Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
qszy13
qszy13

qszy13

Dołączył 2 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 528
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 527
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
przedwczoraj, 09:50:45
  • 975
Chciałem tylko napisać że grubo mylicie się co do lekarzy zarabiających 100k na praktyce lekarskiej.
Do tej kwoty trzeba doliczyć umowy o dzieło na consulting branży farmaceutycznej, która nagania na swoje leki i funduje konferencje na hawajach i dodatkowe bonusy za przepisywanie recept.

#lekarz100k #medycyna #zdrowie #konowalposting #polska #lekarz
jatutylkonamoment - Chciałem tylko napisać że grubo mylicie się co do lekarzy zarabia...

źródło: image

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qszy13
qszy13
qszy13 przedwczoraj, 18:21:15 via Wykop
  • 0
@ja_tu_tylko_na_moment: no pewnie tak jest, nasza rodzinna dzieciom non stop te same leki przepisywała, nawet jak nie było poprawy to dalej te same. Zmieniliśmy lekarza, też przepisują w koło takie same (tylko inne, w sensie innej firmy) bo pewnie umowa z innym producentem xd
  • Odpowiedz
Kraina_Wiecznej_Saszety
Kraina_Wiecznej_Saszety
14.06.2026, 07:40:20
  • 516
#heheszki no i trochę #logikaniebieskichpaskow
KrainaWiecznejSaszety - #heheszki no i trochę #logikaniebieskichpaskow

źródło: 1000008598

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qszy13
qszy13
qszy13 14.06.2026, 18:00:11 via Wykop
  • 2
@Malcik79: u mnie też się mówiło, że idziemy na złodziejkę. Mazowieckie, Kurpie Białe
  • Odpowiedz
koneser_progresywnego_discopolo
koneser_progresywnego_discopolo
12.06.2026, 18:15:35
  • 76
my mood na dziś:
koneserprogresywnegodiscopolo - my mood na dziś:

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
qszy13
qszy13
qszy13 13.06.2026, 05:47:20 via Wykop
  • 7
@koneser_progresywnego_discopolo: fajna wanna, z identycznej poiłem krowy
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
11.06.2026, 06:12:03
  • 262
To jest jakieś niesamowite po prostu. Kobieta sobie szła spokojnie do samochodu i kiedy położyła rękę na klamce żeby otworzyć drzwi rzucił jej się na rękę pies i pogryz a psiarze obwiniają kobietę, bo powinna odpowiednio wcześnie wypatrzeć psa i w bezpiecznej odległości go ominąć xd

Klękajcie narody i schodźcie z drogi bo psiarz z psem idzie ulicą.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #truestory #warszawa
WielkiNos - To jest jakieś niesamowite po prostu. Kobieta sobie szła spokojnie do sam...

źródło: 1000131670

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qszy13
qszy13
qszy13 11.06.2026, 19:20:23 via Wykop
  • 0
@WielkiNos: jak widzę takie komentarze to aż mnie ściska w środku.
Mam małe dzieci i codziennie na spacerach mijamy x psów z czego sporo większych, tych co nigdy nic nikomu nie zrobiły. Najgorsi to tacy co mają wywalone i prowadzą tego psa, na 3 metrowej smyczy na chodniku co ma ledwo 2m gdzie pół lub metr zastawił samochód. Ani nie przytrzyma ani nie zdąży zareagować jak pupilek stwierdzi, że moje
  • Odpowiedz
GoldenJanusz
GoldenJanusz
08.06.2026, 05:59:49
  • 177
nie musiał nawet ubierać paska do spodni
natura
#przegryw #blackpill #chadowezycie
GoldenJanusz - nie musiał nawet ubierać paska do spodni
natura
#przegryw #blackpill #...

źródło: 1000034492

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qszy13
qszy13
qszy13 08.06.2026, 19:27:26 via Wykop
  • 1
@Kloanj: gość z tyłu ją widział, może z tamtej strony lepsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
05.06.2026, 06:23:23
  • 730
Jakiś kundel ugryzł dziecko pod lidlem.

Psiara: po co dziecko przechodziło tak blisko psa?

Przypominam, że tacy żyją wśród nas, codziennie ich mijamy na ulicy.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #truestory #bekazrozowychpaskow
WielkiNos - Jakiś kundel ugryzł dziecko pod lidlem.

Psiara: po co dziecko przechodzi...

