Zamówiłem dziś pierwszy raz Bolta i chyba wrócę na łono kościoła po tym przejeździe xD Chłop zrobił 25 minutową trasę w 14 minut, przekraczał prędkość na całej trasie, jego rekord to 87 na 50ce. Kiedy napisałem do obsługi bolta zlali mnie ciepłym moczem xD
Powiedzcie, czy to normalne w Bolcie? Komu mogę to zgłosić, żeby wzięli to na poważnie a ten wariat nikogo nie zabił?
@Raffen23: Raz uberzysta postanowił jechać przez drogę osiedlową - strefa zamieszkania, szkoda tylko że jechał po niej 60 kmh niczym się nie przejmując, trafił na garba, jak podskoczyliśmy to każdy z nas głową o dach z-----ł XDD
Myślę, że nadawałbym się na diabła i robienie ludzi w konia na cyrografach. Znacie to, spełnianie życzeń, ale nie do końca w taki sposób, o jakim myślał wypowiadający życzenie.
"Chcę być bogaty!" powie koleś. No i dobra, ja ci to załatwię chłopie, podpisz tylko tutaj i zara będziesz milionerem
Chłop podpisuje, duszyczka do koszyczka, a ja mu daję worek hajsu z monopoly
@PiersKurczaka: E tam, worek hajsu z monopoly łamie warunki kontraktu, uczynić chłopa bogatym, ale w zamian za odszkodowanie w wypadku w którym traci ręce i nogi xD
Ja to się naprawdę dziwię, że #hogwartslegacy taki sukces zdobył jak wejście w tą grę to jakieś kilka godzin. Mam już 5 a dopiero 5 czarów się nauczyłem xD Oczywiście da się to skrócić, ale ile się ugra? Minus dwie godziny? Jak patrzę po osiągnięciach w niektórych BARDZO DOBRYCH grach i często za ukończenie 2 rozdziału wziął się jakiś malutki ułamek graczy, a w to się tłucze i tłucze i
@Black_Raven: @Mega_Smieszek Mnie w tej grze brakuje jakiś głębszych relacji czy misji, większość odbywa się na zasadzie "pomóz mi mordo, a potem udawajmy że się nie znamy" XD
Nikt mi nie wmówi, że ten wielki, żółty klocek/ciemiężca/bloczek komórkowy w jakikolwiek sposób wpasowany jest w panoramę centrum.
Po prostu nie i nie, Xella GMBH International popisała się bezguściem totalnym i po takim "dziele" powinno się im cofnąć uprawnienia do opracowania, produkcji i sprzedaży materiałów budowlano-izolacyjnych.
@Pajonkek: Ja sobie kiedyś zamówiłem 2 talerze po 20 kg z dostawą do pracy, mój nieświadomy kolega z pokoju chciał być miły i mi przynieść paczkę bo zobaczył ja na recepcji, trochę się zdziwił XDDD
To będzie pierwsza fifa od 5 edycji, której nie kupię na premierę. Tempo wydawania coraz to lepszych kart zabija dla mnie przyjemność z grania. Kiedyś to człowiek z przyjemnością budował starter squady, eksperymentował, a teraz? Ledwo tydzień minie i już czar pryska, zaczyna się grind ( ͡°ʖ̯͡°)
Tęsknie za czasami, gdy podczas futmas na bokach obrony biegali Roussillon, Mbabu, a gole strzelał Lukebakio (╥﹏
Tempo wydawania coraz to lepszych kart zabija dla mnie przyjemność z grania
@Tratak: No właśnie, kiedyś przynajmniej do TOTY był względny spokój i brak kart z 99 overall, teraz już w październiku jest ich sporo XD Starter squad to też piękna nostalgia, nie było nic lepszego niż te mecze zwykłymi goldami.
Powie ktoś od którego lvla otworzy sie dla mnie jakiś spot pod profit fajny? Gram EDkiem, 90 lvl, 60 mlvl tylko bo nowe konto, obecnie oram kraby i żółwie od 30 lvli i mam już troche dość xD
Dostaliśmy przed chwilą apel od kobiety o pomoc, treść poniżej. Proszę o uwagę Dziś miała miejsce kolizja na drodze Wzgórza Krzesławickie - Kocmyrzów. Dokładnie naprzeciwko firmy Fortec Polska (ul. Kocmyrzowska 23A) o 10:50. Był to Mercedes klasy S Coupe (??). Ciemnoszary. Na filmie widać że sprawca
Zauważyliście, że na Badoo jest masa dziewczyn które wyglądają na sporo starsze, takie Grażynki mające 30 lat. Nie chodzi mi - rzecz jasna - o urodę, bo tego sobie nie wybieramy ale o ubiór, makijaż, tuszę...
#gry #staregry #retrogaming
źródło: lqFiApxsfnR-aJnLSTUwsH_r0EhoD8igtoUW41X4VKJHNc7xV-EwU-rEUauYFdgaIJlPfjO51no6PkhF06a9CQl0AQOOivhgD6oYHVHX85j-kb2cDbJH1RwrJmtjLog
Pobierz