Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MackaCthulhu

MackaCthulhu

Dołączył 11 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10613
  • Znaleziska 209
  • Mikroblog 10404
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 15
vieniasn
vieniasn
12.05.2026, 13:15:29
  • 52
załóżmy boysband
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MackaCthulhu
MackaCthulhu 12.05.2026, 15:15:43 via Android
  • 1
@vieniasn: już jest band wykopków, nazywa się Zespół Downa
  • Odpowiedz
MackaCthulhu
MackaCthulhu 09.05.2026, 07:12:38
  • 0
Ten lajt jest legitny? Miało nie być
#wojna #rosja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MackaCthulhu
MackaCthulhu 06.05.2026, 12:04:40
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MackaCthulhu
MackaCthulhu
Autor
06.05.2026, 12:19:47 via Android
  • 0
@cebulowy_krezus: > fora dla graczy zapewniające użytkownikom duży stopień anonimowości
  • Odpowiedz
MackaCthulhu
MackaCthulhu 06.05.2026, 12:18:50
  • 97
Mentzen to taki sam bait na prawicowców jak Trump. Przy urnach wyborczych pamiętajcie, że chłop nie ma problemu z oszczędzaniem na twoim bezpieczeństwie. Konfiarze, nie róbcie tak jak teraz altrighty z Trumpem, że obudzicie się dopiero, jak zobaczycie co odpieprza po przejęciu władzy. Potraktujcie wypowiedź Sławka jako impuls do przemyślenia komu udzielacie poparcia.

Swoją drogą ciekawe jakie by miał zdanie o użyciu plot, jakby ruski dron leciał w stronę jego domu.

#
MackaCthulhu - Mentzen to taki sam bait na prawicowców jak Trump.  Przy urnach wyborc...

źródło: 1000104902

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszebor
Wszebor
06.05.2026, 12:45:24 via Wykop
  • 24
@MackaCthulhu:

Kij tam z oszczędzaniem na bezpieczeństwie, jak dla mnie to jest czerwona flaga wszystkich czerwonych flag jeśli chodzi o pomysły ekonomiczne Sławcia z Moguncji:

- Państwa rozwijają się w ten sposób, że przedsiębiorcy rozwijają swoje firmy, szukają nowych źródeł dochodu i jest zupełnie oczywiste - jeżeli w danym państwie są niższe koszty pracy, to jest to pewna przewaga konkurencyjna i z tego się korzysta. Nie ma sensu próbować być
  • Odpowiedz
wstanczyk
wstanczyk
06.05.2026, 12:56:11 via Wykop
  • 34
chłop nie ma problemu z oszczędzaniem na twoim bezpieczeństwie


@MackaCthulhu: Generalnie chłop cały czas opowiada o tym, jak to planuje robić dobrze najbogatszym, a reszta to niech sobie zdycha z głodu, bez leczenia i edukacji. W końcu jak zdechnie to zawsze można nieograniczoną ilość Hindusów sprowadzić na ich miejsce. Mimo tego jednak każdy słucha zachwycony, śliniąc się i myśląc, że taki system ułatwi im zostanie tymi bogatymi, to jest niebywałe
  • Odpowiedz
pieknylowca
pieknylowca
pieknylowca
30.04.2026, 22:30:31
  • 3
Chuop planował że jak odłoży trochę kasy to pojedzie sobie na ukraine do Lwowa czy Kijowa, albo do Rosji, do Kaliningradu czy Baltyjska a tu wszystko się spieprzyło. Putin, mogłeś powstrzymać tą swoją małpia naturę i wszystkim by się dobrze żyło. Mógłbyś sobie szantażować i tępić pomarańczowego ped*filskiego orangutana ile wlezie a cały świat by ci jeszcze przyklaskiwal. #ukraina #wojna #rosja #polityka #podroze
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MackaCthulhu
MackaCthulhu 01.05.2026, 01:10:00 via Android
  • 4
@Spojrzenie_1000_i_jednej_szpary: Królewca*
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
24.04.2026, 05:08:33
  • 1407
#heheszki
ROTTE_N - #heheszki

źródło: 1000012226

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MackaCthulhu
MackaCthulhu 24.04.2026, 07:58:56 via Android
  • 1
@R_O_T_T_E_N: ja jestem natomiast taki stary, że jeszcze wiem jakie było prawdziwe pierwotne zastosowanie Stonehenge
  • Odpowiedz
opanowalemsztukepalenia
opanowalemsztukepalenia
23.04.2026, 18:31:05
  • 259
Ciężko jest letko zyć xD

#bekazpisu #polityka #polska #praca #kaczynski #tvrepublika
opanowalemsztukepalenia - Ciężko jest letko zyć xD

#bekazpisu #polityka #polska #pra...

źródło: temp_file3821444374375267992

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MackaCthulhu
MackaCthulhu 23.04.2026, 22:04:55 via Android
  • 0
@zjadlbym_kebaba: nie wierzę, że bronię Kaczyńskiego, ale bycie politykiem to też ciężka i odpowiedzialna praca.
  • Odpowiedz
MackaCthulhu
MackaCthulhu 23.04.2026, 22:39:20 via Android
  • 0
@miki4ever: zgoda
  • Odpowiedz
model_trzy_zmianowy
model_trzy_zmianowy
23.04.2026, 05:17:02
  • 727
#gry #polska
modeltrzyzmianowy - #gry #polska

źródło: image

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MackaCthulhu
MackaCthulhu 23.04.2026, 10:07:30 via Android
  • 0
@model_trzy_zmianowy: baner PZPR nie pasuje, już nie było PZPR w czasach, w których osadzona jest reszta screena.
  • Odpowiedz
Sinti
Sinti
19.04.2026, 03:44:27
  • 632
jeśli zastanawiacie się jak wyglądają januszowe myśliwskie społeczności w necie, to wyglądają dokładnie tak jak sobie wyobrażacie, stado wąsatych januszów uskutecznia chłopski rozum
#myslistwo #bekazpodludzi
Sinti - jeśli zastanawiacie się jak wyglądają januszowe myśliwskie społeczności w nec...

źródło: asd

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MackaCthulhu
MackaCthulhu 19.04.2026, 08:28:26 via Android
  • 1
@Sinti: ostatnie zdanie przeczytałem głosem Walaszka
  • Odpowiedz
MackaCthulhu
MackaCthulhu 12.04.2026, 07:31:02
  • 276
Przechodzę drugi raz Cyberpunka, pierwszy był zaraz po premierze, teraz po latach, poprawkach i z dlc. Hejt z jakim gra się spotkała te parę lat temu powinien być opisywany jednym ciągiem z polowaniami na czarownice i pogromami semitów. ARCYGRA, nigdy nie grałem w lepszą.

#gry #cdprojektred #cyberpunk2077 #wiedzmin
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MackaCthulhu
MackaCthulhu
Autor
12.04.2026, 07:48:08 via Android
  • 0
@T0pi5: polecam, może ci się spodobać
MackaCthulhu - @T0pi5: polecam, może ci się spodobać

źródło: 1000099543

Pobierz
  • Odpowiedz
MackaCthulhu
MackaCthulhu
Autor
13.04.2026, 00:36:22 via Android
  • 0
@Wjorgus: ja grałem w to dosłownie w dzień premiery już i to na GTX1650 i działała mi normalnie i dobrze się grało. A teraz po poprawkach to ideał.
  • Odpowiedz
MackaCthulhu
MackaCthulhu
Autor
13.04.2026, 00:39:25 via Android
  • 0
@WujaTHC: chłopie co ty opowiadasz, chyba gry pomliłeś. Topka gameplayowa, tylko trzeba ogarnąć wszczepy bojowe i hacki, a nie tylko się strzelać.
MackaCthulhu - @WujaTHC: chłopie co ty opowiadasz, chyba gry pomliłeś. Topka gameplay...
  • Odpowiedz
MackaCthulhu
MackaCthulhu
Autor
13.04.2026, 00:43:25 via Android
  • 0
@e3b0c: grałem w obie, obie fantastyczne, ale cyberpunk mi bardziej siedzi pod względem świata przedstawionego, też podoba mi się dynamika poruszania, styl walki, bardzo duża wolność i plastyka poruszania jak się ma już wszczepy. Tamte też świetne, ale po prostu Cyberpunk ulubiony
  • Odpowiedz
MackaCthulhu
MackaCthulhu
Autor
13.04.2026, 00:44:48 via Android
  • 0
@ggs-hg: to prawda, że CP brakowało na premierę części obiecanych funkcji i miałem wtedy wrażenie, że część contentu jest wycięta. Teraz z patchami dodali te brakujące rzeczy
  • Odpowiedz
MackaCthulhu
MackaCthulhu
Autor
13.04.2026, 00:46:58 via Android
  • 0
@secs: uu ktoś znalazł 5 lat temu 3 błędy w prawdopodobnie największej contentowo grze AAA jaka kiedykolwiek powstała, to znaczy, że jest zła. W takim RDR czy w co tam grasz nie ma żadnych błędów, szczególnie w okolicach premiery.
  • Odpowiedz
MackaCthulhu
MackaCthulhu
Autor
13.04.2026, 00:48:20 via Android
  • 0
@helghast:
MackaCthulhu - @helghast:

źródło: 1000099548

Pobierz
  • Odpowiedz
MackaCthulhu
MackaCthulhu 07.04.2026, 21:17:25
  • 2
Ale czemu wy mówicie, że nie jebnie? USA się zgodziło na coś? Bo Pakistan to se może nagrać kolejny odcinek Hunger Games na tiktoka
#wojna
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

t.....a
konto usunięte 07.04.2026, 21:19:21 via Wykop
  • 1
@MackaCthulhu: wystarczy że Biały Dom oficjalnie mówi o rozmowach z Iranem, czyli bez względu czy rzeczywiście te rozmowy są czy ich nie ma, to Trump ogłosi że przedłuża ultimatum ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
JaTutylkoCzytam24
JaTutylkoCzytam24
07.04.2026, 21:19:22 via Wykop
  • 0
@MackaCthulhu: juz niby czitos sie obsral i podobno sa rozmowy Iran - USA.
  • Odpowiedz
BeKa_MaX
BeKa_MaX
07.04.2026, 21:13:01
  • 2
#wojna
BeKa_MaX - #wojna

