Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór Mirasy :) odebrałem dzisiaj paczkę żywnościową od Mirabelki @maegalcarwen :) dziękuję bardzo! W paczce było jedzonko typu chleb, kabanosy, pasztety, lekarstwa/witaminki, chusteczki, słodycze i coś z czego cieszę się najbardziej czyli plastikowe widelce :) w paczce było też 50 ziko na świeży chleb lecz to co dostałem na najbliższy tydzień mi styknie, więc dołożę do puli na okulary. Saldo na dzisiaj to 450 ziko! Jak chodzi o pracę to ostatnia rozmowa była wczoraj, Misio wziął dane i ma dzwonić. Liczyłem, że może dzisiaj będzie dzwonić, niestety telefon milczał. No nic ja jeszcze pare godzin sobie posiedzę zanim wejdę gdzieś do klatki, piątek więc będzie ciężko. Spokojnego wieczoru i udanego weekendu! Postaram się coś przez weekend wrzucić o ile pozwoli mi na to telefon.

#wykopaka #chwalesie #bezdomnosc #przegryw #depresja #gownowpis #wykop
Rozwodnik - Dobry wieczór Mirasy :) odebrałem dzisiaj paczkę żywnościową od Mirabelki...

źródło: IMG_20230505_205917

Pobierz
  • 6
@Rozwodnik Dlaczego siedzisz gdzieś pod klatką schodową, ogólnie na dworze, zamiast posiedzieć w ciepłym w jakiejś bibliotece, galerii handlowej, czy na dworcu kolejowym? Skoro jak piszesz śpisz po klatkach, to podpowiem, że najlepszym miejscem na takie spanie nie jest piwnica czy półpiętro. Nie wiem jak u was w Elblągu, ale poszukaj wysokich bloków 10 piętrowych z PRLu. Na ostatnim piętrze zazwyczaj nie ma mieszkań tylko mechanizmy windy, korytarze i pomieszczenia gospodarcze. Praktycznie