Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko138
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Matias

Matias

Dołączył 18 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21370
  • Znaleziska 15587
  • Mikroblog 5783
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 1
tomwick55
tomwick55
03.09.2024, 13:02:03
  • 59
Goncalo Feio posądza Raków Częstochowa o szpiegowanie Legii Warszawa za pomocą dronów. W odpowiedzi, Raków Częstochowa wstawił na swoje media społecznościowe, reklamę ze zniżką na drony od klubowego partnera

#legia #rakow #mecz #ekstraklasa #mecz #szpiegostwo #warszawa #czestochowa #polska
#drony #pilkanozna
tomwick55 - Goncalo Feio posądza Raków Częstochowa o szpiegowanie Legii Warszawa za p...

źródło: temp_file1975761125429933939

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matias
Matias 03.09.2024, 15:50:45 via Wykop
  • 1
@1iostatni: Za Runiajicia, Feio był wówczas w Motorze. W ogóle ten motyw z dronami pojawiał się już parę razy, bo Cracovia też podejrzewała, że dron jest Rakowa.

https://weszlo.com/2022/09/25/stal-rzeszow-resovia-cracovia-dron-nagrania-szpiegostwo/

Generalnie słabo, że muszą uciekać się do takich zagrań. Może Feio wiedział też, że Raków robił to wcześniej, jeszcze jak był asystentem u Papszuna.
  • Odpowiedz
Dzieci_z_Choroszczy
Dzieci_z_Choroszczy
03.09.2024, 00:00:44
  • 59
DziecizChoroszczy

źródło: temp_file4425535157581495634

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matias
Matias 03.09.2024, 05:59:28 via Wykop
  • 31
@Dzieci_z_Choroszczy:
Matias - @DziecizChoroszczy:

źródło: QUM5l2WfrXUrohD8MhGDuYXnGwhI6y9O

Pobierz
  • Odpowiedz
Operator_imadla
Operator_imadla
Operator_imadla
31.08.2024, 05:10:45
  • 2141
Miasto #plock daje 20 milionów na klub Wisła Płock i 100zlotych na ośrodki adopcyjne xD
Operator_imadla - Miasto #plock daje 20 milionów na klub Wisła Płock i 100zlotych na ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matias
Matias 31.08.2024, 10:41:34 via Wykop
  • 3
@Operator_imadla: stadion należy do miasta, a Legia wynajmuje go płacąc gruby hajs
  • Odpowiedz
6.....9
konto usunięte 30.08.2024, 23:11:23
  • 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matias
Matias 31.08.2024, 04:04:45 via Wykop
  • 3
@6aesthetic9: slalomem leciał? pewnie Kubica znów coś odpieprza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
30.08.2024, 00:32:08
  • 16
Kazimierz Dolny i Górny
wfyokyga - Kazimierz Dolny i Górny

źródło: temp_file6605978538369533711

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matias
Matias 30.08.2024, 03:52:33 via Wykop
  • 2
@wfyokyga: Przecież to jest Pcim Dolny i Górny
  • Odpowiedz

554

Koniec najlepszego blokera reklam dla Chrome. To wina Google

Koniec najlepszego blokera reklam dla Chrome. To wina Google

Jeden z najpopularniejszych na świecie bloker reklam dla Chrome o nazwie uBlock Origin wkrótce odejdzie w niepamięć.

konto usunięte
z
instalki.pl
dodany: 24.08.2024, 18:11:24
  • 292
  • #
    informatyka
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    komputery
  • #
    internet
Matias
Matias 25.08.2024, 05:00:43 via Wykop
  • 59
@bootheen86: Brave też jest oparty na Chromium. Jeśli twórcy pójdą za aktualizacjami silnika, to użytkownicy tak samo dostaną Manifest V3. Zresztą, Brave już odwalał różne fikołki jak krypto za reklamy, czy VPN, który dostawał zbyt duże uprawnienia systemowe.

Wspominał już o tym Chrobok:
https://youtube.com/shorts/LXim40uEkQc?si=KcVEY0TMCleeSpqV
Matias - @bootheen86: Brave też jest oparty na Chromium. Jeśli twórcy pójdą za aktual...
CzechoslowackiZwiazekSzachowWodnych
CzechoslowackiZwiazekSzachowWodnych
24.08.2024, 00:07:02
  • 5
CzechoslowackiZwiazekSzachowWodnych

źródło: temp_file8589152510367460960

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matias
Matias 24.08.2024, 05:57:32 via Wykop
  • 0
@CzechoslowackiZwiazekSzachowWodnych:
#dupeczkizprzypadku
#szopeczkizprzypadku
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
23.08.2024, 20:54:10
  • 29
Drużyna Chelsea jedząca posiłek przed meczem Ligi Konferencji UEFA

#chelsea #premierleague #pilkanozna #mecz #heheszki
tomwick55 - Drużyna Chelsea jedząca posiłek przed meczem Ligi Konferencji UEFA

#chel...

źródło: temp_file169342145978364647

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matias
Matias 24.08.2024, 01:39:30 via Wykop
  • 2
@tomwick55: to jakieś brytyjskie więzienie w Londynie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MateMizu
MateMizu
20.08.2024, 14:15:10
  • 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matias
Matias 20.08.2024, 19:55:31 via Wykop
  • 1
@MateMizu: W ogóle Apcoa to jest rak. Swego czasu mieszkałem na osiedlu na którym część miejsc parkingowych była przeznaczona dla mieszkańców, a część dla Biedronki. Wynajmowałem miejsce, które było niedaleko tej biedronkowej części i jak mi się ktoś nie wpieprzył na moje, bo biedronkowe były zajęte, to był cud. Postawili więc składane blokady na kluczyk. Któregoś dnia ochroniarz leciał po tych wszystkich autach bez biletów i przy okazji wlepił mandat
  • Odpowiedz
Matias
Matias 19.08.2024, 19:12:17
  • 6
Piast wygrywa gładko z Legią i przegrywa za chwilę z marną Stalą. Stal wcześniej przegrywa z Jagiellonią, która dostaje w dupę od Cracovii, ale Widzew wygrywa z Cracovią, żeby za chwilę przegrać z Pogonią, która przegrała z Górnikiem, który w następnej kolejce wygra z Cracovią. Wicemistrz Śląsk jest na czwartym miejscu od końca i tylko Lechia z Koroną zgodnie wywalczył dwa remisy. Czego nie rozumiesz?

#mecz # ekstraklasa
Matias - Piast wygrywa gładko z Legią i przegrywa za chwilę z marną Stalą. Stal wcześ...

źródło: Screenshot_2024-08-19-21-09-15-299_com.microsoft.emmx-edit

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matias
Matias
Autor
19.08.2024, 19:25:24 via Wykop
  • 0
@thorgoth: Nie no, pewnie, w wielu ligach jest podobnie. Po prostu mamy piątą kolejkę i już tyle niespodzianek.
  • Odpowiedz

389

Jan Pietrzak wjechał w przychodnię w Warszawie

Jan Pietrzak wjechał w przychodnię w Warszawie

Jan Pietrzak wjechał w poniedziałek w przychodnię w Warszawie. Satyryk najpierw uszkodził metalową wiatę, a później ruszył i uszkodził budynek - informuje Polsat News. 88-letni kierowca ostatecznie zatrzymał się na ogrodzeniu.

Szewczenko
z
polsatnews.pl
dodany: 19.08.2024, 11:41:27
  • 146
  • #
    polska
  • #
    tvpis
  • #
    wydarzenia
  • #
    warszawa
Matias
Matias 19.08.2024, 13:55:02 via Wykop
  • 4
@Tommy__: ale wiesz, że młodzi ludzie też czasem mdleją? i jeżeli faktycznie to było zasłabnięcie, to mogło się przydarzyć w zasadzie każdemu, więc ciężko to porównywać do jeżdżenia po alko czy zapieprzania po autostradach
CzaryMarek
CzaryMarek
CzaryMarek
15.08.2024, 22:21:33
  • 7
Jakie są obiekcje do tego sędziego z meczu Śląska? Cały hejt na niego się zaczął od bodajże karnego po ręce w polu karnym. Wcześniej podyktował niesłusznego karnego dla Śląska po symulce Petkova, za sprawą VAR-u, słusznie anulował i słusznie dał drugą żółtą Petkovovi za perfidną symulkę. Później ręka Nahuela w polu karnym, której nie zauważył i puścił grę dalej. Znowu po interwencji VAR-u, dyktuje dosyć oczywistego karnego dla St Gallen. Później Nahuel
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matias
Matias 16.08.2024, 05:21:11 via Wykop
  • 0
@CzaryMarek: Najbardziej wątpliwa była ta druga żółta kartka dla Ortiza, bo szukał karnego, ale nie zrobił tego w taki "celowy" sposób jak Petkov. Miał prawo wyrzucić zawodnika jeszcze za to złapanie za szyję i rzucenie piłki w głowę przeciwnika. Śląsk się generalnie zagotował, a gdyby byli spokojniejsi (zwłaszcza Nahuel) to i w 10 dowieźliby ten remis do dogrywki.
  • Odpowiedz
Smolarek212
Smolarek212
15.08.2024, 21:44:18
  • 1
#mecz
No i elegancko piękna waleczna Wisełka oraz mimo wszystko Śląsk Wrocław piękny był to wieczór
Tylko szkoda że się Brondby nie udało największej wiochy w Polsce komuszej wywalić ale i tak fajnie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matias
Matias 15.08.2024, 21:45:14 via Wykop
  • 0
@Smolarek212: ale wy macie kompleks
  • Odpowiedz
Matias
Matias 15.08.2024, 22:01:27 via Wykop
  • 1
@Smolarek212: zamiast się cieszyć, że są jakiekolwiek sukcesy w polskim sporcie, to lepiej wyzywać od buraków i "Wsiawy". Co zabawniejsze właśnie pokazałeś ile masz słomy w butach niezależnie skąd jesteś. A duże miasta w Polsce składają się głównie z przyjezdnych z wiosek, którzy jadą do roboty, na studia, itp., ale co ja Ci będę tłumaczył, skoro Twój mental został daleko w średniowieczu.
  • Odpowiedz
MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx
15.08.2024, 21:45:26
  • 0
#mecz
Do której rundy awansowała Wisła i Legia i jakich pucharów?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matias
Matias 15.08.2024, 21:55:54 via Wykop
  • 1
@ptt_: Mistrz Polski ma w zasadzie autostradę do LKE, bo wystarczy wygrać jedną rundę Ligi Mistrzów, albo Ligi Europy. W sumie spoczko bo przynajmniej każdego roku jedna drużyna zagra w tej fazie ligowej.
  • Odpowiedz
revoolution
revoolution
15.08.2024, 21:43:49
  • 3
pooonad 40 rzutów karnych w dwóch meczach wykonanych ok (wisła i ajax), ale jeden karny we wrocławiu jakiś pedał musiał powtórzyć bo przegramy

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matias
Matias 15.08.2024, 21:47:34 via Wykop
  • 0
@revoolution: w Krakowie przecież też powtarzał karnego po strzale bramkarza
  • Odpowiedz
Matias
Matias 15.08.2024, 21:08:23
  • 6
Tak bardzo zły sędzia, ale...
- Petkov wyleciał słusznie, za drugą żółtą kartę i symulkę w polu karnym.
- Nahuel wyleciał słusznie, karny podyktowany za rękę, a kartka za agresję
- Ortiz wyleciał słusznie za drugą żółtą kartkę i symulkę w polu karnym, pierwszą dostał będąc jeszcze na ławce
- Karny był powtórzony słusznie, bo Leszczyński za szybko wyszedł z bramki

...za
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

r4x4
r4x4
15.08.2024, 21:10:40 via Wykop
  • 4
@Matias: gdzie Ortiz słusznie? Był kontakt, nawet jeśli nie było faulu to nie było symulki. I jeszcze druga piłka była tuż obok. Tu absolutnie nie ma kartki.
  • Odpowiedz
Sisaxu
Sisaxu
15.08.2024, 21:11:47 via Wykop
  • 0
@Matias: Jaką symulkę ? Gość nadepnął mu na nogę przepisowo ale nadepnął to mógł poczuć ból. Pierwszy raz widzę tyle kartek za "symulowanie" które był tak ważne
  • Odpowiedz
GrubasErosoman
GrubasErosoman
GrubasErosoman
13.08.2024, 21:21:51
  • 492
GrubasErosoman

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matias
Matias 14.08.2024, 03:18:25 via Wykop
  • 17
@GrubasErosoman: jakie czasy, tacy gladiatorzy
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 24
  • Strona 8 z 24
  • >

Maciek

  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.08.2011

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.11.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.08.2015

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia