#gielda Rozumiem, ze gielda tak reaguje teraz na "Iran's new supreme leader vows to keep blocking Strait of Hormuz in first statement released by regime"?
Kashankovsky via Wykop
- 0
@thisguy1: Przez co cały tech traci xD
Nowy na tagu. Świeża stówa odłożona i potrzebuje do słowniczka co oznaczają pojęcia:
1. Pompa
2. Grubas
3. Krach
4. Lewar
1. Pompa
2. Grubas
3. Krach
4. Lewar
Kashankovsky via Android
- 0
@Folia_z_kompotu:
Punktu 6 dowiadujesz się w praktyce gdy nie chcesz sprzedawać na dołku.
Punktu 6 dowiadujesz się w praktyce gdy nie chcesz sprzedawać na dołku.
- 1
Kashankovsky via Wykop
- 0
- 2
#gielda i teraz pytanie brać pod koniec dnia czy czekać na pon bo może być jeszcze większy kibel ¯\(ツ)/¯
Kashankovsky via Wykop
- 3
@Voltrex: Pamiętaj że w weekend dajesz 48h na szaleństwa pomarańczowej małpie, ja dzisiaj tylko patrzę.
Z tym usrednianiem to chyba wszyscy zaliczyli falstart stulecia i juz nawet nie maja kapiszonow, zeby strzelac.
W tym ja. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrze, ze zaraz kwiecien / maj, to troche gotowki splynie z dywidendy na otarcie lez.
#gielda
W tym ja. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrze, ze zaraz kwiecien / maj, to troche gotowki splynie z dywidendy na otarcie lez.
#gielda
Kashankovsky via Wykop
- 1
@kimunyest95: Ja wczoraj aby uśredniać to już sprzedawałem śmieciucha na którym byłem na zero, na dzisiaj jestem totalnie bez amunicji xD
- 1
Kashankovsky via Wykop
- 2
@hasek34: Potężne wzrosty CD Projektu.
- 2
#gielda Na czym jest krach, bo mi dziś akcje w górę poszły odwrotnie niż tu piszą eh
Kashankovsky via Android
- 0
Usrednilem nvidie po 178, czemu to tak nagle jeblo?
#gielda
#gielda
Kashankovsky via Android
- 7
- 7
ttwo typowy czempion na trudne czasy, swoje sie nazarl i teraz jak wszystko pompuje to on odpoczywa
#gielda
#gielda
Kashankovsky via Android
- 2
Jaka taktyka?
- Jak najszybciej wymaksować limity IKE i IKZE 39.6% (97)
- Wymaksować limity IKE i IKZE na sam koniec roku 7.3% (18)
- Bez znaczenia 20.8% (51)
- Lubię placki 32.2% (79)
Kashankovsky via Wykop
- 1
@PodniebnyMurzyn: IKZE po wypłacie dorzucam jakąś część, ale wolę priorytetowo bawić się w giełdę.
- 1
Kashankovsky via Wykop
- 1
@msr99: Obawiam się jak z wynikami Nvidii - wyniki dobre, wszystko w dół xD
#gielda
Spóźniłem się troche na promocję na Rainbow, ale dzisiaj i tak dokupiłem. Kurde szkoda że nie wczoraj.
Spóźniłem się troche na promocję na Rainbow, ale dzisiaj i tak dokupiłem. Kurde szkoda że nie wczoraj.
Kashankovsky via Wykop
- 1
- 0
Kashankovsky via Wykop
- 0
@CopyM: Dzisiaj możesz wszystko kupić tanio, sytuacja się komplikuje jeżeli planujesz sprzedać drożej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 65
#gielda Sprzedałem i zaczęło rosnąc pozbyłem się ze stratą bo się osrałem, następnie kupiłem bo miało rosnąć i spada, czy mogę nazwać się specjalistą w dziedzinie CFD?
Kashankovsky via Wykop
- 44
@Rudinji: Graj tak samo, ale odwrotnie.
- 20
Ludzie przestają brać kredyty przez wojne w Iranie, nowa Żabka w Teheranie się nie otworzy, totalna rezygnacja z wakacji, obojętnie czy samolotem czy przyczepką na mazury, sprzedaż Wiedźmina 4 siada, Iran rezygnuje z Płatnika, it's over. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie byłem przygotowany na aż takie uśrednianie.
#gielda
#gielda
Kashankovsky via Wykop
- 0
@lothar1410: Tylko na rynku wtórnym, deweloperzy się zamykają, wojna w Iranie zabrała im najlepsze działki.
źródło: Zrzut ekranu 2026-03-03 122621
PobierzKobieta skatowana w centrum Kutna. Policja zatrzymała obywatela Kolumbii Panoram

Policjanci zatrzymali obcokrajowca podejrzewanego o brutalne pobicie kobiety w centrum Kutna. Trwają obecnie czynności d
z- 201
- #
- #
Kashankovsky via Wykop
- 3
@patryk-wuwuw: Zatrzymali go za pomocą panoramy firm, a to nic przyjemnego taką ksiażką dostać.
źródło: panorama
Pobierz- 12
Jaka logika stoi za tym, by takie spółki jak AMD, Alphabet czy np. operatorzy płatności obrywali za wojnę w Iranie? Rozumiem, że teraz ludzie przestaną korzystać z wyszukiwarki i nie będą już płacić kartami?
#gielda
#gielda
Kashankovsky via Wykop
- 0
#gielda dobra, jest spoko,dzieje się. Jakie pierwsze ruchy o 9 rano?
Kashankovsky via Wykop
- 2
@uprowadzenie-koparki: Trzymam, przyjmę to z godnością, może coś dokupię XD
Osiągnięcia
Komentator
od 24.11.2022Komentator Rocznica
od 22.12.2025Rocznica Gadżeciarz
od 28.12.2014Gadżeciarz Mikroblogger
od 15.01.2015Mikroblogger












#gielda