Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko215
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
KilY

KilY

Dołączył 15 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3604
  • Znaleziska 1416
  • Mikroblog 2188
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 91
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
11.07.2023, 13:36:15
  • 14
Widzę że kato-przygłup nadaje z szafy. O co w tym chodzi? Pojadą do USA i zamiast cieszyć się życiem to zaczynają p-------ć jakieś bzdury z szafy do internetu. #maxkolonko #cejrowski
SEGATASANSHIRO - Widzę że kato-przygłup nadaje z szafy. O co w tym chodzi? Pojadą do ...

źródło: katofrutstrat

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KilY
KilY 11.07.2023, 13:51:51 via Android
  • 23
@SEGATASANSHIRO Ciekawe kiedy ten osiągnie punkt nemezis.
  • Odpowiedz
JFM_
JFM_
09.07.2023, 10:29:56
  • 0
#motocykle
Trzeba mieć swój kask przy zapisie na kurs kategorii A?

Szkoły pewnie mają swoje z intercomem i innym potrzebnym osprzętem?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KilY
KilY 09.07.2023, 11:06:57 via Android
  • 1
@JFM_ Nie trzeba. Jeśli po odebraniu prawka zamierzasz od razu jeździć to kup wcześniej swój kask, bo i tak będziesz musiał przecież to zrobić. Jeżeli nie, to wystarczy ci własna kominiarka, zresztą i tak tego tzn. jej wymagają przy używaniu kasku ze szkoły.
  • Odpowiedz
n3x337
n3x337
n3x337
26.06.2023, 17:58:37
  • 7
Czy są gdzieś tanie wakacje dla młodzieży typu obóz / zielona szkoła lub coś w tym stylu? Albo spotkania integracyjne typu planszówki lub podobne. Chciałbym pomóc mojemu sąsiadowi, chłopak z biednego domu , ma 20 lat i nie ma pracy, nie ma znajomych , siedzi całymi dniami w domu i gra w gry komputerowe, edukacje już zakończył. On ma orzeczoną niezdolność do pracy (ze względu na niesprawną jedną rękę i rzeczywiście on
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KilY
KilY 26.06.2023, 18:28:32 via Android
  • 3
@n3x337 Młodzież to raczej 12-17 lat. 20 lat to już młody mężczyzna. Takie kolonie, czy zielone szkoły to raczej są dla młodszych, ja nigdy nie słyszałem o tego typu imprezach dla ludzi +18. Może jakiś obóz studencki, survivalowy, bardziej w tym kierunku poszukaj.
  • Odpowiedz
Ten_od_Hanki
Ten_od_Hanki
07.06.2023, 15:27:09
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KilY
KilY 07.06.2023, 15:42:28 via Android
  • 2
@Ten_od_Hanki Słowenia, Słowacja, co za różnica.
  • Odpowiedz
lordgrievous
lordgrievous
05.06.2023, 08:42:57
  • 3
Dziś dziesiąta rocznica zburzenia mostku Weisera, jak ten czas szybko leci.

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/10-lat-od-bitwy-o-Mostek-Weisera-i-jego-rozbiorki-n178817.html