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-07 231540

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MackaCthulhu
MackaCthulhu 07.04.2026, 21:13:24 via Android
  • 6
@BeKa_MaX: przecież Trump mówił, że się cieszą, biją brawo i proszą o więcej
  • Odpowiedz
MackaCthulhu
MackaCthulhu 07.04.2026, 21:05:42
  • 20
Cieśnina Ormuz nie istnieje. Był tam ktoś kiedyś z was? Widzieliście jakieś zdjęcia z niej? Wymieńcie jakieś nazwy akwenów wodnych jakie z nią graniczą, albo powiedzcie np. jaka Wyspa się tam znajduje. Może chociaż nazwijcie jedno miasto portowe nad cieśniną. No właśnie. To kolejny etap planu illuminatów w celu zaczopkowania nas technologią 5g (praktycznie to samo co w szczepionkach, ale druga generacja). Trump o tym wie i nas broni.

#wojna
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MackaCthulhu
MackaCthulhu 07.04.2026, 21:01:39
  • 1
Nie ma żadnej cieśniny Ormuz, fałszywa plamdemia. Widziałem jak irańczycy urządzają tańce hulańce na ulicach, a wczoraj pod moim oknem stało Bugatti na irańskich blachach i oczywiście właściciel wyjął z kieszeni godło Polski, po czym rzucił je na ziemię i opluł. Jakby coś to mam najlepsze doniesienia, więc mogę wam wszystko wytłumaczyć co i jak pozdrawiam dziki wener

#wojna
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TomcioPalushek
TomcioPalushek
07.04.2026, 21:05:31 via Wykop
  • 0
@MackaCthulhu: więcej info po 16?
  • Odpowiedz
zalozyc_bukmacherke_w_afryce
zalozyc_bukmacherke_w_afryce
07.04.2026, 20:50:19
  • 494
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MackaCthulhu
MackaCthulhu 07.04.2026, 20:59:02 via Android
  • 3
@zalozyc_bukmacherke_w_afryce: a prawdziwym celem Trumpa byli przyjaciele, których poznał po drodze
  • Odpowiedz
ForestDruid
ForestDruid
ForestDruid
07.04.2026, 19:23:47
  • 21
Całym sercem za Iranem, oby skopali tyłki dwóm najbardziej bandyckim krajom świata. #wojna #iran
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MackaCthulhu
MackaCthulhu 07.04.2026, 19:25:56 via Android
  • 0
@ForestDruid: a co oni mogą zrobicz
  • Odpowiedz
kamil-talaga-18
kamil-talaga-18
07.04.2026, 16:27:06
  • 6
W innej normalnej rzeczywistości Trump strzela samobója jest określany mianem nowego Hitlera, ruch MAGA zakazany jak swego czasu naziści.
Czym się różni Hitler który groził i zabijał całą cywilizacje żymian od Trumpa który chce wymazać Iran i grozi, że to zrobi.
#trump #iran #wojna
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MackaCthulhu
MackaCthulhu 07.04.2026, 16:39:45 via Android
  • 0
@atteint: still better than to co potrafi DJT
  • Odpowiedz
MackaCthulhu
MackaCthulhu 07.04.2026, 16:43:43 via Android
  • 0
@atteint: pewnie coś tam bazgrolił kiedyś, chociażby na plastyce. A na myśli miałem całokształt
  • Odpowiedz
MackaCthulhu
MackaCthulhu 07.04.2026, 16:42:14
  • 277
Jeden plus, jedna modlitwa o odważnego i uzbrojonego agenta Secret Service w gabinecie owalnym
#wojna #usa #trump #mikromodlitwa #iran #usa #polityka
MackaCthulhu - Jeden plus, jedna modlitwa o odważnego i uzbrojonego agenta Secret Ser...

źródło: 1000098953

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MackaCthulhu
MackaCthulhu
Autor
07.04.2026, 16:42:49 via Android
  • 67
@MackaCthulhu: oczywiście chodzi o to żeby ochroniarze Trumpa dzielnie go bronili przed wszelkim zagrożeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pianownica97
Pianownica97
07.04.2026, 16:28:42
  • 1
Mundial ma sie k---a odbyć i już,po mundialu to niech to jebnie, pomarańczowy z demencją pamiętaj. #iran #wojna
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MackaCthulhu
MackaCthulhu 07.04.2026, 16:38:33 via Android
  • 0
@Pianownica97: mundial w tym roku będzie na krypty
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 23
  • Strona 2 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.10.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.08.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 05.12.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking