Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kashankovsky

Kashankovsky

Dołączył 11 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 34559
  • Znaleziska 3715
  • Mikroblog 30844
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 63
HrabiaTruposz
HrabiaTruposz
15.11.2024, 23:32:51
  • 6
Jeśli to pamiętasz to miałeś zajebiste dzieciństwo

#gry #staregry #retrogaming
HrabiaTruposz - Jeśli to pamiętasz to miałeś zajebiste dzieciństwo

#gry #staregry #r...

źródło: lqFiApxsfnR-aJnLSTUwsH_r0EhoD8igtoUW41X4VKJHNc7xV-EwU-rEUauYFdgaIJlPfjO51no6PkhF06a9CQl0AQOOivhgD6oYHVHX85j-kb2cDbJH1RwrJmtjLog

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kashankovsky
Kashankovsky 16.11.2024, 06:29:15 via Wykop
  • 1
@katopa: @HrabiaTruposz Nigdy nie zapomnę tej papugi i "nie mogę znaleźć klucza" xD Jedna z moich pierwszych gier po dostaniu komputera xDD
  • Odpowiedz
AlexandraWhite
AlexandraWhite
16.11.2024, 05:09:17
  • 0
#boks #netflix Czy tylko ja mam problem z oglądaniem? Ani na telewizorze ani na PC nie mogę załadować :(
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kashankovsky
Kashankovsky 16.11.2024, 05:10:12 via Wykop
  • 1
@AlexandraWhite: Mam to samo, próbuję na tel i PC, na tel po 5 sekundach mnie wywala, na PC w ogóle nie mogę wejść.
  • Odpowiedz
xylomorphinedrolexum
xylomorphinedrolexum
14.11.2024, 21:06:38
  • 0
Jakie polecacie rękawice bokserskie na początek? #boks #mirkokoksy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kashankovsky
Kashankovsky 15.11.2024, 05:47:02 via Wykop
  • 0
@xylomorphinedrolexum: Najlepsze z entry level są Mastersy, ze skóry naturalnej https://sportmasters.pl/skora-naturalna-c3685?sort=3 , za taką cenę nigdzie nie ma skórzanych, a wytrzymają sporo.
  • Odpowiedz
Raffen23
Raffen23
10.11.2024, 20:07:38
  • 1
Zamówiłem dziś pierwszy raz Bolta i chyba wrócę na łono kościoła po tym przejeździe xD Chłop zrobił 25 minutową trasę w 14 minut, przekraczał prędkość na całej trasie, jego rekord to 87 na 50ce. Kiedy napisałem do obsługi bolta zlali mnie ciepłym moczem xD

Powiedzcie, czy to normalne w Bolcie? Komu mogę to zgłosić, żeby wzięli to na poważnie a ten wariat nikogo nie zabił?

#bolt #uber #
Raffen23 - Zamówiłem dziś pierwszy raz Bolta i chyba wrócę na łono kościoła po tym pr...

źródło: Screenshot_20241110_200832_Maps

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kashankovsky
Kashankovsky 12.11.2024, 05:53:50 via Wykop
  • 0
@Raffen23: Raz uberzysta postanowił jechać przez drogę osiedlową - strefa zamieszkania, szkoda tylko że jechał po niej 60 kmh niczym się nie przejmując, trafił na garba, jak podskoczyliśmy to każdy z nas głową o dach z-----ł XDD
  • Odpowiedz
PiersKurczaka
PiersKurczaka
09.11.2024, 00:51:46
  • 10
Myślę, że nadawałbym się na diabła i robienie ludzi w konia na cyrografach. Znacie to, spełnianie życzeń, ale nie do końca w taki sposób, o jakim myślał wypowiadający życzenie.

"Chcę być bogaty!" powie koleś. No i dobra, ja ci to załatwię chłopie, podpisz tylko tutaj i zara będziesz milionerem

Chłop podpisuje, duszyczka do koszyczka, a ja mu daję worek hajsu z monopoly

No kurde nadawałbym się
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kashankovsky
Kashankovsky 09.11.2024, 12:36:19 via Wykop
  • 1
@PiersKurczaka: E tam, worek hajsu z monopoly łamie warunki kontraktu, uczynić chłopa bogatym, ale w zamian za odszkodowanie w wypadku w którym traci ręce i nogi xD
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
31.10.2024, 15:08:21
  • 4
Ja to się naprawdę dziwię, że #hogwartslegacy taki sukces zdobył jak wejście w tą grę to jakieś kilka godzin. Mam już 5 a dopiero 5 czarów się nauczyłem xD Oczywiście da się to skrócić, ale ile się ugra? Minus dwie godziny? Jak patrzę po osiągnięciach w niektórych BARDZO DOBRYCH grach i często za ukończenie 2 rozdziału wziął się jakiś malutki ułamek graczy, a w to się tłucze i tłucze i
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kashankovsky
Kashankovsky 31.10.2024, 19:31:28 via Wykop
  • 1
@Black_Raven: @Mega_Smieszek Mnie w tej grze brakuje jakiś głębszych relacji czy misji, większość odbywa się na zasadzie "pomóz mi mordo, a potem udawajmy że się nie znamy" XD
  • Odpowiedz
rtone
rtone
26.10.2024, 11:59:03
  • 537
Nikt mi nie wmówi, że ten wielki, żółty klocek/ciemiężca/bloczek komórkowy w jakikolwiek sposób wpasowany jest w panoramę centrum.

Po prostu nie i nie, Xella GMBH International popisała się bezguściem totalnym i po takim "dziele" powinno się im cofnąć uprawnienia do opracowania, produkcji i sprzedaży materiałów budowlano-izolacyjnych.

#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #warszawa
rtone - Nikt mi nie wmówi, że ten wielki, żółty klocek/ciemiężca/bloczek komórkowy w ...

źródło: yton_wwa

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kashankovsky
Kashankovsky 26.10.2024, 12:12:37 via Wykop
  • 1
@rtone: Przecież to idealne zastępstwo dla KDT, chociaż KDT było trochę ładniejsze XD
  • Odpowiedz
Pajonkek
Pajonkek
Pajonkek
21.10.2024, 15:15:32
  • 2
Kupiłem hantle 2x20kg z dostawą do paczkomatu...
Przepraszam panie kurier ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mirkokoksy #inpost #heheszki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kashankovsky
Kashankovsky 21.10.2024, 19:40:35 via Wykop
  • 0
@Pajonkek: Ja sobie kiedyś zamówiłem 2 talerze po 20 kg z dostawą do pracy, mój nieświadomy kolega z pokoju chciał być miły i mi przynieść paczkę bo zobaczył ja na recepcji, trochę się zdziwił XDDD
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek
03.10.2024, 21:07:29
  • 0
Od kilku tygodni chodzi za mną pizzka taka typowa amerykańska, żadne włoskie.

Poleci ktoś dobrą pizzerię w Warszawie która funduje w w miarę sensownych pieniądzach dobrą pizzkę?

#pizza #fastfood #gastronomia #warszawa
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kashankovsky
Kashankovsky 03.10.2024, 23:09:43 via Wykop
  • 1
@danoneek: Make & Take na Pradze Południe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kashankovsky
Kashankovsky 04.10.2024, 05:10:15 via Wykop
  • 1
@danoneek: Nie no serio, jak chodzi o amerykańską to według mnie bardzo dobra.
  • Odpowiedz
Tratak
Tratak
16.09.2024, 19:56:28
  • 1
To będzie pierwsza fifa od 5 edycji, której nie kupię na premierę. Tempo wydawania coraz to lepszych kart zabija dla mnie przyjemność z grania. Kiedyś to człowiek z przyjemnością budował starter squady, eksperymentował, a teraz? Ledwo tydzień minie i już czar pryska, zaczyna się grind ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tęsknie za czasami, gdy podczas futmas na bokach obrony biegali Roussillon, Mbabu, a gole strzelał Lukebakio (╥﹏
Tratak - To będzie pierwsza fifa od 5 edycji, której nie kupię na premierę. Tempo wyd...

źródło: temp_file3640066073022556959

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kashankovsky
Kashankovsky 17.09.2024, 04:36:53 via Wykop
  • 2
Tempo wydawania coraz to lepszych kart zabija dla mnie przyjemność z grania


@Tratak: No właśnie, kiedyś przynajmniej do TOTY był względny spokój i brak kart z 99 overall, teraz już w październiku jest ich sporo XD Starter squad to też piękna nostalgia, nie było nic lepszego niż te mecze zwykłymi goldami.
  • Odpowiedz
Vukosky123
Vukosky123
Vukosky123
12.09.2024, 04:41:20
  • 1
#tibia

co lepsze dla palka 150lvl

  • Warsinger bow 36.4% (20)
  • Rift bow 63.6% (35)

Oddanych głosów: 55

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kashankovsky
Kashankovsky 12.09.2024, 04:47:55 via Wykop
  • 3
@Vukosky123: Rift Bow, bo z diamondów masz i tak 100% celności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
r.....a
r.....a
konto usunięte 09.09.2024, 18:16:59
  • 0
Powie ktoś od którego lvla otworzy sie dla mnie jakiś spot pod profit fajny?
Gram EDkiem, 90 lvl, 60 mlvl tylko bo nowe konto, obecnie oram kraby i żółwie od 30 lvli i mam już troche dość xD

#tibia
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kashankovsky
Kashankovsky 10.09.2024, 04:57:08 via Wykop
  • 0
@recesja: Z ava to będzie na zero, a z tym mlvl to nawet na minus XD
  • Odpowiedz

1928

Szukamy Julki która jeździ mercedesem

Szukamy Julki która jeździ mercedesem

Dostaliśmy przed chwilą apel od kobiety o pomoc, treść poniżej. Proszę o uwagę Dziś miała miejsce kolizja na drodze Wzgórza Krzesławickie - Kocmyrzów. Dokładnie naprzeciwko firmy Fortec Polska (ul. Kocmyrzowska 23A) o 10:50. Był to Mercedes klasy S Coupe (??). Ciemnoszary. Na filmie widać że sprawca

zielonkaPoPelnymCykluZycia
z
youtube.com
dodany: 06.09.2024, 07:52:05
  • 381
  • #
    stopcham
  • #
    julka
  • #
    polskiepato
  • #
    polskiedrogi
Kashankovsky
Kashankovsky 06.09.2024, 18:46:26 via Wykop
  • 7
@Pamis: kolo 2013 to było 11 lat temu. Stare. Jeszcze dizel co lata w cenie 4 średnich krajowych.


@Matjar: Od 50k zaczyna się jakiekolwiek CLA nieuszkodzone (zgodnie z otomoto), 12,5k zł netto to nie jest średnia pensja.
morgiel
morgiel
25.06.2024, 12:19:52
  • 99
XDDDDDDDD ktoś to zrobił nieironicznie
#mecz #heheszki
morgiel - XDDDDDDDD ktoś to zrobił nieironicznie
#mecz #heheszki

źródło: 449180717_8160760807269369_2338349388189992173_n

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kashankovsky
Kashankovsky 25.06.2024, 17:20:32 via Wykop
  • 1
@morgiel: W sumie jak na sport który nikogo nie obchodzi to i tak dużo dostały XD
  • Odpowiedz
ryszard-kulesza
ryszard-kulesza
ryszard-kulesza
22.06.2024, 06:34:14
  • 33
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kashankovsky
Kashankovsky 22.06.2024, 06:37:08 via Android
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
qeti
qeti
17.06.2024, 20:10:07
  • 2
#tinder #badoo #rozowepaski

Zauważyliście, że na Badoo jest masa dziewczyn które wyglądają na sporo starsze, takie Grażynki mające 30 lat. Nie chodzi mi - rzecz jasna - o urodę, bo tego sobie nie wybieramy ale o ubiór, makijaż, tuszę...
qeti - #tinder #badoo #rozowepaski

Zauważyliście, że na Badoo jest masa dziewczyn kt...

źródło: c6841a8fc986a01bd51f2466ec61

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kashankovsky
Kashankovsky 18.06.2024, 04:58:25 via Wykop
  • 2
@qeti: Niektóre ten wiek trochę sobie zmieniają, bo źle się im kliknęło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

536

Aktywistki wyzwalają swoją kobiecą energię

Aktywistki wyzwalają swoją kobiecą energię

Siła i niezależność

Funkyfuture
z
twitter.com
dodany: 06.06.2024, 13:02:41
  • 90
  • #
    clownworld
  • #
    honkhonk
  • #
    nierozumiemtegoswiata
Kashankovsky
Kashankovsky 06.06.2024, 19:29:49 via Wykop
  • 11
@Zbruzman: No dzisiaj jakiś wysyp staroci z Wawy, jeszcze jest znalezisko z murzynami na głównej xD
irma266
irma266
01.06.2024, 07:06:52
  • 47
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kashankovsky
Kashankovsky 01.06.2024, 10:07:15 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 25
  • Strona 6 z 25
  • >
  • ruchampsajakgra@koszmail.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.11.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.12.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.01.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking