Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirki i Mirabelki :) mały update co u mnie. W tym momencie czekam na autobus do pracy, praca jest łatwa i nawet przyjemna, a zajmuje się "sprzątaniem obiektów użyteczności publicznej" ;) Za około trzy tygodnie jak wynika z moich obliczeń będzie spanko na łóżku oraz zostaną zakupione oksy. Oczywiście będzie wszystko udokumentowane na Wykopie jak do tej pory. Pozdrawiam i do usłyszenia :)
Ps. Może mi ktoś powiedzieć dlaczego używane stare telefony kosztują tyle? Nosze się z zamiarem kupna czegoś o ile nic nie "ogarnę", a napisałem w pare miejsc i zobaczę co z tego wyjdzie. Wiem, że w mojej sytuacji zmiana telefonu może brzmieć jak fanaberie dzieciaka, lecz obecny pada, i jest powiązany gumkami recepturkami żeby się jakoś trzymał :/ do usłyszenia!

#przegryw #bezdomnosc #depresja #zalesie #chwalesie #gownowpis #pracbaza
  • 13
@Rozwodnik: Mam gdzieś w szufladzie Samsunga Galaxy S6. Nie wiem czy taki starszy model nada się jeszcze do czegoś ale jeżeli chcesz to mogę Ci go wysłać do wskazanego przez Ciebie paczkomatu. Telefon działał do końca, jedynie bateria była już mocno wymęczona i trzymała zaledwie kilka godzin.