#gdansk #trojmiasto #pdk
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KilY
KilY 05.06.2023, 09:23:15 via Android
  • 5
@lordgrievous Taka rocznica, artykuł i nawet słowem nie wspomniano o organizatorze tego wydarzenia. Na miejscu Pana Radnego poszedłbym z tym do sądu.
  • Odpowiedz
Rozwodnik
Rozwodnik
Rozwodnik
23.05.2023, 03:26:58
  • 45
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KilY
KilY 23.05.2023, 04:43:30 via Android
  • 9
@Rozwodnik A jak spędzasz resztę dnia? Skoro masz siedzieć na ulicy to może na dwa etaty poleć? Mam nadzieję, że ogarnaleś jakąś bezpieczną miejscówkę do spania. Powodzenia
  • Odpowiedz
Rozwodnik
Rozwodnik
Rozwodnik
05.05.2023, 20:10:03
  • 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KilY
KilY 06.05.2023, 07:35:20 via Android
  • 0
@Rozwodnik Dlaczego siedzisz gdzieś pod klatką schodową, ogólnie na dworze, zamiast posiedzieć w ciepłym w jakiejś bibliotece, galerii handlowej, czy na dworcu kolejowym? Skoro jak piszesz śpisz po klatkach, to podpowiem, że najlepszym miejscem na takie spanie nie jest piwnica czy półpiętro. Nie wiem jak u was w Elblągu, ale poszukaj wysokich bloków 10 piętrowych z PRLu. Na ostatnim piętrze zazwyczaj nie ma mieszkań tylko mechanizmy windy, korytarze i pomieszczenia gospodarcze.
  • Odpowiedz
Rozwodnik
Rozwodnik
Rozwodnik
25.04.2023, 21:12:45
  • 41
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KilY
KilY 25.04.2023, 21:53:43 via Android
  • 2
@Rozwodnik Jeszcze nieczynni, że nie możesz wejść do środka szybciej? A czym się zajmowałeś wcześniej? Bo opis tej hurtowni dałeś jak typowego "Tak, u nas praw pracowniczych nie ma i co pan nam zrobi panie Areczku".
  • Odpowiedz
KilY
KilY 25.04.2023, 22:09:25 via Android
  • 1
@polskipytong Pewnie cię nie oszukają, a ludzie rezygnują bo praca po nocach i zapewne skrzynki z warzywami też nie są lekkie. Tyle że dziwny rodzaj umowy, bo wg prawa za każdą wykonaną pracę należy się wynagrodzenie. Jak oni to uzasadniają, czy po prostu dwa dni robisz na czarno, a trzeciego podpisujesz papiery? Weź tam zapukaj, powiedz, że miałeś wcześniej autobus to może cię wpuszczą i posiedzisz w jakimś ciepłym pomieszczeniu typu
  • Odpowiedz

349

[AMA] Bartłomiej Marszałek, jedyny polski kierowca motorowodnej formuły 1

[AMA] Bartłomiej Marszałek, jedyny polski kierowca motorowodnej formuły 1

Cześć, jestem obecnym liderem klasyfikacji generalnej Mistrzostw Świata. Zapraszam do dyskusji!

Bartekf1h2o
z
wykop.pl
dodany: 05.04.2023, 15:42:36
  • 147
  • #
    sport
  • #
    ciekawostki
  • #
    f1h2o
  • #
    zainteresowania
  • #
    ama
KilY
KilY 05.04.2023, 18:28:05 via Android
  • 0
W zasadzie nie mam pytań, na może jak tam się czuje pan Waldemar? Chciałem jednak za twoim pośrednictwem bardzo go pozdrowić, swojego czasu dawał nam wszystkim sporo emocji. Wtedy na przełomie lat 80. i 90. sporo się o tym między kolegami mówiło i oglądało. Twój ojciec ledwo przeżył wypadek, a jednak dalej odnosił sukcesy. Pogratuluj mu i życz zdrowia, jeszcze sporo osób pamięta jego i jego osiągnięcia, a nazwisko Marszałek to był
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

stolemy
stolemy
15.12.2022, 10:31:29
  • 2
#sobczakcontent
https://twitter.com/MikolajSobczak1/status/1603242135213510656/photo/4
Pan radny ma piękne zdjęcie.
stolemy - #sobczakcontent 
https://twitter.com/MikolajSobczak1/status/16032421352135...

źródło: comment_1671100229dlfactXhi7i35Z579CN8Rd.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KilY
KilY 15.12.2022, 12:00:59 via Android
  • 1
@stolemy Pomyśleć, że on jest od niej 7 lat młodszy, a wygląda jak jej stary.
  • Odpowiedz
L.....g
L.....g
konto usunięte 26.11.2022, 11:26:09
  • 1
#ksiazki #komiks #komiksy #zima #snieg

Mirki, polećcie proszę jakieś komiksy albo i książki na zimę z motywem zimowym - zima, zimno, śnieg, lód, święta, zamiecie itp. Ogólnie white pow... śniegu dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

L.....g - #ksiazki #komiks #komiksy #zima #snieg 

Mirki, polećcie proszę jakieś ko...