źródło: 1000131458

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qszy13
qszy13
qszy13 05.06.2026, 18:46:38 via Wykop
  • 0
@nomadicgoogler: i prawidłowo, pewnie za blisko szanownego Pana przechodziła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wirus133
wirus133
wirus133
03.06.2026, 07:47:21
  • 39
#humorobrazkowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wirus133 - #humorobrazkowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_4949

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qszy13
qszy13
qszy13 03.06.2026, 18:10:46 via Wykop
  • 0
@Zdzichu_alkoholik: korporacje rozwijają modele językowe powszechnie zwane ai żeby zniewolić ludzkość a te bezcelowe ai slopy tylko pomagają trenować naszą zagładę.
A tak z drugiej strony to podobna sytuacja jak z Internetem. Coś powstało do wyższych celów a ludzie wrzucają tam śmieszne kotki.
Marnowanie energii i infrastruktury krótko mówiąc.
Najgorsze to te baby z FB które wrzucają swoje selfie i proszą o sesje 'sensualną'. (╯°□°)
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
01.06.2026, 10:40:51
  • 309
#mikrokoksy #silownia #logikarozowychpaskow #trening #dieta

Kobiety mają wizję ze chłop co nie pije piwa i nie je czipsów z automatu ma taką formę xd
KjatanSveisson - #mikrokoksy #silownia #logikarozowychpaskow #trening #dieta

Kobiety...

źródło: 1000007719

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qszy13
qszy13
qszy13 01.06.2026, 19:08:51 via Wykop
  • 1
@elofrytki: o spoko, właśnie taki plan mam (ʘ‿ʘ)
Dodatkowo wczoraj nie jadłem kolacji i dzisiaj śniadania. Efekty już widać
  • Odpowiedz
piotrek_18_89
piotrek_18_89
28.05.2026, 06:27:20
  • 362
#dzieci #szkola #rodzicielstwo

Chciałem zaprosić do dyskusji na temat samodzielnego chodzenia do szkoły dzieci.

Dla namalowania tła przedstawię swoją sytuację. Mieszkam w średniej wielkości mieści, szkołę widzę z okna mieszkania. Żona pracuje zdalnie z domu.

Zacząłem
  • 240
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qszy13
qszy13
qszy13 28.05.2026, 18:47:18 via Wykop
  • 0
@piotrek_18_89: ależ mi przypomniałeś młodość. do podstawówki miałem jakieś 4 km przez maga małe wsie, do zerówki w 99 chodziłem z starszym rodzeństwem a później pierwsza/druga klasa już często wracało się samemu. Często na rowerze, zimą często na nogach. Pamiętam jak czasami zasuwałem biegiem na skróty przez łąki i pola zasypane śniegiem żeby zdarzyć na pokemony na polsacie.
Ah to były czasy
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
27.05.2026, 10:45:23
  • 369
Krzychu się rozsierdził xD zawsze bawią mnie te jego udawane reakcje coby tylko wzburzyć tłum, pamiętam jak kiedyś wysrał elaborat na twitterze o tym jak w Święto Niepodległości czuje wielkie oburzenie, bo rząd nie zadbał żeby światła na stadionie były zapalone
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski
splinter96 - Krzychu się rozsierdził xD zawsze bawią mnie te jego udawane reakcje cob...

źródło: 1000028714

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qszy13
qszy13
qszy13 27.05.2026, 19:26:10 via Wykop
  • 1
@splinter96: Stanowski ostro o Mateckim
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
24.05.2026, 19:01:05
  • 362
#krakow #polityka
Nighthuntero - #krakow #polityka

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qszy13
qszy13
qszy13 25.05.2026, 06:11:54 via Wykop
  • 0
@Nighthuntero: a ktoś wyjaśni dlaczego taka niska i dziwna wartość progu ważności? Jak to się wylicza?
W skali kraju to pewnie dałoby się kibola odwołać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
qszy13
qszy13
qszy13 25.05.2026, 18:32:28 via Wykop
  • 0
Japa tam Matecki
  • Odpowiedz
quaz2020
quaz2020
23.05.2026, 21:09:20
  • 390
#mecz Lista Obecności: Robert Lewandowski zagrał ostatni swój mecz w barwach FC Barcelony w którym strzelił swoją 120 bramkę dla Blaugrany
quaz2020 - #mecz Lista Obecności: Robert Lewandowski zagrał ostatni swój mecz w barwa...

źródło: temp_file1420800322595367090

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qszy13
qszy13
qszy13 24.05.2026, 19:16:26 via Wykop
  • 0
@quaz2020: eee a ten poprzedni co robili mu pożegnanie to nie miał być ostatni?
  • Odpowiedz
Mariusz30
Mariusz30
19.05.2026, 08:28:47
  • 613
Wtorek, 10:00 rano, to juz chyba nie oplaca sie rozgrzebywac nowego tematu w pracy tuz przed weekendem.

