trollach, konfederackich wykopowych trollach, lewackich wykopowych trollach i wszystkich innych trollach niezależnie od wieku, pochodzenia
@Programista500plus: Mentzen jak zwykle musi się pochwalić, że miał gest. Wiele osób pomaga, w bardzo różny sposób, również finanansowo, ale robi to anonimowo. Tutaj czysto PRowe zagranie, zresztą nie pierwsze w jego wydaniu.
@scarecrov: Przecież odwalił wpis, że nie będzie robił polityki na czyjejś tragedii (co już jest robieniem polityki) i że wpłaca na zbiórkę (co jest słuszne) i zachęca do wpłat (co też jest słuszne), ale wpłacając mógł zachować anonimowość...
Zresztą, to nie wygląda na zwykły bezinteresowny wpis. Każdy z nas pomaga jak może, na różne sposoby, niektórzy przygarniają do siebie ludzi, organizują żywność, wysyłają dary, jadą na miejsce i pomagają walczyć
Przy montażu szafy trzeba było przenieść domofon no i coś stolarzom nie poszło xD
Domofon dzwoni, po podniesieniu słuchawki dźwięk dobiega że słuchawki i nie przestaje dzwonić, nie słychać co mówi osoba na dole, na dole nie słychać co mówi osoba w mieszkaniu, a naciskanie guzika nie otwiera drzwi wejściowych xD fotka później
@mala_rybka: Może to nie jest kłopot z kablami, a konfiguracją... Nie wiem co to za model, ale po odłączeniu pewnie się zresetował i trzeba go ponownie sparować z numerem mieszkania, nadać nowy numer do otwierania drzwi, etc. Naprawiałem podobny problem u siebie zgodnie z instrukcją, w której było opisane co przytrzymać i jak wciskać, żeby przypisać nowe ustawienia.
Ja mam prawdziwą perełkę. Dwaj piłkarscy geniusze na jednej fotografii.
#mecz #retrofutbol #najlepszaligaswiata
źródło: the_legends
Pobierz