źródło: comment_1669461965CtL59Fqo49s21mXrNuxpOF.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KilY
KilY 26.11.2022, 12:45:07 via Android
  • 2
@LongDongGong Terror, super książka. Takie historical fiction w znakomitym wydaniu. Zima za kołem podbiegunowym, mroczny thriller świetnie napisany, więc również polecam.
  • Odpowiedz
Mortadelajestkluczem
Mortadelajestkluczem
23.11.2022, 20:56:52
  • 10
#mortadelanadzikimzachodzie oraz #strachymortadeli
Mortadelajestkluczem - #mortadelanadzikimzachodzie oraz #strachymortadeli

źródło: comment_1669237011XqC73FIyEozyVKrMoUMPkA.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KilY
KilY 24.11.2022, 21:46:18 via Android
  • 0
@Mortadelajestkluczem Skądś znam tę grafikę
KilY - @Mortadelajestkluczem Skądś znam tę grafikę

źródło: comment_16693263783HbgrkczdNYUhC2Ozp7w2H.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz

450

Jedno z moich ulubionych miasteczek we Francji.

Jedno z moich ulubionych miasteczek we Francji.

Amboise, jedno z moich ulubionych miasteczek we Francji. Znajduje się w departamencie Indre et Loire, ok 30km od Tours.

PiotrFr
z
wykop.pl
dodany: 17.11.2022, 17:21:17
  • 85
  • #
    francjadasielubic
  • #
    francja
  • #
    podroze
KilY
KilY 17.11.2022, 22:14:30 via Android
  • 18
Północno zachodnia część Francji jest fantastyczna. Spędziłem tam parę lat temu miesiąc, co prawda w pracy, ale w wolnych chwilach intensywnie zwiedzałem od St. Malo po St. Nazaire. Na pewno jeszcze się tam wybiorę, tym razem już na urlop, bez gonitwy z czasem. Bretania to po Andaluzji i Bawarii wg mnie trzeci najwspanialszy region w Europie w którym byłem. Spędziłem tam część jesieni i kiedy wychodziłem w te ciepłe wieczory na spacery
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

694

18-letni Mikołaj zabił 13-letnią Nadię ze szczególnym okrucieństwem?

18-letni Mikołaj zabił 13-letnią Nadię ze szczególnym okrucieństwem?

Niepozorny, chudy, w mediach społecznościowych zapewnia, że jest antyfaszystą i antyrasistą.

Kruk_
z
se.pl
dodany: 21.10.2022, 09:00:33
  • 204
  • #
    polska
  • #
    zainteresowania
  • #
    policja
  • #
    morderstwo
KilY
KilY 21.10.2022, 17:17:25 via Android
  • 35
@rafallubonski Skoro nie byłoby 100% pewności, że ktoś dokonał zabójstwa, czy innego przestępstwa to na jakiej logicznej podstawie chcesz tę osobę skazywać na dożywocie lub jakąkolwiek inną karę?

519

Cool Kids of Death - Butelki z benzyną i kamienie / Live @ Pogłos, 18.09.2022

Cool Kids of Death - Butelki z benzyną i kamienie / Live @ Pogłos, 18.09.2022

Wrócili... Kto by się spodziewał. Kto był, ten widział Łódzki cud nad Wisłą, hehehe :)

bvlgvs
z
youtube.com
dodany: 22.09.2022, 20:11:30
  • 149
  • #
    polskamuzyka
  • #
    punk
  • #
    coolkidsofdeath
  • #
    ckod
  • #
    rock
  • #
    postpunk
KilY
KilY 23.09.2022, 09:51:13 via Android
  • 61
@wscieklazielonka Kolejny wykopek robi ludziom wodę z mózgu, coś niby pamięta, ale nic nie pamięta. Kiedy powstała ta piosenka i kiedy ten zespół był u Wojewódzkiego rządziło SLD-PSL.

1381

To jest polska ławka - sebki przeganiają ukraińców

Pokaż treści 18+

To jest polska ławka - sebki przeganiają ukraińców

Sebki się przywalają do Ukraińców, że nie mają prawa siadać na ławkę i wgl przeganiają ich. Niestety trzeba mieć fb, chyba, że ktoś umie mirror.

Sichi
z
facebook.com
dodany: 02.09.2022, 07:52:57
  • 368
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    dresiarze
KilY
KilY 02.09.2022, 09:21:51 via Android
  • 561
@PomocnikBob Innym razem zaatakowany Ukrainiec wyjmie nóż i wbije w Sebka to będzie lament "ojoj Wołyń, ojoj Ukraińcy mordują Polaków, panie Braun ratuj" i lincz na Wykopie.

333

Burzliwy wiek XI. Pogańskie rebelie i wojna partyzancka

Burzliwy wiek XI. Pogańskie rebelie i wojna partyzancka

W historii Pomorza wiek XI jest okresem niezwykle burzliwym: władcy Polski próbowali sobie podporządkować ziemie leżące przy brzegu Bałtyku, jednak nigdy bez trwałego sukcesu. Pomorzanie powrócili do wiary swoich przodków, a pod koniec stulecia zastosowali taktykę walki partyzanckiej.

PrzewodniG
z
atlastrojmiejskichosobliwosci.pl
dodany: 17.08.2022, 18:37:29
  • 18
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    ciekawostki
  • #
    gdansk
  • #
    trojmiasto
KilY
KilY 17.08.2022, 19:10:32 via Android
  • 34
@PrzewodniG Jak zwykle świetny tekst i jak zwykle zasłużony wykop. Poprawiłbym tylko to zdanie na początku "ZAWSZE bez trwałego sukcesu" lub "nigdy Z trwałym sukcesem". Ogólnie wydaje się, że tu na Północy było dosyć dziko w stosunku do reszty Królestwa, a lokalni książęta nigdy się łatwo nie poddawali woli króla. Wczesne sredniowiecze na Pomorzu, to ciekawe czasy o których się mało mówi, tym bardziej dzięki za twoją pracę :-)
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

16

Lekarz nie kąpał się przez pięć lat. Wyniki eksperymentu zaskakują

Lekarz nie kąpał się przez pięć lat. Wyniki eksperymentu zaskakują

Dr James Hamblin ma 39 lat i pracuje jako wykładowca w Yale School of Public Health. W ostatniej wydanej książce specjalista wyznał, że na pięć lat zrezygnował z klasycznego prysznica, używania mydeł i dezodorantu. Po tym czasie doszedł do zadziwiających wniosków.

WP_Kobieta
z
o2.pl
dodany: 16.08.2022, 08:29:07
  • 22
  • #
    europa
  • #
    lekarz
  • #
    higiena
  • #
    kapiel
  • #
    zdrowie
  • #
    ciekawostki
KilY
KilY 16.08.2022, 12:23:25 via Android
  • 9
@reconde4 Nie jestem ekspertem, ale u meneli to raczej śmierdzą ubrania. Nie prane, nie zmienianie, zasikane, brudne, zatęchłe itp. To samo z ludźmi w komunikacji, noszącymi tydzień jedną koszulkę, czy sweter. Myślę, że nawet jakby się kąpali trzy razy dziennie, a nakładali te same brudne łachy, śpiąc w nich po melinach i śmietnikach to różnicy w woni by nie było żadnej.
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 23
  • Strona 7 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.12.2011

    Komentator
  • Trybun
    od 31.07.2011

    Trybun
  • Rocznica
    od 20.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.10.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.04.2014

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 25.11.2013

    Kolarz
  • Honorowy Wampir
    od 23.09.2022

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking