Rozdmuchanie jarmarku dominikanskiego do takiej wielkości to jakiś żart. Jako mieszkaniec Gdańska omijam przez to starówkę od lat w tym czasie i chyba każdy mój znajomy tak robimy.
Miasto nie dla ludzi xd
#gdansk
Miasto nie dla ludzi xd
#gdansk

źródło: temp_file1885211667791499158
Pobierz
źródło: temp_file8485463852691578363
Pobierz
źródło: temp_file7299711281623336804
Pobierz
źródło: 1000004774
Pobierz
źródło: temp_file1041576747732664194
Pobierz
źródło: temp_file4041031658968364706
Pobierz
źródło: image
Pobierz
źródło: temp_file6837350867112238552
Pobierz
źródło: temp_file5022086471886323239
PobierzKomentator
od 17.07.2023
Rocznica
od 06.01.2026
Gadżeciarz
od 05.10.2014
Mikroblogger
od 24.06.2024
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
-dwa miejskie punkty zbiórki na cały #gdansk, wycieczka do których to minimum 1h samochodem ode mnie, a są w nich ponoć ogromne kolejki i
zrezygnowali z tego durnego pomysłu. Możesz wrzucić do zmieszanych.