#praca #pracbaza
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qszy13
qszy13
qszy13 19.05.2026, 18:49:38 via Wykop
  • 0
@Mariusz30: ej przekonałeś, tylko jest taka sprawa że wtorek minął a jeszcze nie zacząłem zleceń z poniedziałku
  • Odpowiedz
szczurek_87
szczurek_87
10.05.2026, 15:04:46
  • 1001
Najbardziej plusowany komentarz przeraża. Problemem nie jest patologiczne zachowanie tylko to że komuś ono przeszkadza. XD

#patologiazmiasta #zyciewbloku #bekazpodludzi #spoleczenstwo #palaczetopodludzie #p-------y
szczurek_87 - Najbardziej plusowany komentarz przeraża. Problemem nie jest patologicz...

źródło: 9468

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qszy13
qszy13
qszy13 10.05.2026, 19:39:08 via Wykop
  • 1
@szczurek_87: no i co z takimi zrobić? Mieszkam na 1 piętrze a na parterze mają mini ogródki i sobie popalają od czasu do czasu. A jeden gagatek po przekątnej często jara zioło, jak okno uchylone to wali w całym mieszkaniu. Podpierdzielić takiego na psiarnię czy co? Zrobią przeszukanie to może mu się odechce palić a jak znajdą za dużo to i dostanie jakieś zawiasy? ;)
  • Odpowiedz
nervous_breakdown
nervous_breakdown
09.05.2026, 06:19:38
  • 575
W natłoku codziennych kataklizmów, konfliktów i mrocznych prognoz często umykają nam dobre wiadomości
nervous_breakdown - W natłoku codziennych kataklizmów, konfliktów i mrocznych prognoz...

źródło: 1000141342

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qszy13
qszy13
qszy13 09.05.2026, 19:14:04 via Wykop
  • 2
@nervous_breakdown: eee wykopki a podzielcie się czego słuchacie ze swoim wysublimowanym gustem? Może zaznam jakiegoś objawienia. Tylko metalu nie polecajcie bo już disco polo lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
qszy13
qszy13
qszy13 09.05.2026, 19:27:41 via Wykop
  • 0
@Kexu: muszę przesłuchać i dobrać kaliber ;) z nazw nie kojarzę nic
Teraz leci to i nie mam jak odpalić propozycji :D
https://open.spotify.com/episode/2rWih2tG3Wrd1m15uuRaZd?si=MlGkIrBSS_qw5leKQrTFlA
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
07.05.2026, 17:52:39
  • 386
Żona Szmateckiego to tam pewnie dziś z bigosem nie nadąża, najpierw papież potem Meloni

#polityka
josedra52 - Żona Szmateckiego to tam pewnie dziś z bigosem nie nadąża, najpierw papie...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qszy13
qszy13
qszy13 08.05.2026, 13:55:40 via Wykop
  • 0
@KosmicznyNalesnik: no widać że chyba podczas całego spotkania ręce ma z tyłu, na bank jest coś na rzeczy lewaku. Buzi buzi na początku to tylko zmyłka
  • Odpowiedz
mightyandrzej777
mightyandrzej777
mightyandrzej777
23.04.2026, 17:23:38
  • 90
Oczywiście, kierowca "zasłabł" na prostym odcinku w środku dnia, na odcinku bez jakiejkolwiek kamery, bez gospodarstwa domowego w okolicy i bez żadnego świadka a warunki pogodowe bardzo dobre, wręcz idealne. I zamiast zjechać na pobocze/jebnąć w drzewo, trafia w chłopa.

Zbyt dużo przypadku w tym, biorąc pod uwagę fakt że to nie był zwykły chłopek roztropek tylko k---a poseł Sejmu, w dodatku skory do dialogu ponad podziałami i delikatnie mówiąc dosyć kłopotliwy
mightyandrzej777 - Oczywiście, kierowca "zasłabł" na prostym odcinku w środku dnia, n...

źródło: 1000013634

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qszy13
qszy13
qszy13 24.04.2026, 16:33:12 via Wykop
  • 0
@dlugijohn: muwiem ci śledzili go a miejsce było dobrze przemyslene rzeby dowoduf nie bylo
  • Odpowiedz
Arvin
Arvin
23.04.2026, 19:41:19
  • 225
A czaicie, że ludzie urodzeni w 2008 to są już dorośli, mogą kupić a-----l i w ogóle normalnie po ulicy chodzą?
#przegryw
Arvin - A czaicie, że ludzie urodzeni w 2008 to są już dorośli, mogą kupić a-----l i ...

źródło: old-man

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qszy13
qszy13
qszy13 24.04.2026, 16:30:54 via Wykop
  • 1
@licencja-na-plusowanie: borze szumiący, pamiętam jak instalowałem to na swoim pierwszym własnym pc (dość późno miałem pierwszy, nie przelewało się).
Całe 15-20fps ale grałem ostro
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking